לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

משתפת את החוויות שלי בין שני העולמות


ההתחזקות והפנטזיות המיניות שלי...


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    יוני 2017    >>
אבגדהוש
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

 
הבלוג חבר בטבעות:
 הוסף מסר

6/2017

על תרבות האונס, אמונה ופמיניזם רדיקלי


לאחרונה יש הרבה תלונות על הטרדות מיניות. במיוחד אלו שנמצאים בתפקידים בכירים. למשל אופק בוכריס שהטיחו בו שלל האשמות של חיילות שטענו הוא "אנס" אותן והטריד אותן, אנשי פוליטיקה, עיתונאים, שוטרים, רסרים. המתלוננת טוענות דברים כמו שהוא ניצל את הסמכות שלו וכפה את עצמו עליהן וניצל את מעמדו. משהו מסריח מאוד בכל ההאשמות האלה. חיכית עד עכשיו שהוא הגיע לתפקיד חשוב ואז התלוננת? משה קצב לדוגמא, חיכיתן שהוא יהיה נשיא ואז התלוננתן? לי זה נראה כאילו הרבה נשים ובחורות מנצלות את מעמדן בתור נשים וסוחטות גברים תמורת שוחד מיני, וכשהגברים כבר לא מעוניינים בכך הן מגישות תלונה על הטרדה מינית. וגם, הפמיניזם הישראלי כבר חצה את גבול הטעם הטוב. (שלא תגידו שאני מאשימה את הקורבן אני פשוט רוצה להיות ניטרלית). אתן ישר מסיקות שהיא "נוצלה" בגלל שהיא אישה? אולי היא רצתה להתקדם במעמד? אולי היא רצתה משהו? אולי היא פשוט הסכימה וכשראתה שהוא לא יכול למלא אחר הבקשות שלה היא החליטה להתלונן? הייתה לא מזמן איזו חיילת משוחררת ששכבה עם אחד שחשבה שהוא איש מוסד שגדול ממנה באיזה 20 שנה. כשהיא גילתה שהוא לא, ורימה אותה, החליטה להתלונן. מעניין, הסכמת לשכב איתו רק כי חשבת שהוא היה מישהו חשוב? כשגילית שהוא לא החלטת שהוא אנס אותך? נשים ששוכבות עם גבר, ואז מתחרטות על כך, בשנייה אחת הורסות לאדם את החיים עם התלונה שלהן משום שטוענות ש"הן לא באמת רצו". בתור בחורה, אני מכירה מצוין את ההרגשה הזו אחרי ששכבתי עם גבר והיה כיף ותחושת פורקן ושחרור עצומה... אחר כך בבית באות הדמעות, החרטה, הבוז, התחושה הנוראית שאת זבל, זונה. לא טהורה, לא קדושה, מזוהמת. מטונפת. גם אם הגבר נראה מצוין (לפי הטעם שלי). מכירה וזוכרת את ההרגשה הזאת אחרי סטוץ. (מזל שהתחזקתי מאז בחיים בחיים לא יותר). זאת עדיין לא סיבה להרוס לבן אדם את החיים. אונס זה כשמישהו כופה את עצמו בכוח עם אדם אחר, לא משנה גבר או אישה. אם הוא סוחט אותה או אותו. אבל הרבה פעמים אלו לא בדיוק המקרים שמתפרסמים בזמן האחרון. בנוגע לבוכריס, אני בטוחה שהוא זיין את החיילות שהיו בפיקודו והיה ביניהם אינטרס משותף עד שהן ראו שהוא לא יכול למלא אחר הגחמות שלהן, והחליטו להתלונן. 
או כמו הבחורה המסכנה מ"אלנבי 40" היא שתתה המון וידעה לאן היא נכנסת אז הכל היה בהסכמה מלאה. הבעיה היא הסמראטפונים. ההעלאות לרשתות החברתיות. אבל הכל היה בהסכמה. אחרי שנפלה ללחצים של הארגונים הפמינסטיים החליטה ש"מדובר בניצול מיני". למרות שלא כך הדבר. והיא אמרה זאת מההתחלה. בנוגע לחיילת המשוחררת, החלטת לשכב עם מישהו רק כי חשבת שהוא חשוב? זה לא צביעות בעינייך להתלונן כשגילית שהוא פשוט סתם אדם רגיל? על דונאלד טראמפ העלילו שהטריד מינית (האחרון אולי שהיה חסר לו זיונים מאז ומעולם חחח היא מיליארד מהרגע שנולד), ואחר כך גילו ששילמו לאותן נשים ש"יתלוננו" מסיבות פוליטיות. יש כל כך הרבה מקרים אני בטוחה גם אצל אנשים רגילים ומקומות עבודה. אחרי הצבא עבדתי במשרד פרסום עם כמה עובדות, ואחת מהן פוטרה והגישה תלונה על הטרדה מינית של המנהל למרות שמעולם לא קרה. הוא פיטר אותך אז החלטת להתלונן? היה עוד מקרה שאחת העובדות הייתה מפלרטטת עם המנהל (אני מעולם לא ריכלתי עליה עם שאר העובדות הייתי מרוכזת רק בעבודה). היא