לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

חיפוש אחר עקבות האל - הברק ממזרח


"אחים ואחיות יקרים, אני מקווה שתוכלו לראות את הופעתו של אלוהים בדברים אלה ושתתחילו לצעוד בעקבותיו לקראת עידן חדש, ואל שמיים חדשים ויפהפיים ועולם חדש המוכן לקראת כל מי שממתין להופעתו של אלוהים. מתוך 'הופעתו של אלוהים הביאה לעידן חדש'"


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    אוגוסט 2019    >>
אבגדהוש
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

8/2019

מזמור דברי אלוהים משמעות הניהול של אלוהים את האנושות
 

ניהולו של אלוהים את האדם הוא כדי לזכות באנושות שמסורה לו, ונשמעת לקולו.

I
ניהולו של אלוהים את האדם הוא כדי לזכות באנושות שמסורה לו. למרות שהשטן השחית אותם הם לא קוראים לו עוד אבינו, כי הם למדו את כיעורו והם מפנים לו את הגב. ומתייצבים מול אלוהים לקבל את משפטו וייסוריו. הם מבדילים בין הכיעור והקדושה, בין גדולתו של אלוהים לרשעותו של השטן.
II
אנושות שכזו לא תתמסר עוד לשטן, לא תעבוד אותו יותר, ולא תציעה לו מנחותיה. כי אלה הם, הם האנשים שאלוהים זכה בנשמתם, האנשים שנתונים לאלוהים. לכן אלוהים מנהל ת׳אדם. כי אלה הם, הם האנשים שאלוהים זכה בנשמתם, האנשים שנתונים לאלוהים. לכן אלוהים מנהל ת׳אדם.
III
בניהולו של אלוהים בעת הזו, האדם הוא מושא השחתתו של השטן, ובו בעת הוא גם מטרת הגאולה, הוא הדבר עליו רבים האל והשטן. במהלך עבודת האל, הוא משחרר את האדם שלב אחר שלב, מאחיזת השטן. אז האדם קרוב מאי פעם לאל... כי אלה הם, הם האנשים שאלוהים זכה בנשמתם, האנשים שנתונים לאלוהים. לכן אלוהים מנהל ת׳אדם. כי אלה הם, הם האנשים שאלוהים זכה בנשמתם, האנשים שנתונים לאלוהים. לכן אלוהים מנהל ת׳אדם. לכן אלוהים מנהל ת׳אדם. לכן אלוהים מנהל ת׳אדם.
 
מתוך 'הדבר מופיע בבשר'
מקור בשורת מלכות השמיים
כנסיית האל הכול יכול – מזמורים – משמעות הניהול של אלוהים את האנושות

לדעת יותר
היכן נמצאים חיי נצח?——עיקרי אמונה באלוהים——תעלומות שאינכם מכירים

 

נכתב על ידי ציות , 25/8/2019 12:23   בקטגוריות ברק ממזרח - שירים חדשים של המלכות  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 מזמור אני חי בנוכחות האל 

 

I
אני חיה בנוכחות האל. אני מעריצה אותו, מאמינה בו בביטחון. כל אדם ודבר שאנו רואים, מתוזמרים בידי האל. אני חיה בנוכחות האל, כן, אני חיה בנוכחות האל! אני חיה בנוכחות האל, קוראת את דברו מדי יום, אני מהרהרת באמת השוכנת בפנים, לאור מצבי האמיתי. רק דרך הרהור אני יכולה לראות את צבעי האמיתיים. יהירה, אנוכית וערמומית, לא כפי שאדם צריך להיות. כל זה גרם לי להידמות לשטן. אני מתעבת את שחיתותי, כורעת ברך בפני המשפט, ושואפת לשנות את טבעי. דברי האל מובילים אותי אל הנתיב הנכון. זהו חסד האל! אני חיה בנוכחות האל, מחפש את רצונו בכל הדברים. ככל שדבר מתיישב פחות עם מושגים מקובלים, כך ניתן למצוא בו יותר אמת. כן, אני חיה בנוכחות האל!
II
אנו נחשף כאנשים חסרי אמת אם נתלונן ונמרוד. רק דרך חיפוש אחר האמת ורצון האל, נוכל לראותו פנים מול פנים. אני חיה בנוכחות האל, תמיד תחת השגחתו. דבריו חושפים ושופטים את מעשיי ומחשבותיי. אני חיה בנוכחות האל, כן, אני חיה בנוכחות האל! לבי נמלא יראה. אני נמצאת תחת חסותו של אלוהים, לעולם לא אפגע בו שוב. האדם שירא את אלוהים וסר מרע הוא החכם ביותר. דרך זיכוך האל, אני טועמת את צדקו, כה נפלא הוא. אני מיישמת את דברי האל, מסתמכת על האמת, באהבה ובציות. אני חיה בפני האל, צועדת בנתיב הישועה. טבעי השתנה, זוהי הברכה הגדולה הגדולה מכולן! אני חיה בנוכחות האל, תמיד תחת השגחתו. למרות שהמשפט מכאיב, הוא משקיט את מחשבותיי החוטאות. אני חיה בנוכחות האל, כן, אני חיה בנוכחות האל, תמיד תחת השגחתו. למרות שהמשפט מכאיב, הוא משקיט את מחשבותיי החוטאות. אני חיה בנוכחות האל, תמיד תחת השגחתו.
 
