לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

מכיל סקס , סמים, אלכוהול, פירוט של דברים ורצוי מגיל 21 אפילו...

Avatarכינוי:  bar1996m

בת: 22
קוראים אותי

מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


1/2019

טינדר...


אני

אני בר בת 22... כן מהר הגעתי לגיל הזה אפילו אני לא מאמינה שאני אומרת 22 ולא 19.. או 20.

טוב נו כנראה שהחיים באמת מהירים כמו שאומרים.
אני לא יודעת למה פתחתי את המסמך הזה בוורד והתחלתי להגיד על החיים שלי, ולהגיד את האמת אני חושבת שזה מטומטם.
אני חושבת כשיש בעיות הדבר האחרון שאני צריכה זה להקליד אותן או לחשוב אותן. אני חושבת שקל יותר להגיד אותן למישהו שאת אוהבת או מישהו שחשוב לך...
אבל נו .. העולם בנוי מאנשים עם מחשבות ואנשים עם מחשבות לא חיוביות, אנשים ששופטים.
אז כנראה שהמקלדת שלי לא תגיד לי בר את מפגרת בר את טיפשה בר אני אוהבת אותך אבל היא לפחות תתן לי להוציא את המחשבות שיש לי מהגוף אולי ככה ארגיש טוב יותר?
אז אממ מאיפה נתחיל לפרוק... מניחה מגיל 16?

טוב נו... נשיקה ראשונה... בזבוז פנטזיה על גבר שלעולם לא היה שלי לא משנה כמה רציתי אותו. גמד גינה אשכנזי שכמותך. מאחורי כל המראה והעיניים הסוחפות האלו מסתתר איש רע מאוד שכנראה נהנה מלצחוק על החיים שלי. אבל נו טוב... מה חדש? אם לא שמתי לב לזה בגיל 16 כנראה שלא אשים לב לזה בגיל 22.

אני לא יודעת אם באמת החיים הם תוכנית סגולה או אהבה או סרט טוב אבל מה שכן אני חושבת שהחיים שלי דווקא מאוד מעניינים עד גיל 22 הספקתי הרבה מאוד בגיל בחורה? ילדה? אישה? טוב נו בשביל יצור כמוני. אחרי הנשיקה הראשונה שנמשכה בדיוק 10 שניות וחיבוקים לאורך כל הדרך לתחנה מרכזית מאיזה כנס פוקימון מפגר התאהבתי. הגיוני אני מפגרת כבר ציינתי את זה. אבל גם הגיוני שאני אתאהב כי טוב אני בת 16 שרק התנשקה פעם ראשונה עם גבר מאוד מאוד חתיך... בן 23 פנטזיה הושלמה!
ואז גיוס. מושלם. למה ככה מהר אלוהים יודע. התיכון לא היה חוויה שאני חושבת שאשמור אצלי בלב אבל אני חושבת שרק אצמח ממנה בסופו של יום ילדה שמנמנה עם גשר ומשקפיים שאוהבת פוקימון לא כל כך משתלבת בכיתה של מזרחיים כבדים שהחזיקו פייסל ראשון בכיתה ט.
אז גיוס... אווו שלום למדים הירוקים ולבנות הבוכות ולבחורה שלא אכפת לה מכלום (אם לא הבנתם זו אני) זו אני עומדת הגיוס בטירונות רצה ממקום למקום עם מדים שענקיים עליה... בעצם לא הם היו צמודים למוות הרגשתי את השומנים שלי רוצים להתאבד.
וכל מה שילדה מעצבנת כמוני בת 18 חושבת... זה כמה באלי לבדוק אם הוא שלח לי הודעה בהצלחה בגיוס אבל היי, הוא בטיול אחרי צבא מאוד מאוחר בגיל 25 ובוא נגיד שילדה בת 18 שרק התנשקו פעם אחת בחיים לא כזה מעניינת אותו. אבל אני אציין את העובדה שהוא בא למסיבת גיוס שלי!
והתחיל עם החברה הכי טובה שלי... והתנשק איתה בחדר שלי.... אבל נו טוב אני מפגרת בת 18 אני אסלח לו על חרא כזה כי אני בחורה בלי עמוד שידרה ... היידד.
אז בום יום אחד סרטון ממנו ההודעה היחידה שקיבלתי במשך חודשיייםםםם!
ככה רנדומאלי. סרטון סקס באורגיה. נפלא. הגעתי לחיים האמיתיים אין דבר כזה פנטזיות נעורים.
אז הורדתי טינדר. מפגרת אמרתי נכון?
מכירה בחור... יוצאים מתנשקים קצת נגיעות בכל זאת אני בתולה. מכירה עוד בחור ועוד אחד מתאהבת במונח הזה של נשיקות אבל אני רוצה יותר. אני רוצה אהבה.
ואז ... כאילו הורידו אותו עליי. הוא הופיע האהבה הכי גדולה של החיים שלי. האשכנזי היפה תואר שלי בבסיס אחרי חודשיים של טירונות הכרתי את השלמות הזה. אחרי שבוע אנחנו מאוהבים. מאוהבים בענק!
פעם בחודש נפגשים כי טוב נו לוחם שיריון ותצפיתנית... לא כזה גובניקים. יוצאים מבלים. סקס ראשון... פרפרים. אני מאוהבת. והלב שלי? מתפוצץ. אני בשמיים.

