לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

חיפוש אחר עקבות האל - הברק ממזרח


"אחים ואחיות יקרים, אני מקווה שתוכלו לראות את הופעתו של אלוהים בדברים אלה ושתתחילו לצעוד בעקבותיו לקראת עידן חדש, ואל שמיים חדשים ויפהפיים ועולם חדש המוכן לקראת כל מי שממתין להופעתו של אלוהים. מתוך 'הופעתו של אלוהים הביאה לעידן חדש'"


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    ספטמבר 2019    >>
אבגדהוש
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

9/2019

מזמור | אנו נלך בדרכו בדבקות
 

 
I
חיינו בעולם אפל בו השטן עינה אותנו. אבל עכשיו אנו מאושרים להיות בכנסיה, כזו שמחה, אין לתאר. את המוטל עלינו מקיימים - אוהבים את האל ומיישמים את האמת לרצותו. אוהבים זה את זה בלבבות מאוחדים ונלך בדרכו של אלוהים, לאן שיוביל אותנו. אלוהים יודע מה אנו רוצים; אנו עניים, אומללים ועיוורים. הדרך אותנו ושמור לבבנו, ואנו נחזה במעשייך. יודע מה אנו רוצים; אנו עניים, אומללים ועיוורים. הדרך אותנו ושמור לבבנו, ונצעד אחריך במסירות, אחריך במסירות.
II
האמנו באלוהים רק למען החסד; היינו עיוורים למי שהינו. חווינו משפט וניסיונות; כעת אנו יראים את אלוהים וסרים מרע. שמחים ומפזזים ומשבחים; שירי הערצה מתעופפים מעל האדמה. אחים ואחיות, הגיע הזמן להעניק את נאמנותנו. אלוהים יודע מה אנו רוצים; אנו עניים, אומללים ועיוורים. הדרך אותנו ושמור לבבנו, ואנו נחזה במעשייך. אלוהים יודע מה אנו רוצים; אנו עניים, אומללים ועיוורים. הדרך אותנו ושמור לבבנו, ונצעד אחריך במסירות, אחריך במסירות.
III
משפט האל מטהר את נשמותינו; אנו רואים את אהבת האל דרך כל ניסיון (כל ניסיון). אנו אסירי תודה על כך שהוא הביא אותנו לידי שלמות, כך שמעתה נמסור עדות טובה. אנו דוחפים את עדותנו לשיא (לשיא). מביישים את השטן, מכל וכל. נאהב את אלוהים לעד. נאהב את אלוהים לעד. אלוהים יודע מה אנו רוצים; אנו עניים, אומללים ועיוורים. הדרך אותנו ושמור לבבנו, ואנו נחזה במעשייך. אלוהים יודע מה אנו רוצים; אנו עניים, אומללים ועיוורים. הדרך אותנו ושמור לבבנו, ונצעד אחריך במסירות. אלוהים יודע מה אנו רוצים; אנו עניים, אומללים ועיוורים. הדרך אותנו ושמור לבבנו, ואנו נחזה במעשייך. אלוהים יודע מה אנו רוצים; אנו עניים, אומללים ועיוורים. הדרך אותנו ושמור לבבנו, ונצעד אחריך במסירות, אחריך במסירות, אחריך במסירות.

 

מתוך 'עקבו אחר השה ושירו שירים חדשים'

 

 

מקור בשורת מלכות השמיים

כנסיית האל הכול יכול – מזמורים – אנו נלך בדרכו בדבקות

 

 

לעיון נוסף

מיהו ישוע? הכר את ישוע המשיח.   

 

 

 

