לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

כנסיית האל הכול יכול


כנסיית האל הכול יכול נוצרה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול – ישוע האדון ששב – המשיח של אחרית הימים, וגם תחת שיפוטו וייסורו הצודקים. הכנסייה כוללת את כול אלו שמקבלים באמת ובתמים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, אשר דבר האל כובש ומושיע אותם.

Avatarכינוי:  כנסיית האל הכול יכול

תמונהפרטים נוספים:  אודות הבלוג


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    אוקטובר 2018    >>
אבגדהוש
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

10/2018

האמירה השמונים וחמש
אני משתמש בבני אדם שונים כדי להגשים את רצוני: הקללות שלי מתממשות בבני האדם שאני ממיט עליהם ייסורים, והברכות שלי מתממשות באהוביי. השאלה מי נתקל בברכותיי ומי סובל את קללותיי תלויה במילה אחת מפי ובאמירתי. אתם יודעים שבני האדם שאני מאיר אליהם פנים כעת יזכו בברכותיי בכל עת (כלומר בני האדם שמכירים אותי בהדרגה, שמשתכנעים לגביי בהדרגה, שיש להם האור החדש וההתגלות ואשר יכולים לעמוד בקצב עבודתי). בני האדם שאני מתעב (זה דבר בתוכי שבני האדם לא יכולים לזהות מבחוץ) הם כאלה שיסבלו את הקללות שלי ללא ספק, ואין ספק שהם נמנים על צאצאיו של התנין הגדול האדום כאש, ולכן הם יחלקו את הקללות שאני מטיל על התנין הגדול האדום כאש. באשר לבני האדם שאני נגעל להביט בהם, שאני חושב שאיכותם לקויה ואשר אני לא יכול להפוך למושלמים או להשתמש בהם – בכל זאת תהיה להם הזדמנות לזכות בישועה, והם יימנו על בניי. אם אדם מסוים לא ניחן באף תכונה שלי, אם הוא לא יכול להבין עניינים רוחניים ואם הוא לא מכיר אותי, אך יש לו לב, הוא יוקצה כאחד מאנשיי. אני רואה בבני האדם שחולקים את הקללות שלי כאלה שלא ניתן להושיע אותם, והם אלה שרוחות ראות דבקו בהם. אני להוט לסלק אותם. התנין הגדול האדום כאש ילד אותם, ואני מתעב אותם יותר מכל. מרגע זה ואילך, אני לא צריך שהם ישרתו אותי – אני פשוט לא רוצה אותם! אני לא רוצה אף אחד מהם! אפילו הבכי וחריקת השיניים שלהם בפניי לא משפיעים עליי. אני לא מביט באף אחד מהם, אלא מסלק אותם – אילו דברים אתם? האם מגיע לכם להתייצב בפניי? האם אתם ראויים? אתם עדיין מעמידים פנים שאתם בני אדם טובים, ואתם עדיין מעמידים פנים שאת צנועים! אחרי שאתם עושים אינספור דברים רעים, האם אני יכול לחוס עליכם? אתם מתרוממים לפניי ומתחילים להתריס נגדי שוב. מעולם לא היו לכם שום כוונות טובות, ואתם פשוט רוצים לשטות בי! האם אתם יכולים להפוך לטובים כשאתם צאצאי התנין הגדול האדום כאש? בלתי אפשרי! כבר קיללתי אתכם ושפטתי אתכם כליל! שרתו אותי בלב שלם, בכנות ובאופן ממושמע, ואז חזרו לבור התהום שלכם! אתם רוצים לחלוק את המלכות שלי? אתם חולמים! מביש! אתם, עם הגוף המטונף והמלוכלך, מושחתים כל כך, אך אתם בכל זאת מעזים להתייצב בפניי! פנו דרך! אם תעכבו אותי עוד, אעניש אתכם בחומרה! כל מי שעוסק במרמה והונאה בפניי חייב להיחשף. איפה אתם יכולים להתחבא? איפה אתם יכולים להסתתר? האם תוכלו להימלט משליטתי כל כמה שתתחמקו או תסתתרו? אם לא תשרתו אותי היטב, חייכם יהיו קצרים עוד יותר – סופכם יבוא מיד!

