לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

הברק ממזרח - אור הישועה

"תחת ריבונותו של אלוהים, כול הדברים מתקיימים ומתים בזכות סמכותו, בזכות ניהולו. מתוך 'אלוהים עצמו, הייחודי ג''"

Avatarכינוי: 

תמונה
הבלוגים הקבועים שלי

מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    יולי 2018    >>
אבגדהוש
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

7/2018

קדימון רשמי | 'השיחה' | A Battle Between the Truth and Fallacyג'יאנג שיניי היא מנהיגה בכנסיית האל הכול יכול באחד ממחוזות סין – אישה אוהבת אמת ובעלת חוש צדק. היא עובדת את האל הכול יכול של אחרית הימים זה יותר מעשר שנים. היא מבינה כי רק ישוע הוא האמת, הדרך והחיים, וכי רק המשיח של אחרית ימים – האל הכול יכול – יכול להושיע את האנושות, לנקות אותה מחטא ולהדריך אותה בנתיב הנכון לחיי האדם. לפיכך, ג'יאנג דבקה בנאמנותה לאלוהים, מפיצה את הבשורה ונושאת עדות על אלוהים. עם זאת, המפלגה הקומוניסטית הסינית רודפת ועוצרת משיחיים ללא רחם. ג'יאנג שיניי וכמה מחבריה נתונים למעקב מצד משטרת המפלגה מזה שלושה חודשים. באחת מן הפגישות שלהם, השוטרים עצרו אותם. בשביל לחלץ מידע על משאביה הכלכליים של הכנסייה ולתפוס מנהיגים נוספים בכנסייה, שוטרי הממשלה הקומוניסטית עינו באכזריות את ג'יאנג שיניי ואת חבריה. מטרתם היתה לחסל את כל הכנסיות המקומיות של האל הכול יכול במבצע אחד ורחב היקף. למרות אכזריותם של השוטרים, ג'יאנג שיניי ושאר המשיחיים לא נשברו. הם עמדו איתן ונשאו עדות על אלוהים בפני השטן. אך הממשלה הקומוניסטית הסינית לא הודתה בתבוסה - היא גייסה לעזרתה את דיקן בית הספר לשטיפת מוח וכמה מטיפים דתיים. במטרה לשכנע את העצורים לבגוד בכנסייה, החוקרים נעזרים בתורות שקריות כגון אתאיזם, מטריאליזם ופטריוטיזם, וכן ניסו לפתות אותם בדרכים נתעבות כמו הבטחת תהילה ורווח ואיום על בני משפחתם. ג'יאנג שיניי ומאמינים נוספים עמדו שוב ושוב בניסיונות לשטוף את מוחם. הם שמו את מבטחתם באל והתפללו אליו. בעזרת הכוונתם של דברי האל הכול יכול, הם לא נפלו לתכסיסיו של השטן. האמת שימשה להם כלי נשק, בקרב הקשה נגד חוקרי המפלגה הקומוניסטית הסינית.
עוד

עקבו אחר השה ושירו שירים חדשים

 

נכתב על ידי , 31/7/2018 15:58   בקטגוריות ברק ממזרח - סרטוני התנסות ברדיפה  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 אמונה תקווה אהבה | דרמה מוסיקלית 'סיפורה של סייאושן'


סייאושן הייתה משיחית טהורה וטובת לב שתמיד התייחסה לחבריה ביושר, אך אלו, כשהדברים נטו לטובתם, הפכו לאויביה. לאחר שחוותה טרגדיה כזאת, סייאושן נאלצה לנטוש את לבה הכנה ואת עקרונותיה משכבר. היא החלה לבגוד במצפונה הטוב ובנפשה הטובה, ושקעה בביצת עולם הרשע. כאשר היא איבדה את אצילותה ועלתה על דרך השחיתות המוסרית, היא נרמסה על ידי העולם ונמלאה צלקות ופצעים. היא הגיעה למבוי סתום, וברגע של ייאוש כאשר ויתרה כבר על כל תקווה, קריאתו הכנה של האל הכול יכול סוף כל סוף עוררה את לבה ונפשה של סייאושן... 


 

עוד

עקבו אחר השה ושירו שירים חדשים

 

נכתב על ידי , 30/7/2018 08:09   בקטגוריות ברק ממזרח - שירים חדשים של המלכות  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 מזמור דברי אלוהים | 'האל מחפש את ליבך ונפשך'האנושות שהתנתקה מאספקת החיים של הכול יכול
לא יודעת מה פשר קיומה ומפחדת מהמוות.
אין תמיכה או עזרה,
אבל האנושות עוד מסתייגת לעצום את העיניים.
מתנגדת היא להכל, וקיום עלוב גוררת בעולם
בגופים ללא כל הכרה ללא כל הכרה בנשמה.
את חייך אתה חי בלי כל צל של תקווה.
והוא חי את חייו כך בלי שום מטרה.
ישנו רק האחד הקדוש האגדי, הקדוש האגדי שיושיע
את בני האדם שמסבל נאנקים וכמהים לבואו.
אך בבני האדם שבליבם אין טיפת הכרה,
אמונה זו לא תוכל בינתיים כלל להתגשם.
אך עדיין בני האדם כמהים לכך כמהים לכך.

יש לאל הכול יכול רחמים לסובלים עמוקות.
אך לצד זאת נמאס לו מבני האדם מחוסרי ההכרה,
כי עליו תמיד להמתין זמן שהוא רב מידי כדי
לקבל תשובות מבני אנוש.
הוא רוצה לחפש עד שרק ימצא את רוחכם וליבכם.
לתת מים ולתת מזון. הוא רוצה להעיר אתכם.
שלא תהיו צמאים ורעבים יותר.
כשאתם עייפים חלשים,
כשאתם מתחילים לחוש באומללות רבה,
לחוש כך באומללות של העולם,
אל תתבלבלו, ואל תבכו.
האל הכול יכול, הצופה, יקבל את בואכם בכל עת.

הוא נמצא לצדכם שם וצופה, וממתין שרק תחזרו.
מחכה כבר ליום שבו זיכרונכם אליכם ישוב,
ושתדעו כי באתם מהאל, שתדעו כי באתם מהאל.
איך אבדה לכם דרככם ולא נותר מוצא,
הכרה בצד הדרך,
ולפתע ללא ידיעתכם יש לכם "אב."
ותבינו בנוסף לכך שהאל הכול יכול צפה בכם שם.
וכל הזמן הזה חיכה לשובכם.

הוא משתוקק במרירות וממתין למענה,
אך למרות הכל אינו, מקבל שם שום תשובה.
צפייתו לא תסולא בפז והיא נועדה ללבם ורוחם של בני אנוש.
ייתכן שצפייתו לא יודעת סוף,
ייתכן גם שצפייתו כבר באה אל סופה.
אך עליכם לדעת, בדיוק איפה נמצאים לבכם ורוחכם כעת.
איפה הם?

מתוך 'הדבר מופיע בבשר'

עוד

עקבו אחר השה ושירו שירים חדשים
נכתב על ידי , 29/7/2018 16:34   בקטגוריות ברק ממזרח - מזמורים  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 האמונה באלוהים צריכה להתמקד במציאות ולא בטקסים דתיים


אלוהים, האמת, הבשורה, ישועה, תפילה,


כמה מנהגים דתיים אתם מקיימים? כמה פעמים התמרדתם בדבר האל ופניתם לדרך משלכם? כמה פעמים הנהגתם את דבר האל מתוך התחשבות של ממש במשא המוטל עליו ושאפתם למלא את רצונו? הבינו את דבר האל והוציאו אותו לפועל. היו עקרוניים בפעולות ובמעשים שלכם. אין פירוש הדבר לציית לחוקים או לעשות זאת באי-רצון ורק כדי לצאת ידי חובה. פירוש הדבר הוא להנהיג את האמת ולחיות על פי דבר האל. רק נוהג כזה מְרַצה את אלוהים. כל מנהג שמְרַצה את אלוהים אינו חוק אלא הנהגה של האמת.

 

בני אדם מסוימים נוטים למשוך תשומת לב. בנוכחות אחיו ואחיותיו, אדם כזה אומר שהוא מחויב לאלוהים, אך מאחורי גבם, הוא לא מנהיג את האמת אלא עושה דברים שונים לחלוטין. האין זו שטות? אדם שאוהב את אלוהים באמת ושהאמת ברשותו הוא כזה ששומר אמונים לאלוהים, אך לא מגלה זאת כלפי חוץ. הוא מוכן להנהיג את האמת על פי העניין שלפניו והוא לא מדבר או מתנהג בניגוד לתכתיב מצפונו. הוא מפגין חוכמה על פי העניין שלפניו והוא נאמן לעקרונותיו במעשיו, ללא קשר לנסיבות. אדם כזה משרת באמת. ישנם כאלה שמשלמים מס שפתיים לחובם לאלוהים. הם חיים את חייהם בהבעה דאוגה ובהעמדת פנים, ועוטים ארשת מעוררת רחמים. כמה מתועב! ואם תשאלו בני אדם כאלה: "באילו דרכים אתם מחויבים אלוהים? אנא אמרו לנו!" לא יהיו מילים בפיהם. אם אתם שומרים אמונים לאלוהים, אל תדברו על כך ברבים, אלא השתמשו בנוהג הממשי שלכם כדי להפגין את אהבתכם לאלוהים, והתפללו אליו בלב שלם. בני האדם שמשתמשים רק במילים כדי להתמודד עם אלוהים הם כולם צבועים! יש כאלה שמדברים על מחויבותם לאלוהים בכל תפילה, ומתחילים לבכות בכל פעם שהם מתפללים אפילו כשרוח הקודש לא מרגשת אותם. בני אדם כאלה נשלטים על-ידי טקסים ותפיסות דתיים. הם חיים את חייהם לפי הטקסים והתפיסות כאלה, באמונה מתמדת שמעשים כאלה מרצים את אלוהים ושאלוהים מעדיף דווקא אדיקות שטחית או דמעות נוגות. איזה טוב יכול לצמוח מבני אדם מגוחכים כאלה? על מנת להוכיח את ענוותם, חלקם נוקטים נועם מזויף כשהם מדברים עם הזולת. חלקם מתרפסים במכוון בפני הזולת, כמו שה נטול כוחות. האם כך מתנהגים אנשי המלכות? אדם השייך למלכות צריך להיות חיוני וחופשי, תם ופתוח, ישר וחביב – אדם שחי חיים של חירות. יש לו אופי והוא יכול לשאת עדות בכל אשר יפנה. גם אלוהים וגם האדם אוהבים אותו. לבני האדם שמתחילים להאמין לראשונה יש יותר מדי נוהגים חיצוניים. עליהם לעבור תקופה של טיפול ושבירה. לא ניתן להבחין בין בני האדם שמאמינים באלוהים בלבם לבין בני אדם אחרים, אך פעולותיהם ומעשיהם ראויים לשבח. רק בני אדם כאלה ייחשבו כאלה שמביאים לידי ביטוי את דבר האל. אם אתם מטיפים את הבשורה מדי יום לבני האדם ומביאים אותם לידי ישועה, אך בסופו של דבר, אתם עדיין חיים בכללים ובדוקטרינות, אתם לא יכולים לתרום לכבודו של אלוהים. בני אדם כאלה הם דתיים וגם צבועים.


בכל פעם שבני אדם דתיים כאלה מתכנסים יחדיו, הם שואלים, "אחות, איך את מרגישים בימים אלה?" היא עונה, "אני מרגישה מחויבת לאלוהים ושאני לא מסוגלת למלא את רצון לבו." אחות אחרת אומרת, "גם אני מחויבת לאלוהים ולא מסוגלת לְרַצות אותו." המשפטים והדברים הספורים האלה מבטאים לבדם את הדברים הזדוניים שבעומק לבם. המילים האלה הן המילים המתועבות ביותר והן מעוררות סלידה עד מאוד. אופיים של בני אדם כאלה מתנגד לאלוהים. בני האדם שמתמקדים במציאות מתקשרים את כל מה שבלבם ופותחים את לבם כשהם מתקשרים. הם לא נוקטים שום מעשה מזויף או גינונים ונימוסים ריקים מתוכן. הם תמיד ישירים ולעולם לא מצייתים לאף כלל ארצי. אלה הם בני האדם שנוטים לגלם דברים כלפי חוץ, אפילו כשהם חסרי היגיון. כשאדם אחר שר, אדם כזה מתחיל לרקוד, אפילו מבלי לשים לב שהאורז כבר נשרף בסיר. בני אדם כאלה הם לא יראי שמיים או נכבדים, והם יותר מדי קלי דעת. כל אלה הן דוגמאות להיעדר מציאות! חלקם נאספים כדי לשתף עניינים של חיים ברוח, ועל אף שהם לא מדברים על מחויבות לאלוהים, הם שומרים על אהבה אמיתית כלפיו בלבם. מחויבותכם לאלוהים לא קשורה לבני אדם אחרים. אתם מחויבים לאלוהים ולא לאדם. אם כן, בשביל מה אתם מדברים ללא-הרף עם הזולת? עליכם לייחס חשיבות להיווכחות במציאות, ולא לקנאות או מראית עין חיצוניות.


