מוטי - שנה אחרי הניתוח

עברה שנה מאז שמוטי מלרדת בגדול שקל 215 ק"ג ועבר מתחת לסכין המנתחים בניסיון אחרון להציל את חייו. במהלך השנה האחרונה אני עקבתי אחריו וצילמתי אותו במאבקו לחזרה לחיים בריאים. התקופה הזאת לוותה בכמה שאלות מפתח - האם מוטי עושה את כל מה שדרוש על מנת לשנות את חייו? האם הוא מניח תשתית חזקה שתאפשר לו להישאר בריא גם לטווח הרחוק? או בקיצור - האם הוא סוף סוף ייקח את עצמו בידיים?

 

עדיין אין לנו את כל התשובות, אבל לפעמים התוצאות מדברות בעד עצמן. קבלו את מוטי - שנה אחרי ו 90 ק"ג (!) פחות:

 

 

רוצים לעקוב אחרי העדכונים בבלוג? הירשמו כמנויים (בראש העמוד) - פשוט להכניס מייל ולשלוח, והעדכונים כבר יגיעו אליכם.


170 (חלק ב'): מוטי מגיב

הנה אנו מגיעים לסרטון הרביעי שצולם בסאגה המתמשכת של מוטי חטואשווילי מלרדת בגדול 2. עד כה הצטברו לא מעט תגובות, חלקן מעודדות ומפרגנות וחלקן יותר ביקורתיות ומטילות ספק בכך שמוטי באמת נמצא על דרך המלך. חשבתי שזה יהיה מעניין להושיב את מוטי מול מחשב כדי שיוכל להגיב לתגובות של הגולשים שהתקבלו בבלוג בפרק השני - "178". וזה בדיוק מה שעשיתי. וזה מה שיצא (הייתי מציע לבני צ'ומה להתרחק מאור יהודה):

 

 

לצפייה בחלק הראשון לחצו כאן


170 (חלק א')

לפני קצת יותר מחודש אנחנו עזבנו את מוטי בהרגשה קצת לא שקטה. לא היינו בטוחים שהוא באמת לוקח את האתגר של שינוי חייו במלוא הרצינות. ביום ראשון שעבר פגשנו את מוטי בבי"ס יסודי מקסים בשם "גיבורי ישראל" בשכונת יד אליהו שבתל אביב. מוטי כבר נאם שם לפני שנתיים ממש לפני הגמר כדי להעביר לילדים את המסר שאין דבר העומד בפני הרצון. הפעם הוא הגיע כדי ללמד אותם לקח חשוב עוד יותר - שלפעמים יש גם כשלונות בחיים, וחשוב ללמוד מהם ולהתמודד איתם ולא להיכנע. את המפגש הזה הגיעו לסקר גם צוות מחברת ההפקות "ריאליטי" לטובת סרט עתידי שיצא אודות מוטי בערוץ 10.

 

החודש יש לנו פרק כפול (החלק הבא ייצא ממש בקרוב). בחלק הראשון אנו מלווים את מוטי בבי"ס. אחד החלומות הכי גדולים של מוטי זה להיות כוכב ילדים. יש לו כימיה נפלאה עם הילדים ואיתם הוא מלא מרץ ושמחת חיים כמו בימים הטובים. שלושה חודשים אחרי הניתוח - האם מוטי חוזר לעצמו? בואו ותראו בעצמכם:

 


לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים