לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

ברק ממזרח


הברק ממזרח, האל הכול יכול הוא הביאה השנייה של ישוע אדוננו. כבשיו של אלוהים שומעים את קול האלוהים. כל עוד תקראו את דברי האל הכול יכול, תבינו שאלוהים אכן הופיע! אנו מזמינים את כל שוחרי האמת לבוא לכאן ולהתבונן.


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    נובמבר 2018    >>
אבגדהוש
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

11/2018

האמירה התשעים ואחת
רוחי מדברת ומבטאת את קולי ללא-הרף – כמה מקרבכם יכולים להכיר אותי? מדוע אני חייב להתגלם כבשר ודם ביניכם? זו תעלומה אדירה. אתם חושבים עליי ומשתוקקים אליי לאורך כל היום, ואתם משבחים אותי, נהנים ממני ואוכלים ושותים אותי מדי יום. אולם אתם בכל זאת לא מכירים אותי. כמה נבער ועיוור! כמה מעט אתם מכירים אותי! כמה מקרבכם יכולים להתרכז ברצוני? כלומר כמה מקרבכם יכולים להכיר אותי? כולכם בני אדם ערמומיים וזדוניים, אך אתם עדיין רוצים לְרַצות את רצוני? בשום אופן לא! אני אומֵר לכם: בלי קשר לשאלה כמה טובות פעולותיו של השטן, הכל נעשה כדי להשמיד את הבנייה שלי וכדי להפריע לניהול שלי. גם אם הוא עושה דברים טובים מאוד, מהותו לא משתנה – הוא מתריס נגדי. לפיכך, אני מכה בבני אדם רבים אפיים ארצה מבלי שהם מודעים לכך, והם בורחים ממשפחתי מבלי שהם מודעים לכך. כיום, האדם לא מתזמר אף עניין (גדול או קטן), וכל העניינים נתונים בידיי. אם מישהו אומר שהאדם שולט בכל הדברים, אני אומֵר שאתם מתריסים נגדי, ואין ספק שאני אמיט עליכם ייסורים חמורים ואעזוב אתכם בשום מקום, שם תוכלו לנוח לעולמים. מבין כל הדברים, מה לא מצוי בידיי? מה אני לא מסדיר או קובע? ואתם בכל זאת אומרים שאתם מכירים אותי! זה שקר מוחלט. רימיתם אחרים, ולכן אתם חושבים שתוכלו לרמות גם אותי? חשבתם שהעניין יסתיים אם אף אחד אחר לא ידע מה עשיתם? אל תחשבו שלא תיענשו! אני חייב לגרום לכם לכרוע ברך בפניי ולהביע זאת במילים. לא מקובל עליי שלא תדברו. זה הצו המנהלי שלי!