מה מייצגים המעשים הטובין השטחיים של האדם? הם מייצגים את הבשר והדם, ואפילו הנוהגים החיצוניים הטובים ביותר לא מייצגים חיים, אלא רק את המזג האישי שלכם. הנוהגים החיצוניים של האדם לא יכולים למלא את רצונו של אלוהים. אתם מדברים ללא-הרף על מחויבותכם לאלוהים, אך אתם לא יכולים לקיים את חיי הזולת או לגרום לזולת לאהוב את אלוהים. האם אתם מאמינים שמעשים כאלה יְרַצו את אלוהים? אתם מאמינים שזה רצון לבו של אלוהים, שאלה מעשים רוחניים, אך למעשה, זה מגוחך! אתם מאמינים שהדברים שמספקים אתכם והדברים שאתם רוצים הם הדברים שמסבים עונג לאלוהים. האם הדברים שמספקים אתכם יכולים לייצג מה שמספק את אלוהים? האם אופיו של האדם יכול לייצג את אלוהים? הדברים שמספקים אתכם הם בדיוק הדברים שאלוהים מתעב, וההרגלים שלכם הם מה שאלוהים שונא ודוחה. אם אתם מרגישים מחויבים, לכו להתפלל לאלוהים. אין צורך לדבר על כך עם הזולת. אם אתם לא מתפללים לאלוהים ובמקום זאת מושכים תשומת לבו של הזולת אל עצמכם ללא-הרף, האם מעשה זה יכול למלא את רצון לבו של אלוהים? אם מעשיכם הם תמיד רק למראית עין, פירוש הדבר שאתם בני האדם השחצנים ביותר בעולם. איזה מין אדם עושה רק מעשים טובים באופן שטחי ונעדר כל מציאות? בני אדם כאלה הם פרושים ואנשים דתיים צבועים! אם לא תחדלו מנוהגיכם החיצוניים ואם לא תוכלו להשתנות, יסודות הצביעות שבכם יגדלו עוד יותר. ככל שהצביעות גדולה יותר, כך ההתנגדות לאלוהים רבה יותר, ובסופו של דבר, בני אדם כאלה יושלכו הצדה ללא ספק!


עוד


עקבו אחר השה ושירו שירים חדשים

נכתב על ידי , 27/7/2018 15:46   בקטגוריות ברק ממזרח - ספרים  
הצג תגובות    הוסף תגובה   1 הפניות לכאן   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 מזמור דברי אלוהים | כל הדברים קיימים תחת סמכותו של הבוראI
צעד אחר צעד, הבורא יצר עבודה מכוונת בהתאם לתכניתו.
בזה אחר זה, הם הופיעו הברואים שלו בהתאם לתכניתו.
הכל קיים תחת הסמכות שלו.
כולם מודים לבורא על יצירתו וחסדו.
בכל צורה או גודל לא משנה.
הכל נברא בידי הבורא.

II
לאט לאט העולם צמח, מעשי פלאים יצרו דברים רבים.
מתוהו ובוהו חשוך אל בהירות מוארת.
שקט על פני תהום לחיים שוקקים.
הכל קיים תחת הסמכות שלו.
כולם מודים לבורא על יצירתו וחסדו.
בכל צורה או גודל לא משנה.
הכל נברא בידי הבורא.

III
כל הבריאה, מן הגדול, אל הקטן, נוצרה בידי האל, הבורא.
זהו צורך וערך חיוני וייחודי לקיומם של כל הברואים.
הכל קיים תחת הסמכות שלו.
כולם מודים לבורא על יצירתו וחסדו.
בכל צורה או גודל לא משנה.
הכל נברא בידי הבורא. הכל נברא בידי הבורא.
צעד אחר צעד, העולם גדל, נוצר בידי הבורא, בהתאם לתכניתו.

מתוך ״המשך של הדבר מופיע בבשר״

עוד

על כן כיצד תוכלו להבין את ישוע המשיח?
נכתב על ידי , 26/7/2018 12:42   בקטגוריות ברק ממזרח - מזמורים  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 לדף הבא
דפים:  

930

© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לאהבה לאלוהים אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על אהבה לאלוהים ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