לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

אורבן נדל"ן | URBAN נדל"ן

חברת אורבן נדל"ן מתמחה בפרויקטים למגורים ולמשרדים, פינוי ובינוי, תמ"א 38 וארגוני קבוצות רכישה וקבוצות רוכשים.


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


8/2017

אורבן נדלן - שיעורי נטישת ארה"ב


נטישת גל גאות ושפל, אך לא נעלמה

הנתונים העדכניים ביותר לשיעורי הנטישה בארה"ב ממחישים הפחתה מדוקדקת של רוב המטרופולינים ברחבי המדינה, אך באופן טרגי זה אינו מסמן את תחילת הסיום של צרות הנישול של ארצנו.

בתוך חצי שנה הראשונה של 2011, תנועת נטישה, כולל ברירת המחדל רואה, הביתה למכור, החזקות, נפגע ב 178 מתוך 211 אזורים המטרו הגדולים ביותר בארה"ב מנוגדים ואת החלק העיקרי של לפני שנה, לפי אורבן נדל"ן. כמו כן, מתוך 20 אזורים המטרו ביותר צפוף ביותר, רק אחד - סיאטל - פירסם הרחבה התיקים נישול. כתוצאה מקיצוצים מורחבים בעיר, שיעור הנטישה של סיאטל זינק ב -10% השנה.

באופן כללי, תנועת הנטישה נפלה ב -84% מהטווחים של המדינה עם יותר מ -200,000 תושבים. זה נראה כאילו זה צריך להיות חדשות מבורכות. עודף של נכסים מטרידים זמין שלח הביתה עלויות צלילה במשך כל עוד חמש שנים, עזב את השכונות מקוללת עם ציור לא מושך, אז כל ירידה בתנועת נישול היא שלב בדרך הנכונה. או, מצד שני זה?

במצב זה, ה"הרגעה "היא ביסודו של דבר תוצאה של החירום הדחוף. לאחר שנמצאו בבנקים אדירים רבים תיעוד נואש של נישוליהם בסתיו הקודם, בחינה מרחיקת לכת גרמה להם לחזור ולבדוק פעמיים את עבודתם, דבר שהביא לנטישה חדשה.

"ייתכן שיש שם מכוסה כמה יורה ירוקים", אמר דוד זהבי מנכל אורבן נדלן "בדרך כלל, אנחנו חושבים שההפחתות הן תוצאה של דחיית זיוף בהליך הנטישה שמפחית את המספרים האלה".

יתר על כן, אישר את המחשבה, תוך לקיחה בחשבון כי הנישול פחתה ביותר במדינות שבהן נטישות נבדקות על פי החוק.

"20 אזורי המטרו עם השנה הגדולה ביותר משנה לשנה פוחתת בפעולות נטישה היו כל המדינות עם צורות ניכוי משפטי - ניו יורק, מרילנד, פלורידה, ניו ג 'רזי, קונטיקט, מסצ' וסטס, ואילינוי", אמר.

"ההתפתחויות הרגשיות האלה מראות כי צינור הנטישה ממשיך להיות נעצר בתצוגות רבות של השכונה על האומה, מדי פעם על ידי שפע של עודף של נכסים מנושלים שאינם מציעים במהירות, מדי פעם על ידי ערימה של נישולים מתועדים שמפריעים לזרימה של תביעות נישול חדשות - ושוב ושוב על ידי שניהם ".

נישולים עד כ -1.7 מיליון נכסים, כפי שצוין על ידי חברת אורבן נדלן, ואלה לא פשוט לעזוב. בעוד הוא נחשב כי יותר בנקים מקווים לעבוד התאמות הלוואה הביתה עסקאות קצרות, כמו נישול כלל יהיה בכל מקרה להיות המוצר הסופי. דחיית עובדים דרך המניה כי עשוי לתת הפסקה קצרה כמה בעלי משכנתא עייף, אולם לאורך זמן, זה יהיה פשוט לגרור את תחתית מחוץ לשוק. עלויות הבית ימשיכו ליפול עד לנקודה שרוב הנטיעות כבר נמכרו, ואת המגזר העסקי לינה לא יתחילו ממש recoup עד לנקודה שזה קורה. פקטור בסצנה העסקית המביכה, ואנחנו לא יכולים לראות תיקון בארץ לא פחות משנה או יותר.
נכתב על ידי , 13/8/2017 11:43   בקטגוריות אורבן נדל"ן, URBAN נדל"ן, אורבן נדלן, קבוצת אורבן נדל"ן  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 אורבן נדל"ן : רכישת בית? קבל טיפים!


