לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

ברק ממזרח


הברק ממזרח, האל הכול יכול הוא הביאה השנייה של ישוע אדוננו. כבשיו של אלוהים שומעים את קול האלוהים. כל עוד תקראו את דברי האל הכול יכול, תבינו שאלוהים אכן הופיע! אנו מזמינים את כל שוחרי האמת לבוא לכאן ולהתבונן.


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    אוקטובר 2018    >>
אבגדהוש
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

10/2018

האמירה השמונים וחמש
אני משתמש בבני אדם שונים כדי להגשים את רצוני: הקללות שלי מתממשות בבני האדם שאני ממיט עליהם ייסורים, והברכות שלי מתממשות באהוביי. השאלה מי נתקל בברכותיי ומי סובל את קללותיי תלויה במילה אחת מפי ובאמירתי. אתם יודעים שבני האדם שאני מאיר אליהם פנים כעת יזכו בברכותיי בכל עת (כלומר בני האדם שמכירים אותי בהדרגה, שמשתכנעים לגביי בהדרגה, שיש להם האור החדש וההתגלות ואשר יכולים לעמוד בקצב עבודתי). בני האדם שאני מתעב (זה דבר בתוכי שבני האדם לא יכולים לזהות מבחוץ) הם כאלה שיסבלו את הקללות שלי ללא ספק, ואין ספק שהם נמנים על צאצאיו של התנין הגדול האדום כאש, ולכן הם יחלקו את הקללות שאני מטיל על התנין הגדול האדום כאש. באשר לבני האדם שאני נגעל להביט בהם, שאני חושב שאיכותם לקויה ואשר אני לא יכול להפוך למושלמים או להשתמש בהם – בכל זאת תהיה להם הזדמנות לזכות בישועה, והם יימנו על בניי. אם אדם מסוים לא ניחן באף תכונה שלי, אם הוא לא יכול להבין עניינים רוחניים ואם הוא לא מכיר אותי, אך יש לו לב, הוא יוקצה כאחד מאנשיי. אני רואה בבני האדם שחולקים את הקללות שלי כאלה שלא ניתן להושיע אותם, והם אלה שרוחות ראות דבקו בהם. אני להוט לסלק אותם. התנין הגדול האדום כאש ילד אותם, ואני מתעב אותם יותר מכל. מרגע זה ואילך, אני לא צריך שהם ישרתו אותי – אני פשוט לא רוצה אותם! אני לא רוצה אף אחד מהם! אפילו הבכי וחריקת השיניים שלהם בפניי לא משפיעים עליי. אני לא מביט באף אחד מהם, אלא מסלק אותם – אילו דברים אתם? האם מגיע לכם להתייצב בפניי? האם אתם ראויים? אתם עדיין מעמידים פנים שאתם בני אדם טובים, ואתם עדיין מעמידים פנים שאת צנועים! אחרי שאתם עושים אינספור דברים רעים, האם אני יכול לחוס עליכם? אתם מתרוממים לפניי ומתחילים להתריס נגדי שוב. מעולם לא היו לכם שום כוונות טובות, ואתם פשוט רוצים לשטות בי! האם אתם יכולים להפוך לטובים כשאתם צאצאי התנין הגדול האדום כאש? בלתי אפשרי! כבר קיללתי אתכם ושפטתי אתכם כליל! שרתו אותי בלב שלם, בכנות ובאופן ממושמע, ואז חזרו לבור התהום שלכם! אתם רוצים לחלוק את המלכות שלי? אתם חולמים! מביש! אתם, עם הגוף המטונף והמלוכלך, מושחתים כל כך, אך אתם בכל זאת מעזים להתייצב בפניי! פנו דרך! אם תעכבו אותי עוד, אעניש אתכם בחומרה! כל מי שעוסק במרמה והונאה בפניי חייב להיחשף. איפה אתם יכולים להתחבא? איפה אתם יכולים להסתתר? האם תוכלו להימלט משליטתי כל כמה שתתחמקו או תסתתרו? אם לא תשרתו אותי היטב, חייכם יהיו קצרים עוד יותר – סופכם יבוא מיד!