נאנסתי. ככה רנומאלי באמצע החיים. אי אפשר לדעת מתי זה יקרה לך ... זה יכול להיות אף פעם ומתי שאת לא מצפה לזה. במקרה שלי בחנייה אחרי שישבתי עם חברים במועדון ליום הולדת של עובד מעבודה קודמת. והלכתי מוקדם כי שיעמם אותי. ככה על הריצפה ליד הרכב שלי. לא היה חוויה ואני חושבת שעל הנושא הזה לא ארחיב. אבל מה שאני כן יכולה להגיד שהמערכת הצבאית מאוד עזרה לי בנושא ובמיוחד המפקדים בצבא שנתנו לי יד והצילו אותי. אבל אני חזקה צמחתי מזה ויש לי גבר אוהב שעוזר לי אז... נפצעתי. בום שבר בקרסול וברך ואני מרותקת חצי שנה בכיסא גלגלים. השמנתי.... 88 קילו לייתר דיוק. הר קטן עם משקפיים וגשר. והוא? מטפל בי כמו אימא אוהבת. החלמתי.
 הצבא עף ואיתו האהבה גדלה אנחנו משוחררים. אנחנו מאוהבים. מה עושים אנשים מאוהבים? גרים יחד.
השכרנו את הדירה הכי מושלמת יחד כנגד כל סיכוי אפשר גרנו יחד חוגגים שלוש וחצי שנים!
יש לנו חתולה כמו הבת שלנו. ארוחות שישי יחד, טיולים... נשיקות, כירובלים, חברים.. אנחנו מודל לחיקוי אני מאוהבת! אני כל כך מאוהב....ת.... מה יש לך ביד?
טבעת. הוא על הברכיים.... אני בוכה. אנחנו מאורסים אבל ששש זה סוד כי אנחנו רוצים ללמוד ילדים בני 21 לא יכולים להתחתן ככה מוקדם נחכה שנה!
אני מסתכלת על היד מחייכת זו סתם טבעת חמודה שקנה לי.... ממש לא זו טבעת של ההסכם שלנו להיות מאוהבים לנצח. כל כך לנצח שקבלתי הודעה עכשיו בעבודה מאהובי.
"בר אני מקווה שהבנת שאחרי הריב אתמול אני לא רוצה להמשיך את הזגויות איתך אני כבר לא אוהב אותך. את מגעילה אותי. את מגעילה אותי בסקס את מגעילה אותי בדיבור, את שטן ובחיים לא אהבת אותי... רצית רק את הכסף שלי. מחר אני מפנה את הדירה וקחי את הדברים שלך. ביי "
אממ... אחד באפריל? ... לא אנחנו בחודש יולי... מה הולך כאן.... מה.... אני אוהבת אותך.. אתמול רק רבנו על איזה סרט נשים ומה נאכל... לא רבנו על בגידות על קללות.. אתה יודע עליי הכל...
בצער ענק ובכי עצום אני מפנה את הדירה.. נותנת את החתולה לאימוץ ונשארת אצל ההורים שלי שבורה ובוכה. והיי החדר הקטן הממד חמוד שלי הפך לבית החדש שלי. אני חזקה בר לא שבר כלי. אז פתחתי טינדר אחרי חודש של בכי. וכאן בעיות בחיים התחילו...
פייסלים הפכו לשיגרה... כואב מעשנים. הירוק לא משהו רע ובעצם זה החלק הכי טוב בחיים שלי כי נו... זה נחמד. שכבתי עם האח הקטן של החברה הכי טובה שלי. הסקס הכי גרועה בחיי. למה עשיתי את זה? שאמחק מהראש שלי בר את לא בזוגיות בר את לעצמך בר את כבר לא שלו והוא לא שלך. וכמו שאת עשית את זה הוא עשה את זה. אני בוכה. מלבלב.
את מתארגנת מהטלגראס מגיעה השליח את יורדת אליו. ואת בוכה. כי את שבורה הגיוני שאת תבכי כל כמה שניות. הוא מחבק אותך. מה הקשר דילר מחבק אותי!?
אתם מתחברים הוא ילד רע... הוא ילד רע מאוד, היה בכלא, סוחר סמים, נוסע ברכב מפחיד, עושה שטויות, מטייל, משתכר. אתם שוכבים. אתם מכירים... אתם יזיזים. הוא מראה לך שהעולם לא ראה הוא עוזר לך לשכוח. את שוכחת. אבל האם הלב בוחר צד חדש?
אוי לא... בר זה לא צד טוב... זה לא צד טוב בכלל... תתרחקי.
ואני מתרחקת. ועובר זמן ... ואת בודדה. את רוצה את המגע הגברי. מגע גברי זה מגע ממכר. זה מגע כיף נשים אוהבת את זה.
יושבת בעבודה משמרת לילה בחוץ.. מגלגלת פייסל אומרת ככה נעביר את הלילה. ואז מגיע מישהו אורח במלון שאת עובדת מועדפת. נראה טוב, מופנם... שרירי מאוד. מסתבר שהוא מתאגרף. צמרמורת.
אתם מדברים מדברים... מחליפים מספר. דייט. מתארגנת מתלבשת מתי פעם אחרונה יצאתי לדייט?!
טוב... זה לא דייט.... את ברכב איתו מתנשקת בפינה חשוכה הוא מנשק גרוע... נשיקות דודה על הלחי עם רעש. שכבתם. משהו כמו 10 שניות.. הגזמתי זה יותר מידי בשבילו. הלכתי לבית חסמתי אותו. שישאר אצל אימא שלו.
אז אחרי תקופה... כמה שנים אפילו. פתחתי את הטינדר.
אני עושה לייקים כמו עיוורת. מראה. זה מה שמעניין אותי. מראה. הפכתי להיות ריקה מתוכן. ממתי מעניין אותי מראה? אני רוצה לדבר עם הבן אדם לא לשכב איתו... אני רוצה לשכב. סקס.. באלי סקס....
והינה אביר חדש. חתיך כל כך.... מטר 89... רכב... אמג... איזה רכב יש לו.... דירה משלו גר באשדוד על הים! הוא פשוט אלוהי. מבחוץ.
הוא אוסף אותך ... דייט? לא.... לא דייט.... הוא לוקח אותך אליו לדירה... אנחנו שוכבים.... גם הסקס הכי מהיר שהכרתי. 2 דק... טוב נו בעצם האגרופן 10 שניות ..
לא מפסיק ללקק לך את האוזניים את לא נהנת. אנחנו מסימיים חוזרת לבית מתקלחת. אין דייט. יש סקס.
האם אני צמאה לאהבה? אולי אסמס לאקס אני אשתנה מבטיחה... אני נכנסת לוואצפ מסתכלת על התמונה שלו... מי זו שם מחבקת אוו עבר רק חודש וחצי.... היא עובדת איתו... אני מכירה אותה. הוא בגד בי והתאהב מחדש. אהבה לא קיימת.
את פותחת שוב את הטינדר, ומכירה עוד אחד. קבענו לשבת לעשן. כי ירוק הפך להרגל יומיומי שלי. אנחנו מעשנים. שכבנו. סקס סביר לא נהנתי. לא נהנתי באף סקס.... הגבר רק חושב כמה מהר הוא יגמור כי גמירה גברית זו הנאה רגעית ולגרום לאישה לגמור? לא אפשרי.... אני כלי. אני כלי במערכת.
למה אני מסכימה להיות כלי? לא יודעת... אבל פתחתי את הטינדר במחשבה הזו.
מכירה אחד גר צמוד אליי. נפגשנו. דיברנו... רק דיברנו. נהנתי כל כך!
אנחנו מדברים! אנחנו צוחקים אני נהנת איתו אני לא כלי עבורו! ואז שכבנו. אני כלי רק שיש לו לשון חלקה. חשבתי לרגע שאולי התאהבתי כנראה שטעיתי.
טוב נו לא התאהבתי אבל התרגשתי. אני לא זוכרת מתי פעם אחרונה התרגשתי ככה!
שמחה שזה נעלם ... זה שקר ענק.
אז פתחתי טינדר. מכירה עוד אחד מירושלים מילים יפות חיבוקים.. אין דייט. שכבנו.
אחד מדהים נראה טוב אין דייט רק פינה עם הרכב.. שכבנו.
מכירה דוגמן מעל 20 אלף עוקבים באינסטגרם! הוא שם עליי?! שלח לי הודעה?! אומר לי שהוא חייב להפגש איתי אני מעניינת! נפגשנו... אין דייט. שכבנו.
