לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

כנסיית האל הכול יכול - הבשורה של ממלכת השמים


הברק ממזרח, האל הכול יכול הוא הביאה השנייה של ישוע אדוננו. צאנו של אלוהים שומעות בקולו של אלוהים. כל עוד תקראו את דברי האל הכול יכול, תבינו שאלוהים אכן הופיע! אנו מזמינים את כל שוחרי האמת לבוא לכאן ולהתבונן.

Avatarכינוי: 

תמונהפרטים נוספים:  אודות הבלוג

הבלוגים הקבועים שלי
קוראים אותי

מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    אוגוסט 2019    >>
אבגדהוש
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

8/2019

אנחתו של האל הכול יכול 

 

אנחתו של האל הכול יכול | כנסיית האל הכול יכול


יש סוד אדיר בלבכם. אתם לעולם לא יודעים שהוא שם משום שאתם חיים בעולם ללא אור מאיר. השטן שבה את לבכם ואת רוחכם. החשכה מכסה את עיניכם. אתם לא יכולים לראות את השמש ברקיע או את הכוכב המנצנץ בלילה. אוזניכם סתומות בדברי הונאה ואתם לא שומעים את קולו הרועם של יהוה או את צלילם של המים הגועשים מכס המלכות. איבדתם את כל מה שהיה אמור להיות שלכם ואת כל מה שהאל הכול יכול העניק לכם. נכנסתם לים אינסופי של מרירות, ללא כוח להימלט וללא סיכוי להינצל – אתם רק תיאבקו ותנועו אנה ואנה... מרגע זה, נגזר עליכם לסבול את הייסורים שממיט השטן, להיות מרוחקים מאוד מברכותיו של האל הכול יכול, מחוץ להישג ידה של תמיכתו של האל הכול יכול, ואתם תצאו לדרך ללא מוצא. מיליון צעקות בקושי משפיעות על לבכם ועל רוחכם. אתם ישנים עמוק בידי השטן, שפיתה אתכם אל המישור חסר הגבולות, שאין בו כיוונים ואין בו תמרורים. מעתה ואילך, אתם נעדרים את הטוהר והתום המקוריים שלכם ואתם מתחילים להסתתר מטיפולו של האל הכול יכול. השטן מכוון את לבכם בכל עניין והופך לחייכם. אתם כבר לא מפחדים ממנו, כבר לא מתרחקים ממנו וכבר לא מפקפקים בו. במקום זאת, אתם מתייחסים אליו כאל אלוהים בלבכם. אתם מתחילים לקדש אותו, לעבוד אותו ולדבוק בו כאילו הייתם צלליתו, ואתם מתחילים להתמסר זה לזה בחיים ובמוות. אין לכם מושג מה מקורכם, מדוע אתם קיימים ומדוע אתם מתים. אתם רואים באל הכול יכול ישות זרה. אתם לא יודעים מה מקורו, וקל וחומר שאתם לא יודעים את כל מה הוא עשה למענכם. כל דבר ממנו הופך למאוס בעיניכם. אתם לא מוקירים את מתנותיו ולא יודעים את ערכן. אתם הולכים עם השטן, מהרגע שבו התחלתם לקבל אספקה מהאל הכול יכול. אתם והשטן חוצים אלפי שנים של סופה וסער. יחד איתו, אתם מתנגדים לאלוהים, שהיה המקור לחייכם. אתם לא מכים על חטא, וקל וחומר שאתם לא יודעים שהגעתם לנקודת האבדון. אתם שוכחים שהשטן פיתה אתכם וייסר אתכם, ואתם שוכחים את מקורכם. בדיוק כך, השטן פוגע בכם בהדרגה ברגע זה ממש. לבכם ורוחכם קהי חושים ורקובים. אתם כבר לא מתלוננים על מצוקתו של העולם, וכבר לא מאמינים שהעולם אינו צודק. אפילו כבר לא אכפת לכם מקיומו של האל הכול יכול. זאת משום שאתם סבורים שהשטן הוא אביכם האמיתי, ומשום שאתם כבר לא יכול להתרחק ממנו. זה הסוד בלבכם.

