לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

גם אני כמו כולם בשנת 2019 חיפשתי איך לעשות כסף. ניסיתי הכל, באמת הכל. והחלטתי לשתף כדי לעזור לעוד אנשים כמוני שמחפשים, רוצים, מוכנים אבל לא מוצאים איפה. אחרי חודשים של חיפושים - טודובום! אני לא אספרל לכם איך לעשות, אני ממש אתן לכם לעשות כסף!


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


11/2018

איך לעשות כסף - טודובום ToDoBoom


בואו נסתכל על שנת 2019 המתקרבת.
 כנערה צעירה בת 28 לחיי, נמאס לי לקום כל בוקר לאותה עבודה שמשלמת לי את הדלק כדי להגיע אליה ואת הבגדים שצריך להחליף כל יום.
ואם כבר לקום כל בוקר לאותה עבודה, אז שישאר משהו מהמשכורת שלה בסוף החודש בחשבון - אבל כלום.
שכירות? 3,000 (אין ברירה חייבים לגור עם שותפה בגלל מחירי הדירות של היום), דלק? סביב 500 ש"ח בחודש. בגדים, בזבוזים, יציאות, טיולים עם חברים כי הנפש צריכה גם לחיות...? 2,000 ש"ח בחודש. ארנונה, חשמל, מים, כבלים, אינטרנט...טוב עזבו, הבנתם לאן אני חותרת נכון? בסוף החודש הדבר היחיד שאני רואה זה משכורת נכנסת ב1 לחודש - והופ ב2 לחודש הההורדות ואין יותר כלום !
אני לא הולכת למסעדות יקרות, אין לי רכב יקר, אני חיה בדירה ישנה, מחפשת כל הזמן הנחות והטבות וחושבת פעמיים לפני שאני קונה.. יש לי הלוואה על הרכב בבנק את זה ציינתי? ודיי ! כמה עוד אפשר? לעבוד כדי לממן את סוף החודש שלי? 
מה עם כל אלה שנוסעים על מכוניות יוקרה? ואלה שלובשות בגדים יקרים ואלה שטסים כל חודש לחוץ לארץ.. מאיפה יש להם כסף?!
גם כשניסיתי לעבוד כל החודש שעות נוספות בעבודה - כל יום !!! כל יום !!! עדיין לא הגעתי למשכורת שרווחה לי "אה אני אסע החודש לחוץ לארץ יש לי עודף..." לא, כי אם הצלחתי להרוויח טיפה יותר ממה שאפשר - צריך לחסוך גם נכון?
בקיצור - אני מסתכלת לשנת 2019 בפנים ואומרת שאני אגלה את השיטה איך לעשות כסף !
אז רשמתי בגוגל "איך לעשות כסף" והנה הממצאים שלי:
ניהול השקעות בבנק - מציעים לך לקחת את הכסף הנזיל שלך (אם יש לך כזה) ולהשים אותו במגוון אפיקי חסכון שונים (או אפיקי השקעה תלוי אם איזה נציג דיברתם כי כל אחד מציג את זה בדרך שלו).
אתה בוחר מסלול בו הכסף יושקע (לא אני לא מדברת על מניות מטורפות בבורסה, אלא סתם קופה קטנטנה בבנק) ואז הבנקאי מתחיל להסביר לך את "הרווחים" שיהיו לך... אז הוא יותר סיפר לי כמה יכולתי לעשות פעם..
אבל הלו ! זה לא מעניין אותי, דבר איתי על היום ! והוא ניסה ללכת איתי סחור סחור ולא הבנתי כלום..
בדקתי בעצמי, אתה יכול להרוויח בשנת 2018 בסביבות 1% על הכסף - אה ואם תרוויח יותר מדי יקזזו לך 25% מס על הרווחים כי ככה זה במדינת ישראל...גם אם תרוויח, תשלם את זה כמס...
