לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים


תשובות לשאלות נפוצות (FAQ)

נתקלים בבעיה בישרא-בלוג? רוצים לשאול שאלה? התחילו את החיפוש שלכם כאן, בבלוג התשובות לשאלות נפוצות. אולי כבר מישהו שאל בעבר את אותה השאלה והתשובה קיימת. על מנת להתחיל, הקלידו מילת מפתח במנגנון החיפוש או נווטו דרך רשימת הנושאים.

לא מצאתם תשובה? צרו איתנו קשר.

חדשים בישרא-בלוג? התחילו כאן

כלים שימושיים:
ממיר קוד, להוספת וידאו מאתרים כדוגמת youtube

חיפוש:
 

   
הקלד כאן כותרת לרשימה חדשה
רשימת הנושאים:
הקלד כאן כותרת לרשימה חדשהבעיה עם התמונות שמאוכסנות ב imageshack.us

אתר אכסון התמונות imageshack.us, שבלוגרים רבים משתמשים בו לאכסון תמונות, חסם את הגישה לתמונות המאוכסנות בו לאתרים מבחוץ. במקום התמונה שלכם, מופיעה שם תמונה כזו - 

חסימה זו נוצרה בעקבות שינוי המדיניות של imageshack, כך שרק באתרים שנמצאים ברשימה שלהם ניתן להציג תמונות המאכסנות בו. הגשנו בקשה קולקטיבית בשם כל הבלוגרים בישרא-בלוג לאפשר להציג את התמונות בבלוגים, אולם אין לנו דרך להשפיע על המדיניות של אתר זה ואין לנו דרך לדעת האם בקשה זו תתקבל או לא.

 

אנו ממליצים לאכסן את התמונות פשוט בישרא-בלוג. ישרא-בלוג מאפשר לאכסן תמונות ששוקלות עד 500k, ובמרבית המקרים זהו משקל מעל ומעבר. תמונות כבדות יותר מאיטות את טעינת הדפדפנים של הגולשים בבלוג, והאיכות שהמשקל הנוסף מעניק להן, לא מועברת במסכי המחשב ומרבית האנשים לא חשים בהבדל. במקרים ויש לכם תמונות כבדות וברצונכם להקטין את משקלן, ניתן להשתמש בתוכנות עריכה גרפית כמו פוטושופ (לבצע שמירה של התמונה בפורמט שמתאים ל web) או באמצעות כלים מקוונים כדוגמת picnik.com.

התשובה שייכת לנושאים: תמונות
12 תגובות   הוסף תגובה     הצג תגובות כאן     0 הפניות (TrackBack) לכאן     קישור ישיר לכאן המלץ על הקטע


<< לתשובה הקודמת     לתשובה הבאה>>


קישורים נוספים: בלוג חדשות האתר | בית המשפט של ישרא-בלוג | ארגוני סיוע לשעת חירום
תודה לaXe עבור העזרה והתמיכה בגולשים
RSS: לקטעים | לתגובות