לכל בלוג ארגוני קיים אתגר מאוד גדול לעניין את הגולשים ולהיות רלוונטי. בלוג, באופן מסורתי, סובב את אישיותו של הכותב, את דעתו הבלתי מתפשרת, את השקפת עולמו.  בין הבלוגר לקוראיו נוצרים יחסי אמון, והרבה פעמים - הערכה ואפילו אהבה.

 

יצאנו למסע הזה של הבלוג של ערוץ 10 במטרה לעשות בלוג ארגוני אחר. ידענו שיהיה לנו אתגר גדול להשתלב במדיום הזה בצורה שלא תצעק פרסומת, שופר יחסי ציבור וכו'. הבנו שאנחנו צריכים לתת לגולשים שלנו ערך מוסף בבלוג על מנת שישובו לגלוש בו. "עד 120 או פחות: הדרך של מוטי בחזרה לחיים בריאים" מהווה דוגמא מצויינת ליצירה מקורית של הבלוג שהקשר שלה לערוץ 10 קיים אך קלוש, והיא עומדת בפני עצמה.

 

דבר אחר שהחלטנו לשים דגש עליו הוא הקשר שלנו עם הקהילה האינטרנטית. ידענו שבלוג לא עומד לבדו וחי וניזון מסביבתו - הבלוגוספירה. לכן בשנתיים האחרונות נתנו עדיפות עליונה לקשרים שלנו עם בלוגרים - הזמנו אותם למפגשים, קידמנו את עבודותיהם, ועם חלקם יצרנו קשרי חברות אמיתיים. בעזרת ההתעניינות הטבעית של אלו בטלוויזיה, הצלחנו לשלב בבלוג שלנו קשת שלמה של דעות אמיתיות ומגוונות של קהל צופינו.

 

במסגרת החיפושים שלנו אחר תוכן איכותי ומעניין שמשלב גם את הקהילה, נחת עלינו רעיון כל כך פשוט וטבעי שלא הבנו איך לא חשבנו עליו קודם. ערוץ 10 הוא ערוץ טלוויזיה שמהווה במה לשלל יצירות של הפקות חיצוניות מכל הסוגים והז'אנרים. אם כך, למה שהבלוג של ערוץ 10 לא יהווה גם הוא במה ליצירה מקורית, בדומה למותג האם?

 

כך נולד המיזם - "10.0 - הבמה ליצירה שלכם מבית ערוץ 10". מועדון יוצרים עצמאיים של ערוץ 10 באינטרנט. אתם יוצרים - אנחנו מפרסמים.

 

מה אנחנו מחפשים?

 

  • סרטונים/סדרות אינטרנט
  • קומיקס
  • אמנות
  • תמונות יצירתיות
  • סיפורים
  • כל דבר יצירתי אחר (תשתוללו)

מה יוצא לכם מזה?

 

אנחנו ניתן במה ליצירות שלכם ונדאג לקדם אותם בכלים שלרשותנו.

 

רוצים להשתתף?

 

שלחו מייל ל- 10nekuda0@gmail.com עם הפרטים שלכם, ההצעה ודוגמא ליצירה שלכם. ונמשיך משם :-)

 

פרוייקט ראשון:

 

מציג עכשיו!

 

פרוייקט שני: