לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

חיפוש אחר עקבות האל - הברק ממזרח


"אחים ואחיות יקרים, אני מקווה שתוכלו לראות את הופעתו של אלוהים בדברים אלה ושתתחילו לצעוד בעקבותיו לקראת עידן חדש, ואל שמיים חדשים ויפהפיים ועולם חדש המוכן לקראת כל מי שממתין להופעתו של אלוהים. מתוך 'הופעתו של אלוהים הביאה לעידן חדש'"


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    אוגוסט 2019    >>
אבגדהוש
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

8/2019

מזמור דברי אלוהים | עליכם לזנוח הכול למען האמת
 

מזמור דברי אלוהים | עליכם לזנוח הכול למען האמת

 

I

עליכם להתמודד עם קשיים בדרככם לאמת. עליכם לתת את עצמכם לחלוטין. עליכם לשאת השפלה, לחוות סבל נוסף, בדרך זו תשיגו עוד מהאמת. עליכם לחתור אל כל מה שיפה. ואל כל מה שטוב? דרך חיים מלאה במשמעות. זנחו כל עונג, זנחו את הבשר, למען האמת.
II
אל לכם להשליך את האמת למען חיי משפחה שלווים, שמרו על יושרכם, ועל כבודכם. אל תשליכו אותם עבור עונג רגעי. עליכם לחתור אל כל מה שיפה. ואל כל מה שטוב? דרך חיים מלאה במשמעות. זנחו כל עונג, זנחו את הבשר, למען האמת.
III
אל תשליכו את כל האמיתות רק למען הנאה. אם תמשיכו כך באופן גס ללא חיפוש, האין החיים מבוזבזים? אל תשליכו את כל האמיתות רק למען הנאה. אם תמשיכו כך באופן גס ללא חיפוש, האין החיים מבוזבזים? עליכם לחתור אל כל מה שיפה. ואל כל מה שטוב? דרך חיים מלאה במשמעות. זנחו כל עונג, זנחו את הבשר, למען האמת.
 
מתוך 'הדבר מופיע בבשר'
מקור בשורת מלכות השמיים
כנסיית האל הכול יכול – מזמורים – עליכם לזנוח הכול למען האמת
לדעת יותר
מהי עבודתה של רוח הקודש? כיצד מתבטאת עבודתה של רוח הקודש?

 

נכתב על ידי ציות , 30/8/2019 13:38   בקטגוריות ברק ממזרח - שירים חדשים של המלכות  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 מזמור אנו חוגגים יחדיו בשבח האל


 


 

 

השבח לאל, שמחו! טבעו נפלא! השבח לאל, שמחו! זוהי חובתנו להעיד, חובתנו לשבח את האל. השבח לאל, השבח לאל, שמחו!
I
אחים ואחיות, כה מאושרים יחדיו. הבה נתופף בתופים, נשיר ונפזז. השבח להתגלמות האל שעה שהוא פותח עידן חדש. עובד ומדבר הוא בקרבנו, שופט את חטאי האדם שחיתות הוא מגלה. אנו רואים את הופעת האל. טבעו רחום, צודק ומלא במלכות. אנו צועקים ואנו משבחים! תהילה לאל הכול יכול! השבח לאל, שמחו! טבעו נפלא! השבח לאל, שמחו! זוהי חובתנו להעיד, חובתנו לשבח את האל. השבח לאל, השבח לאל, שמחו!
II
אלוהים גילה לנו את מלוא מעשיו. אנו רואים את כוחו וחוכמתו. הוא עיצב קבוצת מתגברים, הביסו וביישו את השטן. האל הציל את האנושות עם חסדו המופלא. אנו משתחווים לו ועובדים אותו. הישמעו לו לעד, כל הברואים – שמחו. בואו, תנו את לבבותיכם בשבחו. האל זכה בתהילה, זכה בתהילה על פני האדמה! השבח לאל, שמחו! טבעו נפלא! השבח לאל, שמחו! זוהי חובתנו להעיד, חובתנו לשבח את האל. השבח לאל, השבח לאל, שמחו!
III
כוח מגיע כאשר אנו נושאים את קולנו לשבח האל. שמחה גדלה כאשר אנו שרים ומפזזים. משבחים בלבבות כנים אנו מרגישים משוחררים וחופשיים. העידו ושבחו את אלוהים, והאל יברך אותנו! אנו מקבלים את משפט האל לכל חטאינו. התנקינו, זכינו בשלמות. אנו כה מבורכים, מבורכים באמת בידי האל שנותן לנו את ישועתו הגדולה. אנו צועקים ואנו משבחים! תהילה לאל הכול יכול! השבח לאל, שמחו! טבעו נפלא! השבח לאל, שמחו! זוהי חובתנו להעיד, חובתנו לשבח את האל. השבח לאל, השבח לאל! השבח לאל, שמחו! טבעו נפלא! השבח לאל, שמחו! זוהי חובתנו להעיד, חובתנו לשבח את האל. השבח לאל, השבח לאל! זוהי חובתנו להעיד.
 
