לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים


גם אם קשה

Avatarכינוי:  2317

בת: 19

מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


 
הבלוג חבר בטבעות:
 
11/2018

אגלי מים


 

הפסקתי לשתות אלכוהול לפני בדיוק שנה מהרגע שבו ישבתי בבית קפה עם לונה והיא אמרה לי שאלכוהול מגביר פסיכוזות וגם קפה. הייתה לי כוס קפה הפוך גדול ובאותה שניה הפסקתי גם לשתות אותו. הסתכלתי עליה. הלכתי לאוסי והיא עשתה קטמין בזמן שאני סיפרתי לה על הפחדים שלי. ואחר כך פגשתי את לונה במרתף וברחוב המוח שלי חשב שהיה פיגוע ונאלצתי לברוח רחוק וכשעליתי על באוטבוס חשבתי שאולי המחבל על האוטבוס. לא רציתי למות וגם לא לסבול אז הפסקתי עם האלכוהול. 

וטיפה אחת על שפתיים נעימה מחליקה ישר הופכת לארבע ליטר בירה ושוטים והפרת ההבטחה שלבד לא אשתה ופיזית הגוף שלי רוצה לשתות ופיזית אני מרגישה רעד בכל הגוף והידיים שלי חייבות אלכוהול והטעם בפה צועק לי בירה או ייגר והמוח לא מפסיק לחשוב על זה עד שהוא מקבל את שלו. וישר 

תוך שניה

אני חוזרת לשתות כל יום בלי הכרה ושליטה רק בא לי תמיד 

נכתב על ידי 2317 , 25/11/2018 20:29  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 
רציתי שהוא יראה אותי, כמו שרציתי לראות אותו. שמעתי סיפורים על המלאך הזה והינה פתאום הוא עמד בחממת התותים הנטושה וניסה לבנות משהו ואני נסעתי על הכביש הכי יפה בארץ שממנו כל השדות נשקפים וכל המרחקים עד לשמש שעולה משם כל בוקר ונסעתי מהר באופניים מקרטעות ופתאום התפוצץ לי הגלגל והעיף אותי שמונה מטר קדימה לתוך תעלות ניקוז המים והראש שלי שנפתח נזל בהתאם להוראות והלב לא הפסיק לפמפם אליו עוד ועוד דם עד שיצא הכל החוצה והמלאך בא אליי ושאל אם הכל בסדר ועניתי שכן, שהתפוצץ לי הגלגל בזמן נסיעה והוא אמר שהוא ראה אפילו את העשן יוצא ממנו. 

כמו בפעם שבה לא רציתי שהנסיעה במכונית עם אח של תסתיים אז השער של המושב לא נפתח ונאלצנו לנסוע לשער השני דבר שהאריךאת הנסיעה בעוד רבע שעה מפאת העיקוף. 

 

כבר שנים יש בי את תחושת הגעגוע לאדם לא מוכר לי. והיום נפל לי אסימון, שאולי מי שרודף אחריי זה לא רק לא בן אדם רע אלא מי שאני מתגעגעת אליו והוא אליי. ואני במקום לתת לו לבוא מנסה לדחוק אותו מעליי בגלל הפחד. לפעמים כבר הוא פחות בא, מרגיש שהרחקתי אותו. וזה נכון כי הוא מפחיד  ומטריד ואני לא רוצה. 

נכתב על ידי 2317 , 15/11/2018 23:56  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 
עיניים ירוקות בתוך הים. גוף צף עם ידיים לצדדים. השמש מסנוורת והגליםמערסלים כמו בתוך הרחם או ידיים עדינות. ואז מגיע גל גדול שלוקח לתוכו את כל תוכן הגוף ומפגיש אותו עם הקרקע הגרגירית ומשייף ומשייף ולא נותן לעלות והחמצן נגמר והידיים לא מוצאות במה להאחז. הגוך נהפך מתפורר לחלק מהחול. כחלק מהטבע. 
נכתב על ידי 2317 , 13/11/2018 13:09  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 להקבר תחתייך  לחיות כשהראש שלי מחופר בתוך התחת שלך והפרצוף מתמלא ברוק זה בדיוק כל מה שאני צריכה כדי להיות מסופקת. לחפר את הראש בביצים שלך או בכתף שלך או בכף רגל שלך או בבטן וכל חתיכה ממך שתיהיה לי על הפרצוף ותמנע ממני לראות כמה העולם מכוער. אני רוצה להתמלא בך בכולך.

הפחד שלי לאכזב אותך הוא מובן לי כי אני לא מצליחה לאהוב אהבה אל הבן אדם אלא אל החיבוקים, הסקס והיחס וכשנגמר לי אני הולכת ומשאירה לבד. אני לא יודעת, זה פשוט מסובך כשאתה מתאהב בי כל כך מהר וגם אני. זה מסובך כשאתה מציע לי לגור אצלך אחרי שניפגשנו רק פעמיים כי כבר ראיתי סרטים כאלו והם תמיד נגמרו מכוערים ודוחים והפצעים משאירים כאלו צלקות שאי אפשר לשכוח שזה היה ואולי גם לא כדאי לשכוח כי זה צריך ללמד אותי את מה שאני מנסה לברוח ממנו עכשיו.