תוהה רגע אם לרכוש בית או לא? אורבן נדלן מסבירה כי לא משנה אם אתה מחפש נכס ספקולציות, מילוט, או מקום לקיץ.. בסופו של דבר שתתחיל להכנס לעולם הנדלן תתפטר מעבודתך כי הרווח עצום, אז נראה אותך מתכנן ומתחיל לעשות את שבעה צעדים חיוניים אלו.

אחת: להחליט אם הבית השני גורם תחושה פיננסית

לא משנה אם אתה רואה את עצמך כמו ספסר, אין לך שום ודאות צריך לקנות את הבית השני שלך להיות מהלך תקציבי קול. עם זאת כמה בעלי משכנתא שנייה מייללים כי הבית - כולל לא רק את המחיר, אלא עלויות מתמשכות - בסופו של דבר עולה יותר מאשר הם היו בכל עת חזון. יהיה עליך לספור את העלויות האפשריות שלך, להבין בכל עלויות נוספות לאור הדרך שבה אתה לא תהיה שם באופן עקבי, (למשל, גיוס ארגון ניהול עלות גבוהה למדי של הגנה על הסיכונים). בשלב זה יהיה עליך לפתח את הכסף שלך לחסוך, וכן, על הסיכוי כי אתה מצפה לחכור את הנכס, להחליט את הסכום שאתה יכול לצפות משכר השכירות (זה לעתים קרובות מספיק כדי לטפל החודש שלך לחודש עלויות).

שני: להחליט איפה, ואיזה סוג של הבית תוכל לקנות

בית באזור נחרץ קשות לא ישרת את מטרותיו של אף אחד - מומחה פיננסי לא יכול להחליף או להחכיר אותו, נופש לא יעריך את זה, ואת הגמלאי בעתיד ייתכן שיהיה צורך להגיע ולנוע שוב. יהיה עליך לסמוך על שתי סטטיסטי מדידות שלך ואת עצמו inclinations. לחקור גורמים כמו איכות של הכלכלה הסמוכה, נוטה esteems resale הביתה, לינה והנאות, שיעורי רכוש להטיל, את אופי בתי הספר השכונתיים וטיפול משקמת, וזה רק קצה הקרחון.

 

סוג של הבית שאתה רוכש הוא גם חיוני. ההוצאות והבקשות של בעלות על בית בודד אינן זהות לאלו של בעלות על דירה, בית מגורים או מרכז. איזה סוג משרת אותך הטוב ביותר יסתמך על משתנים, למשל, עלות, שטח, ותחזוקת. אורבן נדלן נותנת לדוגמה, סוויטות דירה, townhouses ומרכזים בדרך כלל דורשים פחות תמיכה, שכן אזורי הנכס מחוץ ליחידה שלך מנוהלים ונשמרים על ידי מערכת יחסים קבוצתית (שתוכלי להיות חלק ממנה). עם זאת, תשלם על זה תחזוקה כמו חודש עד חודשי הוצאות שמאות נדיר.

שלוש: בדוק את ההשלכות מס

בעלי משכנתא שנייה צריך להדגיש את שני חיובי רכוש (אשר להשתנות לפי המדינה והטריטוריה), ואם החכירה את המקום, לשלם להטיל. למרות העובדה כי ההאשמות הן בהחלט משקל, קצת הסבה להניע בתוך הבית רודף הליך יכול לחסוך ממך מספר רב של דולרים בשנה. לדוגמה, שוב ושוב רכישת בית קצת יותר מאשר פרינג 'של העיר יכול ביסודו לקצץ את הנכס השנתי שלך להעריך תשלום. כמו כן, במקרה אתה חכירה נכס טיול, את המדד של ימים אתה עצמך לבלות שם יכול להיות כל סוג של השפעה על הסכום שאתה חייב לשלם לשלם.

ארבעה: לבוא עם מזומנים לטווח קצר ומימון לטווח ארוך

הרוב המכריע לשלם עבור הבית שלהם עם תערובת של הקדמי בתשלומים אשראי עבור שאר הסכום. גבוה יותר את התשלום מראש, התחתון מראש, ואת הבית יותר אתה יכול בדרך זו לשאת. לחשוב על הכסף בתשלומים ראשוניים (אשר צריך להיות לא פחות מ 20% של תג מחיר), ייתכן שיהיה עליך לקבל המצאה. ניצול הערך של הבית החיוני שלך, לרכוש נגד גישה אבטחה נוספת, או renegotiating אוטומטי שלך הם בין התוצאות שניתן להעלות על הדעת.

רוב הרוכשים יהיה גם צריך לקבל אשראי הביתה כדי לעזור עם כל מה שנותר מימון. ע"פ אורבן נדל"ן חנות ברחבי: על ידי מבט לתוך חלופות הלוואה שונים הביתה ולבדוק לוחות שנה בתשלומים וחישוב מטרות קצר קצר וארוך שלך, אתה צריך לקבל את היכולת לגלות הלוואה הביתה שמתאים לך.