למה אני משקיעה ככה בבגדים אם בסופו של יום הם יורדים? אני רק רוצה ללכת לדייט רק רוצה ללכת לאכול גלידה ולראות סרט עם בחור.... אבל ככה זה היום סקס? אני לא יודעת אני כל התקופה הזו הייתי בזוגיות אני לא יודעת איך גברים מתנהלים אולי ככל שנותנים להם ככה מקבלים בתמורה?
אז הכרתי עוד אחת בטינדר בחור מדהים אמר לי שהוא שם רק כי משעמם לו הוא לא מחפש שטויות. הוא הציע שנראה סרט!
אצלו בדירה... שכבנו. לא נהנתי. באף אחד מהגברים לא נהנתי. לא גמרתי גם. סך הכל שכבתי שם על הגב ברכב.... מחכה בסוף הסקס לחיבוק כרבול כמו מאהובי לשעבר.... שוכבת עם גברים חדשים כי אני רוצה חיבוק אוהב בסוף... אבל זה מסתכם בתחרות מי מתלבש ראשון ועובר למושב הקדמי... הלב נשבר. הדמעו נבלעות אני פותחת טינדר. יש יוצא מין הכלל! אני אצא לדייט אני אחזיק ידיים! אני אקבל נשיקה בסוף יום... אני רוצה חיבוק...
מכירה עוד אחד. עבריין. שכבנו... הוא מתאהב בי. הוא ממש מתאהב בי! הוא רוצה לחבק אותי!
אבל למה זה מרגיש ריק.... אני... אני ילדה טובה מגיע לי יותר מהגבר הזה....
טינדר?.... כבר אני שמה תקופה.. להיות מדוייקת 5 וחצי חודש.
אולי השונה שם?... אולי לא? אולי זה אבוד.... נשארתי ילדה שמנמנה עם משקפיים ביטחון עצמי נמוך... נמוך מידי... הוא על הריצפה.... פייסלים עוברים... מנסה אמדי, קצת חום, אולי אקסטזי?
זה לא עושה טוב זו לא אני...
אז פותחת טינדר ויורדת נמוך... מסתכלת על כולם. כל תמונה שעוברת. כל גבר שם שקרן.
הם מחפשים סקס הם לא מחפשים את החיוך שלי, את ההומור שלי... למה שאעשה לייק?
מקבת הודעה מגבר בטינדר. מה מתי עשיתי לו לייק?!
מסתכלת... והפה נפתח.... הגבר הכי מדהים במראה שראיתי בחיי.
שיער ארוך גבוהה.. מטר 90, עיניים בהירות שזוף, זקן מסודר... לבוש הורס. הוא אלוהי.... לענות לו? אני שווה את זה?
אני בר... מטר 68 שוקלת 89 קילו כן כן העלתי.... משקפיים אין לה כסף לבגדים כל כך לובשת טרניג ליציאה... החיוך נעלם מהפנים שלה ויש רק חיוך צבוע שם. מסתירה את הדמעות שלי.
טוב נענה לו.
עניתי לו.
עברנו לוואצפ. הוא מדהים! אבל בר... יכול להיות שזה שקר.
הוא רוצה להפגש את מסרבת. אני רוצה דייט!
מציע שוב מסרבת.
הוא מבקש סלפי את שולחת סלפי.. הוא כותב לך משפט מרגש:
למה רק פנים תצלמי את כולך את מהממת זה שאת שמנמנה זה לא אומר שאת מכוערת. אני אוהב מלאות ואני חושבת שאת הבחורה הכי יפה שהכרתי אפילו שאת לא רוצה נפגש כי את מתביישת ומפחדת.
אני מסמיקה..... חצי שנה לא הסמקתי. חצי שנה לא חייכתי אמיתי.
הוא שונה?
נפגשנו. לא דייט ברכב ככה בקטנה לאיזה שכטה. שכבנו... באתי להתלבש כי תחרות מי מדיע למושב הקדמי מתחילה.
"למה את מתלבשת ככה מהר בואי לפה באלי לחבק ולהריח אותך את מדהימה ילדה יפה שכמותך"
הלב פועם... להתחבק?.... איתי? .... אני לא כלי? ... אנחנו מתחבקים והוא מספר על עצמו. אני שוכבת בידיים שלו כשהוא עוטף אותי, מרגישה את החום גוף שלו. זה כל כך כיף.... אני אוהבת את זה...
הוא גרוש פלוס 1 בן 25... עשה טעות אבל עומד מאחוריה יש לו ילד מדהים. יפיפייה כמעט כמו אבא שלו.
אנחנו נפגשים כמעט כל יומיים שלוש, מדברים בוואצפ כל היום...!