כוכביות גם יש - ככל שהסיכון נמוך יותר (כי אף אחד לא רוצה לסכן באמת את הכסף) ככה גם הסיכוי להרוויח נמוך יותר, יש מקומות שיש סכום מינימלי להשקעה (לכן לא כולם יכולים) ולא תמיד תוכלו להוציא את הכסף בזמן שתרצו... יש עוד כוכביות מי שרוצה להיכנס לפרטים לעומק הנה כמה קישורים לקריאה:
והרשימה ממשיכה...תוכלו לחפש בגוגל.
אוקיי, אז שמתי מאחוריי את ניהול ההשקעות, אין לי כסף נזיל ובטח לא סכום שהם דורשים, גם ככה זה סתם ישב שם וגם אם ארוויח יקחו לי מיסים אז האופציה הזו לא נראתה לי כל כך אטרקטיבית..
אופציה שניה - נדל"ן. אתם שואלים למה? כי כולם שם ! כי כולם אומרים שהקורסים קצרים, שהמבחנים קלים, שאתה רוכש מקצוע והכי חשוב יש שם כסף !
אז נרשמתי ללימודי נדל"ן (לא נציין את שם החברה כי מה שיש לי להגיד הוא לא ממש טוב), עברתי קורס של 3 חודשים, הוצאתי רישיון לעסוק בתיווך דירות.
הוצאתי כמעט 4000 ש"ח על הקורס ועוד קצת למבחנים של הרשויות והוצאתי תעודה. הבטיחו לי שילוו אותי והבטיחו לי עסקאות.
קודם כל שוק הנדלן היום בארץ רעוע ואת זה אף אחד לא אומר לך. הדרך שלך להחזיר את הכסף היא רק דרך סגירת עסקאות. אז הלכתי יום וליל לנסות לסגור עסקאות, התקשרתי לעשרות אלפי אנשים ובסוף את האמת שמעתי מהמתווכים עצמם.. שאותם אתה פוגש רק בסוף הדרך (כן זה סוף הדרך ולא ההתחלה).
אתה רואה את המרמור, הם מספרים לך כמה זה תחרותי, שעסקה אחת בחודש לא מספיקה וצריך מספר עסקאות לפחות אז עדיף להתמקד בדירות / בתי יוקרה וזו עסקה שתסדר אותך ל3 חודשים.
אז ניסיתי ללכת על דירות היוקרה.. אבל שם כבר יש כרישים שהשתלטו על הבניינים ואין דרך להגיע או אפילו להכיר את הדירות. "הן כבר של מישהו אחר".
אז ככה נכנסתי לעולם של הכרישים ובאותה ה"קלות" גם יצאתי ממנה. זרקתי כסף לפח, בזבזתי זמן מהחיים והבנתי שזה שוק נוצץ רק כי מציגים לך אותו ככה. כן גם אני נפלתי בפח (תוכלו למצוא עוד הרבה כמוני שפגשתי שלא עושים כלום עם התעודת מתווך עד היום).
אז...המשכתי לחפש...בואו נוריד מראש את האופציה של לרכוש נדלן ולעשות אותו נכס מניב...בואו, תנחתו למציאות. גיל 28 לרכוש נכס או לקחת סיכונים על הלוואות בבנק.. בהצלחה למי שמנסה.
החלטתי להירשם ללימודים גבוהים, רציתי להוציא את התואר הנכסף ואחרי 3 שנים (במקרה הטוב) אני אוכל לעבוד בתחום שאמקצע בו.
אז החלטתי למכללה וגם לאוניברסיטה ויצאתי עם מידע כזה.. קודם כל, כולנו חייבים לעשות פסיכומטרי אלא אם..לא, אין פה אלא אם.
חלקנו (אני זה בטוח) צריכים לעשות מכינה כדי לשפר את הבגרויות כדי להתחיל בכלל להסתכל על איזשהו תואר...
הדרישות הם לפחות 85 ממוצע לתואר סתמי. (משפטים וכאלה דורשים יותר). תשקיעו לפחות 30,000 בשנה (אולי במשך השנה תעבדו כפול בשביל מלגה של 5000 ש"ח) ותבואו במהלך השבוע ללימודים (אז נחסיר מהעבודה ובכלל לא נצליח לגמור את החודש) .
אבל הכי גרוע? שאסיים את התואר, אם אמצא עבודה בכלל באותו התחום, חזרתי למעגל העבודה החודשי שלא נגמר עם פלוס נוצץ בבנק, אולי פשוט אצליח להשים עוד כמה שקלים בצד...ויתרנו? ויתרנו.