הייתה מתלבשת חשוף, מתאפרת בכבדות יחסית לעבודה והייתה מנסה להיכנס הרבה למשרד שלו. הוא פיטר אותה על כך שניסתה להתחיל איתו ואז היא הגישה נגדו תלונה כוזבת על הטרדה מינית. נשים מהסוג הזה לפני דעתי הן פשוט פושעות. אבל הארגונים הפמינסטיים בארץ מגבים אותן ומרחמים עליהן ובאים לקראתן למרות שלא תמיד האישה היא הקורבן. הן מעודדות הרבה פושעות שהתללנו תלונות כוזבות ושיקריות והרסו בין רגע לאדם את החיים. לא רק זה, הן עושות צחוק מנשים שנאנסו באמת ונוצלו מינית בניגוד לרצונן. הן צוחקות על הנשים המסכנות האלו. זה כמו בוז ויריקה בפנים לנאנסות האמיתיות.
אני מסתובבת באתרים כמו when he pays ואחת מתוך אחת ושם הן מספרות את מה שהן עברו. ובכנות אני כותבת לכם הרבה ממה שהן כותבות שם נשמע הזוי. 
לפי דעתי, לא יודעת מה איתכם.
"הוא הזמין אותי למסיבה שלו בבית. הסכמתי והגעתי. הוא שאל אם אני רוצה לבוא איתו לחורשה. הסכמתי. חשבתי שיהיו שם רק נשיקות אבל הוא רצה יותר."
"הוא שאל אם אני רוצה לעלות אליו הביתה ושיש לו בית ריק והסכמתי. אז הוא ניצל אותי". 
" הוא הציע לנלך אחרי הסרט לחדר או צימר והסכמתי והלכתי איתו והוא אנס אותי שם".
מה באמת חשבת שיקרה כשבאת והיה לו בית ריק? הייתי מבינה אם היו שם עוד גברים (ה' ישמור) אז זה באמת אונס, כי לא רצית לשכב עם הגברים, רק איתו. מהמסקנה שבאת אליו הביתה כשידעת שיש לו בית ריק. אז מה בדיוק חשבת שיקרה? הסכמת ללכת איתו לחורשה, מה בדיוק חשבת שהוא רצה שם? לדבר? הלכת איתו לצימר מה חשבת שהוא רוצה ממך שם? לא הסכמת ללכת איתו לצימר? 
והפמיניסטיות, מצדדות לגמרי הבנות האלו, למרות שלא בדיוק זה היה "אונס". הן ידעו שהם הולכות איתם למקומות פרטיים ושהמטרה שלהם ידועה. שלא תהיה אי הבנה, הרבה מהבחורות האלו מסכנות, ועברו ילדות קשה, או שיש להן עבר מיני בעייתי, התעללו בהם מינית, הפכו לנימפומניות וכמנגנון הגנה שוכבות עם גברים כדי לכפר על מה שהיה להן בילדות או כל מיני בעיות אחרות. למשל יש נשים שנראות טוב דווקא ומתחיל עם גברים דוחים ומגעילים ושוכבות איתם. זה הכל מנגנון הגנה על הטראומות שקרו להן בעבר. כתוב בתורה- אל תשפוט אדם בשעת צערו. לפעמים אנחנו רואים בחיים דברים שאין לנו מושג איך זה קורה ונראה לנו עצוב והזוי. אבל צריך לזכור אנחנו לא יודעים מה עבר על אותו בן אדם שגרם לו לעשות את זה. או להתנהג כך. נפש האדם מורכבת מאוד.
אבל כל זה לא סיבה להגיש תלונת שווא על הטרדה מינית נגד אדם שלא באמת ניצל אותך. רצית לשכב איתו והתחרטת, (א ו ששכבתי איתו וראיתי שלא משתלם לך) ואז החלטת להרוס לו את החיים. תלונה אחת זה כתם שחור לכל החיים. 
אני חושבת שהפמיניזם הישראלי הוא ממזמן לא להגן על נשים חלשות, אלא לנצל חולשה של נשים חלשות כדי שהנשים החזקות יקבלו במה. היה גם את חוק צרכני הזנות שאדם שהולך לזונה בפעם השלישית יוגש נגדו כתב אישום. אני חושבת שזה בולשיט. כי הפמיניסטיות הקיצוניות לא באמת עוזרות לנשים האלו לצאת ממעגל הזנות אלא דופקות להן את הפרנסה. כי בינינו, נכון שרובן חסרות אונים ונמצאות בבור הזה מחוסר ברירה, אבל יש כאלו שהעדיפו את זה כי זה מקל עליהן ועוזר להן להסתדר יותר בחיים מאשר בעבודה רגילה. אבל למנוע מלקוחות להגיע? זה כמו תקיעת גרזן בגב ככה תימנע להן הפרנסה ולא יהיה להן ממה לחיות. הפמיניסטיות הקיצוניות לא רק שלא עוזרות לנשים האלו לצאת ממעגל הזנות, אלא מחמירות בהרבה את מצבן בכך שהורגות להן את הפרנסה. הרי הן באמת יצליחו למגר את תופעת הזנות והעוני ברחבי העולם? הרי זנות באה מרוב המקרים מעוני, הן באמת יכולות למגר את העוני ברחבי העולם? אני בספק.
מה דעתכם? 
____________________________________________________

