לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

כנסיית האל הכול יכול - הבשורה של ממלכת השמים


"בלבו של אדם שאין בו מקום לאלוהים, העולם חשוך, ריק וחסר תקווה. מתוך ""אלוהים שולט בגורל האנושות כולה"""

Avatarכינוי: 





מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    אוקטובר 2018    >>
אבגדהוש
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

10/2018

שיר קודש | 'רצונו היחידי של אלוהים הוא שהאדם יקשיב ויציית'


 

שיר קודש | 'רצונו היחידי של אלוהים הוא שהאדם יקשיב ויציית'
I
מאז שאלוהים ברא את העולם לפני שנים רבות,
הוא עשה עבודה רבה מאוד על פני האדמה,
הוא סבל את הנורא מכל מדחיית האנושות
וחווה השמצות פעמים רבות.
אף אחד לא קיבל בברכה את הגעת אלוהים על פני האדמה.
כולם דחו אותו מעליהם בהתעלמות.
הוא סבל אלפי שנים של מצוקה.
ההתנהגות של בני האדם שברה כבר מזמן את ליבו.
הוא כבר לא שם לב למרד בני האדם,
אלא מתכנן לשנות ולטהר אותם במקום זאת.
רצונו היחידי של אלוהים הוא שהאדם יקשיב ויציית,
שיחוש בושה לפני בשרו ולא יתנגד.
כל מה שהוא מבקש למען כולם, למען כל האנשים היום,
זה פשוט להאמין בקיומו.
II
אלוהים כבשר ודם סבל מספיק לעג,
הוא חווה הרחקה וצליבה.
הוא סבל את הנורא ביותר של עולם האדם.
האב שבשמיים לא יכול היה לשאת במה שחזה.
הוא זרק את ראשו לאחור ועצם את עיניו,
הוא חיכה לשובו של בנו האהוב.
רצונו היחידי של אלוהים הוא שהאדם יקשיב ויציית,
שיחוש בושה לפני בשרו ולא יתנגד.
כל מה שהוא מבקש למען כולם, למען כל האנשים היום,
זה פשוט להאמין בקיומו.
III
אלוהים הפסיק לבקש יותר מהאדם מזמן.
המחיר ששילם כבר גבוה מדי,
ועדיין האדם ממשיך להתנהג כהרגלו.
מעבודתו של אלוהים הם מעלימים עין.
רצונו היחידי של אלוהים הוא שהאדם יקשיב ויציית,
שיחוש בושה לפני בשרו ולא יתנגד.
כל מה שהוא מבקש למען כולם, למען כל האנשים היום,
זה פשוט להאמין בקיומו.
זה פשוט להאמין בקיומו.
מתוך 'הדבר מופיע בבשר'
ברק ממזרח - מזמורים

 

נכתב על ידי , 22/10/2018 15:16  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 



דרך החיים | עבודתו של אלוהים, טבעו של אלוהים ואלוהים עצמו ב' חלק 1


דרך החיים | עבודתו של אלוהים, טבעו של אלוהים ואלוהים עצמו ב' חלק 1

 דבריו של אלוהים בסרט זה הם מתוך הספר 'המשך הדבר מופיע בבשר'. תוכנו של סרט זה:

איש לא יכול לשבש את העבודה שאלוהים גומר בדעתו לבצע
עבודת הניהול של אלוהים ועבודתו להושעת האנושות מתחילות בעקידת יצחק
לאלוהים לא אכפת אם האדם טיפש – כל מה שהוא דורש הוא שהאדם יהיה נאמן
האדם זוכה בברכת אלוהים משום היושר והמשמעת שלו
משא נפשו של אלוהים הוא תמיד זכייה במי שמכיר את אלוהים ומסוגל לשאת עליו עדות

 


נכתב על ידי , 21/10/2018 12:48  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 



דבר אלוהים | 'אמירותיו של אלוהים לתבל כולה האמירה השביעית'


דבר אלוהים | 'אמירותיו של אלוהים לתבל כולה האמירה השביעית'

האל הכול יכול אומר, "עמי, כשאתם מקשיבים לדבריי, האם אתם מבינים את רצוני? האם אתם רואים את לבי? בעבר, כשצעדתם בנתיב השירות, נתקלתם בעליות ובמורדות, בהתקדמויות ובעיכובים, והיו זמנים שבהם הייתה סכנה שתפלו או שאפילו תבגדו בי. אולם האם ידעתם שבכל רגע עסקתי בפעולת הושעתכם? שבכל רגע השמעתי את קולי כדי לקרוא לכם ולהושיע אתכם? כמה פעמים נפלתם ברשתו של השטן? כמה פעמים נלכדתם בפח של בני אדם? ושוב, כמה פעמים שקעתם במאבקים אינסופיים זה עם זה ולא הצלחתם להרפות מעצמכם? כמה פעמים הייתם בגופכם בביתי, אך בלבכם במקום אחר ולא ידוע? אף על פי כן, כמה פעמים הושטתי את ידי כדי להושיע אתכם ולרומם אתכם? כמה פעמים זרעתי בקרבכם את זרעי הרחמים? כמה פעמים לא יכולתי לשאת את מצבכם מעורר הרחמים בשעת סבלכם? כמה פעמים... האם אתם יודעים?" 

האל הכול יכול הוא רועי

הכרת קולו של אלוהים

נכתב על ידי , 20/10/2018 12:07  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 



סרט קצר – מערכון 'כלא ללא חומות'


סרט קצר – מערכון 'כלא ללא חומות' 

המערכון "כלא ללא חומות"מספר את סיפורה של הן מיי, שברחה לחו"ל. הן מיי נזכרת בזמנים הקשים שעברה כמשיחית שחיה בסין האתיאיסטית. הן מיי נעצרה בידי משטרת הממשל הקומוניסטי בסין בעוון נשיאת הבשורה, אבל אפילו לאחר שהשתחררה, היא לא הצליחה לחמוק מלפיתתו המרושעת של הממשל הקומוניסטי. הממשל ניסה לכפות עליה לוותר על אמונתה ולא בחל באמצעים כדי לנטר אותה ולשלוט בה: מכשירי מעקב, מכשירי ציתות, ביקורים בבית, סוכנים שעקבו אחריה בבגדים אזרחיים, אפילו הרחק מאזור מגוריה... לאחר שעברה רדיפות ומעצר, הן מיי ראתה לבסוף בבירור את מהותו המרושעת של הממשל הקומוניסטי – ההתנגדות והאיבה לאלוהים – ובעקבות זאת התגברה נחישותה ללכת עד הסוף בעקבות אלוהים, ויהיה מה שיהיה!
ברק ממזרח - סרטונים
אלוהים הגיע לסין

 

נכתב על ידי , 17/10/2018 14:00   בקטגוריות כנסיית האל הכול יכול - סרטונים  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 



בני האדם שטבעם השתנה הם אלה שנוכחו במציאות של דברי האל


 

הנתיב שבו רוח האל מובילה את בני האדם הוא קודם כל להוציא את לבם מתוך כל בני האדם, האירועים והדברים, ולהכניס אותו בדברי האל, כדי שהם כולם יאמינו בלבם שדברי האל נכונים ואמיתיים לחלוטין ומעבר לכל ספק. מאחר שאתם מאמינים באלוהים, עליכם להאמין בדבריו. אם אתם מאמינים באלוהים מזה שנים רבות אך אתם לא מכירים את הנתיב שבו רוח הקודש מתקדמת, האם אתם באמת מאמינים? כדי להשיג את חייו של אדם רגיל ואת חייו ההולמים של אדם עם אלוהים, עליכם ראשית להאמין בדבריו. אם לא השלמתם את שלב העבודה הראשון שרוח הקודש עושה בבני האדם, אין לכם כל יסוד. אתם נעדרים את העיקרון הבסיסי ביותר, ולכן איך ייתכן שתוכלו לצעוד בנתיב שלפניכם? העלייה על דרך הישר שבה אלוהים הופך את האדם למושלם היא עליה על דרך הישר של העבודה הנוכחית של אלוהים. זוהי גם העלייה על הנתיב שבו צועדת רוח הקודש. ברגע זה, הנתיב שרוח הקודש צועדת בו היא דבריו הנוכחיים של אלוהים. על כן, כדי לצעוד בנתיב הזה, יש להישמע לאלוהים, לאכול ולשתות את דברי האל בהתגלמותו כבשר ודם כיום. אלוהים בהתגלמותו עושה את עבודת המילים, כל דבר נאמר מתוך דבריו, וכל דבר מבוסס על דבריו – דבריו כיום. כל אדם צריך להקדיש מאמץ רב בדברי האל, בין שאין לו ספקות לגבי אלוהים בהתגלמותו כבשר ודם ובין שלא, ובין שהוא מכיר אותו ובין שלא. אחרת, בני האדם לא יוכלו להשיג שום דבר, והם יישארו ללא כלום. רק על ידי התוודעות לאלוהים וריצוי שלו על התשתית של אכילה ושתייה של דבריו, יכול האדם לייסד איתו קשר ראוי. אכילה ושתייה של דבריו והנהגת דבריו הם שיתוף הפעולה הטוב ביותר עם אלוהים, וזה הנוהג שנושא את העדות הטובה ביותר עבור אחד מאנשי האל. כשאדם מסוים מבין את מהות של דברי האל כיום ומסוגל להישמע לה, פירוש הדבר הוא שהאדם הזה חי בנתיב שמובילה רוח הקודש, ושהוא עלה על דרך הישר שבה אלוהים הופך את האדם למושלם. בעבר, בני האדם חיפשו חסד וחיפשו שלווה ושמחה, ואז הם היו מסוגלים לזכות בעבודתו של אלוהים. המצב שונה כעת. אם בני האדם לא מחזיקים בדברי האל בהתגלמותו כבשר ודם, ואם הם לא מחזיקים במציאות של הדברים האלה, הם לא יכולים לזכות באישור מאלוהים, ואלוהים יסלק אותם. כדי להשיג חיים רוחניים ראויים, ראשית אכלו ושתו את דברי האל והנהיגו אותם, ועל היסוד הזה, יסדו קשר ראוי בין האדם ואלוהים. כיצד אתם משתפים פעולה? כיצד אתם נושאים עדות כמי שנמנים על אנשי האל? כיצד אתם מייסדים קשר ראוי עם אלוהים?

זה האופן שבו מקיימים קשר ראוי עם אלוהים בחיי היום-יום:

1. האם אתם מאמינים בעדותו של אלוהים עצמו?

2. האם אתם מאמינים בלבכם שדברי האל נכונים וחסינים מטעויות?

3. האם אתם מנהיגים את דברי האל?

4. האם אתם מסורים לתפקידים שהוא מפקיד בידיכם? כיצד אתם יכולים להיות מסורים לו?

5. האם כל מה שאתם עושים נועד לְרַצות את אלוהים וכדי להיות נאמנים לו?

6. באמצעות הדברים האלה, אתם יכולים לברר אם יש לכם קשר ראוי עם אלוהים בשלב הנוכחי הזה.

אם אתם מסוגלים לקבל את מה שאלוהים מפקיד בידיכם, לקבל את את הבטחתו ולצעוד בנתיב של רוח הקודש, פירוש הדבר הוא שאתם מגשימים את רצונו של אלוהים. האם אתם מבינים בבירור את הנתיב של רוח הקודש? האם המעשים שלכם בהווה תואמים את הנתיב שלה? האם לבכם מתקרב לאלוהים? האם אתם מוכנים לפעול לפי האור החדש ביותר מרוח הקודש? האם אתם מוכנים שאלוהים יזכה בכם? האם אתם מוכנים להפוך לביטוי של כבודו של אלוהים על פני האדמה? האם יש לכם רצון להשיג את מה שאלוהים דורש? אם יש לכם רצון לשתף פעולה ברגע שאלוהים מדבר, אם יש לכם רצון לְרַצות אותו, ואם זו הדינמיקה הפנימית שלכם, פירוש הדבר שדברי האל נשאו פרי בלבכם. אם אין לכם רצון כזה ואין לכם מטרה בעיסוקכם, פירוש הדבר שאלוהים עדיין לא ריגש את לבכם.

כשבני האדם נוכחו באופן רשמי בהכשרה של המלכות, הדרישות שאלוהים הציב להם הועלו. כיצד ניתן לראות זאת? נאמר בעבר שלבני האדם אין חיים, אך כעת בני האדם מחפשים חיים, שואפים להימנות אל אנשי האל, ושואפים שאלוהים יזכה בהם ויהפוך אותם למושלמים. האין זו העלאה? במציאות, הדרישות שאלוהים מציב לבני האדם פשוטות יותר מאשר בעבר. בני האדם לא נדרשים להיות עושי שירות או למות – כל מה שנדרש מהם הוא שהם יימנו על אנשי האל. האין זה פשוט יותר? כל עוד תעלו את לבכם לאלוהים כקורבן מנחה ותישמעו להכוונתו, הכל יישא פרי. מדוע אתם חושבים שזה כל כך קשה? הדברים שנאמרים כעת לגבי ההיווכחות בחיים פשוטים יותר מאשר בעבר. בעבר, בני האדם לא הבינו ולא ידעו מהי מציאות החיים. בני האדם שיש להם תגובה למשמע דברי האל, בני האדם שרוח הקודש האירה אותם והפכה אותם לנאורים ובני האדם שזכו שאלוהים יהפוך אותם למושלמים ולשנות את טבעם בפני אלוהים – לכל בני האדם האלה יש חיים. מה שאלוהים רוצה הוא יצורים חיים, לא דברים ללא רוח חיים. אם אתם ללא רוח חיים, פירוש הדבר שאין לכם חיים, ואלוהים לא מדבר אליכם, והוא בפרט לא ירומם אתכם ויצרף אתכם לאנשיו. מאחר שאלוהים רומם אתכם, העובדה שקיבלתם ממנו ברכה כה אדירה פירושה שלכולכם יש חיים – אתם בני האדם שאלוהים הפיח בהם רוח חיים.

נתיב הנוהג פשוט עבור בני אדם שרוצים לעסוק בשאיפה לשינוי בטבע חייהם. אם תהיו מסוגלים לפעול לפי דבריה הנוכחיים של רוח הקודש בחוויות המעשיות שלכם, אתם תהיו מסוגלים להשיג שינוי בטבעכם. אם אתם פועלים לפי כל דבריה של רוח הקודש ותמיד מחפשים אותם, הרי שאתם נשמעים לה, וכך תהיו מסוגלים לשנות את טבעכם. טבעו של האדם משתנה עם דבריה הנוכחיים של רוח הקודש. אם תמיד תקיימו את החוויות והכללים הישנים שלהם מהעבר, טבעכם לא ישתנה. אילו רוח הקודש הייתה מדברת כיום ואומרת לכל בני האדם להיווכח בחיים של אנושיות רגילה, אך אתם הייתם ממשיכים להתמקד בדברים שטחיים, הייתם מבולבלים בנוגע למציאות ולא הייתם מתייחסים לכך ברצינות, הרי שלא הייתם עומדים בקצב של עבודתה של רוח הקודש, ולא הייתם עולים על הנתיב שמובילה רוח הקודש. השאלה אם טבעכם יכול להשתנות תלויה בשאלה אם אתם עוקבים אחר דבריה הנוכחיים של רוח הקודש ומבינים אותם באמת. הדבר שונה ממה שהבנתם בעבר. מה שהבנתם בעבר לגבי שינוי בטבע היה שאתם, שממהרים למתוח ביקורת, כבר לא מדברים ללא הבדלה בזכות הטלת המשמעת של אלוהים. אך זה רק היבט אחד של השינוי, וכרגע, הנקודה החיונית ביותר היא פעולה לפי ההנחיות של רוח הקודש. אתם פועלים לפי כל מה שאלוהים אומר. אתם נשמעים לכל מה שהוא אומר. בני האדם לא יכולים לשנות את טבעם לבדם – הם חייבים לעבור את המשפט, הייסורים והזיכוך הכאוב של דברי האל, או שדברי האל חייבים לטפל בהם, להטיל עליהם משמעת ולגזום אותם. רק לאחר מכן, הם יכולים להצליח להישמע לאלוהים ולהתמסר לו, ולא לנסות לשטות אותו ולטפל בו באדישות. טבעם של בני האדם משתנה במהלך הזיכוך של דברי האל. רק מי שיעבור את החשיפה, השיפוט, הטלת המשמעת והטיפול של דברי האל לא יעז עוד לעשות דברים בפזיזות, ויהפוך לרגוע ומחושב. העניין החשוב ביותר הוא שהוא יהיה מסוגל להישמע לדברי האל כיום ולהישמע לעבודתו של אלוהים, ואפילו אם הדבר לא עולה בקנה אחד עם התפיסות האנושיות, הוא יוכל להניח אותן בצד ולהישמע לאלוהים במכוון. כשדובר בעבר על שינוי בטבע, הדבר נגע בעיקר בזניחה עצמית, בהתרה לבשר והדם לסבול, בהטלת משמעת על הגוף ובהיפטרות מהעדפות של הבשר והדם – זה סוג אחד של שינוי בטבע. בני האדם יודעים כעת שהביטוי האמיתי של שינוי בטבע הוא ציות לדברי האל כיום, וכן היכולת להבין באמת את עבודתו החדשה של אלוהים. כך, בני האדם יהיו מסוגלים להיפטר מההבנה הקודמת שלהם לגבי אלוהים בתפיסות שלהם, ולהשיג הבנה אמיתית של אלוהים וציות אליו. רק זה נחשב ביטוי אמיתי של שינוי בטבע.

עיסוקם של בני האדם בשאיפה להיווכחות בחיים מבוסס על דברי האל. נאמר בעבר שכל מה שמושג נובע מדבריו, אך איש לא ראה את העובדות. אם תיווכחו בשלב הזה בחוויות, הדבר יהיה ברור לכם לחלוטין – כך ניתן לבנות תשתית טובה לניסיונות עתידיים, ובלי קשר למה שאלוהים אומר, אתם פשוט צריכים להיווכח בדבריו. כשאלוהים אומר שהוא מתחיל להטיל ייסורים על בני האדם, אתם מקבלים את הייסורים שלו. כשאלוהים דורש מבני האדם למות, אתם מקבלים את הניסיון הזה. אם תמיד תחיו בתוך אמירותיו החדשות ביותר של אלוהים, בסופו של דבר, דברי האל יהפכו אתכם למושלמים. ככל שתיווכחו יותר בדברי האל, כך תהפכו מהר יותר למושלמים. מדוע אני משתף איתכם שוב ושוב ודורש מכם להבין את דברי האל ולהיווכח בהם? רק אם תמקדו עיסוקכם בחיפוש בדברי האל, תחוו אותם ותיווכחו במציאות שלהם, תהיה לרוח הקודש ההזדמנות לעבוד בקרבכם. על כן, כולכם מתחרים בכל שיטה בעבודתו של אלוהים, ובלי קשר לשאלה אם בסופו של דבר תסבלו מאוד או בקושי תסבלו, תהיה לכם מזכרת. על מנת לזכות להפוך למושלמים בסופו של דבר, עליכם להיווכח בכל דברי האל. כשרוח הקודש הופכת בני אדם למושלמים, היא לא עושה זאת באופן חד-צדדי. היא דורשת את שיתוף הפעולה של בני האדם. היא צריכה שכולם ישתפו איתה פעולה באופן מודע. בלי קשר למה שאלוהים אומר, עליכם להיווכח בדבריו – הדבר מועיל יותר לחייכם. הכל נעשה למען שינוי בטבעכם. כשתיווכחו בדברי האל, אלוהים ירגש את לבכם, ואתם תהיו מסוגלים להבין את כל מה שאלוהים רוצה כדי להשיג את השלב הזה בעבודה, ויהיה לכם הרצון להשיג זאת. בעתות הייסורים, היו כאלה שהאמינו שזו שיטת העבודה, והם לא האמינו בדברי האל. כתוצאה מכך, הם לא עברו זיכוך, ולאחר עתות הייסורים, הם לא זכו בדבר ולא הבינו דבר. היו כאלה שבאמת נוכחו בדברים האלה ללא שמץ של ספק. הם אמרו שדברי האל נכונים וחסינים מטעויות ושבני האדם צריכים לעבור ייסורים. הם נאבקו בכך לזמן מה והרפו מהעתיד והגורל שלהם, וברגע שהם יצאו מכך, טבעם השתנה במידה ניכרת, והם הבינו את אלוהים אפילו יותר לעומק. כל בני האדם שסיימו לעבור את הייסורים חשו בחביבותו של אלוהים, והם ידעו שהשלב הזה בעבודתו של אלוהים היה בואה של אהבתו הגדולה אל בני האדם – שהיו אלה הכיבוש והישועה של אהבתו של אלוהים. והם גם אמרו שמחשבותיו של אלוהים תמיד טובות, ושכל מה שאלוהים עושה באדם הוא אהבה ולא שנאה. בני האדם שלא האמינו בדברי האל ולא ייחסו להם חשיבות לא עברו זיכוך במהלך עתות הייסורים, וכתוצאה מכך, רוח הקודש לא ליוותה אותם, והם לא זכו בדבר. במקרה של מי שנוכח בעתות הייסורים, על אף שהוא עבר זיכוך, רוח הקודש עבדה בקרבו בדרכים נסתרות, והתוצאה הייתה שהוא חווה שינוי בטבע חייו. יש כאלה שנראו חיוביים מאוד כלפי חוץ. הם תמיד היו שמחים, אך הם לא נוכחו במצב של הזיכוך של דברי האל, והם לא השתנו בכלל – זו הייתה ההשלכה של חוסר אמונתם בדברי האל. אם לא תאמינו בדברי האל, רוח הקודש לא תעבוד בקרבכם. אלוהים מופיע בפני כל מי שמאמין בדבריו. מי שיאמין בדבריו ויבין אותם יזכה באהבתו!