אם תרשמו בגוגל איך לעשות כסף - תוכלו למצוא הרבה אנשים שמשלמים כדי להופיע שם, כאלו שהמציאו סרטונים שהם "פיענחו" את השיטה, ראיתי את כולם, אל תנסו אפילו... אין באמת שיטה, הם הצליחו בדרכם אבל אף אחד לא יוכל ללכת את הדרך שלהם.
ויש מלא שטויות שאנשים מנסים לגרד שקל בחודש - למלא סקרים, לצפות בפרסומות ?! נו באמת... זה העתיד שאתם מאחלים לו ? והלו ! אני לא רוצה לגרד עוד שקל בחודש - אני רוצה לעשות כסף !!!
אז אמרו לי לעשות סרטונים ביוטיוב - אני לא בן אדם כזה.. סרטונים? יוטיוב? שטויות מול המצלמה? אני אשאיר את זה לאחרים...
ואז נתקלתי בכותרת שעדיין לא ראיתי - קורס שיווק שותפים. 
אז קורסים החלטתי כבר לא לעשות ולא להאמין לאף אחד "שמספר" לי על השיטה - אם מישהו יביא לי את השיטה אני אקח אותה ! אבל אל תספרו לי איך לעשות אותה ולנסות לבד !!!!
אז החלטתי לקרוא בעצמי מה זה שיווק שותפים.. ולא שמישהו אחר יספר לי. הרי אם זה מושג אמיתי סביר להניח שאמצא עליו חומר לא?
אז בואו נפרוט מה זה שיווק שותפים....
שיווק שותפים זה מושג שפרח לראשונה עם רשת חברת אמאזון, שהתחילה לשווק ספרים ונתנה עמלה לכל מי שמכר עבורה. 
מה זאת אומרת? אמאזון יספקו את הספר, את המשלוח ואת הכל.. אני רק צריכה לדאוג שמישהו ירצה לקנות מהם את הספר. ברגע שמישהו קנה הם יתנו לי עמלת תיווך / תגמול או בעצם נתח קטן מהעסקה. 
שווה לא? אני לא אתעסק עם המוצר, אני לא צריכה לרכוש אותו ולהיות לחוצה למכור אותו, אני לא אעשה את המשלוח, לא אשלם ייבוא וייצוא (שאגב גם את זה ניסו למכור לי כלימודי מסחר לעתיד הבא...) ואני אקבל נתח קטנטן מהעסקה. אהבתי.
איך אמאזון התחילו תוכלו לקרוא בקישור הבא.. https://www.fundable.com/learn/startup-stories/amazon
אוקיי, אמאזון מכרו ספרים לפני יותר מ20 שנה, מה קורה היום ? 
התחלתי לקרוא אודות החברה, התעמקתי איך הם התחילו ואיך הם התגלגלו.. המחשבה היחידה שעברה לי בראש זה שאני הולכת להביא מוצר ולמכור אותו לאחרים, אבל אם לא אצליח במכירות אני אקח אנשים שיעזרו לי ואתן להם אחוז קטן..כמו שאמאזון עשו. הבעיה? לא ידעתי כמה להזמין, ממי להזמין, האם מישהו ירצה לעזור לי.. בכל זאת לא רציתי להסתכן וגם לא היה לי ממש כסף להשקיע שילך לפח...
אז אמאזון כיום שווה מספרים שאי אפשר לתאר, החברה בילאומית עצומה בגודלה והכל התחיל בגלל ספרים ! 
אבל אחרי שקראתי ולמדתי, עברתי על כל עמוד שקשור לחברת אמאזון, הבנתי..אלו לא היו הספרים - זאת הייתה השיטה !
השיטה של אמאזון התפתחה ונקראה שיווק שותפים. הם בעצם פיתחו פלטפורמה (החברה עצמה) שמביאה ספקים שיפרסמו באתר שלה.
הספק - ישלם תמורת הפרסום ואמאזון יפרסמו אותו. עכשיו למה שספק ישלם תמורת הפרסום? כי אמאזון דואגת לו למשווקים. היא מציעה תגמול למי שיעזור לספק למכור. ככה הם יוצרים רשת פרסום ענקית והספק חייב לקפוץ על המציאה.