מתוך 'עקבו אחר השה ושירו שירים חדשים'
מקור בשורת מלכות השמיים
כנסיית האל הכול יכול – מזמורים – אני חי בנוכחות האל

לדעת יותר
עשרת הדיברות——המשמעות הסודית שלהם——הכירו טוב יותר את התורה

 

נכתב על ידי ציות , 23/8/2019 00:15  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 מזמור דברי אלוהים הקשיבו בתשומת לב לדברי האל 

 

מזמור דברי אלוהים 

הקשיבו בתשומת לב לדברי האל

 

 

הקשיבו לדברי האל, האזינו בשקט לקולו, והוא יתגלה בפניכם. היו שקטים בקרבו; הוא אלוהיכם הגואל אתכם. השקיטו את ליבכם תמיד, חיו בקרבו; הוא הסלע המגבה אתכם, המשענת שאתם רוצים.
I
הישענו עליו מכל הלב, ללא סייג, והוא לבטח יופיע בפניכם, כי הוא אלוהיכם. אותם ספקנים אומללים בהחלט לא יעמדו איתן, ולכן לא יוכלו לזכות בדבר כי הם חסרי אמונה. עליכם לדעת שזו תקופה כל כך קריטית, איזו נקודת מפתח! אל תתרוצצו ותעשו דברים חסרי תוחלת; התקרבו לאל, שתפו עמו. וכל התעלומות תתגלינה.
II
הקשיבו לדברי רוח הקודש, הישמעו לכל מילה מתורתה אל תתעלמו מבלי להפיק דבר. אתם שומעים את דבר האל וזונחים אותו. אתם קלי דעת, עיוורים. החמצתם כל כך הרבה ברכות. עליכם להקשיב בתשומת לב לדבר האל, לשתף עמו, להתקרב אליו יותר. הוא ילמד אתכם את שאינכם מבינים, וינחה אתכם לאורך הדרך. השיתוף עם אחרים חשוב פחות כיום רבים מטיפים לדוקטרינות ולאמת המילולית, אך רק מעטים חווים את ממשותה.
III
ההקשבה להם תגרור לבלבול ולקהות חושים, לא תדעו איך להתקדם. אם תקשיבו להם, תלמדו רק טקסטים ודוקטרינות. עמדו על המשמר, הגנו על ליבכם ואל תיפרדו מהאל. תקשרו עמו באמון מלא והוא יראה לכם את מה שאינכם מבינים בבירור רב. הקפידו על דבריכם וליבכם, לכו בדרכו של האל. הקשיבו לדברי האל, האזינו בשקט לקולו, והוא יתגלה בפניכם. היו שקטים בקרבו; הוא אלוהיכם הגואל אתכם. השקיטו את ליבכם תמיד, חיו בקרבו; הוא הסלע המגבה אתכם, המשענת שאתם רוצים. הקשיבו לדברי האל, האזינו בשקט לקולו, והוא יתגלה בפניכם. היו שקטים בקרבו; הוא אלוהיכם הגואל אתכם. השקיטו את ליבכם תמיד, חיו בקרבו; הוא הסלע המגבה אתכם, המשענת שאתם רוצים.
 
מתוך 'הדבר מופיע בבשר'
מקור בשורת מלכות השמיים
כנסיית האל הכול יכול – מזמורים – הקשיבו בתשומת לב לדברי האל

לדעת יותר
נבואת אחרית הימים מתגשמת. איך המשיח יגאל אותנו ואת העולם?

 

נכתב על ידי ציות , 19/8/2019 17:20   בקטגוריות ברק ממזרח - שירים חדשים של המלכות  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 לדף הבא
דפים:  

Avatarכינוי:  ציות

תמונה
1,017

© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לציות אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על ציות ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