אני אומר לכם בבירור איזה סוג של בני אדם הם בניי הבכורים, ואני נותן לכם אישורים מדויקים. אלמלא כן, לא הייתם מסוגלים לתפוס את מקומכם ההולם, והייתם מחליטים בעצמכם ללא אבחנה מה צריך להיות מקומכם. יש כאלה שהיו מצטנעים מדי, ויש כאלה שהיו מתייהרים מדי, ואלה שלא ניחנים בטיב שלי או שטיבם לקוי מדי היו כולם רוצים להיות בניי הבכורים. מה מבטאים בניי הבכורים? ראשית, הם מתמקדים בתפיסת רצוני, הם מתחשבים ברצוני, ובו בזמן רוח הקודש פועלת בהם, ללא יוצא מן הכלל. שנית, הם שואפים אל הרוח בהתמדה, הם לא מושחתים, הם נשארים בתוך הגבולות שלי בכל עת, הם רגילים להפליא, וההתנהגויות שלהם הן לא חיקוי. מכיוון שהם מתמקדים בניסיון לחוש בעבודה של רוח הקודש ומכיוון שהם מתחשבים באהבתי אליהם, הם זהירים בכל עת, והם מפחדים עמוקות שיהיה להם לב שבוגד בי או מתריס נגדי. שלישית, הם פועלים למעני בלב שלם, הם מסוגלים להעלות כקורבן מנחה את כל הווייתם, והם כבר התנערו מכל רעיון בנוגע לסיכויים העתידיים שלהם, חייהם, מה שהם אוכלים, מה שהם לובשים, הדברים שהם משתמשים בהם והמקום שבו הם מתגוררים. רביעית, תמיד יש להם לב שרעב וצמא לצדק, הם סבורים שחסרים להם דברים כה רבים וששיעור קומתם בוסרי מדי. חמישית, הם בני האדם שהזכרתי קודם לכן, אלה שיש להם שם טוב בעולם, אך אשר בני האדם הארציים השליכו אותם הצדה, ואשר יש להם יושרה מוסרית בקשרים שלהם עם המין השני. אלה כל האישורים, אך אני לא יכול לגלות אותם בפניכם לחלוטין, מכיוון שעבודתי עדיין לא הגיעה לשלב הזה. בניי הבכורים, זכרו! תחושות החיים בתוככם, היראה שלכם כלפיי, ההיכרות שלכם איתי, חיפושכם אחריי, האמונה שלכם – כל הדברים האלה הם אהבתי אליכם, והם כולם אישורים שאני מעניק לכם, כדי שתוכלו להפוך לבניי האהובים באמת ובתמים, וכדי שתוכלו להיות זהים לי, לאכול איתי, לחיות איתי וליהנות איתי מברכות בכבוד שאין דומה לו.

אני לא יכול לגלות רחמים לאף אדם שרדף אותי, שלא הכיר אותי (כולל לפני שנישאה עדות על שמי) ואשר סבר שאני אנושי, וכן לאף אדם שחילל את קדושתי והשמיץ אותי בעבר. אפילו אם הוא יישא את העדות המהדהדת ביותר עליי ברגע זה, לא יהיה די בכך. רדיפתי בעבר הייתה שירות למעני, ובני האדם האלה עדיין יהיו כלים שלי, אם הם יישאו עליי עדות כיום. רק בני האדם שאני באמת ובתמים הופך למושלמים כיום יכולים לשמש אותי, מכיוון שאני האל הצודק עצמו, ויצאתי מהבשר והדם והתנתקתי מכל הקשרים הארציים. אני אלוהים עצמו, וכל בני האדם, כל העניינים וכל הדברים שהיו בסביבתי בעבר מצויים בידיי. אני חסר רגשות, ואני מנהיג צדק לכל הדברים. אני ישר, ואני לא מזוהם בשום שמץ של טינופת. האם אתם מבינים את פירושם של דבריי? האם אתם יכולים להשיג זאת? בני האדם חושבים שגם לי יש אנושיות רגילה, משפחה ורגשות, אך האם אתם יודעים שאתם טועים לגמרי? אני אלוהים! האם שכחתם זאת? האם אתם מבולבלים? אתם עדיין לא מכירים אותי!

