תוכניות ערוץ 10 מסביב לעולם

ברגעים אלו ממש, ילד שמנת רעננה שכמוני, אני נלחם ביתושים ושאר חיות רעות ומציקות בגסט האוסים מעופשים בחבל רג'אסטן שבהודו (פעם ראשונה!). בסימן המאורע החלטתי להגיש לכם ספיישל חגיגי! זה לא סוד שרבות מהתוכניות של ערוץ 10 (וגם של כל האחרים) מבוססות על פורמטים בינלאומיים שהופקו במדינות רבות. בואו ונראה כמה סרטונים קצרצרים, משעשעים, מצחיקים וסקסיים מגרסאות שונות של לרדת בגדול, היפה והחנון, הישרדות והרווק בחו"ל. קבלו שוק תרבותי לפנים:

 

לרדת בגדול

 

כמו שכתבתי בהתחלה, ברגעים אלה ממש נפתח לי הראש בהודו. והנה לכם פרומו (גאוני!!) לקראת העונה ההודית הראשונה ללרדת בגדול:

 

 

ברשת הערבית MBC יש גרסה משלהם ללרדת בגדול שמצולמת בלבנון וכוללות מתמודדים מכל רחבי העולם הערבי. כנראה שהיה להם קשה עם הקונוטציות השליליות של השם "The Biggest Loser", אז הם החליטו ללכת הפוך על הפוך ולקרוא לתוכנית א-רבה אל-אכבר (الرابح الأكبر) או באנגלית - The Biggest Winner. קבלו את הפתיח של התוכנית שיעשה לכם שמח שמח - הרימו ידיים למעלה!

 

 

הרווק

 

כשאומרים הרווק או The Bachelor מתכוון בעיקר לגרסה האמריקאית. לכן החלטתי להביא לכם טעימה קטנה ממנה, ולשם הגיוון, צירפתי לכם גם סרטון קצר על "תוכנית בת" משעשעת במיוחד של הרווק שנקראת "More to Love".

 

ארה"ב - גבר גבר (אבל רגיש):

 

 

ארה"ב - הרווק, גרסת השמנים:

 

 

הישרדות

 

כאן היה לי מגוון רחב של סרטונים לבחור מהם אז החלטתי ללכת על הרבה סקסי ( + קורטוב של דאחקות)...

 

נתחיל באתנחתא קומית קלה. הישרדות אוסטרליה - גרסת סלבס. פוליטיקאי ושחקן סוג ז' עושים את זה חזק:

 

 

ארה"ב - מה הן לא יעשו בשביל חמאת בוטנים:

 

 

בולגריה - פרומו הציצים הידוע לשמצה:

 

 

היפה והחנון

 

גם כאן חשבתי "למה לא להמשיך עם הקו הסקסי, הוא אף פעם לא אכזב אותי". הגרסה האיטלקית של היפה והחנון מתהדרת בעירום חופשי וארוטיקה רכה. אבל לפני שנגיע אליה, בואו נירגע קצת מהבולגריות השופעות ונתקרר באנגליה האפרורית:

 

 

היפה והחנון איטליה - משימת (?) שטיפת מכונית עם היפות (כי החנונים הם רק תירוץ..):

 

 

זהו חברים, אני חוזר לטראקים.

 

שנטי שנטי שנטי :)


היפה והחנון 2: בלוגרים מלהקים

העונה השנייה של "היפה החנון" עתידה לעלות בקיץ הקרוב. האודישנים כבר בעיצומם, כאשר המטרה היא להביא לכם את הקאסט הכי שווה שרק אפשר. השנה, ניסינו משהו חדש בנוסף לאודישנים הכלליים. אנחנו פנינו לבלוגרים שאיתם אנו בקשר והצענו להם אתגר מיוחד - אתם תארגנו לנו חנונים ויפות דרך האפיקים שלכם, ואנחנו נארגן להם יום אודישן מיוחד עם הזוכים של העונה הקודמת נמרוד ורוקסן. זאת ועוד - הבלוגרים שהביאו לנו הכי הרבה שמות זכו להזדמנות חד פעמית להיות מלהקים ליום אחד ולהצטרף כשופטים לפאנל שעושה אודישנים.

 

יום האודישן המיוחד היה ביום החמישי. הבלוגרים מעיין יחבס ומיכל גרוסברג תפסו את מקומם בפאנל. nana10 היו שם. היה בדרוני:

 


אבא קריר ליפה והחנון 2 - פריצת דרך במגעים?

זוכרים שסיפרתי לכם אתמול על הוידאו בלוגר אבא קריר (בן 30, גר עם הוריו, מצלם סרטונים קצרים ושם אותם באינטרנט...) והיוזמה להביא אותו להיות מתמודד ביפה והחנון 2? מיכל גרוסברג (שלקחה על עצמה את התפקיד המאתגר של מתווכת בין אבא קריר להפקה) מספרת בבלוג שלה שלאחר מסעי שכנוע רבים ועירובם של אנשים הקרובים אליו, הם, ככל הנראה, הצליחו לשכנע את אבא להגיע לאודישן!

 

האם צפוי לנו השנה קיץ קריר? אמשיך לעדכן אתכם בהתפתחויות!

 

תמונה: zroob.com


לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים