לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

הלוואת לעסקים בערבות המדינה

אביב יייעוץ עסקי מתמחה בליווי עסקים להצלחה עיסקית. לעיתים עסקים נתקלים במכשולים של תזרים מזומנים והחברה יודעת לנתב את הצרכים למעשים ולהנגיש הלואות בריביות אטרקטיביות מהקרן בערבות המדינה שמציעה תנאים מצוינים ללווים


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


6/2017

כל מה שרציתם לדעת על הלוואה בערבות המדינה


המדינה מעודדת עסקים בתחילת דרכם או עסקים אשר רוצים לכבוש את השלב הבא להעזר בקרן בערבות המדינה למען הלוואה שתעזור להם לקפוץ קפיצת מדרגה בתנאים נוחים שלא יכבידו עליהם בטווח הקצר. הקרן גם מציעה הלוואות למטרת הקמת עסק חדש בכדי לאפשר ליזמים ללא הון התחלתי להגשים את החלום שלהם בעזרת הקרנות המציעות הלוואות בערבות המדינה כשחלק מהאג'נדה החברתית העומדת מאחורי התכנית הוא להרחיב את מעגל התעסוקה.

בישראל קיימים עסקים רבים הנדרשים לגייס אשראי  על מנת להעמיד את העסק תוך יצירת יציבות כלכלית. עסקים רבים נסגרים בשל פעילות כלכלית שאינה נכונה או בשל חוסר היעדר הון ראשוני. באמצעות הקרנות השונות יכולים עסקים רבים להגדיל את תחום העסק ולהגיע להישגים משמעותיים ביותר.

יתרונה המרכזי של הלוואה בערבות המדינה

יתרונה המרכזי בהלוואה בערבות המדינה הינו הלוואה בתנאים משתלמים עבור בעלי עסקים קטנים ובינוניים. ההלוואה מאפשרת ליזמים לגייס מימון לצורך פיתוח עסקים ברחבי המדינה ומסייעת להבטחת המשך הצמיחה במשק. בשונה מסוגי ההלוואות האחרות, ההלוואות הנ"ל כרוכות בשיעור ריבית נמוך. נוסף על כך, ההלוואות ניתנות לפריסת תשלומים נוחה ואף ניתן לדחות את תשלומי ההחזר לתקופה של חמש שנים.

אישור הבקשה 

בתחום זה מטרתם של בעלי העסקים היא הגשת בקשה במהירות ללא קבלת תשובה שלילית אשר תגרום לעיכוב ודחיית הבקשה לתקופה של חצי שנה שזה הזמן בין הגשת בקשה חדשה למועד סירוב הבקשה הראשונה. התייעצות עם חברה בתחום תכלול בדיקה של יועץ עסקי במטרה לבחון את הצלחת העסק בעת הגשת הבקשה על מנת לא להגיע למבוי סתום במסגרתו לא ניתן ליטול הלוואה שאי אפשר לעמוד בהחזרים שלה. הידע והניסיון של חברה בתחום מאפשרת קבלת אחוזי הצלחה גבוהים בקבלת תשובה לעסקים. החברה תפעל בשיתוף פעולה מלא ביחד עם בעלי העסק במטרה להצעיד את העסק קדימה לחוף מבטחים אשר יביא פעילות עסקית מניבה.

דרישות המדינה לקבלת הלוואה

לצורך קבלת ההלוואה יש לנקוט בצעדים שונים החל מגיבוש תוכנית עסקית ברורה לעסק הכוללת בין השאר את החזון העסקי. גיבוש תוכנית עסקית מצריך את התערבותם של אנשי מקצוע מטעם גופים מקצועיים אשר להם הידע והניסיון בהכנת תוכנית עסקית.

 קיימים קריטריונים אשר המדינה מציבה לצורך קבלת הלוואה:

  • מחזור שנתי עד כ100 מיליון
  • חשבון העסק אינו מעוקל.
  • העסק אינו מצוי בהליך פירוק ולא מתנהל נגדו הליך הוצאה לפועל.
  • לעסק אין חוב שהגיע מועד הפרעון שלו וטרם שולם.
  • תשלום על סך 250 ש"ח לחשבון משרג האוצר בגין הגשת הבקשה.

 

ניתן לפנות לגוף חיצוני במטרה להבטיח את קבלת ההלוואה

במטרה להבטיח את קבלת ההלוואה אין מספיק להגיש בקשה לקרנות השונות אלא כדאי לפנות לסיוע מטעם גוף חיצוני כמו אביב יעוץ עסקי הנחשב לאחד הגופים המובילים בתחום סיוע עסקי לקבלת הלוואה בערבות המדינה מגופים פרטיים או מהקרן בערבות המדינה.

נכתב על ידי , 7/6/2017 11:26  
קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 

Avatarכינוי: 

בת: 33

Google: 

תמונה
הבלוג משוייך לקטגוריות: אינטרנט , מחשבים וטכנולוגיה , כלכלה וצרכנות
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לAviv.loans אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על Aviv.loans ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