אני אומר לכם בבירור איזה סוג של בני אדם הם בניי הבכורים, ואני נותן לכם אישורים מדויקים. אלמלא כן, לא הייתם מסוגלים לתפוס את מקומכם ההולם, והייתם מחליטים בעצמכם ללא אבחנה מה צריך להיות מקומכם. יש כאלה שהיו מצטנעים מדי, ויש כאלה שהיו מתייהרים מדי, ואלה שלא ניחנים בטיב שלי או שטיבם לקוי מדי היו כולם רוצים להיות בניי הבכורים. מה מבטאים בניי הבכורים? ראשית, הם מתמקדים בתפיסת רצוני, הם מתחשבים ברצוני, ובו בזמן רוח הקודש פועלת בהם, ללא יוצא מן הכלל. שנית, הם שואפים אל הרוח בהתמדה, הם לא מושחתים, הם נשארים בתוך הגבולות שלי בכל עת, הם רגילים להפליא, וההתנהגויות שלהם הן לא חיקוי. מכיוון שהם מתמקדים בניסיון לחוש בעבודה של רוח הקודש ומכיוון שהם מתחשבים באהבתי אליהם, הם זהירים בכל עת, והם מפחדים עמוקות שיהיה להם לב שבוגד בי או מתריס נגדי. שלישית, הם פועלים למעני בלב שלם, הם מסוגלים להעלות כקורבן מנחה את כל הווייתם, והם כבר התנערו מכל רעיון בנוגע לסיכויים העתידיים שלהם, חייהם, מה שהם אוכלים, מה שהם לובשים, הדברים שהם משתמשים בהם והמקום שבו הם מתגוררים. רביעית, תמיד יש להם לב שרעב וצמא לצדק, הם סבורים שחסרים להם דברים כה רבים וששיעור קומתם בוסרי מדי. חמישית, הם בני האדם שהזכרתי קודם לכן, אלה שיש להם שם טוב בעולם, אך אשר בני האדם הארציים השליכו אותם הצדה, ואשר יש להם יושרה מוסרית בקשרים שלהם עם המין השני. אלה כל האישורים, אך אני לא יכול לגלות אותם בפניכם לחלוטין, מכיוון שעבודתי עדיין לא הגיעה לשלב הזה. בניי הבכורים, זכרו! תחושות החיים בתוככם, היראה שלכם כלפיי, ההיכרות שלכם איתי, חיפושכם אחריי, האמונה שלכם – כל הדברים האלה הם אהבתי אליכם, והם כולם אישורים שאני מעניק לכם, כדי שתוכלו להפוך לבניי האהובים באמת ובתמים, וכדי שתוכלו להיות זהים לי, לאכול איתי, לחיות איתי וליהנות איתי מברכות בכבוד שאין דומה לו.

אני לא יכול לגלות רחמים לאף אדם שרדף אותי, שלא הכיר אותי (כולל לפני שנישאה עדות על שמי) ואשר סבר שאני אנושי, וכן לאף אדם שחילל את קדושתי והשמיץ אותי בעבר. אפילו אם הוא יישא את העדות המהדהדת ביותר עליי ברגע זה, לא יהיה די בכך. רדיפתי בעבר הייתה שירות למעני, ובני האדם האלה עדיין יהיו כלים שלי, אם הם יישאו עליי עדות כיום. רק בני האדם שאני באמת ובתמים הופך למושלמים כיום יכולים לשמש אותי, מכיוון שאני האל הצודק עצמו, ויצאתי מהבשר והדם והתנתקתי מכל הקשרים הארציים. אני אלוהים עצמו, וכל בני האדם, כל העניינים וכל הדברים שהיו בסביבתי בעבר מצויים בידיי. אני חסר רגשות, ואני מנהיג צדק לכל הדברים. אני ישר, ואני לא מזוהם בשום שמץ של טינופת. האם אתם מבינים את פירושם של דבריי? האם אתם יכולים להשיג זאת? בני האדם חושבים שגם לי יש אנושיות רגילה, משפחה ורגשות, אך האם אתם יודעים שאתם טועים לגמרי? אני אלוהים! האם שכחתם זאת? האם אתם מבולבלים? אתם עדיין לא מכירים אותי!