כשעולה הבוקר, כוכב השחר עולה מהמזרח. זה כוכב שלא הופיע שם מעולם לפני כן. הוא מאיר את הרקיע שעדיין מלא בכוכבים ומצית את האור הכבוי בלבם של בני האדם. בני האדם כבר לא בודדים, בזכות האור – האור שמאיר עליכם ועל אחרים. אולם רק אתם ממשיכים לישון עמוק בלילה החשוך. אתם לא מסוגלים לשמוע את הקול או לראות את האור, ואתם לא מוגלים להבחין בהתגלותם של שמיים חדשים וארץ חדשה – עידן חדש. זאת משום שאביכם אומר לכם, "ילדיי, אל תקומו. עוד מוקדם. קר בחוץ. הישארו בפנים, פן החרב והחנית ינקבו את עיניכם." אתם מאמינים רק בדברי התוכחה של אביכם, מפני שאתם סבורים שאביכם צודק משום שהוא מבוגר מכם ואוהב אתכם באמת. דברי התוכחה האלה והאהבה הזו גורמים לכם להפסיק להאמין באגדה שיש אור בעולם, וכבר לא אכפת לכם אם יש אמת בעולם. אתם כבר לא מעזים לקוות שהאל הכול יכול יחלץ אתכם. אתם מסופקים מהמצב הנתון, וכבר לא מייחלים להופעת אור, ולא מחכים לבואו של האל הכול יכול האגדי. בעיניכם, כל הדברים היפים לא יכולים לקום לתחייה או להמשיך להתקיים. בעיניכם, המחר והעתיד של האנושות נעלמו ונוחלים כישלון. אתם אוחזים בחוזקה בבגדיו של אביכם, ואתם מוכנים לסבול יחד איתו, והעיקר לא לאבד את שותפכם למסע ואת הכיוון של המסע שלכם הרחק. העולם רחב הידיים והמעורפל הפך רבים מכם לחסרי פחד ועשויים לבלי חת בעת מילוי תפקידים שונים בעולם הזה. הוא יצר "לוחמים" רבים שלא מפחדים כלל מהמוות. מעבר לכך, הוא יצר קבוצות של בני אנוש קהי חושים ומשותקים שלא מבינים את תכלית בריאתם. עיני האל הכול יכול מביטות סביב באנושות המיוסרת קשות. הוא שומע את יללותיהם של הסובלים, רואה את חוסר הבושה של המיוסרים וחש בייאוש ובאימה של האנושות שאיבדה את הישועה. האנושות דוחה את טיפולו. היא הולכת בנתיב משלה ומתחמקת מעיניו המחפשות. בני האדם מעדיפים לטעום את כל המרירות של הים העמוק, ביחד עם האויב. אנחתו של האל הכול יכול כבר לא יכולה להישמע. ידי האל הכול יכול כבר לא מוכנות לגעת באנושות הטרגית. הוא חוזר על עבודתו, וזוכה בבני אדם ומאבד אותם מחדש, פעם אחר פעם. מאותו רגע, הוא מתעייף ונהיה תשוש, ולכן הוא מפסיק את העבודה בידיו, וכבר לא נודד בין בני האדם... בני האדם לא מודעים כלל ועיקר לשינויים האלה. הם לא מודעים לתנועותיו של האל הכול יכול, או לצערו ואכזבתו.

כל מה שיש בעולם משתנה עם מחשבותיו של האל הכול יכול, תחת מבטו. דברים שהאנושות לא שמעה עליהם מעולם יכולים להגיע בפתאומיות. אולם דברים שתמיד היו בידי האנושות יכולים להיעלם מבלי דעת. איש לא יכול להעלות על הדעת את מיקומו של האל הכול יכול, ויתרה מזאת, איש לא יכול לחוש בהתעלותו ובגדולתו של כוח החיים של האל הכול יכול. התעלותו טמונה באופן שבו הוא יכול לתפוס את מה שבני האנוש לא מסוגלים לתפוס. גדולתו טמונה בכך שהאנושות מתכחשת עליו אך הוא מושיע את האנושות. הוא יודע את משמעותם של החיים והמוות. יתר על כן, הוא יודע את כללי החיים של האנושות, שאותה הוא ברא. הוא הבסיס לקיום האנושי והוא הגואל שיקים שוב לתחייה את האנושות. הוא מכביד על לבבות שמחים במצוקה והוא מעודד לבבות עצובים בשמחה. הוא עושה כל זאת למען עבודתו ולמען תוכניתו.

האנושות, אשר התנתקה מאספקת החיים של האל הכול יכול, לא יודעת מדוע היא קיימת, אך היא מפחדת מהמוות. אין תמיכה ואין עזרה, אך האנושות עדיין ממאנת לעצום עיניים והיא מתנגדת לכל. היא גוררת קיום עלוב בעולם הזה בגופים ללא הכרה של נשמה. אתם חיים כך, ללא תקווה. אחיכם חיים כך, ללא מטרה. ישנו רק האחד הקדוש האגדי שיבוא להושיע את בני האדם שנאנקים מסבל וכמהים נואשות לבואו. האמונה הזו לא יכולה להתגשם בינתיים בבני האדם שאינם בהכרה. עם זאת, בני האדם עדיין כמהים לכך כל כך. יש לאל הכול יכול רחמים לבני האדם שסובלים עמוקות. לצד זאת, נמאס לו מבני האדם מחוסרי ההכרה, משום שעליו להמתין זמן רב מדי כדי לקבל תשובות מבני האנוש. הוא מעוניין לחפש – לחפש את לבכם ואת רוחכם. הוא רוצה לתת לכם מזון ומים ולהעיר אתכם, כדי שכבר לא תהיו צמאים ורעבים. כשאתם עייפים, וכשאתם מתחילים לחוש באומללות של העולם, אל תתבלבלו ואל תבכו. האל הכול יכול, הצופה, יקבל את בואכם בכל עת. הוא נמצא לצדכם וצופה בכם, וממתין שתחזרו. הוא מחכה ליום שבו זיכרונכם יחזור לפתע, ושתהיו מודעים לכך שמוצאכם מאלוהים, עובדה שאיכשהו אבדה לכם איפשהו, כשנפלתם ארצה בשולי הדרך ללא הכרה, ואז מבלי דעת, פתאום היה לכם "אב". בנוסף לכך, תבינו שהאל הכול יכול צפה בכם שם וחיכה שתחזרו כל הזמן הזה. הוא משתוקק במרירות, וממתין למענה אך לא מקבל תשובה. צפייתו לא תסולא בפז, והיא נועדה ללבם ורוחם של בני האנוש. ייתכן שצפייתו לא יודעת סוף, וייתכן שצפייתו באה אל סופה. אולם עליכם לדעת בדיוק איפה נמצאים לבכם ורוחכם כעת.

28 במאי, 2003 

מקור בשורת מלכות השמיים
כנסיית האל הכול יכול – מזמורים – אנחתו של האל הכול יכול

לדעת יותר
נבואת אחרית הימים מתגשמת. איך המשיח יגאל אותנו ואת העולם? 

נכתב על ידי , 11/8/2019 15:43   בקטגוריות כנסיית האל הכול יכול - דקלומי דבר האלוהים  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 מזמור אהבתו של אלוהים ניגרת על העולם
 

 

I
אלפיים שנה חלפו מאז עזיבתך המהוללת את יהודה. אלפיים שנה מאוחר יותר ולבסוף, באת לארץ סינים בצניעות ובהיחבא. הצלת את האנושות הנגועה בשחיתות השטן. מאז יום הבריאה אהבתך הייתה נתונה לאדם. דבריך מעידים על יכולתך האינסופית, כבשו את ליבם של קבוצת אנשים והביאו אותם לכדי שלמות. אהבתך ניגרת על העולם. ליבנו מלא בתודה ושבחים, כשאנחנו רואים את כל כוח מעשיך. אין לאדם די מלים להעיד עליך. אהבתך ניגרת על העולם. הלוואי שנוכל להשתמש בכל כוחותינו על מנת לבצע את חובתנו.
II
דבריך שופטים ומייסרים, הם גם בוחנים ומזככים את בני האדם, כך שהאדם המושחת עד יסוד יוכל להיטהר ולהגיע לשלמות. אתה נעלה אך אתה משפיל את עצמך, אתה הופך אנושי על מנת לבצע את עבודתך. היהירים והגאים לא יכולים אלא להיכנע בפניך. בראותנו את נעימותך, ליבנו מתמלא אהבה. כשאנו רואים כמה אתה נפלא, לב מלא אהבת-אל עולה בקרבנו. אהבתך ניגרת על העולם. ליבנו מלא בתודה ושבחים, כשאנחנו רואים את כל כוח מעשיך. אין לאדם די מלים להעיד עליך. אהבתך ניגרת על העולם. הלוואי שנוכל להשתמש בכל כוחותינו על מנת לבצע את חובתנו.
III
אתה עושה את עבודתך בגוף אדם, אך סופג השפלות עצומות. אתה עומד בשנות מצוקה ארוכות, ובכל זאת אתה עושה ככל יכולתך כדי להציל את האנושות, כדי להציל את האנושות. אהבתך שלא משתנה לעולם כאן כדי להינגר. צדקך כובש מיליונים. כל האומות והעמים באים לפניך כדי לסגוד לך ולהיכנע לך. אהבתך ניגרת על העולם. ליבנו מלא בתודה ושבחים, כשאנחנו רואים את כל כוח מעשיך. אין לאדם די מלים להעיד עליך. אהבתך ניגרת על העולם. הלוואי שנוכל להשתמש בכל כוחותינו על מנת לבצע את חובתנו אהבתך ניגרת על העולם.
 
מתוך 'עקבו אחר השה ושירו שירים חדשים'
מקור בשורת מלכות השמיים
כנסיית האל הכול יכול – מזמורים – אהבתו של אלוהים ניגרת על העולם

לדעת יותר 
נבואת אחרית הימים מתגשמת. איך המשיח יגאל אותנו ואת העולם?

 

נכתב על ידי , 9/8/2019 08:59   בקטגוריות כנסיית האל הכול יכול - שירים חדשים של המלכות  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 מזמור דברי אלוהים גישת האל כלפי האדם
I
האל החלטי במעשיו. מטרת האל ועקרונותיו תמיד ברורים ונעשים בשקיפות. הם כולם טהורים וללא פגם, ללא שום תחבולות או מזימות החבויות בתוכם. במילים אחרות, מהות האל נקייה מאופל, נקייה מרוע. כן...
II
כשמעשים נבזיים מעליבים את אלוהים, הוא ישלח בהם זעמו, אלא אם יכפרו על חטאם לפניו. כל עוד אנשים ממשיכים להתנגד לאל, זעמו לא יפסק, עד אשר יושמדו. זהו טבעו של האל. כלומר, זעמו או רחמיו של האל מבוססים על מעשי האדם וגישתו כלפי האל, כל עוד האל מטיל זעמו על אדם אחד, לב אותו אדם לבטח מתנגד לאל, כי מעולם לא הביע חרטה אמיתית, הרכין ראשו אל מול האל, או באמת האמין בו. הוא מעולם לא השיג את רחמי האל וסובלנותו.
III
אם אדם זוכה לדאגת האל לעתים קרובות ומשיג את רחמיו וסובלנותו, אז לאדם זה יש ללא ספק אמונה באל בליבו, וליבו לא מתנגד לו, הוא מביע חרטה לפניו לעתים קרובות. והאל אולי יטיל על אדם זה משמעת, אך לא זעם. כלומר זעמו או רחמיו של האל מבוססים על מעשי האדם וגישתו כלפי האל, אה…
 
מתוך 'הדבר מופיע בבשר'
מקור בשורת מלכות השמיים
כנסיית האל הכול יכול – מזמורים – גישת האל כלפי האדם
לדעת יותר
כיצד עלינו לקבל את פניו? ביאת המשיח מסיימת אלפי שנות ציפייה. קיראו עכשיו.
נכתב על ידי , 7/8/2019 18:45   בקטגוריות כנסיית האל הכול יכול - שירים חדשים של המלכות  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 מזמור לך בעקבות האל לאורך הדרך הקשה
 

 

I
אתה מכלה את עצמך עבור האל, אני מקדיש לו את עצמי. נזנחתי על ידי משפחתי, הושמצתי על ידי העולם. הדרך בעקבות האל אינה קלה בכלל. אני משקיע את ליבי ונשמתי בהרחבת מלכותו של האל. ראיתי את חילופי העונות. אני מקבל את ההנאה והעצב העומדים בפני. בכדי לספק את דרישות האלוהים, אני נשמע לארגון שלו. אני אסבול כל חיי. אספק את ליבו של האל! אני אסבול כל חיי. אספק את ליבו של האל!
II
בעודי הולך בדרך אהבת האל, אני עומד במבחנים מרים. סכנה ומצוקה לא מולידות תלונה, אף לא פעם אחת. למרות שגופי סובל רבות, ליבי מלא באהבה לאל. אני הולך לכל מקום כעד למעשיו של האל. ראיתי את חילופי העונות. אני מקבל את ההנאה והעצב העומדים בפני. בכדי לספק את דרישות האלוהים, אני נשמע לארגון שלו. אני אסבול כל חיי. אספק את ליבו של האל! אני אסבול כל חיי. אספק את ליבו של האל!
III
ניסיונות ומצוקות מונחים על כתפי בכבדות. את העליות והמורדות של החיים אני חי. אך עדיין אני מוכן לבצע את רצון האל, לכלות את כולי עבורו. החלטתי שאני אסבול כל חיי. כן, אני אסבול כל חיי ואספק את ליבו של האל! אני אסבול כל חיי. אספק את ליבו של האל!
 
מתוך 'עקבו אחר השה ושירו שירים חדשים'
מקור בשורת מלכות השמיים
כנסיית האל הכול יכול – מזמורים – לך בעקבות האל לאורך הדרך הקשה

 

נכתב על ידי , 5/8/2019 15:05   בקטגוריות כנסיית האל הכול יכול - שירים חדשים של המלכות  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 מזמור דברי אלוהים עליכם לזנוח הכול למען האמת


  

 

I
עליכם להתמודד עם קשיים בדרככם לאמת. עליכם לתת את עצמכם לחלוטין. עליכם לשאת השפלה, לחוות סבל נוסף, בדרך זו תשיגו עוד מהאמת. עליכם לחתור אל כל מה שיפה. ואל כל מה שטוב? דרך חיים מלאה במשמעות. זנחו כל עונג, זנחו את הבשר, למען האמת.
II
אל לכם להשליך את האמת למען חיי משפחה שלווים, שמרו על יושרכם, ועל כבודכם. אל תשליכו אותם עבור עונג רגעי. עליכם לחתור אל כל מה שיפה. ואל כל מה שטוב? דרך חיים מלאה במשמעות. זנחו כל עונג, זנחו את הבשר, למען האמת.
III
אל תשליכו את כל האמיתות רק למען הנאה. אם תמשיכו כך באופן גס ללא חיפוש, האין החיים מבוזבזים? אל תשליכו את כל האמיתות רק למען הנאה. אם תמשיכו כך באופן גס ללא חיפוש, האין החיים מבוזבזים? עליכם לחתור אל כל מה שיפה. ואל כל מה שטוב? דרך חיים מלאה במשמעות. זנחו כל עונג, זנחו את הבשר, למען האמת.
 
מתוך 'הדבר מופיע בבשר'
האזנה למזמורים
מוזיקה ישראלית חדשה – המתנה הטובה ביותר מאלוהים ב-2018
     

 

נכתב על ידי , 3/8/2019 12:19   בקטגוריות כנסיית האל הכול יכול - שירים חדשים של המלכות  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 מזמור צועדים על דרך אהבת האל


  

I
לא אכפת לי מהדרך הנפרשת, רק לבצע את רצון האל כיעודי. לא אכפת לי גם אם אבורך או שאסבול. מכיוון שבחרתי לאהוב את האל, אהיה נאמנה עד הסוף. לא משנה כמה אדירים הסכנות והקשיים, או מה תהיה התוצאה בעבורי, כיוון שאני מכוונת ליום בו אלוהים יזכה בתהילה, אני אנטוש את הכל ואשאף להתקדם קדימה.
II
האם אי פעם חשבת עד כמה חרד האל? איך לשתף פעולה עם האל לחלוק דאגותיו? עלי לשקול יותר איך לנחם את אלוהים. מכיוון שאני רוצה לאהוב אותו, אציע את עצמי. זה הזמן שבו עלינו, להיות נאמנים לאל. אנו נסבול בגלל שהעדנו עליו. האל סבל כה רבות עבורנו, זה הזמן להשיב על אהבתו. אחים ואחיות, הבה נעמוד. אין דבר שיוכל לעצרנו מלציית לאלוהים. וותרו על הכל ולכו אחר האל, כך שרצונו יעשה בעולם. הבה נברך את היום, בו אלוהים יזכה בתהילה. היום בו אלוהים יזכה בתהילה.
 
מתוך 'עקבו אחר השה ושירו שירים חדשים'
מקור בשורת מלכות השמיים
כנסיית האל הכול יכול – מזמורים – צועדים על דרך אהבת האל

 

נכתב על ידי , 1/8/2019 13:09   בקטגוריות כנסיית האל הכול יכול - שירים חדשים של המלכות  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 

1,222

© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות להדרך למלכות השמיים אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על הדרך למלכות השמיים ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