לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

בשורת אחרית הימים של האל הכול יכול


"אלוהים דואג לאדם, והאדם חי תחת הגנתו וברכתו של אלוהים; כל דבר שהאדם עושה ואומר קשור לאלוהים הדוקות ובלתי נפרד ממנו. מתוך 'עבודתו של אלוהים, טבעו של אלוהים ואלוהים עצמו א''"

Avatarכינוי:  הישועה

תמונהפרטים נוספים:  אודות הבלוג


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    אוקטובר 2018    >>
אבגדהוש
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

10/2018

קטע מן הסרט 'תפסתי את הרכבת האחרונה' – מדוע אלוהים מתגלם כבשר ודם כדי לעשות את עבודתו באחרית הימים?כנסיית האל הכול יכול מעידה שבאחרית הימים ישוע חזר כבשר ודם כדי לבטא את האמת ולעשות את עבודת השיפוט
שלו, החל מבית האל. אם כן, מדוע אלוהים צריך להתגלם כבשר ודם כדי לעשות את עבודת השיפוט שלו באחרית הימים? האם רוח האל אינה מסוגלת לעשות את העבודה הזאת? מהו ההבדל בין עבודתו של אלוהים בהתגלמותו לבין עבודתה של רוח הקודש?

 עוד

כשתראו את גופו הרוחני של ישוע, אלוהים יברא מחדש את השמיים והארץ
נכתב על ידי הישועה , 27/10/2018 16:39   בקטגוריות כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 קטע מתוך הסרט 'תפסתי את הרכבת האחרונה'


ביחס לאופן שבו ישוע יחזור באחרית הימים, ישוע אדוננו אמר: "לכן, היו גם אתם מוכנים, משום שבשעה שלא תעלו על דעתכם, בר האנוש יבוא." (לוקס י"ב 40); "כי כברק המבריק מתוך קצה אחד של השמיים, וזוהר עד הקצה האחר של השמיים, כך יהיה בר האנוש ביומו. אך תחילה עליו לסבול דברים רבים ולהידחות על ידי הדור הזה" (לוקס י"ז 25-24). מהי המשמעות המשתמעת מהביטויים "בר האנוש יבוא" ו"כך יהיה בר האנוש ביומו", מתוך המובאות הללו? אם ישוע יחזור על גבי עננים, כדי "לסבול דברים רבים" ו"להידחות על ידי הדור הזה", כיצד יש להבין את הדברים?

 עוד

האל הכול יכול - ביאת המשיח
נכתב על ידי הישועה , 26/10/2018 18:34   בקטגוריות כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 קול אלוהים, "קיום הדברות והנהגת האמת"


 

 


 

 

בפועל, הדברות צריכות להתקשר להנהגת האמת. במהלך קיום הדברות, יש להנהיג את האמת. בעת הנהגת האמת, אסור להפר את העקרונות של הדברות ואסור לפעול במנוגד לדברות. עשו את הדברים שאלוהים דורש מכם לעשות. קיום הדברות והנהגת האמת מקושרים באופן הדדי, והם לא סותרים זה את זה. ככל שתנהיגו את האמת יותר, כך תקיימו יותר את מהותם של הדברות. ככל שתנהיגו את האמת יותר, כך תבינו יותר את דבר האל כפי שהוא בא לידי ביטוי בדברות. הנהגת האמת וקיום הדברות הם לא פעולות סותרות, אלא פעולות הקשורות באופן הדדי. בראשית, רק אחרי שהאדם מקיים את הדברות, הוא יכול להנהיג את האמת ולזכות בנאורות מרוח הקודש. אולם זו לא הכוונה המקורית של אלוהים. אלוהים דורש מכם לעבוד את אלוהים בלבכם, ולא רק להנהיג התנהגות טובה. אולם עליכם לקיים את הדברות לפחות באופן שטחי. בהדרגה, דרך חוויות, האדם זוכה להבין את אלוהים ביתר בירור. הוא מפסיק להתמרד נגד אלוהים ולהתנגד לו, והוא מפסיק לפקפק בעבודתו של אלוהים. כך, האדם מציית למהות הדברות. לפיכך, קיום הדברות ותו לא, ללא הנהגת האמת, הוא דבר לא יעיל, והוא לא מהווה עבודת אל אמיתית, משום שעדיין לא זכיתם בשיעור קומה אמיתי. אם אתם מקיימים את הדברות ללא האמת, אתם הלכה למעשה דבקים בכללים בנוקשות. בכך, הדברות הופכים לחוק שלכם, מה שלא יעזור לכם לצמוח בחייכם. נהפוך הוא – הן יהפכו לעול שלכם, והן יכבלו אתכם בחוזקה כמו חוקי התנ"ך, ויגרמו לכם לאבד את נוכחותה של רוח הקודש. לפיכך, רק על ידי הנהגת האמת ניתן לקיים את הדברות ביעילות. מקיימים את הדברות על מנת להנהיג את האמת. אתם מנהיגים אפילו יותר אמיתות בכך שאתם מקיימים את הדברות. אתם זוכים להבין באופן מלא עוד יותר את המשמעות המעשית של הדברות בכך שאתם מנהיגים את האמת. המטרה והמשמעות של הציווי של אלוהים שעל האדם לקיים את הדברות אינן ציות לכללים, כפי שהאדם מדמיין, אלא שהדבר נוגע להיווכחות בחיים. ככל שתצמחו בחיים, כך תגדל יכולתכם לקיים את הדברות. על אף שהאדם צריך לקיים את הדברות, מהות הדברות מתבהרת רק דרך חוויית חייו של האדם. רוב בני האדם חושבים שקיום טוב של הדברות פירושו "הכל מוכן, וכל מה שנשאר לעשות הוא להדביק את הקצב". זה פרי דמיון ראוותני וזה לא רצונו של אלוהים. בני האדם שאומרים דברים כאלה לא רוצים להתקדם, והם חומדים את הבשר והדם. אלה שטויות! אין לכך שום קשר למציאות! רק הנהגת האמת ללא קיום הדברות באופן מעשי היא לא רצונו של אלוהים. בני אדם כאלה הם מוגבלים, והם מתקדמים כאילו הם מקרטעים על רגל אחת. יחד עם זאת, גם קיום הדברות והיצמדות מדויקת לדברות ללא החזקה באמת לא מגשימים את רצונו של אלוהים – כמו אדם שרואה רק בעין אחת, גם זו מוגבלות. אפשר לומר שאם תקיימו היטב את הדברות ותבינו בבירור את האל המעשי, תהיה לכם אמת. מנקודת מבט יחסית, תזכו בשיעור קומה אמיתי. אתם מנהיגים את האמת ומקיימים את הדברות בעת ובעונה אחת ללא התנגשות הדדית. הנהגת האמת וקיום הדברות הם שתי מערכות ששתיהן מהוות חלקים מהותיים של חוויית החיים של האדם. החוויה של האדם צריכה להיות מורכבת משילוב של קיום הדברות והנהגת האמת, ואין להפריד בין השניים. יחס עם זאת, יש גם הבדלים וגם קשרים בין שני הדברים האלה.


ההכרזה על הדברות בעידן החדש היא עדות על העובדה שכל בני האדם בזרם הזה וכל מי ששומע את קולו של אלוהים כיום נכנסו לעידן חדש. זו ראשית חדשה עבור עבודתו של אלוהים, וזו ההתחלה של החלק האחרון בעבודה של תוכנית הניהול של אלוהים לאורך ששת אלפי שנים. הדברות של העידן החדש מסמלים את העובדה שאלוהים והאדם נכנסו למישור של השמיים החדשים והארץ החדשה, ואת העובדה שבדיוק כשם שיהוה עבד בקרב בני ישראל, וכשם שישוע עבד בקרב היהודים, אלוהים יעשה עבודה מעשית יותר ויעשה עבודה רבה ואדירה יותר על פני האדמה. הם גם מסמלים את העובדה שקבוצת בני האדם הזו תקבל משימה רבה ואדירה יותר מאלוהים ותקבל אספקה, הזנה, תמיכה, טיפול והגנה מעשיים מאלוהים. מעבר לכך, בני האדם האלה יעברו אימון מעשי יותר, וכן דבר האל יטפל בהם, ישבור אותם ויזכך אותם. פירוש הדברות של העידן החדש הוא די עמוק. הן מרמזות שאלוהים באמת יופיע על פני האדמה, שאלוהים יכבוש את התבל כולה על פי האדמה, ושבכך הוא יחשוף את כל כבודו כבשר ודם. הן גם מרמזות שהאל המעשי עתיד לעשות יותר עבודה מעשית על פני האדמה כדי להפוך למושלמים את כל נבחריו. מעבר לכך, אלוהים ישיג את הכל באמצעות דבריו על פני האדמה ויבטא הצו שלפיו "אלוהים בהתגלמותו יעלה למישור הגבוה ביותר וירומם, וכל העמים וכל האומות יכרעו ברך כדי לעבוד את אלוהים הגדול." על אף שהדברות של העידן החדש נועדו לכך שהאדם יקיים אותם, ועל אף שזו חובתו של האדם ושזו מטרת הישגיו, המשמעות שהם מייצגים עמוקה מעט יותר מדי כדי שאפשר יהיה להביע אותם במלואם במילה או שתיים. הדברות של העידן החדש מחליפים את חוקי התנ"ך ואת ההסדרים של הברית החדשה כפי שיהוה וישוע הכריזו עליהם. זה לקח עמוק יותר שיש ללמוד, וזה לא עניין פשוט כפי שהאדם אולי מעלה בדעתו. יש לדברות של העידן החדש היבט של משמעות מעשית: הם משרתים כממשק בין עידן החסד ועידן המלכות. הדברות של העידן החדש מסיימות את כל הנהגים וההסדרים של העידן הישן, וכן מסיימים את כל הנהגים של העידן של ישוע ואת הנהגים שבאו לפני העידן החדש.[א] הם מביאים את האדם לנוכחותו של האל המעשי יותר ומאפשרים לאלוהים להתחיל להפוך את האדם למושלם באופן אישי, מה שמסמן את התחלת הנתיב של ההפיכה למושלם. לפיכך, תהיה לכם הגישה הנכונה אל הדברות של העידן החדש, ולא תצייתו להם ברשלנות או תבוזו להם. הדברות של העידן החדש מדגישים נקודה אחת: האדם יעבוד את האל המעשי עצמו של היום, כלומר האדם יישמע למהותה של רוח האל באופן מעשי יותר. הם גם מדגישים את העיקרון שלפניו אלוהים ישפוט את האדם ויכריע אם הוא אשם או צדיק, לאחר שאלוהים יופיע כשמש הצדקה. קל יותר להבין את הדברות מאשר להנהיג אותם. לפיכך, אם אלוהים רוצה להפוך את האדם למושלם, עליו לעשות זאת באמצעות דבריו והכוונתו שלו, והאדם לא יכול להשיג שלמות באמצעות התבונה המולדת שלו לבדה. השאלה אם האדם יכול לקיים את הדברות של העידן החדש קשורה להכרתו של האדם את האל המעשי. משום כך, השאלה אם אתם יכולים לקיים את הדברות היא לא שאלה שאפשר להשיב עליה תוך כמה ימים. זה לקח עמוק.