רק בא לי שתגע בי כל הזמן ותנשק אותי ותשב עליי ותיתן לי את השקט מעצמי ואת זה שהמוח שלי לא מפסיק לרוץ ולרוץ למחוזות רחוקים ושונים במהירות שאיני מבינה מאיפה כל המרץ הזה כי כלפיי חוץ אני בלועה. 

נכתב על ידי 2317 , 12/11/2018 14:02  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 
היום לפני חמש שנים חזרתי הביתה מחברה ואמא שלי ישבה בסלון והושיבה אותי ליידה. היא התחילה לצעוק עליי ולהגיד לי שאני מפגרת. באופן ממש לא מבוקר ואני נכנסתי בתגובה איבדתי את צלם האנושות שלי ונתקעתי כמו תקליט. במשך שעות צרחתי צרחתי ״אני רוצה למות״ והיא ניסתה לדחוף לי יין אבל לא הגבתי. צעקתי לה שכובה על המיטה שלי עם ידייים על האוזניים ודמעות ונזלת  שאני שונאת אותה ושאני הולכת למות. ושנאתי אותה בכל איבר שבי ובכל חלקיק דם. אבא שלי נכנס לחדר וכפה עליי את שהותו במיטה שלי כשאני ממשיכה במנטרה חוזרת על עצמה שאני שונאת אותה ושאני רוצה למות. בסוף נרדמתי והתעוררתי כששוטר פתח את הדלת של החדר שלי ובדק את דופק הלב שלי ביד ועשיתי את עצמי עוד ישנה. הזמינו לי משטרה כי חשבו שאני עומדת להרוג את עצמי ואמא שלי אמרה שאני דרמטית והורסת לכולם את החיים, שלוקחים אותי ברצינות מידי וכו. ואחר כך היא סידרנ לי מפגשים קבועים אצל פסיולוגית מפגרת ושמירה בכל דקה ביום שאני לא לבד ולא מתאבדת. בתכלס, חבל.

היום, רבנו שוב. אני מתחילה לחשוב שלא משנה בת כמה אני המגורים איתה תחת אותה קורת גג הם בלתי אפשריים עבורי ושהאישה הזו כל כך ממורמרת בתוך עצמה שזה חייב לפגוע בי. היא צעקה עליי שוב את מגוון העלבונות הרגיל שלה כמו זה שאני אפסה ואכזבה וכישלון חייה, שאני מניפולטיבית והיום היא אמרה דבר חדש, שאכלתי לה את הנשמה וגם צעקה עליי ״אפילו חבר שלך ברח ממך״ כיאלו שאני איזו מחלה שצריך לברוח ממנה ואפילו חבר שלי הבין את זה. מה שלא נכון, הוא לא ברח ממני. אז דמיינתי את עצמי מרביצה לה, דמיינתי את עצמי שוברת את הבית, דמיינתי שאני כותבת עם קטשופ על הריצפה בענק ״אני שונאת אותך״ אבל בסופו של דבר הפיתרוןהוא או למות או למות לחות בשבילה. 

לפני כמה זמן הבת של חברת ילדות שלה התאבדה, הבת שלה הייתה גם חברה שלי, ואמא שלי כל הזמן מספרת כמה זה קשה ולא מתגברים על זה ולא מבינה שבסופו של יום היא לא מעריכה את מה שיש לה. ואני לא רוצה למות כרגע כך שכנראה עליי פשוט לעבור למקום אחר ולא ליצור איתה שום אינטרקציה.

היא מרשעת דוחה וכמו שהיא שונאת אותי אני שונאת אותה. מאז ומעולם היא פגמה לי בנפש. אני לא מבינה למה לצעוק על ילד כשמה שיעזור באמת זה חיבוק כי כשקשה למתבגר הוא צריך תמיכה ולא הרחקה מצד ההורים כי אז הוא ילך לסמים וכו. 

אין לי מה לעשות עם מי ששונא אותי ככה כמוהה. אבל הנוחות... 

הייתי ילדה לא פשוטה, הסיפור הזה הוא קצה המזלג להתפוצצויות בנינו. הייתי הילדה הכי מסובכת שהיא גידלה כי הדיכאון שלי לא היה מופנם אלא אגרסיבי ונטול פחדים ככה שהכל היה אקסטרים והיה שלב שבו למדתי לצעוק עליה בחזרה.

בכל מקרה, הלוואי שהפחדים שלי יעברו ואוכל לחזור להסתובב ברחובות כי זה מגביל אותי. אחרת הייתי עצמאית לגמרי. אני אתחיל אולי איפול פסיכולוגי בקרוב ואולי זה ישחרר אותי קצת.

נכתב על ידי 2317 , 3/11/2018 23:10  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 

8,532
הבלוג משוייך לקטגוריות: נוער נוער נוער , מתוסבכים , עכברי כפר
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות ל2317 אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על 2317 ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2018 © נענע 10 בע"מ