עולם חדש מופלא

תגובות לקטע: ירוק הוא השחור החדש  הוספת תגובה חדשה


 (האתר שלי) , 18:31 13/12/2006:
אני מצטער על אי הדיוקים, הם יתוקנו בטורים ובפוסטים הבאים.
מצד שני, גם אתה שופט אותי לחומרה. ספדיה כן סומן כאויב הגדול של הירוקים, שאף העניקו לו את הגלובוס השחור. כשאני אומר "אויב גדול" אני לא מתכוון להיטלר או משהו כזה, לא צריך להגזים בתגובה.
כנ"ל בנוגע לרוגז שלך עלי שאני כותב "ירוקים". אני מניח שהוא נובע מקרבה שלך לנושאים המדוברים. אני מבין את זה, אבל על זה באמת אין מה לכעוס עלי.
בנוגע לשאר הדברים, אתה צודק כאמור
גם שלחתי לך מייל

הוסף תגובה לתגובה  קישור ישיר לתגובה

משתמש מאומת (האתר שלי) , 11:50 14/12/2006:
הי דרור.

קודם כל, התנצלותך מתקבלת.

אני גם מתנצל על הירידות האישיות, התאפקתי ומיתנתי כמה שיכולתי, אך מאחד שאומר שהצביע חד"ש (בין היתר) בגלל הרקע הסביבתי המודגש של המפלגה, ציפיתי ליותר.

ספדיה סומן אצלנו כגורם מתכנן שפשוט השתמשו בו. מעולם לא ננקטו נגדו אישית צעדים, משום שהוא תיכנן את התוכנית, ולא מקדם או מבצע. כך שהוא פחות חשוב למאבק. כמובן שהוא קיבל את הגלובוס השחור (ואם אני לא טועה אף קיבל אישית את האות בביתו שבקנדה). אם אתה רוצה אויב ראשי - זוהי הרשות לפיתוח ירושלים, שיצאה משלחת יותר גדולה למשרד מנכל"ה, וקיבלנו שם קצת מכות מהמאבטחים (חפיף, הם יצאו מזה תקשורתית ממש גרוע. זה הגיע למחרת ליומן הבוקר של רשת ב’). בעקבות הקפאת התכנית, הרשות קיבלה מכה מראש העירייה, שתקף את הרשות בכך שבעצם לא קידמה את התוכנית שלנו, והוליכה אותו שולל.

אני אישית מקווה שהמנכ"ל של הרשות יתפטר בעקבות הדברים האלו, כי לופוליאנסקי בעצם אמר שהוא התרשל בתפקידו, ואף הטעה אותו ואת הציבור.הוסף תגובה לתגובה  קישור ישיר לתגובה  ^

משתמש מאומת (האתר שלי) , 11:50 14/12/2006:
לגבי הירוקים - ראה תגובתו של נמרוד ברנע אצלך. אני לא אוהב את ההכללה הזו. זה גם הופך את כל התנועה הסביבתית למקשה אחת, וזה גם נותן הקשר למפלגה (שאגב בעניין ספדי לא נשמע קולם מעולם). אני מעדיף כינויים כמו הארגונים הסביבתיים, או לפחות הארגונים הירוקים. אבל אני יכול לחיות עם השם הירוקים. אני לא מנסה לברוח מהשם או משהו, פשוט הוא מעביר מסר פשטני, אך לא מעביר מסר מדויק.

אני אענה למייל.

הוסף תגובה לתגובה  קישור ישיר לתגובה  ^

 (האתר שלי) , 12:03 14/12/2006:
כן, קלטתי שלקחת את זה קצת אישי מדי...
בנוגע לציפיות: אז נכון, הצבעתי חדש גם (כמעט בעיקר) בגלל ענייני סביבה ודב חנין, אבל אני מרשה לעצמי לפעמים להסתכל על כל העניין מבחוץ וגם לצחוק קצת על הירוקים


הוסף תגובה לתגובה  קישור ישיר לתגובה

הוספת תגובה חדשה:
לתשומת לבך, תגובות בבלוג זה יתפרסמו רק לאחר אישור בעל הבלוג.


סוג תגובה:

 שם:
 email:
 
(או מספר הבלוג)   האתר שלי:
  מצב רוח: ריק                           בחר: ריק קול סבבי אה? סטנדרטי אוף עצוב עצבני
קוד אבטחה:
במשלוח התגובה אני מאשר/ת כי ידוע לי שהאחריות לתוכן התגובה היא עליי ולא על האתר ישרא-בלוג ומנהליו.  
שלח