נכתב על ידי ציות , 9/9/2019 16:31   בקטגוריות ברק ממזרח - שירים חדשים של המלכות  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 מזמור דברי אלוהים | הברכה הגדולה ביותר שאלוהים העניק לאדםI
עם השלמת דברי האל, המלכות מתגבשת. עם חזרת האדם לשגרה מלכות האל כאן. אנשי האל במלכות תשיבו את החיים שנועדו לאנושות. היום אתם חיים לפני האל, מחר תחיו במלכותו. העולם כולו מלא באושר וחום. מלכות האל כאן בעולם. מלכות האל כאן בעולם.
II
החורף הצונן יוחלף בעולם בו יש אביב תמידי, והאדם לא יתמודד עם סבלי העולם או יסבול אי פעם. אנשים לא ילחמו ביניהם יותר וגם לא האומות. לא עוד טבח, לא עוד דם. מחר תחיו במלכותו. העולם כולו מלא באושר וחום. מלכות האל היא כאן. מלכות האל כאן בעולם.
III
האל נע ברחבי העולם, מתענג ממנו מכס מלכותו. הוא שוכן בין הכוכבים, מלאכים שרים ורוקדים עבורו. המלאכים כבר לא בוכים בשל חולשתם. מלאכים שרים ורוקדים עבורו. מלאכים שרים ורוקדים עבורו. האל לעולם לא ישמע בכיים של מלאכים, מלאכים שרים ורוקדים עבורו. כן, מלאכים שרים ורוקדים עבורו.
IV
איש לא יתלונן על קשיים. היום אתם חיים לפני האל, מחר תחיו במלכותו. האין זו הברכה הטובה ביותר שהוא נתן לאדם? אנשי האל במלכות תשיבו את החיים שנועדו לאנושות. היום אתם חיים לפני האל, מחר אתם תחיו במלכותו. העולם כולו מלא באושר וחום. מלכות האל כאן בעולם. מלכות האל כאן בעולם.
 
מתוך 'הדבר מופיע בבשר'
מקור בשורת מלכות השמיים
כנסיית האל הכול יכול – מזמורים – הברכה הגדולה ביותר שאלוהים העניק לאדם
לדעת יותר
סיפורו של דוד המלך: מדוע דוד המלך היה אדם שעשה כלבבו של אלוהים   
נכתב על ידי ציות , 8/9/2019 13:34   בקטגוריות ברק ממזרח - שירים חדשים של המלכות  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 מזמור | האל הכול יכול, עתה יש לי אותך
 

 

I
האל הכול יכול, עכשיו שאתה נוכח, דאגות הופכות לשמחה. אוכלים, שותים, נהנים מדבריך, אנו איתך כל יום. מימיך החיים, מקיימים אותנו, אנחנו שופעים בכול. הכרת האמת, הכניסה למציאות, הכל תלוי רק בך. אחיי, הבה נאכל ונשתה את דברי האל. נחלוק את אמת האל, נהנה מחסדו, נחייה במלכותו לעד. אחיותיי, תאהבו זו את זו. התאחדו, עשו זאת למענו, הגשימו נאמנותכן לאל.
II
האל הכול יכול, כשיש לי אותך, ליבי יהיה מסופק. ויתרתי על תענוגות בשר, רווח, יוהרה וגם תהילה. אלוהים יקר, האמת היא מה שאחפש, אשאף לזכות בכולה. אחיה לפי דבריך, אגבור על השטן, ואפול בנחלתך. אחיי, הבה נאכל ונשתה את דברי האל. נחלוק את אמת האל, נהנה מחסדו, נחייה במלכותו לעד. אחיותיי, תאהבו זו את זו. התאחדו, עשו זאת למענו, הגשימו נאמנותכן לאל.
III
אנו תמיד הולכים בעקבות האל, ובביתו חיים. האמת, הדרך והחיים ניתנים לך ולי. אם רק נחפש את כל האמת ונאהב בכנות את האל, פניו המחייכות של הכל יכול תזרחנה עלינו. אחיי, הבה נאכל ונשתה את דברי האל. נחלוק את אמת האל, נהנה מחסדו, נחייה במלכותו לעד. אחיותיי, תאהבו זו את זו. התאחדו, עשו זאת למענו, הגשימו נאמנותכן לאל. הגשימו נאמנותכן לאל.
 
מתוך 'עקבו אחר השה ושירו שירים חדשים'
מקור בשורת מלכות השמיים
כנסיית האל הכול יכול – מזמורים – האל הכול יכול, עתה יש לי אותך
לקריאה נוספת
מהי הישועה? מה זה אומר לזכות בישועה מלאה?

 

נכתב על ידי ציות , 5/9/2019 13:09   בקטגוריות ברק ממזרח - שירים חדשים של המלכות  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 לדף הקודם    לדף הבא
דפים:  

Avatarכינוי:  ציות

תמונה
1,033

© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לציות אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על ציות ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