לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

האינטרנט כמינוף לעצמאות כלכלית


הבלוג הזה נכתב כדי לעזור לאנשים ליצור מינוף בחייהם, ולהגיע להצלחה ומימוש עצמי, חיים של עצמאות כלכלית, השגת יעדים ומטרות. האינטרנט כגשר להצלחה, או לחיים ללא דאגות לכסף

Avatarכינוי: 

בת: 34

Skype:  skype: ma.nishh (שרון) פרטים נוספים:  אודות הבלוג


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    נובמבר 2017    >>
אבגדהוש
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

 
הבלוג חבר בטבעות:
 הוסף מסר

11/2017

רוצים עסק רווחי ומוצלח? תתחילו מצעדים קטנים...


 


  -עמוד 2- עסק טוב ומוצלח מתחיל מקטן.

 

היו כאלה שהתחילו מגדול, אבל נדיר שאדם כזה יצליח, צריך המון מזל ותכנון מעמיק כדי שעסק יצליח ממקום של השקעה כספית אדירה מההתחלה.


 

אז לעניינו: מכיוון, שאפילו אם אנחנו רוכשים ת'כלים ואת הידע לבניית העסק, ואפילו אם יש לנו ביד את הכסף להשקעה, אין לנו ת'נסיון.


 

ואז אנחנו הולכים על סיכון ענק כי מבזבזים על זה את כל הכסף שיש לנו, וזה מה שיכול להפיל אותנו, ולמנוע מאיתנו לפתוח עסק נוסף בעתיד או אפילו רק לחלום על זה.

 

 

אם נתחיל מצעדים קטנים, גם הנסיון לאט לאט יעלה, גם נצבור בטחון לאט לאט, וגם בהמשך נוכל להגדיל את העסק ולהגיע לרווחים עצומים!


 

אבל ברגע שאנחנו פותחים עסק ומתחילים מקטן, ולא שמים סכומי כסף אדירים להשקעה בעסק, אז ההשקעה המעשית שלנו גדולה וההשקעה הכספית קטנה וככה אין לנו בעצם מה להפסיד.


 

וזה מה שנקרא: סיכון מחושב.


 


בעצם בעולם של ימינו אין רק ספקנות לגבי רווח מהאינטרנט, יש ספקנות גם לגבי פתיחת עסקים בכלליות, וזה מסיבה אחת:
בגלל שרוב העסקים נכשלים כבר בשנה הראשונה ונופלים, אנשים מסתכלים על הרוב ועושים לעצמם חישוב בראש.. אם הרוב נפלו.. אז אחוז גבוה אומר שגם אני אפול, ולמה אני צריך את זה ועדיף לי להשאר במקום הנוח שלי, עם המשכורת הבטוחה שלי. זתומרת הספקנות בעצם באה ממקום פסיכולוגי, ספקולציה מורכבת פסיכולוגית מוטעית שבה הם לא רואים את עצמם מספיק שווי ערך, הם רואים את עצמם בדיוק כמו אותם נכשלים, הרי "כולם אותו דבר" וההוא יותר חכם ממני ונפל אז "מי אני"?
 הספקנות של אנשים באה הרבה בגלל אנשים אחרים, חוסר ידע, חוסר השקעה, חוסר תכנון של אנשים אחרים שהחליטו לפתוח עסקים בצורה לא נכונה מה שגרם למפולת העסק שלהם, גורמת לאנשים שרואים את זה לחשוב... הנה זה לא עובד, עדיף להשאר במקום הבטוח והנוח, בעבודה השכירה שלי. 


ואז אנשים אחרים רואים את אלה שנפלו וחושבים לעצמם, הרוב נפלו? לי אין סיכוי... מה שנקרא הרוב קובע, אבל זה לא נכון... ישנה פה הסתכלות די צרה על אנשים שנפלו בעסקים או נכשלו בכל דבר...אנשים עושים ספקולציה: חכם ונפל? אני לא אצליח בטוח... אנשים לא מעריכים את עצמם מספיק.
תשאל בן אדם, למה אתה לא מנסה ככה, או למה אתה לא מנסה ככה? מה יענה לך... לאאא זה רמאות.. זה עבודה בעיניים.. זה לא יצליח.. הרבה נופלים.. חבל על הזמן שלנו... נכון? 
כל מיני משפטים כאלה שהם ממש תפסו את רובנו כמו מעין מגיפה כזו. כמו שמועה מתפשטת..
 אבל ההסתכלות על הדברים צריכה להיות שונה:
 קודם כל צריך להסתכל למה עסק נכשל, צריך לחפש את הסיבות לכשלונות העסק ומה עשו נכון בעלי עסקים שהצליחו בחיים? 
 אבל הבעיה שאנשים לא מסתכלים על הסיבה למה עסקים נופלים... 
 בדרך כלל שאדם רוצה לפתוח עסק מה הוא עושה? הוא ישר לוקח הלוואה מהבנק או מאנשים, משקיע על משאבים מסויימים, על השכרת חנות, הוא משקיע כסף... והרוב משקיעים הרבה כסף מכיוון שהם רוצים שהעסק יניב להם יותר רווחים ממה שהם מרוויחים כיום.
 בנוסף, האדם הממוצע בשוק שפותח עסק, לא אוסף מספיק כלים שזה ידע שיעזור לו להבין איך לנהל את העסק בצורה כזו שהוא ישרוד ויביא את העסק להצלחה.
 חייב לדעת איך לעשות את זה... 
ונכון שיש היום המון כלים שאפשר לרכוש.. אבל יש מרחק רב בין הלימוד התיאורתי לבין הצד המעשי של העניין. 
הרבה פעמים בתיאוריה זה נראה לנו פשוט אך כשאנחנו פתאום עוסקים בזה זה פתאום מקבל תמונה שונה לחלוטין.וכך, אנשים משקיעים המון כסף, קופצים עמוק למים, מניחים בסיכון את כל מה שיש להם והולכים בגדול בלי שיש להם טיפת נסיון קודם בעסקים, ואז הנפילה של העסק יכולה להיות כואבת מאוד כי הם השקיעו המון... ומאיפה יהיה להם להשקיע שוב כל כך הרבה אם ירצו?
  אני מאמינה שכל צעד גדול מתחיל בצעדים קטנים. כל עניין היזמות יכולה להתחיל בקטן, להתחיל להתרגל לעניין של היוזמה ושל העשייה, ואפילו לא חייב להשקיע כסף על זה. לפחות לא בהתחלה...
 
ברגע שאתה צובר הרבה נסיון ומתחיל ללכת יותר מהר ויותר מהר, הנסיון שרכשת עם הזמן כבר ילמד אותך לעשות פחות שגיאות בעסק שלך.חוסר ההצלחה של הרבה אנשים בעסקים נובעת מהסיבה של: א' עצלנות, ב' חוסר השקעה מספקת ג' חוסר בכלים וידעהגאווה של אדם שהוא חושב לעצמו, אני יכול... אני לא צריך להעזר ביותר מדיי דברים, אני יכול לבד לעשות הכל... אני ואני.... זו הבעיה הכי גדולה של האדם וזה דבר אשר יכול לגרום בקלות למפלתו, ויש המון אנשים כאלה... ואז כשהם נופלים זה מכניס בנו את הפחד שלא נצליח.
ספקנות יש גם על עסקים בחוץ, גם על עסקים באינטרנט, אבל אנשים חכמים יסתכלו על האנשים שהצליחו בחיים, שהעסקים שלהם הצליחו ושמניבים המון רווח, לשמוע מהם, ללמוד מהם, לקחת מהם כלים... ולחשוב בעיקר שאם הם הצליחו גם אני אצליח... במוקדם או מאוחר. זה הכל עניין של חיפוש השיטה להצלחה.. עד שזה מצליח. וזה בכל עסק שיש... אם זה אינטרנטי או בעולם בחוץ.

אבל האם אדם בחר לחקור את העניין, אם זה אכן בולשיט או לא? או שהוא פשוט בוחר להאמין לשמועות וזהו? מדובר בחיים שלנו, בעתיד הכלכלי שלנו, באיכות חיים שלנו, לא נשקיע בשביל זה מחקר? קצת לא הגיוני... 
שווה קצת לחקור, לבדוק, ולא להאמין לכל שמועה שרצה לאוזנינו. אני חקרתי וגיליתי שיש אנשים שמרוויחים המון כסף מהאינטרנט, ואני בהחלט מאמינה שאם הם יכולים גם אני יכולה.. וגם אתם! יכולים, כולם יכולים!

אם נחשוב על זה, הכל .. פשוט הכל - מתחיל מהראש.


וזה לא סתם משפט, איך אנחנו בוחרים לחשוב - > זה מה שיקבע את הצעדים הבאים שלנו, דרכי הפעולה שלנו, ההתקדמות שלנו בחיים והעתיד שלנו.אז מקווה שקצת נתתי לכם אפיקי מחשבה חדשים, שיקדמו אתכם בחיים הכי רחוק שיש ויגרמו לכם להיות מאושרים ומעושרים :-]

  

 

נכתב על ידי , 8/11/2017 09:30  
1 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 לדף הבא
דפים:  

53
הבלוג משוייך לקטגוריות: אינטרנט , פילוסופיית חיים , כלכלה וצרכנות
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לget your money אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על get your money ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2018 © נענע 10 בע"מ