שיחות, הודעות, נפתחים אחד לשני. אני מרגישה טוב! מחקתי את הטינדר.
כל סוף פגישה הוא כותב לי היה מדהים מחכה לראות אותך שוב... אבל משהו מוזר.. אין דייט רק מפגשים ברכב... אני רוצה לצאת להחזיק ידיים! הוא... לא יודע אם רוצה זוגיות... ואני? רק רוצה להרגיש נאהבת. לא מאוהבת לא בזוגיות... רק רוצה להחזיק ידיים ולהתחבק.
מדברים כל יום אמרתי לו שאני בדרך לטיפול לייזר והרכב שלי אצל ידיד שלי. הוא כועס. קנאה?
מפריע לו שיש לי ידידים מפריע לו שאני אוהבת לשבת עם חברות... למה זה מפריע לו? הוא לא מקנא.
ואז הקלטה.... 9 דק הקלטה!
זה לא טוב...
הוא שובר לי את הלב... לא התאהבתי בו אבל התרגשתי ממנו הסקס... הסקס היה מדהים. אני נהנתי בסקס!
לא פעם ולא פעמיים אמר לי.. אני נהנה לראות בחורה גומרת אני רוצה שאת תהני יותר ממני... אני גומר וזהו אצלך זה לנצח ... אני אוהב לראות אותך מאושרת איתי את שלי את הנסיכה הקטנה שלי... את פשוט בובה שאני אוהב לחבק .
מה אני צריכה יותר מזה?
כל מה שרציתי זה גבר שיחבק אותי.
בהקלטה הוא אומר לי אחרי שנפתחתי בפניו... שהוא לא רוצה לשמוע את כל הסודות הקטנים שלי שזה שנאנסתי זו אמשתי כי אני תמימה. אני ילדה קטנה. אני תינוקת אני לא בוגרת אין לי שאיפות בחיים.
יש לו ידידות עם תארים והשכלה שרוצים אותו והוא עדין מדבר איתי... אני פרס ניחומים....
זה יותר גרוע מלשכב וללכת...
הלב שלי מתרסק.... הוא פגע בי... פעם שנייה בחיים שלי שאני עומדת בהלם מול הודעה בטלפון עצובה.... דיי כבר... מבטיחה אני ילדה טובה. עשיתי טעויות נכון כל הסקס הזה היה מיותר, אני לא יודעת למה... אני רק רציתי לצאת לדייט.... רק לצאת לסרט עם גבר ... שישלם עליי כרטיס... נכון אנחנו ב2019 אני יכולה לשלם על עצמי אני אישה שעובדת. אבל... רק המחשבה שגבר יקח אותי מהבית לקולנוע ויגיד לי לא מאמי אני משלם אפילו שאתווכח איתו ומבטיחה שאני אשלם לפחות על הפופקורן!
רק המחשבה הזו.... עושה לי פרפרים.... אני רוצה לשים עקבים רוצה לסדר את השיער... רוצה לצאת לדייט. אני כל כך רוצה דייט..... רוצה נשיקה בסוף היום רוצה חיבוק אמיתי... רוצה לחייך.... רוצה להחזיק ידיים.... רוצה חיבוק..... רוצה סך הכל דייט.
אז כתבתי לו.
אתה בן אדם מדהים ונחמד תודה על תקופה מדהימה אבל בבקשה אל תשלח לי הודעה. ביי"
הלב שלי מת. אולי לא סופית אני בחורה שמאמינה בתקוות אני מאמינה ביוצא מין הכלל! החיים הם סחרחורת של סודות והפתעות. יום יבוא ואשב מול המסמך הזה ואצחק. עד אז.... אמתין להודעה לדייט... וטינדר? לעולם לא אוריד שוב...
  

אשמח אם תגידו לי מה דעתכם מבטיחה שאני לא אדם רע כמו שכתוב... 

נכתב על ידי bar1996m , 9/1/2019 18:27  
5 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
232

© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לbar1996m אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על bar1996m ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