הצדק שלי התגלה לכם לחלוטין. כל דרך שבה אני מטפל בכל סוג של אדם מגלה את הצדק והמלכותיות שלי. משום שאני אלוהים עצמו שמביא איתו חרון אף, לא אמחל אפילו לאדם אחד שרדף אותי או השתלח בי בעבר. האם אתם מבינים זאת בבירור במסגרת הדרישה הנוקשה הזו? בני האדם שבחרתי בהם והועדתי אותם מראש הם כמו פנינים נדירות או אבני אגט נדירות – מספרם זעום. זאת מכיוון שבני האדם שימלכו כמלכים חייבים ללא ספק להיות מעטים מאלה שיהיו אנשיי, וזה מגלה את עוצמתי ואת מעשיי המופלאים. אני מרבה לומר שאגמול לכם, שאעניק לכם כתרים ושבתוכי יש כבוד ללא קץ. למה כוונתי בגמל, כתר וכבוד? בתפיסתם של בני האדם, גמולים הם דברים חומריים, כגון מזון, לבוש או דברים שניתן להשתמש בהם, אך זו לחלוטין החשיבה הישנה שלהם. זו לא כוונתי, אלא שזו הבנה שגויה. גמולים הם דברים שמושגים ברגע זה, והם חלק מחסד. אולם יש גם כאלה שמתקשרים להנאות הבשר, ובני האדם שמשרתים אותי אך לא יזכו בישועה יכולים לקבל גם הנאה חומרית (על אף שהם דברים חומריים שמשרתים אותי). כתר הוא לא חפץ שמסמל תפקיד. כלומר, הוא לא דבר חומרי שאני נותן לכם להנאתכם, אלא שם חדש שאני מעניק לכם, וכל מי שמסוגל להיות ראוי לשמכם החדש יהיה זה שיזכה בכתר – זו זכייה בברכות שלי. גמולים וכתרים הם חלק מברכות, אך בהשוואה לברכות, הם פחותים בהרבה, כמו ההבדל בין השמיים והארץ. התפיסות האנושיות פשוט לא מסוגלות לדמיין את הכבוד, מפני שכבוד הוא לא דבר חומרי, אלא דבר שנתפס באופן מופשט במיוחד. אם כן, מהו כבוד בדיוק? מה פירוש הדבר שאתם תֵּרדו בכבוד ביחד איתי? כל כולי, כלומר מה שאני ומה שיש לי – רחמים ונדיבות (לבניי), וכן צדק, מלכותיות, משפט, חרון אף, קללה ואש (לכל בני האדם) – דמותי היא כבוד. מדוע אני אומר שיש איתי כבוד ללא קץ? הסיבה לכך היא שיש איתי חוכמה ללא קץ ושפע שאין כמוהו. לפיכך, ירידה בכבוד איתי פירושה שכבר השלמתי אתכם, שיש לכם מה שאני ומה שיש לי, שהפכתי אתכם למושלמים, שיש לכם לב מלא יראה כלפיי, ושאתם לא מתנגדים אליי. אתם צריכים להבין זאת כעת, נכון?

המצב המתוח של כל האומות על פני האדמה הגיע לשיא, והן כולן נערכות בהתמדה כדי לשרת אותי ולקבל את האש שלי. כשחרון אפי והאש שלי יגיעו, לא יהיה לכך כל רמז מקדים, כך אני יודע מה אני עושה, ואני לגמרי בטוח בכך. עליכם להיות ודאים לגבי דבריי, ואתם חייבים להזדרז להכין את הכל ולהתכונן לרעות את בני האדם שבאים מחוץ לארץ בחיפושים. זכרו זאת! סין – כלומר כל אדם ומקום בסין – סובלת את הקללות שלי. האם אתם מבינים את פירושם 

נכתב על ידי כנסיית האל הכול יכול , 15/10/2018 15:32   בקטגוריות אמירותיו של המשיח  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 דבר אלוהים | 'כיצד להכיר את טבעו של אלוהים ואת תוצאת עבודתו' חלק 5


דבר אלוהים | כיצד להכיר את טבעו של אלוהים ואת תוצאת עבודתו חלק 5 דבריו של אלוהים בסרט זה הם מתוך הספר 'המשך הדבר מופיע בבשר'. תוכנו של סרט זה: גורלו של האדם נקבע לפי יחסו לאלוהים נקודת הפתיחה ליראת האל היא התייחסות אליו כאל אלוהים בני האדם שאלוהים לא מכיר בהם דברי תוכחה
נכתב על ידי כנסיית האל הכול יכול , 14/10/2018 07:20   בקטגוריות דקלומי דבר האלוהים  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 סרטים חדשים 'לפרוץ את המלכודת' - לעבור שיפוט באחרית הימים ולפרוץ את מלכודת השטן


סרטים חדשים 'לפרוץ את המלכודת' - לעבור שיפוט באחרית הימים ולפרוץ את מלכודת השטן בכתבי הקודש נאמר: "שהרי הגיעה העת שהמשפט יתחיל בבית האל…" (איגרת פטרוס הראשונה ד' 17) .באחרית הימים, האל הכול יכול מבטא את כל האמת שמטהרת ומושיעה את בני האדם, והוא מראה לנו את טבעו הצודק והמלכותי – טבע שאין לפגוע בו. עבודת השיפוט של אלוהים באחרית הימים נעשית כדי להושיע את בני האדם, כך שיוכלו להשתחרר מהשפעת השטן ולחזור באמת אל אלוהים. כל נבחריו של אלוהים שמקבלים את עבודת השיפוט של האל הכול יכול, רואים בהדרגה ובבהירות את האמת העובדתית – שהשירות שכמרים ובכירים מעניקים לאלוהים מהווה למעשה התרסה כנגדו. הם רואים בבירור את טבעם הצבוע ושונא האמת של הכמרים והבכירים, ובכך הם מתנתקים מן הבלבול שמפיצים הכמרים והבכירים ומשליטתם, וחוזרים לאלוהים. כשתקשיב לעדויותיהם של נבחריו האל בדבר חוויות השיפוט שעברו בפני כס מלכותו של המשיח, תתחיל להבין את עבודת השיפוט של אלוהים באחרית הימים. 

