לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

כנסיית האל הכול יכול - הבשורה של ממלכת השמים


הברק ממזרח, האל הכול יכול הוא הביאה השנייה של ישוע אדוננו. צאנו של אלוהים שומעות בקולו של אלוהים. כל עוד תקראו את דברי האל הכול יכול, תבינו שאלוהים אכן הופיע! אנו מזמינים את כל שוחרי האמת לבוא לכאן ולהתבונן.

Avatarכינוי: 

תמונהפרטים נוספים:  אודות הבלוג

הבלוגים הקבועים שלי
קוראים אותי

מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    אוקטובר 2019    >>
אבגדהוש
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

10/2019

מזמור דברי אלוהים | כוונת האל להציל את האדם לא תשתנה לעולם
 

 

מזמור דברי אלוהים | כוונת האל להציל את האדם לא תשתנה לעולם

 

I

כעת האדם מכיר מעט את טבעו של אלוהים, אודות מה ששייך לאל ומה הוא, אודות העבודה שהוא עושה. אך רוב תובנות האדם אינן דבר מלבד מילים על דף, השערות במחשבה בלבד. האל אינו חפץ שאף אדם יחוש ננטש או שנשכח אי שם בכפור. הוא רוצה לראות לב איתן שיצעד בנתיב ידיעת האל וחיפוש האמת.
II
מה שחסר לאנשים הוא ידע אמיתי. והשקפה שבאה מחוויה אמיתית. האל מנסה להעיר את לב האדם בדרכים מגוונות, אך ישנה עדיין דרך ארוכה לפני שהוא יתעורר. האל אינו חפץ שאף אדם יחוש ננטש או שנשכח אי שם בכפור. הוא רוצה לראות לב איתן שיצעד בנתיב ידיעת האל וחיפוש האמת. הוא רוצה כי כולם ימשיכו לפסוע, ללא כל נטל, ללא כל חשש.
III
אין זה משנה אילו עוולות עשיתם, או כמה רחוק סטיתם מהדרך, אל תפסיקו לדרוש לדעת את האל. עליכם להמשיך בדרך. תשוקת האל להצלת האדם לא תשתנה לעולם. זהו הדבר בעל הערך הרב ביותר באל. האל אינו חפץ שאף אדם יחוש ננטש או שנשכח אי שם בכפור. הוא רוצה לראות לב איתן שיצעד בנתיב ידיעת האל וחיפוש האמת. הוא רוצה כי כולם ימשיכו לפסוע, ללא כל נטל, ללא כל חשש.
 
מתוך 'הדבר מופיע בבשר'
מקור בשורת מלכות השמיים
כנסיית האל הכול יכול – מזמורים – כוונת האל להציל את האדם לא תשתנה לעולם
ייתכן שתאהב גם...
למה בדיוק הכוונה כשאומרים להיוושע? ולמה הכוונה כשאומרים לזכות בישועה מלאה?

 

נכתב על ידי , 17/10/2019 13:05   בקטגוריות כנסיית האל הכול יכול - שירים חדשים של המלכות  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 הופעה כוראלית בקנה מידה גדול - "המנון המלכות: המלכות יורדת אל העולם" | קדימון מלאהופעה כוראלית בקנה מידה גדול - "המנון המלכות: המלכות יורדת אל העולם" | קדימון מלא

המנון המלכות המרגש הדהד והכריז בפני כל היקום – אלוהים בא אל בני האדם! מלכות האל הגיעה! כל האנשים מריעים, כל הדברים צוהלים בשמחה! השמחה עולה על גדותיה בכל צבאות השמיים. אילו תמונות מרתקות של שמחה וצהלה הן אלו?
בקרב בני האדם, שחיים בכאב וסבלו אלפי שנות השחתה מידי השטן, מי אינו עורג – אינו מייחל – לבואו של אלוהים? כמה מאמינים וחסידים של אלוהים במהלך העידנים עברו סבל וצרות, רדיפות וניכור תחת השפעת השטן? מי אינו מקווה שמלכות האלוהים תבוא בקרוב? משטעמו מהשמחות ומהטרגדיות של האנושות, מי מקרב האנושות אינו נכסף לכך שהאמת והצדק ימשלו בבני האדם? 
כשמלכות האלוהים תגיע, היום שכל האומות והעמים מצפים לו בכליון עיניים יגיע סוף סוף! באותו הרגע, כיצד תיראינה הסצינות בקרב כל הדברים בשמיים
ובארץ? כמה יפים יהיו החיים במלכות? עם "המנון המלכות – המלכות יורדת אל העולם" תפילות בנות אלפי שנים תתגשמנה!
לדעת יותר
שירת הלל לביאת המשיח – האל הכול יכול.
נכתב על ידי , 11/10/2019 08:44  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 מזמור | מדוע כה קשה למצוא אהבת אמת בעולם
מזמור | מדוע כה קשה למצוא אהבת אמת בעולם

 

I

הו...הו...הו נכספתי לראותך, אלוהים. איני רוצה להיות נפרדת ממך יותר. אתה הבורא הריבון שלי, אך שחיתותי מונעת מאיתנו להתאחד. אתה סובל בושה להציל את בני האדם המושחתים. מי יכול להבין? עברת מסע על דרך דם ודמעות, סובל במשך חודשים ושנים. הורדת את כל אהבתך עלינו. אתה חולק את קשיי האנשים, אך נושא בדידות ונטישה. למי איכפת מלבך? כל קריאה וכל יום של ציפייה. אתה נותן ככל יכולתך כדי לזכות באהבת האדם. אך אף אדם לא באמת יכול להביא לך נחמה. מדוע כה קשה למצוא אהבת אמת בעולם?
II
הו....הא משתטחת לפניך אני מלאה בצער, נצמדת לחרטה והתנצלויות. כמה צער אני חשה על שעשיתי. שונאת את עצמי על שלא דאגתי ללבך. כל שחיתויותיי השאירו אותך מאוכזב. כיצד אוכל לפצות על טעויותיי? כל קריאה וכל יום של ציפייה. אתה נותן ככל יכולתך כדי לזכות באהבת האדם. אך אף אדם לא באמת יכול להביא לך נחמה. מדוע כה קשה למצוא אהבת אמת בעולם? כל קריאה וכל יום של ציפייה. אתה נותן ככל יכולתך כדי לזכות באהבת האדם. אך אף אדם לא באמת יכול להביא לך נחמה. מדוע כה קשה למצוא אהבת אמת בעולם? האמת שלך מצילה את האנושות, משאירה אהבה בוערת לעולם. מה שהפקדת בתוכי נטוע עמוק בתוך לבי. אין בי תשוקה לדבר מלבד להיות נאמנה לך לעולם.
 
מתוך 'עקבו אחר השה ושירו שירים חדשים'
מקור בשורת מלכות השמיים
כנסיית האל הכול יכול – מזמורים – מדוע כה קשה למצוא אהבת אמת בעולם
עוד
למה בדיוק הכוונה כשאומרים להיוושע? ולמה הכוונה כשאומרים לזכות בישועה מלאה?
    

 

נכתב על ידי , 7/10/2019 12:34   בקטגוריות כנסיית האל הכול יכול - שירים חדשים של המלכות  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 מזמור דברי אלוהים | חמלתו של אלוהים כלפי האנושות מעולם לא פסקה
 

 

מזמור דברי אלוהים | חמלתו של אלוהים כלפי האנושות מעולם לא פסקה

 

 

I
"חמלת הבורא" היא לא ביטוי נבוב או הבטחה ריקה. יש בה עקרונות ויעדים אמיתיים ללא מסווה. חמלתו הניתנת לאדם לעולם לא תיפסק. אך דברי הבורא עם יונה נשארים הצהרה בלעדית על הסיבה לחמלתו, ואיך הוא מפגין חמלה, כמה הוא סובלני לבני האדם ועל רגשותיו כלפיהם. חֲמַת האל פוקדת את האדם, אך חמלתו רבה עד אין קץ. בחמלתו, הוא מנחה, מוביל ומקיים את האדם, דור אחר דור, עידן אחר עידן. אהבתו כלפי האדם לעולם לא משתנה! אהבתו כלפי האדם לעולם לא תשתנה!
II
שיחתו של יהוה מראה את מחשבותיו על האנושות, ביטוי של לבו, וגם הוכחה של חמלתו לאנושות, לא רק לאבות הקדמונים, אלא גם לדורות הבאים. כך היה, כך יהיה לעולמים, דור אחר דור. חֲמַת האל פוקדת את האדם, אך חמלתו רבה עד אין קץ. בחמלתו, הוא מנחה, מוביל ומקיים את האדם, דור אחר דור, עידן אחר עידן. אהבתו כלפי האדם לעולם לא משתנה! חֲמַת האל פוקדת את האדם, אך חמלתו רבה עד אין קץ. בחמלתו, הוא מנחה, מוביל ומקיים את האדם, דור אחר דור, עידן אחר עידן. אהבתו כלפי האדם לעולם לא משתנה! אהבתו כלפי האדם לעולם לא תשתנה!
 
מתוך 'הדבר מופיע בבשר'
מקור בשורת מלכות השמיים
כנסיית האל הכול יכול – מזמורים – חמלתו של אלוהים כלפי האנושות מעולם לא פסקה
ייתכן שתאהב גם...
ישוע הדרך האמת והחיים, רק דרכו ניתן לקרוב אל יהוה אלוהים בתפילה.    

 

נכתב על ידי , 3/10/2019 16:07   בקטגוריות כנסיית האל הכול יכול - שירים חדשים של המלכות  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 

1,283

© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות להדרך למלכות השמיים אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על הדרך למלכות השמיים ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