האם אתם מבינים באמת מיהי רוחי ומיהו האדם שאני? מה החשיבות של התגלמותי כבשר ודם? מי מביניכם הרהר בקפידה בעניין החשוב הזה וקיבל ממני גילוי כלשהו? אתם משטים בעצמכם! מדוע אני אומר שאתם צאצאיו של התנין הגדול האדום כאש? כיום אני מגלה בפניכם את התעלומה של התגלמותי, תעלומה שהאדם לא הצליח לחשוף מאז בריאת העולם, שהובילה להשמדתם של כל כך הרבה ממושאי השנאה שלי. וכך גם היום. משום בשרי ודמי, רבים מאהוביי הופכים למושלמים. מדוע אני חייב להתגלם כבשר ודם? בנוסף, מדוע יש לי הצלם הנוכחי שלי (כל הדברים כגון הגובה שלי, המראה החיצוני שלי, שיעור הקומה שלי וכו')? מי יכול לומר על כך דבר? יש חשיבות כה רבה להתגלמות שלי, ולכן פשוט לא ניתן לבטא את הכל במילים. רק אומר לכם כעת חלק מכך (מכיוון ששלבי עבודתי התקדמו עד הלום, אני חייב לעשות זאת ולומר זאת): ההתגלמות שלי מכוונת בעיקר לבניי הבכורים, כדי שאוכל לרעות אותם וכדי שהם יוכלו לשוחח איתי ולדבר איתי פנים-אל-פנים. מעבר לכך, הדבר מוכיח שאני ובניי הבכורים קרובים זה לזה (כלומר אנחנו אוכלים ביחד, שוהים זה במחיצתו של זה, חיים ביחד ופועלים ביחד), כדי שאוכל להאכיל אותם במציאות – אלה לא מילים נבובות אלא שזו המציאות. בעבר, בני האדם האמינו בי, אך הם לא יכלו לתפוס את המציאות. הסיבה לכך הייתה שעדיין לא התגלמתי כבשר ודם. כיום, הווייתי המגולמת כבשר ודם מאפשרת לכולכם לתפוס את המציאות, והיא מאפשרת לבני האדם שאוהבים אותי בכנות להכיר אותי דרך הדיבור שלי, ההתנהגות שלי והעקרונות שעומדים בבסיס האופן שבו אני מתמודד עם עניינים – האל החכם עצמו. הדבר מאפשר גם לבני האדם שלא מחפשים אותי בכנות לראות את ההיבט שלי שהוא האנושיות שלי בפעולות הבלתי נתפסות שלי, ולהתריס נגדי בכך. לאחר מכן, הם מתים "ללא כל סיבה", כשאני מכה אותם אפיים ארצה. כשההתגלמות משפילה את השטן, היא נושאת את העדות המהדהדת ביותר עליי. לא זו בלבד שאני מסוגל לבקוע מהבשר והדם, אלא שאני יכול גם לחיות בבשר ובדם. אני לא סובל משום מגבלות של מרחב או גיאוגרפיה, ואין איתי חסימות משום סוג, והכל זורם באופן חלק. השטן מבויש עד מאוד בשלב הזה, וכשאני בוקע מהבשר והדם, אני עדיין עובד באמצעות הבשר שלי, והדבר לא משפיע עליי כלל. אני עדיין צועד ברחבי ההרים, הנהרות והאגמים ובכל פינה בתבל. התגלמתי כבשר ודם כדי לחשוף את כל בני האדם שאני הולדתי אך אשר עברו להתריס נגדי. אילולא התגלמתי כבשר ודם, לא הייתה שום דרך לחשוף אותם (כלומר את אלה שפועלים בדרך אחת בפניי ובדרך אחרת מאחורי גבי). אילו הייתי נשאר רוח, בני האדם היו עובדים אותי בתפיסותיהם והיו חושבים שאני אל חסר צורה ובלתי נגיש. אני מתגלם כיום כהפך של התפיסות האנושיות (בכל הנוגע לגובה שלי ולמראה שלי), ואני נראה כמו אדם רגיל שאינו גבוה במיוחד. זה השלב שמבייש את השטן יותר מכל, והוא זה שסותר באופן החזק ביותר את התפיסות האנושיות (חילול הקודש של השטן). אילו המראה שלי היה שונה מהמראה של כולם, זה היה מצב בעייתי – כולם היו באים לעבוד אותי והיו מבינים אותי מתוך התפיסות שלהם, והם לא היו מסוגלים לשאת עדות יפהפייה עליי. לכן אימצתי את הצלם שיש לי כיום, וכלל לא קשה להבין זאת. כולם צריכים לצאת מהתפיסות שלהם ולא להניח למזימות הערמומיות של השטן לשטות בהם. בעתיד, אספר לכם יותר בהצלחה, בהתאם לצרכים של עבודתי.

כיום, הפרויקט שלי מצליח לחלוטין, והתוכנית שלי מתבצעת עד תום. זכיתי בקבוצת בני אדם שמשתפים איתי פעולה בתיאום גמור, וזה גם הזמן שבו אני זוכה לכבוד הרב ביותר. בניי האהובים (כל אלה שאוהבים אותי) מסוגלים להתאפיין בלב ודעת שמסכימים איתי לגמרי ועושים ביחד איתי את כל הדברים שאני צריך לעשות – זה דבר מופלא. אחרי היום, בני האדם שאני לא מרוצה מהם לא יקבלו את עבודתה של רוח הקודש. במילים אחרות, אני אשליך את בני האדם שלא תואמים את מה שאמרתי בעבר. בני האדם תואמים באופן מושלם את מה שאני אומר. זכרו זאת! מדובר בתאימות מלאה. אל תשגו בהבנתכם. הכל תלוי בי. בני האדם, אל תדברו איתי על תנאים. אם אני אומר שאתם מוסמכים, הרי שהדבר חקוק בסלע, ואם אני אומר שאתם לא מוסמכים, אל תיראו כאובים ואל תאשימו את השמיים והארץ – אני הסדרתי את הכל. מי גרם לכם לזלזל בעצמכם? מי גרם לכם לעשות את השטויות המבישות האלה? אפילו אם לא תאמרו דבר, לא תוכלו להסתיר ממני את האמת. אל מי אני מכוון את דבריי כשאני אומר שאני אלוהיםתפילה עצמו שבוחן את לב לבו של האדם? אני אומר זאת לבני האדם השקרנים. לעשות דבר כזה מאחורי גבי – כמה מביש. האם אתם רוצים להוליך אותי שולל? זה לא עד כדי כך קל! צאו מכאן תכף ומיד! בני מרדות! אתם לא אוהבים את עצמכם, ואתם לא מכבדים את עצמכם! לא אכפת לכם מעצכם, אך אתם עדיין רוצים שאוהב אתכם? בשום אופן לא! אני לא רוצה אפילו אחד מחדלי האישים האלה. הם כולם יסתלקו מכאן! זה ממיט על שמי את החרפה הקשה ביותר, ולא טוב לא להבין זאת בבירור. אתם חייבים להגן על עצמכם ולא להזדהם מהטינופת של העידן הישן, המרושע והמופקר הזה. אתם חייבים להיות קדושים לגמרי וללא כל רבב. כיום, בני האדם המוסמכים די הצורך למלוך איתי כמלכים הם אלה שלא הזדהמו בשום טינופת, מכיוון שאני האל הקדוש עצמו, ואני לא רוצה אף אדם שמבייש את שמי. באשר לאלה, השטן שולח אותם כדי לבחון אותי, והאמת לאמיתה היא שהם משרתים של השטן שיש להכות בהם בחזרה (להשליך אותם לבור התהום).

