אתמול ערכנו את אירוע הבלוגרים/מיקרו בלוגרים/טוויטריסטים הכי גדול ומרגש שהיה לנו עוד כה. 34 משתתפים עלו איתנו על אוטובוס ליעד סודי ביותר. לאורך כל הדרך הם פטפטו ביניהם והעלו השערות לגבי המיקום שאנחנו נוסעים אליו ("פנינו צפונה, זה בטח למרינה בהרצליה פיתוח").

 

דקות לפני שהגענו ליעד ביקשנו מהמשתתפים לקשור את עיניהם עם סרטים שטמנו מראש בתאים שמעל המושב. אחד אחד, הורדנו את הבלוגרים שסומאו על ידינו והובלנו אותם אל המקום ורק כאשר הם היו בפנים הורינו להם להסיר את הסרטים. 

 

הגענו אל היעד - ספא פסיפס. הספא ממוקם באבן יהודה ומשתרע על פני שטח של שני דונם ומציע מגוון רחב של טיפולים ופינוקים .

 

 

אחרי קבלת פנים קצרה, המשתתפים התבקשו להתאסף בחצר, שם נגלתה לעיניהם בריכה גדולה, שני שולחנות עמוסים במטעמים ומשקאות ושש תחנות שהציעו טיפולים שונים - מסאג' שוודי, שיאצו, וואטסו (שיאצו במים), טיפול במקלות במבוק חמים, מסאג' רקמות עמוק, טיפול ייחודי שנקרא פסיפס על המים.

 

 

אחרי כמה מילות הסברה קצרות על כל טיפול המשתתפים קיבלו את האות להתפזר ולדגום מכל מה שהוצע להם. חלקם התיישבו מסביב לבריכה, אכלו ושתו, חלקם רצו מיד לטיפולים, חלקם קפצו לבריכה, ודי מהר כולם מצאו את מקומם. היה במיוחד מהנה לראות את המבטים הענוגים שנראו על פניהם בזמן הטיפולים.

 

אחרי שעתיים מרגיעות, קראנו למשתתפים לחלקת דשא ששופעה בכסאות בריכה נוחים אל מול מסך ענק. שם מתחת לכיפת השמיים הם היו הראשונים לראות את הפרק הראשון של הישרדות הפיליפינים. הם צחקו, היו במתח והריעו לפייבוריטים הטריים ומדי פעם גם זרקו הערות מצחיקות לאוויר (אני מדבר עלייך dafnatalmon@).

 

לאחר הפרק נשארנו לשבת לסשן של שאלות ותשובות עם דן ויצמן עורך הישרדות הפיליפינים. המשתתפים הטיחו בו שאלות נוקבות והדיון היה סוער ומעניין. דן כל כך התלהב שהוא הציע שכל אחד שתהיה לו שאלה על הישרדות לאורך כל העונה מוזמן לדבר איתו (פשוט חפשו Dan Wiesman בפייסבוק). אחרי שכל זה נגמר נאלצנו להיפרד בצער רב מהספא ונפלאותיו ועשינו את דרכנו חזרה לאוטובוס. כשהבלוגרים נכנסו הם גילו הפתעה אחרונה על המושבים שלהם - מגבות לבנות רקומות עם סמל הדרקון של הישרדות הפיליפינים.

 

 

לאלבום התמונות המלא לחצו כאן.

 

כהרגלנו, אנחנו לא מסתפקים בתמונות. בואו תראו מה באמת קרה שם בסרטון במיוחד מושקע שהפקנו:

 

 

בואו תקראו את הרישומים הבלעדיים של המשתתפים מהפרק הראשון של הישרדות הפיליפינים ומהאירוע:

 

 

עוד 3 ימים. הכל עומד להשתנות. הישרדות הפיליפינים, שבת ב- 21:00. ערוץ 10