תירוצים

תגובות לקטע: החיים בריצה מתמדת  הוספת תגובה חדשה


משתמש מאומת (האתר שלי) , 19:02 8/4/2016:
נראה שהאדם מבין היטב איפה הוא נמצא. אם הוא ייקח את עצמו בידיים ויעשה את השינוי שהוא רוצה לעשות, עם הרבה רצון כמו שהוא עושה את הספורט, אז הוא ימצא את עצמו במקום שנראה שהוא רוצה להגיע אליו. מה לעשות? בתרבות שלנו אי אפשר גם אישה וגם מאהבת, צריך לבחור. בכל מקרה אין לו זמן לשניהם, ונראה שהבחירה באישה עם הבית והילדים זה משהו שהוא זקוק לו יותר מאשר את הבחורה הצעירה המלהיבה. 

הוסף תגובה לתגובה  קישור ישיר לתגובה

משתמש מאומת (האתר שלי) , 20:15 8/4/2016:
אהבתי שלדעתך "בתרבות שלנו אי אפשר גם אישה וגם מאהבת". יש תרבויות ואנשים שלא יראו את המאהבת כבגידה. אולי כשחרור לחץ, אולי אפילו בפתיחות של מישהו שמספק לבן זוג מה שחסר לו. כל אחד והערכים שלו. הכל טוב.
גם לי נראה שאין לו זמן ואנרגיות לכמה מערכות יחסים ותכלס הוא מחפש יציבות וחום ואת החברה שהלכה לו לאיבוד בדרך...עצוב


הוסף תגובה לתגובה  קישור ישיר לתגובה  ^

משתמש מאומת (האתר שלי) , 19:34 8/4/2016:
חמישים זה הארבעים החדש, וזהו משבר גיל 40 קלאסי, כי בגידה הרבה פעמים מבטאת פחד מהזדקנות ומוות. אבל, כמו שאומרת הפסיכותרפיסטית אסתר פרל, בגידה יכולה להיות מנוף לשינוי חיובי, אם מוכנים לעשות את העבודה. 

הוסף תגובה לתגובה  קישור ישיר לתגובה

משתמש מאומת (האתר שלי) , 20:11 8/4/2016:
אני מסכים לכל מילה. לא רק בגידה היא פחד מהזדקנות אלא בכלל הצורך לעשות פעולות/שינויים קיצוניים, במקרה הזה לדחוף את הגוף למכסימום, לנסות להיות צעיר, להרגיש בן 16...
בגידה בין בני זוג מתחילה, לטעמי, הרבה לפני הסקס עם מישהו אחר. כבר כשנעלם הכבוד ההדדי והאכפתיות - זו בגידה בחברות, בזוגיות.
וכל נקודת שפל, כמו גם בגידה (וכל אחד להגדרתו מהי) היא הזדמנות אדירה לשינוי חיובי.הוסף תגובה לתגובה  קישור ישיר לתגובה  ^

משתמש מאומת (האתר שלי) , 12:12 10/4/2016:
אהבתי שכתבת "מי כמוהו צריך להבין כמה אימונים צריך כדי לשנות דברים", כי הרבה פעמים זה שהוא ידע את זה עבור פיתוח הספורט, לא אומר שהוא מבין את זה באימון האישי אצלך. במצב כזה אנשים הרבה פעמים רוצים פתרונות זבנג וגמרנו, וזה לא עובד ככה. אני מניחה שבפגישות הבאות (או הקודמות) יעלה גם עניין ההפרדה בין הריצה והספורט לבין הרומן - אחד לאו דווקא מחייב את השני קריצה. אני הייתי מדברת איתו גם ההקצנה - מקצת ספורט וריצה ופעילות גופנית בריאה ומהנה, כל האנרגיות והזמן הלכו למרתונים וסופ"שים של אימונים...אז בהחלט הייתי מדברת איתו על פרופורציות פרופורציות פרופורציות...ובאמת כמו שציינת, לברר מי הוא. מהם כל ה"כובעים" שהוא חובש. בעל, אב, מנהל, ספורטאי - ולחשוב באמת מה סדר העדיפויות שלו ועל מה חשוב לו לשים את הדגש....וכל הכבוד לאשתו, גם על העידוד בהתחלה וגם על המוכנות לקבל אותו בחזרה אם ייעשה שינוי וינתק את הרומן...לא מובן מאליו!

הוסף תגובה לתגובה  קישור ישיר לתגובה

משתמש מאומת (האתר שלי) , 13:03 10/4/2016:
הרומן נראה לרוב האנשים הנושא המרכזי אבל לדעתי הוא רק עוד נדבך בהקצנה, כמו שאמרת. ה"שחור/לבן" של הכל (איש ברזל) או כלום ("שמן" מול טלויזיה).

הוסף תגובה לתגובה  קישור ישיר לתגובה  ^

הוספת תגובה חדשה:

סוג תגובה:

 שם:
 email:
 
(או מספר הבלוג)   האתר שלי:
  מצב רוח: ריק                           בחר: ריק קול סבבי אה? סטנדרטי אוף עצוב עצבני
קוד אבטחה:
במשלוח התגובה אני מאשר/ת כי ידוע לי שהאחריות לתוכן התגובה היא עליי ולא על האתר ישרא-בלוג ומנהליו.  
שלח