המשפחה שלי קדושה וללא רבב, המקדש שלי נהדר ומלכותי (כלומר בני האדם שיודעים מה אני ומה יש לי). מי מעז להיכנס ולגרום למהומה אקראית? בשום אופן לא אסלח לבני אדם כאלה. הם יושמדו כליל, והם חייבים לנחול חרפה אדירה. אני פועל בחוכמה. ללא סכין, ללא רובה ומבלי לנקוף אצבע, אני אביס את בני האדם שמתריסים נגדי וממיטים בושה על שמי. אני רחב לב, ובקצב יציב, אני ממשיך בעבודתי, על אף שהשטן יוצר הפרעות קשות. אני לא מתייחס אליו. אני אביס אותו עם השלמת תוכנית הניהול שלי. זה הכוח שלי וזו החוכמה שלי, ומעבר לכך, זה חלק קטן מהכבוד האינסופי שלי. בעיניי, בני האדם שמתריסים נגדי הם כמו חרקים הזוחלים על האדמה, וכשאני רוצה, אני יכול לדרוס אותם תחת רגלי בכל עת. עם זאת, אני עושה דברים בחוכמה. אני רוצה שבניי הבכורים יצאו ויטפלו בהם. אני לא ממהר. אני פועל באופן שיטתי, באורח מסודר ובדיוק וללא כל שגיאה. הבנים הבכורים האלה שנולדו לי צריכים להתאפיין במהות שלי ולהיות מסוגלים לראות את החוכמה האינסופית הניבטת ממעשיי!

נכתב על ידי , 16/11/2018 06:51   בקטגוריות אמירותיו של המשיח  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 סרט קצר – מערכון 'לערוך אסיפה ברפת'


סרט קצר – מערכון 'לערוך אסיפה ברפת' כיום הרדשירים על אלוהיםיפות אחר משיחיים מצד הממשל הקומוניסטי בסין גוברות מיום ליום. על כל צעד ושעל, מאמינים מתמודדים עם הגבלות שמונעות מהם לחיות באמונתתפילתם; הם אפילו לא יכולים למצוא מקום להתאסף בו ללא הפרעה. בלית ברירה, ליו סיומין יכולה לארח אסיפה עם אחיה ואחיותיה רק ברפת שבחצר ביתה. אך כאשר הם נפגשים, צוותים כפריים באים בזה אחר זה כדי לרחרח בתואנות שונות, והם אפילו מזעיקים את משטרת הממשל הקומוניסטי... האם ליו סיומין תצליח לערוך את האסיפה שתכננה עם אחיה ואחיותיה? האם הם יתגלו? האם הם ייעצרו? המערכון הקצר שלפניך, "לערוך אסיפה ברפת", יראה לך כיצד משיחיים בסין מצליחים להחזיק באמונתם כשהם חשופים לרדיפות מצד הממשל הקומוניסטי.

 מאמרים בנושאים קשורים:סרט קצר – מערכון 'נעילת הכפר'

נכתב על ידי , 15/11/2018 18:32   בקטגוריות סרטוני התנסות ברדיפה  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 סרט מלא 2018 'עזבו את כתבי הקודש' | חשיפת הקשר שבין כתבי הקודש לאלוהים


סרט מלא 2018 'עזבו את כתבי הקודש' | חשיפת הקשר שבין כתבי הקודש לאלוהים וואנג יו היתה דרשנית בכנסייה ביתית בסין. היא נשאה דרשות ורעתה את הכנסייה למען האל מכל הלב והנשמה, אך ככל שהתרוקנה הכנסייה שלה יותר ויותר, כך איכלה אותה החרדה, והיא לא יכלה לעשות דבר בנדון. אבודה בסבלה ואובדת עצות, למרבה מזלה היא קיבלה בסופו של דבר את בשורת המלכות של האל הכול יכול. כשהיא נהנתה מהאספקה השופעת של דבר האל, היא היתה מודעת לגדולת ישועתו של אלוהים – דבר שהדגיש בעיניה אף יותר את האומללות וחוסר האונים של מי שמאבד את דאגתו של אלוהים ושוקע באפילה. על כן, היא החליטה להפיץ את בשורת מלכותו של אלוהים. ... כאשר וואנג יו הפיצה את הבשורה לאחיה ולאחיותיה בעיר מולדתה, הכומר והבכיר מהעולם הדתי עשו כל שביכולתם כדי לעמוד בדרכה ולעצור אותה. הם הפיצו את התפיסה הדתית, לפיה: "להאמין באלוהים משמעו להאמין בכתבי הקודש, ולהאמין בכתבי הקודש משמעו להאמין באלוהים. מי שחורג מכתבי הקודש אינו מאמין באלוהים!" בדיוק כמו הפרושים מימי קודם, שהתנגדו לישוע אדוננו והוקיעו אותו, הם הגבילו את אלוהים לכתבי הקודש, וכך הם הטעו את המאמינים ומנעו מהם לבחון את דרך האמת. לנוכח מצב זה, ויכוח עז התגלע בין שני הצדדים. כיצד השתמשה וואנג יו בדברי האל הכול יכול כדי למצוא מענה לתפיסותיהם של אנשי הדת? ...
נכתב על ידי , 14/11/2018 07:02   בקטגוריות סרטי בשורה  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 Hebrew Kids Worship Songs | 'כל האוהבים את אלוהים בכנות הם אנשים ישרים' (Hebrew Subtitle)


Hebrew Kids Worship Songs | 'כל האוהבים את אלוהים בכנות הם אנשים ישרים' (Hebrew Subtitle) טהורים וישרים כילד, תמימים ומלאי חיים, מלאי עזוז נעורים, הם כמו מלאכים שבאים אל העולם. ללא שקרים, ללא מרמה והטעייה, עם לב פתוח וכנה, הם חיים בכבוד. הם נותנים את לבם לאלוהים, אלוהים בוטח בהם והם האנשים הישרים שאלוהים אוהב. לכל אוהבי האמת יש לב ישר. אנשים ישרים נהנים לנהוג על פי האמת האל, וכשהם נשמעים לאלוהים לבם שליו. הם יראים את אלוהים, סרים מרע וחיים לאור דברי האל. הם חיים בדברי האל, משוחררים וחופשיים. הם מקבלים את הבחינה המדוקדקת של אלוהים וחיים במחיצתו. אלה האוהבים את אלוהים הם מאושרים ושמחים. אני אוהב את אלוהים, לבי שקט ומאושר, וחיי כל כך קלים כשאני פועל לאור דברי האל. בלבי רק אלוהים קיים, רק האמת. דברי האל נעשו חיי. אני חי לאור דברי האל מדי יום. אלוהים מברך אותי ורוח הקודש מנחה אותי. אני מקבל את הבחינה מדוקדקת של אלוהים וחי במחיצתו. אלה האוהבים את אלוהים בכנות הם מאושרים ושמחים. אני חי לאור דברי האל מדי יום. אלוהים מברך אותי ורוח הקודש מנחה אותי. מלכות המשיח היא גן עדן לאנשים ישרים והיא ביתם היפהפה. מתוך 'צעד בעקבות השה ושיר שירים חדשיםאמונה
נכתב על ידי , 13/11/2018 17:10   בקטגוריות סרטוני מחול וזמר  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 1. האדון ישוע בעצמו ניבא שאלוהים יתגלם כבשר ודם באחרית הימים ויופיע כבר האנוש כדי לעשות עבודה.
פסוקים מכתבי הקודש, להתייחסות:

"לכן, היו גם אתם מוכנים, משום שבשעה שלא תעלו על דעתכם, בר האנוש יבוא" (לוקס י"ב 40).

