לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

אדון השבת - האל הכול יכול


"ההתפתחות והקדמה האנושית הן חלק בלתי נפרד מריבונות האל, ועברה ועתידה של האנושות כרוכים הדוקות בתוכניותיו של אלוהים. מתוך ""אלוהים שולט בגורל האנושות כולה"""

Avatarכינוי:  ללכת אחרי

תמונה

מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    אוגוסט 2019    >>
אבגדהוש
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

8/2019

שיר קודש - 'כל הדברים הינם בידי האל' (מילים לשיר)1 מילים שפעם אמר האל: מה שאלוהים אומר נחשב, וכן יהיה, איש לא יוכל לשנות זאת. לא משנה אם אלה מילים שנאמרו בעבר, או יאמרו, בעתיד, כולן יתגשמו, כך שכולם יוכלו לראות: זה העיקרון שעומד מאחורי עבודת דברי האל. כל הדברים ביקום מוחלטים ע"י האל. מה לא בידי האל? כל הדברים שהאל אומר יעשו.  מי יוכל לשנות את רצון האל? הייתכן שזו הברית שכרת אלוהים על פני האדמה? כלום לא ימנע מתוכנית האל להמשיך בדרכה. האל עובד בכל עת. כל הדברים הינם בידי האל. 

2 האל תמיד עומל, על תכנון, ניהולו. מי יוכל להפריע? האין האל עדיין מתזמר את הכל? מצב הדברים כיום, הוא עדיין במסגרת חזון ותכנית האל. כל הדברים ביקום מוחלטים ע"י האל. מה לא בידי האל? כל הדברים שהאל אומר יעשו. מי יוכל לשנות את רצון האל? הייתכן שזו הברית שכרת אלוהים על פני האדמה? כלום לא ימנע מתוכנית האל להמשיך בדרכה. האל עובד בכל עת. כל הדברים הינם בידי האל.

 3 זה מה שהוא החליט מראש. מי מביניכם יכול לתפוס את תוכניתו של אלוהים עבור השלב הזה? אנשי האל יקשיבו לקול האלוהים. אלה שאוהבים את האל באמת, ישובו למרגלות כס מלכותו של האל! כל הדברים ביקום מוחלטים ע"י האל. מה לא בידי האל? כל הדברים שהאל אומר יעשו. מי יוכל לשנות את רצון האל? הייתכן שזו הברית שכרת אלוהים על פני האדמה? כלום לא ימנע מתוכנית האל להמשיך בדרכה. האל עובד בכל עת. כל הדברים הינם בידי האל. כל הדברים הינם בידי האל. מתוך 'עקבו אחר השה ושירו שירים חדשים'


צפה עוד

שירת הלל לביאת המשיח – האל הכול יכול.

נבואת אחרית הימים מתגשמת. איך המשיח יגאל אותנו ואת העולם?

נכתב על ידי ללכת אחרי , 19/8/2019 12:28   בקטגוריות כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 שיר קודש 'האמונה באל המעשי מביאה תועלת אדירה' (מילים לשיר)בר האנוש ממשיך לדבר. אותו אדם פשוט מוביל אותנו בכל שלב בעבודת האל. עברנו הרבה נסיונות ותוכחות, ועמדנו גם במבחן המוות. אנו לומדים על צדקתו ומלכותיותו של האל. אנו נהנים מחמלתו ומאהבתו. מעריכים את חכמתו ועצמתו, רואים שהוא נפלא ולהוט להושיע אנשים. מתוך דבריו של האיש הרגיל הזה אנו לומדים את מהות האל, רצונו, וטבעו. אנו לומדים גם את אופי האדם ומהותו, ורואים את הדרך אל הישועה, אל השלמות.  דבריו גורמים לנו למות ולהיוולד שוב. הם מותירים בנו אשמה וחבות. אך הם גם מנחמים אותנו מאד. דבריו מביאים כאב רב, אך גם עליצות ושלום. לעיתים אנו כאויבים שנשרפים לאפר בחרון אפו. הנה כשה בידיו לטבח, הנה בבת עינו. אותנו הוא מושיע – אנחנו בעיניו רימות. אנו כבשה אובדת שהוא מחפש יומם וליל. מתוך דבריו של האיש הרגיל הזה אנו לומדים את מהות האל, רצונו, וטבעו. אנו לומדים גם את אופי האדם ומהותו, ורואים את הדרך אל הישועה, אל השלמות.  הוא חומל עלינו, נושא אותנו ובז לנו, מנחם, מפציר, מנחה ומאיר את עינינו, מוכיח, מטיל משמעת ואף מקלל אותנו, יומם וליל, דואג לנו ומגן עלינו. הוא תמיד לצדנו, נותן את כל הלב. שילם את כל המחיר רק למעננו. בזכות דבריו, נהנינו מאלוהים כולו וראינו את היעד שלנו הוא הנחיל. מתוך דבריו של האיש הרגיל הזה אנו לומדים את מהות האל, רצונו וטבעו אנו לומדים גם את אופי האדם ומהותו, ורואים את הדרך אל הישועה, אל השלמות.
 מתוך 'עקבו אחר השה ושירו שירים חדשים


עוד

נבואת אחרית הימים מתגשמת. איך המשיח יגאל אותנו ואת העולם?

עשרת הדיברות——המשמעות הסודית שלהם——הכירו טוב יותר את התורה
נכתב על ידי ללכת אחרי , 17/8/2019 21:04   בקטגוריות כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 דרך החיים | 'אלוהים שולט בגורל האנושות כולה' (מובאה)האל הכול יכול אומר, "אלוהים ברא את העולם הזה, ברא את האנושות הזו, ויתרה מזאת, הוא היה אדריכל התרבות היוונית העתיקה והציוויליזציה האנושית. רק אלוהים מנחם את האנושות הזו ורק אלוהים דואג לבני האדם יומם וליל. ההתפתחות והקדמה האנושית הן חלק בלתי נפרד מריבונות האל, ועברה ועתידה של האנושות כרוכים הדוקות בתוכניותיו של אלוהים. אם אתם משיחיים אמיתיים, אתם ודאי מאמינים שעלייתה ונפילתה של כל מדינה או אומה מתרחשת לפי תוכניותיו של אלוהים. רק אלוהים יודע מה גורלה של מדינה או אומה ורק אלוהים שולט במסלולה של האנושות הזו. אם האנושות רוצה שגורלה יהיה טוב ואם מדינה רוצה שגורלה יהיה טוב, על האדם להרכין ראש בעבודתו את אלוהים, להכות על חטא ולהתוודות בפני אלוהים. אחרת גורלו ויעדו של האדם ייגמרו באסון בלתי נמנע."


עוד

נבואת אחרית הימים מתגשמת. איך המשיח יגאל אותנו ואת העולם?

כיצד ניתן לזכות בעבודתה של רוח הקודש?
נכתב על ידי ללכת אחרי , 15/8/2019 12:29   בקטגוריות כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 לדף הבא
דפים:  

1,039

© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לללכת אחרי אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על ללכת אחרי ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