נכתב על ידי כנסיית האל הכול יכול , 13/10/2018 17:04   בקטגוריות סרטי בשורה  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 עליכם לחפש דרך להגיע להרמוניה עם המשיח
עבדתי רבות בקרב בני האדם, והדברים שהטפתי באוזניכם במשך הזמן הזה היו רבים. דברים אלו נאמרו למען ישועת האדם ובמטרה לאפשר לאדם לתאום לי. אולם, רכשתי בני אדם מעטים בלבד על פני האדמה התואמים לי, ולכן אני אומר שהאדם אינו מוקיר את דבריי, וזאת מפני שהאדם אינו תואם לי. בצורה זו, מטרת עבודתי אינה רק כדי שהאדם יוכל לעבוד אותי; אלא חשוב מכך, מטרתה היא לאפשר לאדם לתאום לי. בני אדם שהושחתו חיים בתוך מלכודת השטן, הם חיים בבשר, חיים לפי רצונות אנוכיים, ואין בהם ולו אחד התואם לי. יש האומרים שהם תואמים לי, אך כולם סוגדים לאלילים מעורפלים. אף שהם מכירים בקדושת שמי, הם הולכים בדרך המנוגדת לי ודבריהם מלאים התנשאות וביטחון עצמי, וזאת מפני שבבסיסם הם כולם מתנגדים לי ומנוגדים לי. בכל יום הם מחפשים את עקבותיי בכתבי הקודש, ומוצאים באקראי פסוקים "מתאימים" שאותם הם קוראים ללא סוף, ושאותם הם מדקלמים ככתבי הקודש. הם אינם יודעים כיצד להיות תואמים לי, אינם יודעים מה המשמעות של להיות עוינים כלפיי, ופשוט, קוראים את כתבי הקודש בצורה עיוורת. הם כופים על האל שבכתבי הקודש להיות אל מעורפל, אל שאותו הם לא ראו מעולם ואף אינם מסוגלים לראות, ומוציאים אותו כדי להתבונן בו בזמנם הפנוי. הם מאמינים בקיומי רק במסגרת כתבי הקודש. בעיניהם אני זהה לכתבי הקודש; ללא כתבי הקודש איני קיים, ובלעדיי אין כתבי קודש. הם אינם שמים לב לקיומי או לפעולותיי, אלא מקדישים תשומת לב קיצונית ומיוחדת לכל מילה ומילה שבכתבי הקודש, ורבים מהם אף מאמינים שאיני צריך לעשות את שברצוני לעשות, אלא אם כתבי הקודש ניבאו זאת. הם מייחסים לכתבי הקודש חשיבות רבה מדי. ניתן לומר שהם רואים חשיבות רבה מדי במילים וביטויים, עד כדי כך שהם עושים שימוש בפסוקים מכתבי הקודש כדי למדוד כל מילה שאני אומר ולגנות אותי. הם אינם שואפים למצוא דרך לתאום לי, אף לא לאמת, אלא רק מנסים להיוותר נאמנים למילים שבכתבי הקודש. הם מאמינים שכל דבר שאינו תואם לכתבי הקודש, ללא יוצא מן הכלל, אינו עבודתי. האם אנשים אלו אינם צאצאיהם הצייתנים של הפרושים? הפרושים היהודים ניצלו את תורת משה כדי לגנות את ישוע. הם לא שאפו לתאום לישוע באותה תקופה, אלא צייתו בשקדנות לתורה ככתבה וכלשונה עד כדי כך שהם תלו בסופו של דבר את ישוע החף מפשע על הצלב, לאחר שהאשימו אותו באי ציות לחוקי התנ"ך ובכך שהוא אינו המשיח. מה הייתה מהותם? האין זאת שהם לא שאפו להגיע לאמת? הם דקדקו בכל מילה ומילה שבכתבי הקודש, בשעה שלא שמו לב כלל לרצוני ולצעדים ולשיטות של עבודתי. הם לא היו בני אדם שחיפשו את האמת, אלא בני אדם שצייתו בנוקשות למילים שבכתבי הקודש; הם לא היו בני אדם שהאמינו באלוהים, אלא בני אדם שהאמינו בכתבי הקודש. ביסודם, הם היו כלבי השמירה של כתבי הקודש. במטרה להבטיח את האינטרסים של כתבי הקודש, לשמור על כבודם של כתבי הקודש ולהגן על המוניטין של כתבי הקודש, הם הרחיקו לכת עד כדי כך שתלו את ישוע הרחום על הצלב. הם עשו זאת אך ורק למען ההגנה על כתבי הקודש, ולמען השמירה על מעמדה של כל מילה ומילה שבכתבי הקודש בלבבותיהם של בני האדם. זאת הסיבה שהם העדיפו לזנוח את עתידם ואת קורבן החטאת כדי לדון את ישוע, שלא ציית לדוקטרינה של כתבי הקודש, למוות. האם הם לא היו משרתיה של כל מילה ומילה בכתבי הקודש?

ומה באשר לבני האדם היום? המשיח בא כדי לשחרר את האמת, אך הם מעדיפים לגרשו מקרב בני האדם כדי לקבל רשות כניסה לגן העדן ולזכות בחסד. הם מעדיפים להכחיש לחלוטין את בוא האמת כדי להבטיח את האינטרסים של כתבי הקודש, ומעדיפים לשוב ולתלות את המשיח, השב כבשר ודם, על הצלב כדי להבטיח את קיומם הנצחי של כתבי הקודש. כיצד יכול אדם לקבל את ישועתי בשעה שלבו כה זדוני ואופיו כה מנוגד לי? אני חי בקרב בני האדם, אך הם אינם יודעים על קיומי. כשאני שופך את אורי על האדם, הוא בכל זאת נותר בור ביחס לקיומי. כשאני משחרר את חרון אפי על האדם, הוא מכחיש את קיומי בלהט גדול עוד יותר. האדם מחפש להיות נאמן למילים, לכתבי הקודש, אך אין ולו אדם אחד שבא ומופיע בפניי כדי לחפש אחר האמת ולנהוג לפיה. האדם נושא את עיניו אלי לשמיים, ומתייחס בצורה יוצאת דופן לקיומי בשמיים, אך לאיש לא אכפת ממני כבשר ודם, כי אני החי בקרב בני האדם הינו חסר כל חשיבות. אלו שרק רוצים להיות נאמנים למילים שבכתבי הקודש, ושמחפשים לתאום לאל המעורפל שלהם, הם מראה עלוב בעיניי. הסיבה לכך היא שהם סוגדים למילים מתות ולאל המסוגל להעניק להם אוצרות מופלגים. הם סוגדים לאל הנותן עצמו לחסדיו של האדם ושאינו קיים. אם כך, מה יכולים אנשים אלו לקבל ממני? האדם פשוט נחות מדי למילים. אלו המתנגדים לי, התובעים ממני דרישות ללא גבול, אלו שאין בהם אהבה לאמת, המתמרדים נגדי – כיצד הם יוכלו לתאום לי?

