היי היי היי.. אחרי הפסקה של שבוע חזרנו לפינה האהובה עם ארבעה שירים חדשים! טוב, בעצם לא כל כך.. לראשונה - פאשלה בבלוג. יש שיר ברוסית בתחילת הפרק (כשאנה מכינה ארוחת בוקר) שלמרות מאמציי המרובים לא הצלחתי לאתר אותו (למוצא הישר - תגובת תודה נרגשת!!). לא נורא, זה עדיין מותיר אותנו עם שלושה שירים חדשים דנדשים לפתוח איתם את הסופ"ש. גודאמניט! אחד מהשירים הופיע בפרק הקודם כך שזה לא באמת שיר חדש. יאללה.. שני שירים, בכל זאת יותר טוב מאחד! נכון? מה?! אחד השירים הוא בעצם נעימה? אוף, אז טכנית הוא לא עונה להגדרה של שיר. קוראיי המאוכזבים, אני מתנצל אבל השבוע בפסקול יש לנו רק שיר אחד חדש... אבל... לפחות זה שיר טוב :-)

 

להלן השירים לפי סדר הופעתם בפרק:

 

1. Babel Originial Soundtrack - Bibo No Aozora (הסרט של דניאל) - נעימה מרגשת מהפסקול זוכה האוסקר של "בבל" (בראד פיט, קייט בלאנשט) מ- 2006. את הסרט לא ראיתי כשהוא היה בספוטלייט ושמעתי עליו דעות חלוקות. מישהו ממליץ?

 

 

2. John Lee Hooker (ft. Carlos Santana) - The Healer  (מאי מחליפה את דניאל במסעדה) - שיר של ענק הבלוז משנת 1989. על הגיטרה - קרלוס סנטנה שמוכיח לי שוב שהוא טוב בתור גיטריסט ולא בתור האדם בחזית. תקשיבו טוב לשיר החדש היחיד בפסקול לשבוע הזה:

 

 

3. The Beatles - Across The Universe (ההזייה של דניאל) - שיר הסיום מהפרק הקודם. ובגלל שאני לא אוהב לחזור על עצמי: "שיר נצחי של הביטלס שיצא בסוף הקריירה שלהם ב-1969. השיר נכתב ע"י ג'ון לנון, והג'יבריש ששומעים בפזמון זה המנטרה שלו במדיטציה. הידעתם - "ג'אי גורו דבה אום" זה בהודית עתיקה והמשמעות היא - "הללו את האל". ואני חשבתי שאסור לאדם לגלות את המנטרה שלו..".

 

 

טוב מאוכזביי, אני מתנצל שוב על הפרק הדל ומקווה לשבות את לבכם מחדש בפרק הבא. עד אז - סופ"ש טוב!

 

חזרה לאתר של לאהוב את אנה