בנוגע לנושא של תרבות האונס, זאת באמת בעיה עכשיו שבחורות צעירות לא יכולות לצאת לבילוי במעודון בלי לחשוש שאולי ברחוב כשיוצאות או לפני שנכנסות למקום בילוי יאיימו עליהן, יחטפו אותן ואז יאנסו אותן, או שישימו להם משהו במשרה מבלי שהן שמות לב. זה באמת לא באשמתן. הייתה איזו פעם לפני שנכנסתי לדת שמכונית של כמה גברים עכבה אחרי ואחרי חברות שלי למרות שאמרנו להן שיתחפפו. ולא פעם כמה גברים הלכו אחרינו בדרך למועדון והציעו לנו כסף בתמורה שנשכב איתם. זה קורה לכל בחורה כמעט שיוצאת לבילוי. לפחות פעם אחת. אני חושבת שזה משהו שאי אפשר באמת למנוע. מי שיצאה לבילוי עם חברות ולא נאנסה היא באמת ברת מזל. הרי אתם חושבים שזה בסדר שבחורה קובעת עם גבר בגילה לבוא הביתה לשכב איתו ואז רואה כמה גברים? זה בסדר? לגבר מותר ולאישה אסור? רק בגלל שרצתה לשכב איתך אז אתה מביא עוד כמה חברים? זה הופך אותה לשרמוטה? באמת בושה. זה מה שהיה באונס בהרצליה. בחורה קבעה עם מישהו בביתו ומצאה שם את חברים שלו. היא לא רצתה לשכב איתם, רק איתו. ואם מישהו מצליח לשים סם אונס במשקה של בחורה שרוקדת ולא שמה לב זה הופך לגיטימי לזיין אותה כשהיא מעורפלת ושיכורה? ממש לא זה עבירה על החוק הפלילי והאנושי כאחד. למה היום בחורות ונשים לא יכולות לצאת לבלות או לקבוע לשכב עם בחדר ולהסתכן בכך שישימו להם משהו במשקה ויגררו אותן או לראות את חברים שלו בבית כשהיא קבעה רק איתו? לאישה אין צרכים? היא רוצה רק לשכב איתך משמע היא שרמוטה שרוצה להזדיין עם כולם עם חברים שלך? 
אני כבר לא במקום הזה אבל כואב שכלאישה יש צרכים הסביבה של היום אוטומטית הופכת אותה לשרמוטה וחושבת שהיא רוצה להזדיין עם כולם. או אם היא יוצאת עם חברה לפאב או מועדון אם היא תהיה שיכורה זה נותן לגיטימציה לגבר לגרור אותה לשירותים ולזיין אותה כשהיא לא צלולה ובהכרה.
מה דעתכם גם לגבי זה? 