אלו המתנגדים לי, הם אלו שאינם תואמים לי. כך גם הם אלו שאינם אוהבים את האמת ואלו המתמרדים כנגדי, שכן הם מנוגדים לי עוד יותר ותואמים לי עוד פחות. את כל אלו שאינם תואמים לי אני מוסר לידיו של התגלמות הרוע. אני נוטש אותם להשחתה ע"י התגלמות הרוע, נותן להם דרור לחשוף את רשעותם, ובסופו של דבר מוסר אותם להתגלמות הרוע, למאכל. לא אכפת לי כמה בני אדם סוגדים לי, כלומר, לא אכפת לי כמה בני אדם מאמינים בי. מה שחשוב לי הוא כמה בני אדם תואמים לי. הסיבה לכך היא שכל מי שאינו תואם לי הוא רשע אשר בוגד בי; אלו הם אויביי, ולא "אנצור" את אויביי בתוך ביתי. אלו התואמים לי ישרתו אותי בביתי לנצח, ואלו אשר עוינים כלפיי יסבלו לנצח את עונשי. אלו הדואגים רק למילים שבכתבי הקודש ואשר אדישים לאמת או לחיפוש אחר עקבותיי – הם המתנגדים לי, וזאת מפני שהם מגבילים אותי לפי כתבי הקודש ומחייבים אותי אליהם, ולפיכך כופרים בי באופן קיצוני. כיצד יכולים אנשים כאלה לבוא בפניי? הם אינם שמים לב למעשיי, לרצוני או לאמת, אלא מדקדקים בדבקות במילים, מילים שהורגות. כיצד יכולים אנשים כאלה לתאום לי?