"כי כברק המבריק מתוך קצה אחד של השמיים, וזוהר עד הקצה האחר של השמיים, כך יהיה בר האנוש ביומו. אך תחילה עליו לסבול דברים רבים ולהידחות על ידי הדור הזה" (לוקס י"ז 24-25).

"ובחצות הלילה נשמעה קריאה 'הנה החתן בא, צאו וקדמו את פניו'" (מתי כ"ה 6).

"הנה אני עומד ליד הדלת ודופק. אם מישהו ישמע את קולי ויפתח את הדלת, אני אכנס אליו, ואוכַל איתו, והוא איתי" (ההתגלות ג' 20).

"הנה אני בא כגנב. אשרי מי שמשגיח ושומר את בגדיו, שמא ילך עירום, ויראו את ערוותו" (ההתגלות ט"ז 15).

"פניתי לראות את הקול הדובר אליי, ולאחר שפניתי ראיתי שבע מנורות זהב. ובין שבע המנורות היה מישהו שמראהו כבר האנוש, לבוש גלימה המגיעה עד כפות רגליו, וחגור אבנט סביב חזהו. ראשו וזקנו לבנים כצמר לבן כשלג, ועיניו כשלהבת אש. רגליו כנחושת נוצצת שנצרפה בכור, וקולו כקול מים רבים. וביד ימינו היו שבעה כוכבים, מפיו יוצאת חרב פיפיות חדה, ופניו זרחו כשמש המאירה במלוא עוזה" (ההתגלות א' 12-16).

דברי אלוהים רלוונטיים:

יש האומרים שאלוהים עצמו אמר, כי יגיע על ענן. אמת היא שאלוהים אמר זאת בעצמו, אך האם ידוע לך שמסתורי האל אינם ניתנים להבנה על ידי האדם? האם ידוע לך שדברי אלוהים אינם ניתנים להסבר על ידי האדם? האם אתה כה בטוח שרוח הקודש האירה אותך ועשתה אותך לנאור? האם רוח הקודש הראתה לך זאת בדרך כה ישירה? האם אלה הן הוראותיה של רוח הקודש, או שאלה תפיסותיך? הוא אמר, "זאת אמר אלוהים עצמו". אך איננו יכולים למדוד את דברי אלוהים בעזרת תפיסותינו ומחשבותינו שלנו. באשר לדברי ישעיהו, האם אתה יכול להסביר את דבריו בביטחון מלא? האם אתה מעז להסביר את דבריו? כיוון שאינך מעז להסביר את דברי ישעיהו, מדוע אתה מעז להסביר את דברי ישוע? מי נעלה יותר, ישוע או ישעיהו? כיוון שהתשובה היא ישוע, מדוע אתה מסביר את הדברים שאמר ישוע? האם אלוהים היה מספר לך מראש על עבודתו? אין בריה שיכולה לדעת זאת, גם לא המלאכים שבשמיים, ולא בן האדם הנברא בצלם, כיצד אם כן יכול אתה לדעת?

מתוך 'חזון עבודתו של אלוהים (3)' ב'הדבר מופיע בבשר'

"מי אשר אוזן לו, ישמע נא את אשר הרוח אומרת לקהילות". ...יש אנשים מגוחכים רבים המאמינים כי על דברי רוח הקודש לרדת מן השמיים לאוזני בני האדם. מי שחושב כך אינו מכיר את עבודתו של אלוהים. האמת היא שהאמירות שמביעה רוח הקודש הן האמירות שמביע אלוהים המתגלם בבשר ודם. רוח הקודש אינה יכולה לדבר ישירות אל האדם, ויהוה לא דיבר ישירות אל בני האדם, גם בעידן החוק. האם אין זה סביר הרבה פחות שיעשה זאת בעידן של היום? כדי שאלוהים יביע אמירות במטרה לבצע את עבודתו, עליו להתגלם בבשר ודם, אחרת עבודתו לא תוכל להשיג את מטרתה. מי שמכחיש את אלוהים המתגלם בבשר ודם הוא מי שאינו מכיר את רוח הקודש או את העקרונות שעל פיהם עובד אלוהים.

