הסאגה של מוטי מלרדת בגדול

אני ומוטי חטואשווילי, פיינליסט לרדת בגדול 2 וכוכב הסרט "מאבקו של מוטי לחיים", הכרנו לפני כשנתיים. עלתה הצעה בזמנו במשרד שיהיה מעניין לעשות משהו עם מוטי, בחור ססגוני וכאריזמטי ואהוב מאוד בציבור (ותאב פרסום אחושרמוטה).

 

היוזמה הזאת הולידה את סדרת האינטרנט הראשונה של הבלוג בכיכובו של מוטי - "הדבר הגדול הבא". הסדרה כללה שלושה פרקים ותיארה יום בחייו של מוטי דאז, כבר לא רזה כמו שהוא היה בגמר אך עדיין מחוייך מלא חיים ואופטימיות (בחייאת תהיו רחמנים, הסדרה צולמה כשעוד הייתי די טירון בעסק, אבל עדיין יש בה משהו מקסים בעיני)  בפרק הראשון אנו פוגשים את מוטי בביתו. בפרק השני ליווינו אותו לחנות ירקות שם עמדנו על הרגלי התזונה שלו ובערב הצטרפנו אליו לקיקבוקסינג. הכל טוב ויפה.

 

חלק ראשון - בבית של מוטי

 

 

חלק שני - מוטי יוצא השוקה

 

 

חלק שלישי - מוטי מתקרחן

 

 

אחרי זה נותק הקשר שלנו עם מוטי לתקופה של 9 חודשים ואז התוודעתי בוקר אחד לפרומו הזה:

 

 

אני הייתי בשוק מוחלט. כל מה שמוטי הציג בפניי ובפני הצופים התברר להיות אחיזת עיניים. לא שאני מאשים אותו חלילה - הוא היה במצב נפשי קשה ביותר. הסרט "המאבק לחיים של מוטי" (לצפייה בסרט המלא - לחצו כאן) סיפר על החלטתו של מוטי לשים להיתדרדרות קץ. הפריים האחרון מראה את מוטי מובל אל הניתוח.

 

אבל מה יהיה אחרי הניתוח, האם מוטי יתמיד? האם מוטי יחזור לסורו? האם הוא יעשה צעדים משמעותיים לתקן את אורחות חייו כדי שיוכל להשית עליהם צורת חיים בריאה יותר?

 

כל השאלות הללו הן שהביאו אותנו להחלטה לחזור לעקוב אחרי מוטי שנית. לתפוס אותו ממש מתחילת התהליך ולדווח על התקדמותו בקביעות. הסדרה הזאת קבעה את מטרתה כבר בשמה - "עד 120 או פחות: דרכו של מוטי בחזרה לחיים בריאים".

 

בפרק הראשון (ששמו "189" כמשקלו דאז) שפורסם לפני שנה, אנחנו מוצאים את מוטי שלושה חודשים אחרי הניתוח שלו. ישבתי עם מוטי ושאלתי אותו איך הוא מרגיש אחרי הניתוח, מה היו "נקודות השפל" ששברו אותו וגרמו לו להבין שצריך לעשות פעולה כאן ועכשיו, מה היו מנגנוני ההכחשה שסייעו לו להגיע לגודל כל כך משמעותי, וכיצד הוא רואה את העתיד שלו.

 

 

מאז שוחררו 4 פרקים נוספים לאוויר. בשני, אני ומוטי הולכים לקיוסק של אבא שלו ונפגשים שם עם חבר אכפתי שלא מתבייש לומר מה הוא חושב על סיכוייו של מוטי להצלחה. בשלישי, צילמנו את מוטי בהרצאה מיוחדת שהוא נתן בפני ילדי בי"ס יסודי, בו הוא התארח בעבר מיד אחרי הגמר כשהוא שקל 97 ק"ג בלבד. בחלק השני של הפרק השלישי מוטי מגיב לטוקבקים שהוא קיבל בבלוג על הקטעים שלו. בפרק הרביעי, אני מתלווה אל מוטי לשיעור קיקבוקסינג שהוא התחיל להעביר בספורטן בפ"ת, שם אנו פוגשי את אורלי הופמן-בר, המאמנת שלו מלרדת מגדול, שמאוד אוהבת אותו ומפרגנת לו אבל גם לא חוסכת ממנו דברי ביקורת.

 

178 - האם צפויה למוטי התדרדרות נוספת?

 

 

170 - מוטי עושה בי"ס

 

 

170 חלק ב' - מוטי עונה לגולשים

 

 

145 - מוטי ואורלי לנצח

 

 

ולפני כמה שבועות יצא הפרק המיוחד הזה שחותם את השנה הראשונה של מוטי מאז הניתוח.

 

מוטי - שנה אחרי הניתוח

 

 

אני אמשיך לצלם. אתם תמשיכו לעקוב. מוטי ימשיך להיות מוטי.


מוטי - שנה אחרי הניתוח

עברה שנה מאז שמוטי מלרדת בגדול שקל 215 ק"ג ועבר מתחת לסכין המנתחים בניסיון אחרון להציל את חייו. במהלך השנה האחרונה אני עקבתי אחריו וצילמתי אותו במאבקו לחזרה לחיים בריאים. התקופה הזאת לוותה בכמה שאלות מפתח - האם מוטי עושה את כל מה שדרוש על מנת לשנות את חייו? האם הוא מניח תשתית חזקה שתאפשר לו להישאר בריא גם לטווח הרחוק? או בקיצור - האם הוא סוף סוף ייקח את עצמו בידיים?

 

עדיין אין לנו את כל התשובות, אבל לפעמים התוצאות מדברות בעד עצמן. קבלו את מוטי - שנה אחרי ו 90 ק"ג (!) פחות:

 

 

רוצים לעקוב אחרי העדכונים בבלוג? הירשמו כמנויים (בראש העמוד) - פשוט להכניס מייל ולשלוח, והעדכונים כבר יגיעו אליכם.


145

אחרי מספר חודשי הפוגה, מוטי סוף סוף חוזר. הפעם אנחנו פוגשים את מוטי בספורטן בפ"ת, המקום שבו הוא התחיל להעביר שיעורי קיקבוקסינג שבועיים. לצידו, כמו תמיד, אור-לי הופמן בר, המאמנת האגדית שלו מלרדת בגדול. היחסים בין אור-לי ומוטי מאוד קרובים והיא ליוותה אותו בעליות ובמורדות מאז לרדת בגדול.

 

בפרק הזה התלוויתי אל מוטי לשיעור קיקבוקסינג משותף עם אור-לי. אבל היה זה אחרי השיעור כשהדברים באמת התחילו להתחמם. בין אור-לי ומוטי יש מערכת יחסים מאוד מיוחדת, ולמזלי נקלעתי איתם לשיחה אינטימית ובלתי פורמאלית, טעונה ברגשות ובתגליות חדשות. תהנו:

 

 

רוצים לעקוב אחרי העדכונים בבלוג? הירשמו כמנויים (בראש העמוד) - פשוט להכניס מייל ולשלוח, והעדכונים כבר יגיעו אליכם.

 

לצפייה בפרק הקודם - לחצו כאן


לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים