לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה


*פילוסופיה על החיים* אם אני צריכה לתאר את עצמי פה הייתי משתמשת במילה אחת- אמיתית.

Avatarכינוי:  MyonlySunshine:)

בת: 25פרטים נוספים:  אודות הבלוג

הבלוגים הקבועים שלי
קוראים אותי

מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    ספטמבר 2019    >>
אבגדהוש
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

 
הבלוג חבר בטבעות:
 הוסף מסר

9/2019

It's Just a little Crush


עברתי דירה ממש לאחרונה, החזרתי מפתח בשישי בבוקר מה שהכי מצחיק שדווקא בשבועות האחרונים בדגש על אתמול בעלת הבית שלי הכירה אותי הכי טוב, היא פתאום שמעה על זה שחליתי במחלת הנשיקה, על זה שהוטרדתי ברחוב ע"י זנאי ובזכותי הציבו ניידת, שהצלתי חיה ממוות בטוח ואכזרי. מצחיק.אבל דווקא לא בא לי לדבר על זה.


 בא לי לכתוב על משהו ששייך לעבר, כמה עבר? לפני 7 שנים... אי שם שהייתי בת 18, קורס יסוד בצבא.הגעתי אחרי הטירונות לבסיס שבו הייתי צריכה לעשות את הקורס אני זוכרת שהתרגשנו מאוד, כולנו. פתאום הודיעו לנו שחלק מהבנות לא יתחילו את הקורס הקרוב אלא יאלצו לחכות לקורס הבא... ונחשו את השם של מי קראו ראשונה, כן... שלי, לא אשכח את זה שקלטתי שלא אהיה עם החברות שלי מהטירונות באותו הקורס."אתן תחכו חודש ותפתחו ח' כל שעה עד 14:00, אח"כ אתן משוחררות"כך עשינו כל שעה החל מ8:00 עד 14:00 להוציא יום אחד שסונג'רנו להקים טקס לעתודאים.אני זוכרת שהתחלתי את הקורס אחרי חודש, בנובמבר, דאגתי לשבת קדימה כי הראייה שלי לא משהו ואז שני הסמלים שלנו נכנסו, חילקו את הכיתה לשתי מחלקות ונכנס גם מפקד הקורס, הלסת שלי כמעט נשמטה שראיתי את הסמל, הוא היה אחד החתיכים, גוף מדהים ופנים יפות... התחלתי להצטער שבחרתי לשבת קדימה כי ממש התפדחתי (לא היה לי לפני כן חבר והייתי ממש נבוכה ליד בחורים שנמשכתי אליהם, גם לא הרגשתי נוח בגוף שלי כי הייתי די מלאה). החצי שאני ישבתי בו לא היה תחתיו אלא תחת הסמלת. התחלנו את הקורס.