**************************************

בפוסט הקודם שלי העלתי איך קרה התהליך שהתחלתי להאמין בבורא עולם כשהייתי לפני כן אתאיסטית וגדלתי בבית חילוני לגמרי. אבל ראיתי את תגובות השנאה וההתנשאות של כמה מגיבים, אותה שנאה שיש בתקשורת ובחוץ כלפי דתיים. ואני לא יכולה לראות שנאה אז החלטתי למחוק את הפוסט. אני אומרת תודה כל יום שגדלתי בבית חילוני ככה אני יודעת להעריך את הדת ולעשות הכל בהדרגה. אני נגד כפייה דתית ויכולה להבין את יוצאי השאלה שהיום הם לא מאמינים, כי כפו עליהם דרך חיים קיצונית שהם סבלו בה לכן אני מבינה למה הם כל כך מתנגדים לדת ולה'. אני שמחה שאצלי הכל קרה ככה היום אני יודעת מה בסדר ולא בסדר. למשל לא בסדר ללכת ולהזדיין עם אחד שנראה טוב גם ככה תמיד היו לי רגשות אשמה. אבל אני מתייחסת רק לעצמי ולכל שאר הבחורות זה לא רלוונטי כי אני מדברת באופן אובייקטיבי על עצמי. בשנת 2017 זה כמובן מקובל ונהוג וכבר ציינתי שזה לא בסדר כשאישה שיש לה צרכים אוטומטית על ידי החברה היא "שרמוטה" ואצל גבר הכל בסדר גמור כשהוא עושה סקס. אני יודעת שזה לא בסדר להיכנס לעצבות ולחושך ולא להיות נחמדה לאנשים ולהיות כעוסה במקום לחייך לאנשים ולהיות נחמדה. כי בורא עולם שונא את זה. הוא שונא עצבות. הוא שונא דיכאון. הוא אוהב את האושר והשמחה. אני יודעת שזה לא בסדר להתעלם מכולם , לרכל, להגיד שייזדנו כולם במקום להיות מסבירת פנים. היום אני יודעת שזה לא בסדר לשפוט לא רק כי זה לא התפקיד שלי, אלא כי אני לא יודעת מה קרה לאדם שהוא עשה את המעשים שעשה. 

לאלו שמאמינים בה'- כשאתם רואים דברים ולא מבינים למה, תדעו לכם שבורא עולם יודע טוב טוב מה הוא עושה. במקרים הקשים ביותר השם אחראי להכל. "גם בהסתרה שבתוך ההסתרה בוודאי גם שם נמצא הבורא יתברך". מלא כל הארץ כבודו. במקומות הקשים והאפלים ביותר, השם נמצא בכל מקום ושופט אותנו כל הזמן. תהיו רגועים. הוא יודע מה הוא עושה. כשקשה לכם, תבודדו קצת, תהיו עם אבא שלכם לא משנה אם אתם מקיימים או לא מקיימים מצוות כלל. העיקר שאתם מאמינים. תמצאו מקום שכיף לכם להיות לבד ותהיו איתו. הוא תמיד אוהב להיות עם הילדים שלו. תבקשו את העזרה שלו בתמימות והוא יעזור לכם. תכניסו אותכם לחיים שלכם והוא  יהיה  שם בשבילכם. הוא יסייע לכם. תראו אותו כמדינת ותעשו את המקסימום שבמקסימום של ההשתדלות שלכם. לפני שאתם אומרים משהו, תחשבו פעמיים האם זה משתלם לכם. לפני שאתם עושים משהו, תחשבו. הוא שופט אותנו כל הזמן, אנחנו עתידים לעמוד לפני בית משפט ולתת דין על המעשים שלנו כאן. הכסף שעשינו פה וההנאות הזמניות שלנו כאן לא יעזור לנו שם.
אלו שלא מאמינים- אני מאחלת לכם שיהיו לכם חיים נהדרים ורגועים. תחיו את המיטב תהנו כל רגע, כי בסוף הכלום זמן שיש לכם פה תהיה לכם הפתעה ענקית שלא חיכיתם לה. החיים האלו זה כלום זמן. שום דבר. עובר כמו מצמוץ. אז הלוואי שלפחות כאן יהיו לכם חיים מצויינים.

"הַרְפּוּ וּדְעוּ כִּי אָנֹכִי אֱלֹהִים אָרוּם בַּגּוֹיִם אָרוּם בָּאָרֶץ." (תהילים).
נכתב על ידי LillyS , 17/6/2017 21:00  
11 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 
הקטע הקודם נמחק מסיבות שלא מתפקידי להתווכח עם אנשים, ולכפות עליהם דברים. את החיים האישיים שלי אשאיר לעצמי. 

יום מקסים ושבוע טוב לכולםחיבוק של הסוררת

נכתב על ידי LillyS , 12/6/2017 07:23  
8 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 

Avatarכינוי:  LillyS

מין: נקבה

תמונה
הבלוג משוייך לקטגוריות: יחסים ואהבה , סקס ויצרים , נשיות
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לLillyS אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על LillyS ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2017 © נענע 10 בע"מ