מתוך 'עקבו אחר השה ושירו שירים חדשים'
מקור בשורת מלכות השמיים
כנסיית האל הכול יכול – מזמורים – אנו חוגגים יחדיו בשבח האל

עוד
שירת הלל לביאת המשיח – האל הכול יכול.  

 

נכתב על ידי ציות , 27/8/2019 15:50   בקטגוריות ברק ממזרח - שירים חדשים של המלכות  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 מזמור דברי אלוהים | משמעות הניהול של אלוהים את האנושות 

ניהולו של אלוהים את האדם הוא כדי לזכות באנושות שמסורה לו, ונשמעת לקולו.

I
ניהולו של אלוהים את האדם הוא כדי לזכות באנושות שמסורה לו. למרות שהשטן השחית אותם הם לא קוראים לו עוד אבינו, כי הם למדו את כיעורו והם מפנים לו את הגב. ומתייצבים מול אלוהים לקבל את משפטו וייסוריו. הם מבדילים בין הכיעור והקדושה, בין גדולתו של אלוהים לרשעותו של השטן.
II
אנושות שכזו לא תתמסר עוד לשטן, לא תעבוד אותו יותר, ולא תציעה לו מנחותיה. כי אלה הם, הם האנשים שאלוהים זכה בנשמתם, האנשים שנתונים לאלוהים. לכן אלוהים מנהל ת׳אדם. כי אלה הם, הם האנשים שאלוהים זכה בנשמתם, האנשים שנתונים לאלוהים. לכן אלוהים מנהל ת׳אדם.
III
בניהולו של אלוהים בעת הזו, האדם הוא מושא השחתתו של השטן, ובו בעת הוא גם מטרת הגאולה, הוא הדבר עליו רבים האל והשטן. במהלך עבודת האל, הוא משחרר את האדם שלב אחר שלב, מאחיזת השטן. אז האדם קרוב מאי פעם לאל... כי אלה הם, הם האנשים שאלוהים זכה בנשמתם, האנשים שנתונים לאלוהים. לכן אלוהים מנהל ת׳אדם. כי אלה הם, הם האנשים שאלוהים זכה בנשמתם, האנשים שנתונים לאלוהים. לכן אלוהים מנהל ת׳אדם. לכן אלוהים מנהל ת׳אדם. לכן אלוהים מנהל ת׳אדם.
 
מתוך 'הדבר מופיע בבשר'
מקור בשורת מלכות השמיים
כנסיית האל הכול יכול – מזמורים – משמעות הניהול של אלוהים את האנושות

לדעת יותר
היכן נמצאים חיי נצח?——עיקרי אמונה באלוהים——תעלומות שאינכם מכירים

 

נכתב על ידי ציות , 25/8/2019 12:23   בקטגוריות ברק ממזרח - שירים חדשים של המלכות  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 לדף הבא
דפים:  

Avatarכינוי:  ציות

תמונה
1,078

© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לציות אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על ציות ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