אני לא זוכרת את הדברים בצורה הררכית הרי זה היה מזמן אבל התחלתי לפתח אליו רגשות עזים, הוא היה מצחיק, שנון, כריזמטי ברמות וחתיך, הלב שלי היה נימוך כל פעם שהוא היה מלמד אותנו, הייתי משתתפת הרבה בשיעור ועוזרת המון לבנות שהיו נתקעות וכנראה שהוא די העריך את זה, בדיעבד, למרות שעשיתי את זה בשבילי ולא בשביל להרשים. כשהוא נכנס לכיתה הוא היה מחפש את העיניים שלי ואת הצחוק שלי ומצד שני כשהייתי קוראת לו לשאלות פרטניות הוא היה לפעמים ממש מסנן אותי ולא מגיע, ואם מישהי לפני הייתה קוראת לו הוא היה מתמתח לידי כדי שאבהה לו בגוף, כן זה עבד... מודה.יצא כמה פעמים שעמדתי תוך כדי שאני מדברת עם בנות מהקורס וצוחקת ופתאום קולטת אותו בוהה בי קרוב כאילו שאני מפריעה לו לעבור בדיוק.היינו די מנותקים מתקשורת כי לקחו לנו את הפלאפונים בכל יום ונעלו אותם בכספת בחדר סגל כך שלא ידענו שאנחנו בפתח של מבצע "עמוד ענן" והתנדבתי באותו השבוע לשבת שמירות הראשונה מתוך כוונה להפטר מזה מהר... טעות.. היינו צריכים לעלות על ב' ולחתום על נשקים, הביאו לנו פלנליות וניקינו אותם, בדיוק חברה שלי מהטירונות שהייתה כבר בחודש השני של הקורס הקודם לנו (אליו לא נכנסתי) באה לכיווני, סיפרתי לה על הסמל החתיך וחייכתי אליה ואת מי אני קולטת עומד במרחק?... כן.. לא טעיתם, הוא קלט שקלטתי אותו והוריד את המבט.אח"כ הצמידו אותי לפטרול אבל בגלל שיש לי פרופיל על אסתמה הייתי צריכה להיות במחפה, הוא דאג לי שאהיה במחפה ולא אפטרל.הייתה שבת מלחיצה אבל גם מגבשת ברמות, חוויתית מהחוויות שחווים רק בצבא. כל הבנות חפרו עליו אני העדפתי לשמור את הרגשות שלי לעצמי.בראשון לאחר מכן הודיעו לי שנבחרתי לעלות לשיעור חניך ושהחונך שלי יהיה אותו סמל, הוא דיבר איתי בחוץ והסביר לי מה להביא ומתי לעלות, אבל כל מה ששמעתי בראש זה "אני חתיך, חתיך הורס... חתיך הורס אני... וחצי" תוך כדי שאני מלקקת את השפתיים כדי לבלוע את הריר שעולה לי כשאני מדברת איתו (אמיתי), "אז עוד חצי שעה להגיע?" שאלתי, הוא הרצין ואמר לי "לא, בשבע וחצי". באתי בשבע וחצי והוא הסביר לי מה לעשות, כמה ימים אחרי העלתי שיעור חניך, הוא אמר לבנות להתיישר בכיסא, חיזק אותי תוך כדי, מחא לי ממש כפיים כשסיימתי ואז שבאה הבחורה הבאה לעלות הוא יצא לסידורים שלו. רק אח"כ הסתבר שהוא בחר אותי אישית, במיוחד.


 


רגע... זוכרים את שבת השמירות? אז הייתה עוד אחת כזו בשבוע השלישי, כל אחת הייתה מתוכננת לעשות פעם אחת שבת שמירות, הייתי קצת מצוננת באותה התקופה ואפילו קיבלתי ג' אחד בעל כורכי (רציתי להשאר ללמוד דווקא), מסתבר שאיזו אחת החליטה לא לעלות לשבת שמירות ואז הסמל הוציא את הבנות מהשורות שלי שכבר עשו שבת (להזכירכם, סגרתי את השבת של עמוד ענן כבר) לשאול אם הן יכולות לשמור במקומה, הן סירבו, עליי הוא דילג... כל המסרבות קיבלו לסגור עד סוף הקורס בבסיס, כלומר 4 שבועות רצוף, עונש על סירוב פקודה. הוא לא העמיד אותי בכלל במצב הזה, דילג עליי. ברור שהייתי מסרבת בלי לדעת הרבה על העונש הצפוי לי והייתי חוטפת גם את העונש, הייתי בשוק איך הוא דילג עליי ולא שם אותי במצב הבעייתי הזה.פעמיים שכשהוא העביר לנו שיעורים הוא התבלבל עם השם שלי ושל בחורה אחרת, התחיל עם השם שלי ואז תיקן את עצמו לשם של הבחורה האחרת אליה הוא התכוון, בפעם הראשונה חייכתי, אבל בפעם השנייה הרגשתי שמסתכלים עליי מוזר והסתכלתי עליו במבט רציני שיפסיק כי אני לא רוצה שחלילה יחשבו שיש בנינו משהו (כי חוץ ממבטים לא היה) ויכשילו לי את הקורס, בוקר אחד שחיכינו להם ובאתי להחזיר את אחד העיתונים לשולחן הוא נכנס וראיתי שהיה לו ניצוץ בעיניים כשהוא ראה אותי.כך זה התנהל פחות או יותר, יום אחד הסיעו אותנו לקבל סיכות יחידה ועמדתי ליד אחת החברות שלי בקורס, בחורה מדהימה ומצטיינת קורס בסופו של דבר, בגלל שהוא היה המ"מ שלה הוא התקרב אליה ורגע לפני עצר ובהה בי, עשיתי כאילו לא שמתי לב, אח"כ הוא פנה אליה והעניק לה את הסיכה. הסמלת שלי הגיעה, אמרה לי כמה היא מעריכה אותי, שהשיעור שהעלתי היה מדהים והיא שמחה שאני איתם. שמחתי.אחת מהבנות בסגל נראתה שגם דלוקה על אותו סמל, הייתה צוחקת המון מהבדיחות שלו ומסתכלת עליו, בהתחלה חיבבנו אחת את השנייה אבל פתאום ההתנהגות שלה השתנתה כלפיי לרעה, אח"כ בדיעבד הבנתי איך זה גם השפיע.נהייתי מורעלת, התאהבתי בהדרכה והיה לי חלום לעמוד עם השרוך הירוק ולקבל חיילים חדשים, ביקשתי לעלות לשיעור מבחן ואמרו לי שיחזירו לי תשובה, בינתיים עבר הזמן ופתאום אני שומעת את אחת מהבנות בסגל אומרת לאחת החיילות איתי אם היא בסדר וסגורה על השיעור מבחן שיש לה, התפלאתי כי לא הבנתי על מה היא מדברת, "מי שאמור לדעת יודע" היא הפטירה באדישות מטובלת באכזריות. לא הפסקתי לבכות, יצאתי מהשיעור ובכיתי ברמות שאין לתאר, רציתי להיות נפקדת, הוצאתי את הסיכה מהכומתה ורציתי לזרוק אותה, חיילים שאני לא מכירה באו ניסו לנחם אותי. הכריחו אותי לחזור לשיעור, היה עם המ"מ, הייתי עצבנית רצח, היה לנו מבחן, הגשתי מבחן של 40 בגג, אנחנו מקבלים יום אחרי ציונים- 95, איך? למה? לא ברור.מה קרה מאז? לא הרבה, שברנו דיסטנס ונבהלתי, נבהלתי שהוא יפנה אליי אז שיחקתי אותה אדישה. לא קרה כלום בסוף. הייתי דלוקה עליו כמה חודשים קדימה כבר בסדיר שלי, אני זוכרת שכתבתי עליו המון שירים ואיכשהו הם אבדו. היום כשאני רואה את התמונות שלו הוא לא נראה כזה חתיך ולוהט כמו שראיתי אותו בזמנו אבל לכו תבינו...יום אחד כשנסעתי לחבר שלי לשעבר ראיתי אותו בתחנה, ראיתי שהוא כבר סמ"ר בקבע, הוא התעלם ממני וגם אני לא הלכתי להגיד שלום.אגב, מזל בתולה גם הוא.


 


בא לי שוב פעם התאהבות סוערת כזו. נכתב על ידי MyonlySunshine:) , 14/9/2019 17:47  
2 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
תגובה אחרונה של MyonlySunshine:) ב-15/9/2019 12:08
 11.9.19


הבחור שבא לבקר אתמול בדירה לא חזר לבעלת הבית, מה שגורם לי לחשוב שההתלהבות שהוא הפגין לא הייתה כלפי הדירה, דווקא אחלה דירה, לא מבינה למה לא לוקחים אותה... בעלת הדירה אמרה שתרים אליו טלפון לברר מה קורה.


הוא ממש אמר שהוא רוצה לקחת אותה וביקש ממני לשלוח לו את המספר של בעלת הדירה, אז מה קרה?... הוא לא ראה מספיק זוועות כדי להתאפס על הדירה?