מתוך 'כיצד יכול אדם שהגדיר את אלוהים בתפיסותיו לקבל את גילויי אלוהים?' ב'הדבר מופיע בבשר'

במשך כמה אלפי שנים, האדם השתוקק לחזות בבואו של המושיע. האדם השתוקק לראות את ישוע המושיע על ענן לבן כשהוא יורד באופן אישי אל קרבם של בני האדם שערגו ונכספו אליו במשך אלפי שנים. האדם השתוקק למושיע שישוב ויתאחד עם בני האדם, כלומר לישוע המושיע שישוב אל בני האדם שהוא נפרד מהם למשך אלפי שנים. והאדם מקווה שהוא שוב יבצע את עבודת הגאולה שהוא עשה בקרב היהודים, יהיה רחום ואוהב כלפי האדם, ימחל לחטאי האדם, יישא את חטאי האדם ואף יישא את כל פשעיו של האדם ויגאל את האדם מחטא. הוא משתוקק לכך שישוע המושיע יהיה כמו שהיה בעבר – מושיע אהוב, נעים ונכבד שלעולם לא זועם כלפי האדם ולעולם לא מוכיח את האדם. המושיע הזה מוחל לכל חטאי האדם ונושא אותם על גבו, ואפילו מת שוב על הצלב למען האדם. מאז שישוע עזב, התלמידים שהיו חסידיו וכל הקדושים שזכו לישועה הודות לשמו נכספו אליו נואשות וחיכו לו. כל בני האדם שזכו לישועה בחסדו של ישוע המשיח במהלך עידן החסד, נכספו ליום המשמח במהלך אחרית הימים שבו ישוע המושיע יבוא על ענן לבן ויופיע בקרב בני האדם. מובן שזוהי גם משאלתם הקולקטיבית של כל בני האדם שמקבלים את שמו של ישוע המושיע כיום. ברחבי תבל, כל בני האדם שיודעים על הישועה של ישוע המושיע נכספו נואשות להופעתו הפתאומית של ישוע המשיח, כדי שהוא יגשים את הדברים שאמר ישוע כשהוא היה על פני האדמה: "בוא אבוא באותו אופן שבו עזבתי." האדם מאמין שלאחר הצליבה והתחייה, ישוע חזר לשמיים על ענן לבן, ותפס את מקומו לימינו של אל עליון. בדומה לכך, האדם סבור שישוע ישוב וירד על ענן לבן (הענן הזה מתייחס לענן שישוע רכב עליו כשהוא חזר לשמיים), אל קרבם של בני האדם שנכספו אליו נואשות במשך אלפי שנים, ושדמותו ולבושו יהיו כמו אלה של היהודים. אחרי שהוא יופיע בפני האדם, הוא יעניק לו מזון ויגרום למים חיים לפרוץ ממנו, הוא יחיה בקרב בני האדם, ויהיה מלא חסד ואהבה, חי וקיים וכיוצא באלה. אולם ישוע המושיע לא עשה זאת. הוא עשה בדיוק את ההיפך ממה שהאדם תפס. הוא לא בא אל בני האדם שנכספו לשובו, והוא לא התגלה לכל בני האדם כשהוא רכוב על הענן הלבן. הוא כבר הגיע, אך האדם לא מכיר אותו, והוא לא מודע לבואו. האדם רק ממתין לו ללא מטרה, מבלי לדעת שהוא כבר ירד על ענן לבן (הענן שהוא רוח הקודש, דברי האל וכלל טבעו וכל מהותו), וכיום הוא נמצא בקרב קבוצה של מתגברים שהוא ייצור במהלך אחרית הימים. האדם לא יודע זאת: על אף שישוע המושיע הקדוש מלא חיבה ואהבה לאדם, איך הוא יוכל לעבוד ב"מקדשים" המאוכלסים בזוהמה וברוחות טמאות? על אף שהאדם ממתין לבואו, איך ייתכן שהוא מתגלה לבני האדם שאוכלים את בשר הרשעים, ששותים את דם הרשעים, ושלובשים את בגדי הרשעים, שמאמינים בו אך לא מכירים אותו, ואשר סוחטים אותו ללא-הרף? האדם יודע רק שישוע המושיע מלא באהבה וחמלה, ושהוא קורבן החטאת המלא בגאולה. אולם אין לאדם מושג שהוא גם אלוהים עצמו, השופע צדק, מלכותיות, חרון אף ומשפט, ושיש לו סמכות ושהוא מלא כבוד. על כן, על אף שהאדם נכסף ומשתוקק בכיליון עיניים לשובו של הגואל, ואפילו אם תפילות האדם מרגשות את השמיים, ישוע המושיע לא מתגלה למי שמאמין בו אך לא מכיר אותו.