הצדק שלי התגלה לכם לחלוטין. כל דרך שבה אני מטפל בכל סוג של אדם מגלה את הצדק והמלכותיות שלי. משום שאני אלוהים עצמו שמביא איתו חרון אף, לא אמחל אפילו לאדם אחד שרדף אותי או השתלח בי בעבר. האם אתם מבינים זאת בבירור במסגרת הדרישה הנוקשה הזו? בני האדם שבחרתי בהם והועדתי אותם מראש הם כמו פנינים נדירות או אבני אגט נדירות – מספרם זעום. זאת מכיוון שבני האדם שימלכו כמלכים חייבים ללא ספק להיות מעטים מאלה שיהיו אנשיי, וזה מגלה את עוצמתי ואת מעשיי המופלאים. אני מרבה לומר שאגמול לכם, שאעניק לכם כתרים ושבתוכי יש כבוד ללא קץ. למה כוונתי בגמל, כתר וכבוד? בתפיסתם של בני האדם, גמולים הם דברים חומריים, כגון מזון, לבוש או דברים שניתן להשתמש בהם, אך זו לחלוטין החשיבה הישנה שלהם. זו לא כוונתי, אלא שזו הבנה שגויה. גמולים הם דברים שמושגים ברגע זה, והם חלק מחסד. אולם יש גם כאלה שמתקשרים להנאות הבשר, ובני האדם שמשרתים אותי אך לא יזכו בישועה יכולים לקבל גם הנאה חומרית (על אף שהם דברים חומריים שמשרתים אותי). כתר הוא לא חפץ שמסמל תפקיד. כלומר, הוא לא דבר חומרי שאני נותן לכם להנאתכם, אלא שם חדש שאני מעניק לכם, וכל מי שמסוגל להיות ראוי לשמכם החדש יהיה זה שיזכה בכתר – זו זכייה בברכות שלי. גמולים וכתרים הם חלק מברכות, אך בהשוואה לברכות, הם פחותים בהרבה, כמו ההבדל בין השמיים והארץ. התפיסות האנושיות פשוט לא מסוגלות לדמיין את הכבוד, מפני שכבוד הוא לא דבר חומרי, אלא דבר שנתפס באופן מופשט במיוחד. אם כן, מהו כבוד בדיוק? מה פירוש הדבר שאתם תֵּרדו בכבוד ביחד איתי? כל כולי, כלומר מה שאני ומה שיש לי – רחמים ונדיבות (לבניי), וכן צדק, מלכותיות, משפט, חרון אף, קללה ואש (לכל בני האדם) – דמותי היא כבוד. מדוע אני אומר שיש איתי כבוד ללא קץ? הסיבה לכך היא שיש איתי חוכמה ללא קץ ושפע שאין כמוהו. לפיכך, ירידה בכבוד איתי פירושה שכבר השלמתי אתכם, שיש לכם מה שאני ומה שיש לי, שהפכתי אתכם למושלמים, שיש לכם לב מלא יראה כלפיי, ושאתם לא מתנגדים אליי. אתם צריכים להבין זאת כעת, נכון?

המצב המתוח של כל האומות על פני האדמה הגיע לשיא, והן כולן נערכות בהתמדה כדי לשרת אותי ולקבל את האש שלי. כשחרון אפי והאש שלי יגיעו, לא יהיה לכך כל רמז מקדים, כך אני יודע מה אני עושה, ואני לגמרי בטוח בכך. עליכם להיות ודאים לגבי דבריי, ואתם חייבים להזדרז להכין את הכל ולהתכונן לרעות את בני האדם שבאים מחוץ לארץ בחיפושים. זכרו זאת! סין – כלומר כל אדם ומקום בסין – סובלת את הקללות שלי. האם אתם מבינים את פירושם של דבריי?

נכתב על ידי , 13/10/2018 05:44   בקטגוריות אמירותיו של המשיח  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
Avatarכינוי: 

תמונהפרטים נוספים:  אודות הבלוג

662
הבלוג משוייך לקטגוריות: יחסים ואהבה , דת , בלוגים קבוצתיים
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לברק ממזרח אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על ברק ממזרח ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