הבעתי דברים כה רבים, וכן הבעתי את רצוני וטבעי, אך אף על פי כן, בני האדם עדיין אינם מסוגלים להכיר אותי ולהאמין בי. ניתן אף לומר שהם עדיין אינם מסוגלים להישמע לי. אלו החיים בכתבי הקודש, אלו החיים בתוך החוק, אלו החיים על הצלב, אלו החיים על פי הדוקטרינה, אלו החיים בתוך העבודה שאני עושה היום – מי מהם תואם לי? אתם חושבים רק על קבלת ברכות וגמול, ומעולם לא הקדשתם מחשבה על הדרך שבה תוכלו לתאום לי או איך להימנע מעוינות כלפיי. אני כה מאוכזב מכם, שכן הענקתי לכם רבות, אך קיבלתי מכם בתמורה כה מעט. המרמה שלכם, ההתנשאות שלכם, החמדנות שלכם, רצונותיכם המוגזמים, הבגידה שלכם, המרדנות שלכם – האם יכולים הדברים האלו לחמוק מהבחנתי? אתם מקלים בי ראש, אתם משטים בי, אתם מעליבים אותי, אתם מרמים אותי, אתם תובעים ממני דברים, אתם סוחטים ממני קורבנות – כיצד יכול זדון שכזה לחמוק מעונשי? מעשיכם הרעים הם הוכחה לעוינותכם כלפיי, וכן הוכחה להיותכם מנוגדים לי. כל אחד מכם מאמין שהוא כה תואם לי, אך אם כך הדבר, על מי חלה עדות זו שאינה ניתנת להפרכה? אתם מאמינים שהכנות והנאמנות שלכם כלפיי היא הנעלה ביותר. אתם סבורים שאתם כה טובי לב, כה מלאי חמלה, ושהקדשתם לי הרבה כל כך. אתם סבורים שעשיתם די למעני. אך האם אי-פעם השוויתם אמונות אלו להתנהגותכם? אני אומר שאתם מאוד גאוותנים, מאוד חמדנים ומאוד שטחיים; התחבולות שבהן אתם משטים בי מאוד מחוכמות, ויש לכם די והותר כוונות ושיטות בזויות. נאמנותכם דלה מדי, רצינותכם חסרת ערך, ומצפונכם נבוב עוד יותר מכך. יש בלבכם זדון רב מדי, ואיש אינו פטור ממנו, גם לא אנוכי. אתם מסתגרים מפניי למען ילדיכם, למען הבעלים שלכן או למען השימור העצמי שלכם. במקום לדאוג לי, אתם דואגים למשפחתכם, לילדיכם, למעמדכם, לעתידכם ולסיפוק שלכם. מתי בכלל חשבתם עלי בזמן שדיברתם או פעלתם? כשמזג האוויר קר, מחשבותיכם פונות לעבר ילדיכם, בעליכן, נשותיכם או הוריכם. גם כשמזג האוויר חם, אין לי מקום במחשבותיכם. כשאתם ממלאים את חובתכם, אתם חושבים על האינטרסים שלכם, על בטיחותכם האישית, על בני משפחתכם. איזה דבר עשיתם אי-פעם למעני? מתי בכלל חשבתם עלי? מתי התמסרתם בכל מחיר לי ולעבודתי? היכן העדות להיותכם תואמים לי? היכן ההוכחות האמיתיות לנאמנותכם לי? היכן ההוכחות האמיתיות לציותכם לי? מתי כוונותיכם לא היו למען קבלת ברכותיי? אתם משטים בי ומרמים אותי, אתם משחקים באמת, מסתירים את קיומה של האמת, בוגדים במהותה של האמת, ונוהגים בי בעוינות. אם כך, מה מצפה לכם בעתיד? אתם שואפים לתאום לאל המעורפל שלכם, ושואפים רק לאמונה מעורפלת, אך אינכם תואמים למשיח. האם הזדוניות שלכם לא תזכה לגמול זהה לזה שמגיע לרשעים? כשיגיע הזמן אתם תבינו שכל מי שמנוגד למשיח אינו יכול להימלט מחרון אפי, ואף תגלו מהו סוג הגמול שיוטל על מי שנוהג בעוינות כלפי המשיח. כשהיום ההוא יגיע, יתנפצו כל חלומותיכם על אודות קבלת ברכה בתמורה לאמונתכם באלוהים וקבלת רשות כניסה לגן העדן. אולם, לא כך הדבר ביחס לאלו התואמים למשיח. על אף שאיבדו הרבה כל כך, על אף שסבלו קשיים רבים, הם יקבלו את מלוא הנחלה שאוריש לאנושות. בסופו של דבר, אתם תבינו שרק אני הוא האלוהים הצודק, ושרק אני מסוגל לקחת את האנושות ליעד הנפלא הזה.

נכתב על ידי כנסיית האל הכול יכול , 12/10/2018 07:54   בקטגוריות אמירותיו של המשיח  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 הסיפור של אלוהים – אלוהים משמיד את סדום ועמורה


הסיפור של אלוהים – אלוהים משמיד את סדום ועמורה שתי הערים הגדולות סדום ועמורה, שהרשע והניאוף פשו בהן כמגפה, הכעיסו את טבעו של אלוהים. אלוהים המטיר אש וגפרית משמיים והפך את הערים ואנשיהן לאפר בחרון אפו... צפו בסרטון המשיחי "אלוהים משמיד את סדום ועמורה", כדי ללמוד עוד על טבעו מלא החימה של אלוהים, טבע שאין לפגוע בו, ועל אזהרתו עבור דורות העתיד.
נכתב על ידי כנסיית האל הכול יכול , 11/10/2018 16:51   בקטגוריות מקהלת הבשורה  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 לדף הבא
דפים:  

205

© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לכנסיית האל הכול יכול אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על כנסיית האל הכול יכול ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2018 © נענע 10 בע"מ