מתוך 'המושיע כבר חזר על "ענן לבן"' ב'הדבר מופיע בבשר'

אלוהים אמנם שותק והוא מעולם לא נגלה לעינינו, אולם עבודתו מעולם לא נפסקה. הוא מביט בכל הארצות ומצווה על הכול, והוא מביט בכל דבריו ומעשיו של האדם. ניהולו מתבצע בשלבים ובהתאם לתוכניתו. הוא מתקדם בשקט, ללא השפעות דרמטיות, אך צעדיו של אלוהים מקרבים אותו לאנושות יותר מאי-פעם, וכס משפטו נפרס בתבל במהירות הבזק, ומיד אחריו יורד אל קרבנו כס מלכותו. איזה מראה מלכותי הוא זה, איזה מחזה מפואר וחגיגי. כיונה, וכאריה שואג, רוח האל מגיעה אל קרבנו. אלוהים חכם, הוא צודק ומלכותי. הוא מגיע אלינו בשקט, בעל סמכות ומלא אהבה וחמלה. איש לא מודע לבואו, איש אינו מברך את בואו, ויתרה מזאת, איש לא יודע את כל מה שהוא יעשה. חיי האדם הם ללא שינוי, לבו אינו שונה והימים חולפים כרגיל. אלוהים חי בקרבנו כאדם מן השורה, כחסיד חסר כל חשיבות וכמאמין מן השורה.

מתוך 'התבוננות בהופעתו של אלוהים במשפטו ובייסוריו' ב'הדבר מופיע בבשר'.

אלוהים התגלם כבשר ודם בסין היבשתית, שעמיתנו בהונג קונג וטאיוואן קוראים לה "היבשת". כשאלוהים ירד ארצה, אף אחד בשמיים ובארץ לא ידע זאת, מכיוון שזו המשמעות האמיתית של האמירה שאלוהים חזר באופן מוסווה. הוא התגלם כבשר ודם לפני זמן רב וחי ועבד, אך איש לא ידע על כך. אפילו עד עצם היום הזה, איש לא מכיר בכך. אולי זו תישאר חידה נצחית. התגלמותו הנוכחית של אלוהים כבשר ודם היא לא דבר שבני האדם מסוגלים להיות מודעים לו. בלי קשר להיקפה הרב ולעוצמתה הרבה של עבודתה של רוח הקודש, אלוהים תמיד נשאר שקול, ולעולם לא חושף את עצמו. אפשר לומר שנדמה שהדבר הזה בעבודתו של אלוהים מתבצע במישור השמימי. על אף שהדבר ברור מאליו לכולם, איש לא מכיר בכך. כשאלוהים ישלים את עבודתו, כולם יתעוררו מחלומם הממושך ויחזרו לגישתם בעבר.[1] ...עם שחר, מבלי שאיש ידע זאת, אלוהים בא אל פני האדמה והתחיל את חייו כבשר ודם. בני האדם לא היו מודעים לרגע הזה. אולי הם ישנו עמוק, אולי רבים היו ערים והמתינו בציפייה, ואולי רבים התפללו בדממה לאלוהים שבשמיים. אולם בין כל בני האדם האלה, איש לא ידע שאלוהים כבר הגיע אל פני האדמה. אלוהים עבד כך כדי לבצע את עבודתו באופן חלק יותר ולהשיג תוצאות טובות יותר, והדבר נועד גם כדי להימנע מעוד פיתויים. כשהאדם יקיץ משנת האביב שלו, עבודתו של אלוהים כבר תושלם זה מכבר והוא יעזוב ויחתום את חיי הנדודים והלינה הזמנית שלו על פני האדמה.

מתוך 'עבודה והיווכחות (4)' ב'הדבר מופיע בבשר'

מי שלא מקבל את האמת אך ממתין בעיוורון לשובו של ישוע על עננים לבנים, יחלל את קדושתה של רוח הקודש לבטח, והוא זה שיושמד. אתם מאחלים רק לחסדו של ישוע, ורק רוצים ליהנות מן הברכה של מלכות השמיים, אך מעולם לא שמעתם לדברים שאמר ישוע ומעולם לא קיבלתם את האמת שביטא ישוע בשובו כבשר ודם. מה תעלו על נס כתחליף לעובדת שובו של ישוע על ענן לבן? האם תהיה זו הכנות שבה אתם ממשיכים לחטוא ואז מתוודים על כך, פעם אחר פעם? מה תעלו לקורבן לישוע השב על ענן לבן? האם יהיו אלה שנות העבודה שבהן אתם מרוממים את עצמכם? מה תעלו על נס כדי שישוע השב יבטח בכם? האם יהיה זה האופי היהיר שלכם, שאינו שומע לאף אמת?