בהקשר אחר, קופצות לי התראות ימי הולדת של אנשים בפייסבוק, פתאום אני קולטת שרוב הגברים שהתחילו איתי בשנים האחרונות הם מזל בתולה... זה מהתא, זה מהקבוצת סטודנטים, המ"מ מהקורס יסוד שלי (עליו מתישהו אכתוב פוסט), יש גם בחורים מהאתר הכרויות... מה מזל בתולה מוצאים במזל טלה? אנחנו בתכלס לא אמורים לשדר על אותו הגל, אני ספונטנית והם מחושבים, אמורים לפחות. אבא שלי מזל בתולה והוא אחלה אבא, תמיד מפרגן ואוהב אבל אני רואה אותו בתור אבא, אני יודעת שגם בתור בעל הוא מדהים, כאמא שלי הייתה סטודנטית בלי גרוש הוא דאג לה לשמיכות ולדברים שהיא לא יכלה לרכוש. פעם אחת נסעתי עם ההורים של האקס שלי וראיתי כמה אבא שלו מעביר על אשתו (אמא של האקס שלי) ביקורת, על פאקינג כל דבר קטן, האקס שלי אמר לי שכשהם לבד הוא מאוד רגיש אליה ואני שואלת- זה מה שחשוב? כשלבד? צריך תמיד! לא להשפיל אף צד בקשר. צריך לכבד ולאהוב.


ב17:00 אני מראה שוב את הדירה, הפעם לאיזה בחור שבא עם ההורים (אבא שלו התקשר אליי אתמול) מסתבר שאמא שלו עו"ד, אין לי כוח לחפירות בנושאים משפטיים על הדירה, תראי חוזה ושיט מהסוג הזה, מקווה שיעבור בשקט.

 

עריכה: הבחור בא עם אבא שלו, בחור הזוי, עושה תואר כפול בהנדסה, מאלו שמתנשאים וחושבים שהם מתת אל ומייבשים אותם, פשוט הייתי יבשה בחזרה ולא נידבתי יותר מדי מידע, האבא ביקש לצלם את הדירה בוידאו ואז... תקלטו, צילם אותי! הייתי בשוק, אמרתי לו שלא יצלם ואז הוא שוב צילם אותי, שמתי את היד ואמרתי לו "אמרתי לך לא לצלם!" הוא התנצל ובסוף אמר שזה לא צילם לו, מפגר רציני. לא רציתי שהוא ייקח את הדירה אז יידעתי את הבחור של אתמול שיש מישהו שרוצה לקחת את הדירה ואם הוא רוצה אותה שייצור קשר, הוא השיב לי שהוא ראה עוד דירות והוא מצא משהו יותר מעניין והודה לי, אמרתי לו שיהיה לו בהצלחה והוא השיב "תודה" עם לב אדום... חחחחחחח מתה.

לכלכתי אצל בעלת הבית על הבחור שבא לראות היום, הם ממש עצבנו אותי בקטע רע, אין מצב שבנאדם מבקש ממך לא לצלם אותו ואתה מצלם אותו, למה זה טוב? כי אתם שני גברים גבוהים ואני בחורה קטנה ונמוכה שאתם יכולים להתנהג כמו שני צחצחים? באיזה קטע?! אמרתי לה שהבן שלו מוזר ומדבר כמו רובוט אז אין לי מושג אם רוצה או לא את הדירה (בתכלס נראה שהאבא היה מרוצה), נראה שהדבר היחידי שקצת הוריד להם את האף זה לשמוע מאיפה אני בארץ ומה למדתי, אני מאזור מאוד פלוצי ויוקרתי בארץ אז זה עושה את ההבדל. עדיין חוויה לא נעימה.

 

נכתב על ידי MyonlySunshine:) , 11/9/2019 14:20  
5 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
תגובה אחרונה של MyonlySunshine:) ב-13/9/2019 16:30
 יום טוב


איזה כיף לרענן אווירה אפילו שזה עם אדם זר.


היום בבוקר ב10:00 היה אמור להגיע איזה בחור לראות את הדירה, התעוררתי עם ורטיגו מזעזע אז הזזתי אותו ל12:00 ואז ביטלתי אותו, אמרתי לו שיש לי ממש ורטיגו ונדחה למחר. הוא היה נחמד ואיחל לי שארגיש טוב.


הלכתי לישון עד 12:30 ואז התעוררתי כדי לנסוע לקבל את הטכנאי של פרטנר בדירה שאליה אני עוברת.


