לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

על החיים ומה שבינהםמלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


2/2018

נוסעים לנתב"ג


כולנו מחכים לרגע הזה בשנה שאנחנו עוזבים הכל, לוקחים 2-3 מזוודות ונוסעים לחופשה בחו"ל.
חופשה בחו"ל עוזרת לנו להמשיך אח"כ בחיי היום יום חזקים יותר, ושמחים יותר.
אז הנה לכם 5 סיבות טובות למה לקחת מיניבוס לנתב"ג ולא מונית/רכב פרטי.
1. נוחות נוחות ושוב נוחות:
שזה מגיע לחופשה בחו"ל, לא חסרים דברים שאתם יכולים לשכוח / לאבד , ולא חסר דברים לארגן, כך שהדבר האחרון שאתם רוצים לדאוג לגביו זה ההגעה לנתב"ג - רכב? מונית? תחבורה ציבורית? קרוב משפחה? מה עושים?
הדבר האחרון שאנחנו רוצים שיקרה לנו בטיסה לחו"ל זה לפספס את הטיסה, ולכן צריך לדאוג טוב לדרכי הגעה וחזרה מנתב"ג.
צריך לקחת בחשבון, שאנחנו נוסעים לחופשה, בניגוד לנסיעות רגילות בארץ, אנחנו נסחבים עם הרבה מזוודות ומטען, לא תמיד נוכל לאחסן את הכל ברכב פרטי או במונית, ולא היינו רוצים לשים חלק מהמזוודות על הברכיים כמובן.
אם החלטתם להזמין מיניבוס שיקח את כולכם בבטחה לשדה, תוכלו להנות ממנוחה או שינה קצרה לקראת הטיסה ולקראת השהות בדיוטי פרי.
2. עלות!
אם אתם 4 אנשים אז אל תחשבו פעמיים ותזמינו מונית ספיישל, אבל אם אתם קבוצה של אנשים, אתם יכולים להוזיל משמעותית את המחיר בהשכרת מיניבוס
נסיעה לנתב"ג היא נסיעה יקרה אפילו אם אתם מגיעים ממרכז הארץ, מיניבוס של 20 אנשים יכול להחליף 5 מוניות ספיישל.
ואם אתם חושבים על רכב פרטי אז אל תשכחו שבנוסף לעלות הדלק לנתב"ג, יש גם את ההוצאה הגדולה על חניה שם, ואם אתם קבוצה של 15 אנשים?
אז אתם כבר צריכים 3 רכבים פרטיים, עם תשלום עבור חניה ל3 רכבים
3. זמינות:
לא תמיד תהיה מונית זמינה בתחנת מוניות כדי לקחת אתכם, ולכו תדעו מה יקרה לסבתא של הקרוב משפחה שאמור לאסוף אתכם.
אוקיי אז נניח שאתם מסתמכים על רכבת.. צריך לקחת בחשבון שאם אתם ממריאים באמצע הלילה זה לא תמיד אפשרי, וגם אם אתם מתכוונים להמריא בצהריים,
אסור לשכוח את כל האיחורים שיש לרכבות כאן בארץ, והדבר האחרון שאתם רוצים זה איחור לטיסה שלכם.
עם מיניבוס אתם סוגרים מראש על כמות אנשים ומחיר, אתם יודעים שיש חברה גדולה מאחוריכם.
4. לא צריך לדאוג לרכב הפרטי:
חברים, אתם לא באמת רוצים להעביר את כל החופשה שלכם בדאגה על רכבם שהשארתם בשדה תעופה, או על איזה דבר ערך יקר שנמצא ברכב בחניון בנתב"ג.
הכי בטוח זה להשאיר את רכבכם בטוח בבית, כך תוכלו להנות מחופשה בראש שקט.
5. בטיחות:
נסיעה לנתב"ג היא נסיעה של הרבה יותר מכמה דקות בכביש מהיר, שאתם ברכב פרטי אתם חשופים להרבה יותר סכנות מאשר אתם במיניבוס גדול ובטוח.
המיניבוס שלנו עובר מידי חודש בדיקה אצל קצין בטיחות שיאשר שהמיניבוס כשר לנסיעה - בניגוד לרכב פרטי של פעם בשנה.
הנהגים שלנו מנוסים ביותר, ומורגלים כבר לנסיעות ארוכות, בניגוד לאדם פרטי שרגיל לנסוע לעבודה וחזור.
טיפ קטן אחרון: 
אם אתם אנשים שיודעים לנהל את עצמם טוב, אתם גם תדאגו להסעה חזור הבייתה עוד לפני הטיול, כדאי להסתמך על חברה טובה עם ניסיון בתחום שתיקח ותחזיר אתכם לשדה.
 
כולנו מחכים לרגע הזה בשנה שאנחנו עוזבים הכל, לוקחים 2-3 מזוודות ונוסעים לחופשה בחו"ל.חופשה בחו"ל עוזרת לנו להמשיך אח"כ בחיי היום יום חזקים יותר, ושמחים יותר.
אז הנה לכם 5 סיבות טובות למה לקחת מיניבוס לנתב"ג ולא מונית/רכב פרטי.
1. נוחות נוחות ושוב נוחות:שזה מגיע לחופשה בחו"ל, לא חסרים דברים שאתם יכולים לשכוח / לאבד , ולא חסר דברים לארגן, כך שהדבר האחרון שאתם רוצים לדאוג לגביו זה ההגעה לנתב"ג - רכב? מונית? תחבורה ציבורית? קרוב משפחה? מה עושים?הדבר האחרון שאנחנו רוצים שיקרה לנו בטיסה לחו"ל זה לפספס את הטיסה, ולכן צריך לדאוג טוב לדרכי הגעה וחזרה מנתב"ג.צריך לקחת בחשבון, שאנחנו נוסעים לחופשה, בניגוד לנסיעות רגילות בארץ, אנחנו נסחבים עם הרבה מזוודות ומטען, לא תמיד נוכל לאחסן את הכל ברכב פרטי או במונית, ולא היינו רוצים לשים חלק מהמזוודות על הברכיים כמובן.אם החלטתם לשכור מיניבוס שיקח את כולכם בבטחה לשדה, תוכלו להנות ממנוחה או שינה קצרה לקראת הטיסה ולקראת השהות בדיוטי פרי.
2. עלות!אם אתם 4 אנשים אז אל תחשבו פעמיים ותזמינו מונית ספיישל, אבל אם אתם קבוצה של אנשים, אתם יכולים להוזיל משמעותית את המחיר בהשכרת מיניבוסנסיעה לנתב"ג היא נסיעה יקרה אפילו אם אתם מגיעים ממרכז הארץ, מיניבוס של 20 אנשים יכול להחליף 5 מוניות ספיישל.ואם אתם חושבים על רכב פרטי אז אל תשכחו שבנוסף לעלות הדלק לנתב"ג, יש גם את ההוצאה הגדולה על חניה שם, ואם אתם קבוצה של 15 אנשים?אז אתם כבר צריכים 3 רכבים פרטיים, עם תשלום עבור חניה ל3 רכבים
3. זמינות:לא תמיד תהיה מונית זמינה בתחנת מוניות כדי לקחת אתכם, ולכו תדעו מה יקרה לסבתא של הקרוב משפחה שאמור לאסוף אתכם.אוקיי אז נניח שאתם מסתמכים על רכבת.. צריך לקחת בחשבון שאם אתם ממריאים באמצע הלילה זה לא תמיד אפשרי, וגם אם אתם מתכוונים להמריא בצהריים,אסור לשכוח את כל האיחורים שיש לרכבות כאן בארץ, והדבר האחרון שאתם רוצים זה איחור לטיסה שלכם.עם מיניבוס אתם סוגרים מראש על כמות אנשים ומחיר, אתם יודעים שיש חברה גדולה מאחוריכם.
4. לא צריך לדאוג לרכב הפרטי:חברים, אתם לא באמת רוצים להעביר את כל החופשה שלכם בדאגה על רכבם שהשארתם בשדה תעופה, או על איזה דבר ערך יקר שנמצא ברכב בחניון בנתב"ג.הכי בטוח זה להשאיר את רכבכם בטוח בבית, כך תוכלו להנות מחופשה בראש שקט.
5. בטיחות:נסיעה לנתב"ג היא נסיעה של הרבה יותר מכמה דקות בכביש מהיר, שאתם ברכב פרטי אתם חשופים להרבה יותר סכנות מאשר אתם במיניבוס גדול ובטוח.המיניבוס שלנו עובר מידי חודש בדיקה אצל קצין בטיחות שיאשר שהמיניבוס כשר לנסיעה - בניגוד לרכב פרטי של פעם בשנה.הנהגים שלנו מנוסים ביותר, ומורגלים כבר לנסיעות ארוכות, בניגוד לאדם פרטי שרגיל לנסוע לעבודה וחזור.
טיפ קטן אחרון: אם אתם אנשים שיודעים לנהל את עצמם טוב, אתם גם תדאגו להסעה חזור הבייתה עוד לפני הטיול, כדאי להסתמך על חברה טובה עם ניסיון בתחום שתיקח ותחזיר אתכם לשדה.
 
נכתב על ידי roni goldberg , 19/2/2018 10:41  
1 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 

כינוי:  roni goldberg

בת: 32
הבלוג משוייך לקטגוריות: אינטרנט , משפחתי וחיות אחרות , טיולים
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לroni goldberg אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על roni goldberg ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