אסביר לכם לפי דוגמה.. אבי הספק פרסם ספה לילדים באמאזון.. אני אהיה משווקת שותפה של אמאזון ויש לי אפשרות למכור עבור אבי את הספה לילדים - אם מכרתי את הספה , אבי הוא זה שיספק את הסחורה ואת המשלוח ויתן לי עמלה עבור המכירה מתוך הסכום של הספה. מדהים לא?
אם תרצו לקרוא על השיטה ואיך היא עובדת תוכלו למצוא אותה בקישור הזה - https://affiliate-program.amazon.com/
כמו אמאזון התפתחו עוד חברות, קראתי על כולן, את השיטות של כולן, התגמול של כולן ואהבתי את הרעיון ! אין לי סיכון, אני בסך הכל מאחורי הקלעים, לא צריכה להסתכן על הכסף שלי, אני רק אציע למכירה מוצרים של אחרים !
הנה עוד כמה חברות שעובדים עם שיטת שיווק שותפים.. יודעים מה הכי מטורף? כולם חברות מיליארדים !!!
קישור ל17 חברות אפילאציה שונות בעולם - http://benguonline.com/high-paying-affiliate-programs
אוקיי, אז אחרי שהבנתי שיש כאן שיטה (כמו שרציתי, נותנים לי את השיטה ולא מספרים לי איך לעשות אותה!) הגיע הזמן לחפש פלטפורמה נכונה.
אז אנחנו חיים במדינת ישראל, אנחנו זקוקים כאן למוצרים שונים מאירופה וגם התנהגות הרכישה שלנו היא שונה מאירופה.. לכן ידעתי שאצטרך למצוא מוצר מתאים לשווק.. 
כשמצאתי את המוצר הנכון, התחלתי לפרסם בפייסבוק.. הידעתם שאחרי מספר פעמים של פרסום בקבוצות פייסבוק חוסם אתכם? לשבוע ! וככה נשארתי עם עצמי שבוע מחכה שתוסר החסימה ואוכל לפרסם מחדש... 
*כעבור שבוע* פרסמתי מחדש, מחכה בקוצר רוח לתגובות... אבל אף אחד לא הגיב, אחרי מספר נסיונות הבנתי שיש לפייסבוק איזשהו אלגוריתם שלפעמים בקריזה שלו כן לחשוף את הפוסט שלי ולפעמים לא. ולכן, לא תמיד כשאפרסם אנשים יראו זאת.. וגם אם כן, מתוך קבוצה של 100,000 איש רק 5% לכל היותר רואים את הפרסום..זו החשיפה שפייסבוק נותנים..
ואכן,זה לא סתם. אם תסיירו בפייסבוק תוכלו לראות שקבוצות של אלפי אנשים מגיבים אבל מתוך אלפים תראו רק כמה תגובות או מאות שזה השיא. אבל לא אלפים.
תנסו לפרסם, או שתחסמו או שלא כל פרסום יצליח. וככה מצאתי את עצמי נאבקת עם פייסבוק.
אז אמרו לי לשלם לפייסבוק לטובת הפרסום, קוראים לזה "פרסום ממומן". אבל אם אני אשלם לפייסבוק אז מה יהיה עם העמלה שאני אמורה לקבל? זהו הלכה העמלה לטובת הפרסום? זה לא משתלם לי כלל.
עברתי לאינסטגרם, אבל עד שאני ארכוש לעצמי עוקבים הדרך הייתה נראית לי יותר מדי ארוכה... 
עוד הפעם תפנית בעלילה? עוד פעם אי אפשר להרוויח כסף? החלטתי שלא אוותר. החלטתי שהשיטה טובה, אני רק אמצא פלטפורמה אחרת שתעזור לי גם לפרסם את המוצר, חייב להיות אחת כזאת.
אחרי חיפושים ארוכים ולילות שלא ישנתי והמשכתי לקרוא - הגעתי לחברת טודובום todoboom ! 
מה טודובום מציעה לי ? טודובום זו חברת שיווק שותפים ישראלית - לא משנה מה תגידו, כישראלי הרבה יותר נחמד לקרוא בעברית ולדעת שיש עם מי לדבר.