נזכרתי שלא אכלתי אז עצרתי באיזה מרכז בעיר לקנות לעצמי אוכל, קניתי את המארז הזה של ארוחת עשר של הקורנפלקס לילדים ובקבוק מים שיהיה לי לטכנאי, כשיצאתי ראיתי הומלס ישן על ספסל, נראה קשיש כזה, כאב לי הלב, הלכתי וקניתי כפול את המארז ובקבוק מים ושמתי לו על העגלת תינוקות שאסף לעצמו, הלכתי משם. חשבתי שארגיש טוב וגאווה בעצמי אבל לא הרגשתי שום דבר, זה ממש מוזר.


חזרתי בסביבות 18:20 ואז חשבתי שוואלה, אין בתכלס סיבה שהבחור לא יגיע, אז שלחתי לו הודעה אם בא לו לבוא עוד חצי שעה או עכשיו, הוא בא עם חבר שלו שיבדוק גם הוא את הדירה ונראה שממש התלהב ממנה. הוא אחד הבחורים המדהימים, לא חיצונית, פנימית, כאלה שקל לדבר איתם ולהתיידד איתם, הייתה לנו שיחה ממש טובה והיה לי ממש כיף לדבר איתו, ממש הרצנו צחוקים והיה ממש קליל. ממש הצחקתי אותו שהוא נקרע מצחוק והיה נחמד לראות את זה, לא יודעת. זה מרגיש הרבה פעמים שאנשים בתואר שלי הם סתם כבדים וכאלה שלא יודעים לראות אותי באמת. מסתבר שאיזו אפליקציה אמרה לי אחרי שהוא הלך שיש לו היום יום הולדת, ז"א שהוא מזל בתולה, בד"כ אומרים על גברים מזל בתולה שהם כאלה שקשה להתקרב אליהם ובאמת פגשתי כמה כאלה (הדוקטורנט שלא ידע לפרגן בשיט והיה יבש בשיחות וגם העו"ד אבל אותו בתכלס לא הכרתי כדי להגיד עליו משהו), מצחיק לראות שיש גם אנשים שונים במסתבר.


הוא אמר שהוא מתחיל לעבוד רק אחרי החגים והוא יצטרך שהיא תתחשב בו בכניסה בסוף החודש, אמרתי לו שלא נראה לי שיש בעיה כל כך אבל אם הוא רוצה אוכל לזרוק לבעלת הבית שלי כמה מילים עליו. 


הוא ממש התלהב מהדירה ואמר שהוא לוקח אותה, שמעתי שהוא ממש דיבר עם חבר שלו ואמר שהדירה מדהימה ושיש לו אור בחדר מדרגות שהוא מתלהב מזה (איפה הוא חי עד עכשיו?)


מסרתי לו את המספר של בעלת הדירה (כי מסתבר שהם דיברו בפייסבוק בלבד והיא מסרה לו פשוט את המספר שלי) וכתבתי עליו כמובטח, אמרתי שהוא בנאדם רציני ואחלה ושהיא ממש תאהב אותו, ציינתי שהוא מהנדס והוא ממש רוצה לקחת את הדירה, צירפתי לה את המספר שלו. אני בטוחה שהם יסתדרו, אחרי שהוא הלך התקשר אליי אבא של איזה בחור שיתחיל ללמוד באוניברסיטה וקבענו למחר ב17:00, את האמת שיש לי תחושה שהם פספסו את המועד אבל אני אנסה מחר להסביר להם לאיפה טוב להכנס ואיפה גרוע, לפחות נעשה איזה משהו טוב, שירות לצעירים.


אני חושבת שאעשה את הנוהל הזה בקביעות של לתת אוכל לנזקקים, לא כסף- אוכל. אני מרגישה שהלימודים שלי עשו אותי אדם יותר טוב ממה שהייתי כי אני מרגישה שליחות רפואית כלפי אנשים וחיות.


 

נכתב על ידי MyonlySunshine:) , 10/9/2019 19:15  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 לדף הבא
דפים:  

הבלוג משוייך לקטגוריות: סטודנטים , 20 פלוס , פילוסופיית חיים
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לMyonlySunshine:) אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על MyonlySunshine:) ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