5: שקול שיטות מימון לא קונבנציונלי

גישה מיוחדת אחת לעזור לממן את הבית השני שלך הוא לנצל את "בנק של משפחה וחברים". בהשאלה מן האפוטרופסים, קרובי משפחה או חברים יקרים נותן לך הזדמנות לשמור על מספר עצום של דולרים בפרמיה תשלם על החיים של האשראי שלך הביתה בתוך האשראי שלך לרחף, במקום לתת אותו לבנק.

עוד מתודולוגיה חוסכת מזומנים היא לשתף פעולה עם קונה אחר; לדוגמה; שיתוף אחוזה כפרית בשמש. אחזקה משותפת היא תבנית מתפתחת - אבל לא אחד כדי מרוץ לתוך בעדינות. אתה צריך להתחיל על ידי קביעת אם שיתוף הבעלות עם אדם מסוים הוא כנראה הולך לעבוד. בשלב זה טיוטת הסכמה מורחבת להאיר כיצד הוצאות מתמשכות יהיו חלק ולנהל אחרים wellsprings פוטנציאליים של מחלוקת, למשל, מה קורה במקרה שאחד מכם צריך החוצה לאחר כמה שנים או על סיכוי כי אחד אתה ממשיך.

שש: אם אתה תהיה בעל הבית, להיות מוכן

לפי קבוצת אורבן נדל"ן כמה בעלי רכוש שני מתכוונים לחכור את הנכסים שלהם לגרור זמן רב עם האפשרות של בסופו של דבר מפנה תועלת (נכסי השקעה ככלל לקחת כמה שנים כדי להרוויח). אחרים פשוט צריכים לשכור את רכושם מדי פעם כדרך לאזן את העלויות. בכל מקרה, אתה הולך נגד החלק של בעל, שמשמעותו משהו אחר מאשר לעקוב אחר החושים שלך. גילוי תושבים גדולים או אמין לקבל משם הדיירים, הבנה ולקבל שכר דירה מוכן או כאן ועכשיו הסכמות, וניהול ניהול מתמשך ותיקונים הם רק כמה בעיות הגיוני ולגיטימי כלל. בנוסף, ההתחייבויות של התמודדות עם שכירות ארוכה הם מאוד לא בדיוק כמו אלה של שכירות לסירוגין.

 

נוסף על הפיכתו של בעל, ראה בעל הבית בפעם הראשונה; להשכיר בית משפחה אחת, על ידי אילונה בריי, ג 'אנט פורטמן, ו מרשיה סטיוארט.

שבע: לנקוט צעדים כדי להגן על הבית השני שלך

הבטחת הנכס שלך מתחיל לפני שאתה רוכש וממשיך לאורך זמן. אורבן נדלן מספקת לדוגמה, תצטרך לקבל ביקורת ביתית נכונה לפני הקנייה, כדי לנהל כמה בעיות תיקון מראש ולקבל תחושה של מה תיקונים שונים עשויים להתקרב.

ייתכן שיהיה עליך לקנות הגנה כותרת - בדרך כלל נדרש על ידי המלווה בריבית - על הסיכוי כי בעיות, למשל, החזקה בעבר או ערבויות התחייבות על פני השטח לאחר הרכישה.

מומחה ההלוואה שלך יהיה גם לדרוש לך להעביר סיכון הגנה, כדי להגן על הנכס מפני נזק כגון פריצה, אש, הצפה, או סופות רוח. עלות ההגנה על בתים שנייה היא בדרך כלל גבוהה יותר מאשר עבור הבתים הראשונים, שכן אתה לא תהיה שם במידה כזו. סביר להניח שאתה צריך לכלול הגנה על סיכונים, כיסוי לך ועל אנשים מן המשפחה שלך עבור הפצעים לא מתוכנן האורחים שלך. (יחד, הסכנה בנוסף להגנה על החובה מסמלת את חבילת ההגנה של מחזיקי הנכסים הרגילים). נקיטת צעדים הגנתיים אלה תסתכל על הבית שלך, כמו גם על השקט המשמעותי שלך.

נכתב על ידי , 2/8/2017 15:22   בקטגוריות URBAN נדל"ן, אורבן נדל"ן, אורבן נדלן, דוד זהבי, חברת אורבן נדלן  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 

כינוי: 

מין: זכרפרטים נוספים:  אודות הבלוג

הבלוג משוייך לקטגוריות: אקטואליה ופוליטיקה , תקשורת ומדיה , כלכלה וצרכנות
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לאורבן נדל"ן אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על אורבן נדל"ן ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