מתוך 'כשתראו את גופו הרוחני של ישוע, אלוהים יברא מחדש את השמיים והארץ' ב'הדבר מופיע בבשר'

אומר לכם שמי שמאמין באלוהים רק בגלל האותות, הוא בוודאי זה שיומט עליו חורבן. מי שלא מסוגל לקבל את דבריו של ישוע השב כבשר ודם הוא נצר לגיהינום, צאצאו של הארכי-מלאך, זה שיומט עליו חורבן עולמים. ישנם רבים שאולי לא אכפת להם מדבריי, אך עדיין ברצוני לומר לכל חסידיו של ישוע הקדושים לכאורה, שכשתראו במו עיניכם את ישוע יורד משמיים על ענן לבן, זו תהיה ההופעה הפומבית של שמש הצדק. ייתכן שתתלהבו מאוד בעת הזו, אך דעו לכם שהיום שבו תראו את ישוע יורד משמיים יהיה היום שבו אתם תרדו לגיהינום להיענש. זו תהיה הכרזה על סוף תוכנית הניהול של אלוהים, וזה יהיה היום שבו אלוהים יגמול לצדיקים ויעניש את החוטאים. זאת משום ששיפוטו של אלוהים יסתיים עוד בטרם בני האדם יראו את האותות לכך, כאשר יהיה רק הביטוי של האמת. מי שיקבל את האמת ולא יחפש אחר אותות ועל כן יטוהר, יושבו בפני כס מלכותו של אלוהים ויתקבל לחיבוקו של הבורא. רק מי שממשיך להתעקש להאמין כי "ישוע שאינו רוכב על ענן לבן הוא משיח שקר" ייענש לעולמי עד, משום שהוא מאמין רק בישוע המראה אותות ואינו מכיר בישוע המצהיר על שפיטה חמורה ומציג את הדרך הנכונה לחיים. לכן אין לישוע ברירה אלא לטפל באנשים האלה בשובו בגלוי על ענן לבן. הם עקשניים מדי, בטוחים מדי בעצמם, יהירים מדי. כיצד יכולים בני אדם הניחנים בניוון מוסרי כה חמור לזכות לגמול מישוע? שובו של ישוע הוא ישועה גדולה לכל מי שמסוגל לקבל את האמת, אך הוא גם הסימן לגינויו של כל מי שאינו מסוגל לקבל את האמת. עליכם לבחור את הנתיב שלכם ולהימנע מחילול קודשה של רוח הקודש ומדחיית האמת. עליכם לא להיות בורים ויהירים, אלא כאלה המצייתים להכוונתה של רוח הקודש ואשר כמהים לאמת ומחפשים אחריה. רק כך תזכו בטוב.

מתוך 'כשתראו את גופו הרוחני של ישוע, אלוהים יברא מחדש את השמיים והארץ' ב'הדבר מופיע בבשר'

אני מקווה שהאחים והאחיות שמחפשים את מראהו של אלוהים לא יחזרו על הטרגדיה ההיסטורית. אסור לכם להיות הפרושים של ימינו ושוב למסמר את אלוהים לצלב. עליכם לחשוב בזהירות איך לקדם בברכה את שובו של אלוהים, ועליכם להיות בטוחים איך להיות בני אדם הנשמעים לאמת. זו האחריות של כל מי שמחכה לשובו ישוע עם העננים. עלינו לשפשף את עיני רוחנו ולא לשגות בדברים המלאים בחלומות באספמיא. עלינו לחשוב על העבודה המעשית של אלוהים, ועלינו להתבונן בהיבט האמיתי של אלוהים. אל תיסחפו ואל תשקעו בחלומות בהקיץ, ותמיד המתינו ליום שבו האדון ישוע ירד אליכם פתאום על ענן כדי לקחת אתכם, על אף שמעולם לא הכרתם אותו או ראיתם אותו, ועל אף שאתם לא יודעים איך למלא את רצונו. מוטב לחשוב על עניינים מעשיים!

מתוך ההקדמה ל'המשך של הדבר מופיע בבשר '

הערות שוליים:

1. המילים "ויחזרו לגישתם בעבר" מתייחסות לאופן שבו התפיסות וההשקפות של בני האדם לגבי אלוהים משתנות ברגע שהם מכירים את אלוהים.

נכתב על ידי , 12/11/2018 08:46   בקטגוריות ספרים  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 לדף הבא
דפים:  

Avatarכינוי: 

תמונהפרטים נוספים:  אודות הבלוג

451
הבלוג משוייך לקטגוריות: יחסים ואהבה , דת , בלוגים קבוצתיים
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לברק ממזרח אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על ברק ממזרח ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2018 © נענע 10 בע"מ