אנחנו כבר מתחילים להיות משופשפים. זהו כבר מפגש הבלוגרים השישי שאנחנו מקיימים עם מיטב הבלוגרים בישראל במשרדי הערוץ. הנסיון הכתיב לנו פקל"ים, פרוצדורות ותרחישים ונגמרו הימים שבהם הגענו אל שעת המפגש עם פיק ברכיים בגלל שאלות פתוחות ודברים שעשויים להשתבש. נסיון זה כלי מצוין לחזות את העתיד וכך גם ההיכרות הגוברת שלנו עם הבלוגרים ורצונותיהם, אבל המתכון למפגש מוצלח תלוי מאוד גם באלמנטים שקשה לחזות אותם וגם הרבה מאוד מזל. אתמול, היה לנו העונג לנהל מפגש שבו העוצמה והאיכות של החוויה היו הרבה מעבר למצופה. מפגש שבו כל האלמנטים עבדו טוב ביחד ויצרו ערב בלתי נשכח.  

 

כפי שהבנתם, ערכנו אתמול מפגש בלוגרים לכבוד עלייתה לאוויר של העונה השנייה של החברים של נאור. ובפעם הראשונה, לבקשתם של הבלוגרים עשינו מפגש עם יוצר. היוצר - נאור ציון שכתב וביים את החברים של נאור.

 

הערב נפתח בשיחה ידידותית עם הבלוגרים הראשונים שהגיעו - הכרות קלילה ועקיצות ברוח טובה. כאשר כל המשתתפים הגיעו, נאור החל לספר על מלאכת היצירה - הוא חשף בפנינו סודות מאחורי הקלעים על התהליך, על התעשייה ועל הדרך הארוכה והמפותלת ליציריתה של סדרה מקורית. מיד לאחר מכן, עשינו הפסקה קטנה ואכלנו פיצה מפיצריית הסובל המיתולוגית בתל אביב (מעשה ידי אבי דלאל שמככב בתוכנית) ואז התחלנו להקרין את את פרק הבכורה. 

 

אחרי שההקרנה הסתיימה הבלוגרים הנחו את הדיון והשיחה גלשה לפסים אישיים יותר -  הוא דיבר על עצמו, על הילדות שלו, על הכח שדוחף את היצירה שלו (בעניין הזה ראו את הנאום המצוין שנתן בהקרנת הבכורה בסינמטק שארעה בתחילת השבוע), על העלייות והמורדות, על החלומות שלו ועל תוכניותיו לעתיד.לאורך כל הערב השיחה היתה קולחת ואינטלגנטית והאווירה היתה נוחה ואינטימית. 

 

בסוף הערב, נאור הודה למשתתפים ואמר שזה היה אירוע שהוא לעולם לא ישכח. רבים מחברינו הבלוגרים התוודאו, אם בבלוג שלהם או בפנינו, שמהמפגש הזה הם לקחו קצת יותר מבד"כ. את ההצלחה של הערב אנחנו לא זוקפים רק לעצמנו. תודות מיוחדות מגיעות לנאור ציון שבכנותו הנדירה עודד דיון כל כך פורה, ולבלוגרים שתרמו איש איש את זווית ראייתו ואת שאלותיו הנוקבות. אלו ביחד היוו את המרכיבים העיקריים למתכון המנצח. על פי המקורות שלנו, נאור כבר הספיק לספר לחבריו (האמיתיים) עד כמה הערב היה מהנה ומשמעותי בשבילו, ואף התבטא לגבי זה בתוכניתה של סטלי סולומנוב ב- 102FM ובתוכנית הבוקר של ערוץ 10. סרטון על קורות המפגש יתפרסם בתחילת השבוע הבא.

 

נאור בתוכנית הבוקר

 

 

לפרטים נוספים על המפגש ולחוויות אישיות אני מאוד ממליץ לעיין בפוסטים שנכתבו על ידי המשתתפים:

 

כהרגלנו פתחנו אלבום שאליו העלינו תמונות מהמפגש (צולמו ע"י הצלם המוכשר - תומר פולטין). קבלו את התמונות הנבחרות:

 

החברים של נאור בעונה חדשה. פרק בכורה בשבת ה- 28.2, אחרי הישרדות