טודובום יצרו רשת של שיווק שותפים בישראל, אותו דבר בדיוק כמו אמאזון רק בישראל!
טודובום לא יצרו אתר למכירות אונליין כדי לתת למשווק לבחור מוצר, אלא הם יצרו קמפיינים (כך הם קוראים לזה) שאני יכולה לבחור לשווק.
אז מה הם הקמפיינים? הם אותם סוחרים בדיוק כמו באמאזון, רק שלא מעלים מוצר לאתר אונליין.
הקמפיין הוא סוחר שיכול להחליט מה הוא מעוניין לפרסם בכל פעם שהוא מעוניין בפרסום של טודובום.
אז הסוחר החליט על שירות, הוא משלם לטודובום כדי שיפרסמו אותו וטודובום תשלם לי כדי שאעזור להם לפרסם ! 
מעולה! נשארנו עם אותה שיטה מוצלחת של שיווק שותפים, אני שוב לא מסכנת את הכסף שלי אבל נותרתי עם בעיית הפרסום עוד הפעם. כבר היינו בסיבוב הזה..
המשכתי לקרוא באתר של טודובום, החלטתי לא להתבאס ישר... וכנראה שצדקתי, טודובום מאפשרים לי לבחור שתי אופציות שיווק שותפים איתם.
מה השיטות - טודובום מציעה לי לקחת את הפרסום לידיים שלי - לבחור שירות, לפרסם ולקבל תגמול. אבל, טודובום מציעה לי לקחת מהם שירותי פרסום. זאת אומרת שאני יכולה לשלם להם שהם יפרסמו בשבילי. 
פה התחלתי להסתקרן ולקרוא בהתרגשות על מה מדובר.
אז שיטה ראשונה של טודובום - הבנו. כמו אמאזון, נפרסם ונקבל תגמול. ניסינו, פחות אהבנו.
שיטה שנייה של טודובום - אני אתן להם את ההרשאה לחשבון הפייסבוק שלי (כי הוא הרבה יותר אפקטיבי לפרסום מאשר אינסטגרם) והם יעשו בשבילי את העבודה. את כל הפרסום, את התגובות ללקוחות שמתעניינים בפרסום, את המכירה את הכל.
הבעיה? אני צריכה לשלם למישהו עבור הפרסום. אבל כשקראתי לעומק זו לא באמת היתה בעיה. כי טודובום מציעה לי לרכוש את השירות במחיר פעוט שבאמת לא יגרום לי לפשוט רגל בסוף החודש וגם טודובום יבטיחו את הכנסתי בסוף החודש ! טודובום ישלמו לי בסוף החודש 500 ש"ח בהתחייבות !
אז גם אם לא הצלחתי למכור, לפחות לא אשאר בידיים ריקות...וואוו מדהים טודובום !
הנה האתר של todoboom למעוניינים לקרוא - https://www.todoboom.co.il/
איזור המשווקים של טודובום - https://www.todoboom.co.il/partners
איזור המפרסמים של טודובום - https://www.todoboom.co.il/advertisers
אז שנת 2019... תקשיבי טוב, העתיד שלי הולך להשתנות. עד היום רצית שנרוויח מנדלן, השקעות בבנק, ייבוא וייצוא וכו... אבל השיטות שלך כבר לא עובדות - העידן התחלף והיום הכסף נמצא באינטרנט ! ומצאתי את השיטה. ניפגש בסוף החודש בחוץ לארץ  טודובום ! 

נכתב על ידי , 9/11/2018 12:44  
1 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 

כינוי: 

מין: נקבה

© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לliat2525 אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על liat2525 ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