הנהגת האמת היא הנתיב שבו חיי האדם יכולים לצמוח. אם לא תנהיגו את האמת, תישאר בידכם רק תאוריה, ולא יהיו לכם חיים אמיתיים. האמת היא הסמל של שיעור קומתו של האדם. השאלה אם אתם מנהיגים את האמת קשורה להשגת שיעור קומה אמיתי. אם אתם לא מנהיגים את האמת, אם אתם לא פועלים בצדיקות, ואם הרגשות שלכם ודאגתכם לבשר והדם מושלים בכם, אתם רחוקים מדי מקיום הדברות. זה הלקח העמוק ביותר. יש אמיתות רבות שהאדם צריך להיווכח בהן ולהבין בכל עידן. אולם יש דברות שונים המלווים את האמיתות בכל עידן. האמת שהאדם מנהיג מתקשרת לעידן, והדברות שהאדם מקיים גם מתקשרים לעידן. לכל עידן יש אמיתות משלו שיש להנהיג ודברות משלו שיש לקיים. יחד עם זאת, על סמך הדברות השונים שאלוהים הכריז עליהם, כלומר על סמך העידנים השונים, המטרה וההשפעה של הנהגת האדם את האמת משתנה באופן יחסי. אפשר לומר שהדברות משרתים את האמת, ושהאמת קיימת כדי לקיים את הדברות. אם תהיה אמת בלבד, לא יהיה כל שינוי ניכר בעבודתו של אלוהים. יחד עם זאת, על ידי התייחסות לדברות, האדם יכול לזהות את ההיקף הדינמי של העבודה שעושה רוח הקודש, והאדם יכול להכיר את העידן שבו אלוהים עובד. בדת, יש בני אדם רבים שיכולים להנהיג את האמיתות שהאדם הנהיג בעידן החוק. לעומת זאת, הדברות של העידן החדש לא מצויים בידיהם, והם לא יכולים לקיים את הדברות של העידן החדש. הם מקיימים את הדרך הישנה ונותרים בני אנוש קדמונים. הם לא מלווים בשיטת העבודה החדשה, והם לא יכולים לראות את הדברות של העידן החדש. מכיוון שכן, עבודתו של אלוהים נעדרת. הם כמו אדם המחזיק בקליפת ביצה ריקה: אין רוח אם אין אפרוח בפנים. ליתר דיוק, אין חיים. בני אדם כאלה לא נכנסו לעידן החדש והם משתרכים צעדים רבים מאחור. לפיכך, הדבר חסר תועלת אם יש לבני האדם אמת של עידנים ישנים אך אין להם הדברות של העידן החדש. רבים מכם מנהיגים את האמת של הזמן הזה אך לא מקיימים את הדברות של הזמן הזה. לא תקבלו דבר, האמת שאתם מנהיגים תהיה חסרת תועלת וחסרת משמעות, ואלוהים לא יהלל אותה. הנהגת האמת חייבת להתבצע באופן שבו רוח הקודש עובדת כיום. הדבר חייב להתבצע לפי קולו של האל המעשי כיום. בלי זה, הכל אפס מאופס – כמו דליית מים בדלי עשוי במבוק. זו המשמעות המעשית של ההכרזה על הדברות של העידן החדש. אם תבינו באופן מעמיק את העבודה של רוח הקודש בזמן הנוכחי, ואם תיווכחו בשיטת העבודה של היום, הבנתכם תחדור באופן טבעי אל המהות של קיום הדברות. אם יבוא יום והבנתכם תחדור אל המהות של הדברות של העידן החדש, ותוכלו לקיים את הדברות, הרי שזו תהיה הוכחה שהפכתם למושלמים עד אותה עת. זו המשמעות האמיתית של הנהגת האמת וקיום הדברות. השאלה אם תוכלו להנהיג את האמת תלויה בשאלה כיצד תתפסו את מהות הדברות של העידן החדש. עבודתה של רוח הקודש תופיע בפני האדם ללא-הרף, ואלוהים ידרוש מהאדם יותר ויותר. לפיכך, האמיתות שהאדם ינהיג בפועל יהיו רבות וגדולות יותר, וההשפעה של קיום הדברות תהיה מעמיקה יותר. לפיכך, אתם תנהיגו את האמת ותקיימו את הדברות בעת ובעונה אחת. איש לא יזניח את העניין הזה. מי ייתן והאמת והדברות החדשים יתחילו באותו זמן שבו ייפתח העידן החדש הזה.


מתוך 'הדבר מופיע בבשר'


הערות שוליים:


א. בטקסט המקורי נכתב "לפני כן."

נכתב על ידי הישועה , 25/10/2018 11:24   בקטגוריות כנסיית האל הכול יכול - ספרים  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 לדף הקודם    לדף הבא
דפים:  

765

© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות להישועה אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על הישועה ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