היווכחו במצב של דברי האל, התמקדו בעשיית הדבר באופן פעיל, וגלו מה עליכם להנהיג. רק כך תוכלו לשנות את טבע חייכם. רק כך אלוהים יכול להפוך אתכם למושלמים, ורק בני אדם שאלוהים הפך למושלמים יכולים לעלות בקנה אחד עם רצונו. על מנת לקבל אור חדש, עליכם לחיות בתוך דבריו. אם רוח הקודש ריגשה אותך רק פעם אחת, זה לא מספיק כלל – עליכם להעמיק יותר. בני האדם שאלוהים ריגש אותם רק פעם אחת הם כאלה שפשוט התעוררה בהם הקנאות הדתית, והם פתאום מוכנים לחפש, אך הם לא יכולים לשמור על כך בטווח הארוך, ועליהם תמיד לקבל ריגושים מצד רוח הקודש. היו פעמים כה רבות שבהן ציינתי שאני מקווה שרוח הקודש תרגש את רוחם של בני האדם ושהם יעסקו בשאיפה לשנות את טבע חייהם. בזמן שהם שואפים שאלוהים ירגש אותם, הם מבינים את הליקויים שלהם עצמם, ובתהליך החוויה של דברי האל, הם נפטרים מהדברים הטמאים בתוכם (צדקנות, יהירות, התפיסות שלהם וכן הלאה). אל תחשבו שדי רק בקבלה פעילה של אור חדש – עליכם גם להיפטר מהדברים מההיבטים השליליים. עליכם לא רק להיווכח מההיבטים החיוביים, אלא שגם עליכם גם להיפטר מהדברים הטמאים בהיבטים השליליים. עליכם לבחון את עצמכם ללא-הרף ולבדוק אילו דברים טמאים עדיין קיימים בקרבכם. התפיסות הדתיות, הכוונות, האמונות, הצדקנות והיהירות של בני האדם הם כולם דברים טמאים. השוו את עצמכם לכל דברי הגילוי של אלוהים, וחפשו בתוך עצמכם תפיסות דתיות שאתם מחזיקים בהן. רק אם תזהו אותן באמת, תוכלו להיפטר מהן. יש כאלה שאומרים שכיום מספיק לעקוב אחר האור של העבודה הנוכחית של רוח הקודש, ושאין צורך להתייחס לשום דבר אחר. אם כן, כיצד תיפטרו מהתפיסות הדתיות שלכם כשהן יצוצו? האם אתם חושבים שעד כדי כך פשוט לפעול לפי דברי האל? בחייכם האמיתיים, עדיין יש דברים דתיים שיכולים לגרום להפרעות, וכשהדברים האלה צצים, הם יכולים לפגוע ביכולתכם לקבל דברים חדשים. כל אלה הן בעיות שבאמת קיימות. אם רק תעסקו בחיפוש דבריה הנוכחיים של רוח הקודש, לא תוכלו לְרַצות את רצונו של אלוהים. בעודכם עוסקים בחיפוש האור הנוכחי של רוח הקודש, עליכם לזהות אילו תפיסות וכוונות אתם עדיין מחזיקים, איזו צדקנות אנושית במיוחד עוד ישנה בתוככם, ואילו התנהגויות שלהם ממרות את פיו של אלוהים. ואחרי שתזהו את כל הדברים האלה, עליכם להיפטר מהם. ההיפטרות מהמעשים וההתנהגויות הישנים שלכם נועדה לגמרי כדי שתוכלו לפעול לפי דבריה הנוכחיים של רוח הקודש. כדי להשיג שינוי בטבע, מצד אחד צריך לעשות זאת באמצעות דברי האל, ומצד שני הדבר דורש את שיתוף הפעולה של בני האדם. כלומר, גם העבודה של אלוהים וגם הנוהג של בני האדם הם חיוניים.

בנתיב השירות העתידי, כיצד תוכלו לְרַצות את רצונו של אלוהים?

נקודה חיונית אחת היא העיסוק בשאיפה להיווכח בחיים, העיסוק בשאיפה לשינוי בטבע והעיסוק בשאיפה להיווכח באמת באופן מעמיק יותר – זה הנתיב להשגת שלמות ולנפילה בנחלתו של אלוהים. כולכם עתידים לקבל תפקידים מאלוהים, אז במה מדובר? זה רלוונטי לשלב הבא בעבודה, שיהיה עבודה אדירה יותר שמתבצעת בכל רחבי תבל. על כן, כעת עליכם לעסוק בשינוי טבע חייכם, כדי שבעתיד, תהפכו באמת להוכחה לכך שאלוהים זכה בכבוד באמצעות עבודתו ותהפכו לאות ומופת לעבודתו העתידית. כל העיסוק של היום מניח את היסודות לעבודה העתידית. הוא נועד כדי לאפשר לכם לשמש את אלוהים, כדי שתהיו מסוגלים לשאת עליו עדות. אם זו תהיה מטרת העיסוק שלכם, אתם תהיו מסוגלים לזכות בנוכחותה של רוח הקודש. ככל שמטרת העיסוק שלכם תהיה נעלה יותר, כך תגדל יכולתכם להפוך למושלמים. ככל שתעסקו יותר בחיפוש האמת, כך רוח הקודש תעבוד יותר. ככל שיהיה לכם יותר מרץ לעיסוקכם, כך תזכו בדברים רבים יותר. רוח הקודש הופכת את בני האדם למושלמים על פי מצבם הפנימי. יש כאלה שאומרים שהם לא מוכנים שאלוהים ישתמש בהם או יהפוך אותם למושלמים, שהם ישמחו לזכות לשלווה כבשר ודם ולא יסבלו שום אסון. יש כאלה שלא מוכנים להיכנס למלכות, אך כן מוכנים לרדת אל בור התהום – אלוהים יגשים גם את זה למענכם. כל דבר שתעסקו בחיפוש אחריו יהיה מה שאלוהים יגשים. אם כן, מה אתם מחפשים כעת בעיסוקכם? האם אתם עוסקים בשאיפה להפוך למושלמים? האם המעשים וההתנהגויות הנוכחיים שלכם נועדו לאפשר לאלוהים להפוך אתכם למושלמים ולזכות בכם? ייתכן שאתם מודדים את עצמכם כך ללא-הרף בחיי היום-יום שלכם. אם תמקדו את לבכם בעיסוק בשאיפה למטרה אחת, אלוהים בהחלט יהפוך אתכם למושלמים. זה הנתיב של רוח הקודש בבני האנוש. הנתיב שמובילה רוח הקודש מושג באמצעות החיפוש של בני האדם. ככל שתשתוקקו להפוך למושלמים וליפול בנחלתו של אלוהים, כך רוח הקודש תעבוד יותר בתוככם. אם לא תחפשו דבר, תהיו שליליים ותחזרו יותר לאחור, רוח הקודש לא תזכה בהזדמנויות לעבוד בקרבכם. רוח הקודש לאט-לאט תיטוש אתכם. האם אתם מוכנים שאלוהים יהפוך אתכם למושלמים? האם אתם מוכנים שאלוהים יזכה בכם? האם אתם מוכנים שאלוהים ישתמש בכם? עליכם לעסוק בשאיפה לעשות הכל כדי שאלוהים יהפוך אתכם למושלמים, יזכה בכם וישתמש בכם, מה שיאפשר לכל התבל לראות את מעשיו של אלוהים כפי שהם מתגלים בכם. מבין כל הדברים, אתם האדונים, ומבין כל מה שיש, אתם מאפשרים לאלוהים ליהנות מעדות ומכבוד בזכותכם – זה מוכיח שאתם הדור המבורך ביותר!

 

ברק ממזרח - ספרים

 

כנסיית האל הכול יכול - הבשורה של ממלכת השמים



 

 

נכתב על ידי , 15/10/2018 14:55  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 



שיר קודש | 'רק על ידי עבודה בבשר יוכל האל לזכות באנושות'


שיר קודש | 'רק על ידי עבודה בבשר יוכל האל לזכות באנושות'
I
חולשות האדם ומרידותיו נשפטות ונחשפות
באמצעות דברי האל המעשי.
ואז האדם מקבל את מה שהוא צריך.
הוא רואה כי אלוהים הגיע לעולם האנושי הזה.
עבודתו של האל המעשי נועדה להציל את כולם מהשפעת השטן,
להושיעם מטינופת, ומטבעם שהושחת על ידי השטן.
ליפול בנחלת האל
פירושו לעקוב אחר דוגמתו כמודל לחיקוי מושלם לאדם.
לכו אחר האל המעשי, חיו חיים אנושיים רגילים.
קיימו את דבריו ודרישותיו, קיימו את מה שהוא אומר
והשיגו את מבוקשו ואז תיפלו בנחלת האל.
II
אלוהים התגלם בבשר, מאפשר לאנשים לראות את מעשיו.
רוחו לבשה בשר, כדי שהאדם יוכל לגעת באל,
כדי שאנשים יוכלו לראות את אלוהים ולהכירו.
רק בדרך מעשית זו האל משלים את האנשים.
אלו המסוגלים לחיות את חייהם על פי דרכו
וללכת אחר ליבו, הם אלו שנפלו בנחלת האל.
ליפול בנחלת האל
פירושו לעקוב אחר דוגמתו כמודל לחיקוי מושלם לאדם.
לכו אחר האל המעשי, חיו חיים אנושיים רגילים.
קיימו את דבריו ודרישותיו, קיימו את מה שהוא אומר
והשיגו את מבוקשו ואז תיפלו בנחלת האל.
III
לו רק דיבר האל מהשמיים ולא ירד אל הארץ.
כיצד יכלו אנשים להכירו?
רק עם מילים ריקות כדי לספר על עבודתו, אך ללא דבריו כמציאות.
אלוהים מגיע כמודל לחיקוי, כדי שהאדם יוכל לראות ולגעת בו, 
לראות וליפול בנחלתו.
ליפול בנחלת האל
פירושו לעקוב אחר דוגמתו כמודל לחיקוי מושלם לאדם.
לכו אחר האל המעשי, חיו חיים אנושיים רגילים.
קיימו את דבריו ודרישותיו, קיימו את מה שהוא אומר
והשיגו את מבוקשו ואז תיפלו בנחלת האל.
מתוך 'הדבר מופיע בבשר'
ברק ממזרח - מזמורים
כנסיית האל הכול יכול - הבשורה של ממלכת השמים
נכתב על ידי , 14/10/2018 11:39  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 



לדף הקודם    לדף הבא
דפים:  

1,207

© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לאהבת אלוהים אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על אהבת אלוהים ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