לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

אורבן נדל"ן | URBAN נדל"ן

חברת אורבן נדל"ן מתמחה בפרויקטים למגורים ולמשרדים, פינוי ובינוי, תמ"א 38 וארגוני קבוצות רכישה וקבוצות רוכשים.


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


7/2017

אורבן נדלן : "לפעמים, אתה צריך להילחם עם הקבלן על הבית שלך"


אין דבר כזה עיצוב מחדש ללא דופי. עם חבורה של התחייבויות מסוימות כדי להשלים בחינם עבור כל מהלך הדוק של אירועים, בעיות של כל הצורות והגדלים יהיה ללא ספק לבוא. המיזם היה צריך להיעשות שבועות לפני! אתה מתעב את הדיס לקחת זריקה על רצפת המטבח! עבודת הצבע היא להרוס! פתאום, עובד זמני שלך מתחיל להרגיש כמו היריב הרע ביותר שלך. קח נשימה עמוקה, בשלב זה לדבר על זה. "המסחר מחוץ, ללא קשר לאפשרות כי בעל נכון, עלול בסופו של דבר גורם פחות הפרעה ועלות פחות מזומנים סוף סוף", אומר דוד זהבי מנכ"ל ובעלים שותף בחברת אורבן נדל"ן. נלחם בפיתוי להבהיר את העובד הזמני שלך עד שתדלדל מכל סידור אחר - שינוי לאדם אחר יביא לך כנראה 20 עד 40 אחוזים יותר, הוא אומר. במקום זאת, זה מה שאתה צריך לעשות. . . .

בשלב שבו יש עיכובים זמן

העובד החוזה שלך אמר שהמיזם ייקח חודשיים; עכשיו כבר שלוש. מביך, כן, אבל זה הכרחי לזכור כי שום מהלך התפתחותי של אירועים הוא מציאות בלתי נמנעת. "למעשה, תאריך הסיום צריך להיות מנוצל כמקור פרספקטיבה בלבד, ומותר לשנות אותו על ידי העובד הזמני, עם הודעה לבעלים, כמו התקדמות המיזם.הבדיקה האמיתית לקורס הפיתוח של יעילות האירוע היא שיש מומחים על מיקום באופן עקבי ללא זמן השבתה קריטי. " אם אתה רואה הרבה ימים למטה, לייעץ עובד החוזה שלך אז הוא או היא יכולים לשנות במהירות את הבעיה. בינתיים, "לרשום את כל הדחות והתכתבות לגבי מחאות ותשובות בתוך דחיית", אומר דוד זהבי מטעם אורבן נדלן הישראלית. על הסיכוי כי יש רוחות מעלה להיות שאלה חוקית מאוחר יותר, נתונים אלה יהיה רווחי בצורה מדהימה.

בשלב שבו יש להרחיב בעיות ניהול

התייעץ עם הסכמתך כלפיך להתחיל להאיר את מי שאליו אתה הולך, צריך להיות בכל הנוהל. (אם מנהל הפרויקט יכול להיות הבעלים של ארגון הפיתוח, עובד או אנשים שונים). אם אי הנוחות מתסכלת עם מפקח סיכון נבחר - חשבו על תקריות תכנון, התכתבות מתונה, או התכתבויות גרועות - ארכיונים בנושאי ההלחנה והביקוש החלפה. "לא כל מנהלי המיזם הם מחוננים או מקסים באופן דומה", מציין זהבי.

בנקודה שבה אופי העבודה אינו מרשים ביותר

ללא שם: אומלל עם אריח מקלחת שלך? "לטפל בבעיות הטבע בעבודה במהירות עם התגלות", אומר זהבי. "הוצאות נוספות ניתן להתחמק אם העבודה היא נעצרה לפני הפריצה שלה." לדון בנושא עם העובד החוזה שלך ולראות מה הוא או היא צריכה המדינה. "על פי הסיכוי, אחרי הדיבור, העבודה דורשת ריפוי או תיקון, זה צריך להיעשות על פי עלות העובד הזמני", הוא אומר. כך או כך, אם העבודה באיכות נמוכה עדיין תמשיך, לשאול אם זה אפשרי לעבור קבלני משנה - על הסכנה שהוא או היא לא מכיר.

קיימת סבירות סבירה שהעובד הזמני שלך ישתנה עם ההתנגדות שלך מיד. אם זה המצב, "יש מובטחת מומחים בתעשייה בכל חילופי, ועל תשלום של כמה מאות דולר, חקירה ודוח ניתן לקבל בארכיון עבודה גרועה או מבישה", מבהיר זהבי. ואחרי זה יש הנופש הסופי שלך: תיעוד תלונה עם רשות היתר המדינה. כפי שצוין על ידי Kavin, זה יהיה כנראה להנחות את הקשר עובד החוזה שלך, אך זוהי גישה אינטנסיבית כדי להבטיח פיצוי פיזי או כספי.

בכל מקרה, לפני שזה מגיע לנקודה זו, לבחור את העובד הזמני הנכון

זוהי האפשרות ההגיונית ביותר לשמירה על מרחק אסטרטגי מהנושאים הבאים. זהבי מקבוצת אורבן נדל"ן רושם שלושה הצעות ומבטיח שכל עובד זמני מוסמך. "בדוק הפניות ואת מעמדם עם אישור המדינה הלוח, ולאשר להם הגנה על רכוש, שכר המומחים, והגנה כללית הסיכון", הוא אומר. התיישבו על פי בחירתכם לאור המוניטין, לא עלות. זהות היא חיונית באופן דומה; שקול לבחור את העובד הזמני שלך נכנס למערכת יחסים חולפת. "בעל העסק החוזה חייב להיות מערכת יחסים שישרוד את מהלך הפיתוח", אומר זהבי מטעם אורבן נדלן.

נכתב על ידי , 17/7/2017 12:29   בקטגוריות קבוצת אורבן נדל"ן, אורבן נדלן, אורבן נדל"ן, URBAN נדל"ן, דוד זהבי, חברת אורבן נדלן  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 חברת אורבן נדלן - כיצד להציע הצעת מחיר על דירה?


ביצוע הצעה - יחד עם אורבן נדלן. צפו בהסבר שיעזור לכם להציע הצעה על בית ראשון.

1. לפני שאתה מבצע הצעה, להפריש הזדמנות לשקול כל אחד המרכיבים.

האם הנכס ואת השטח של זה נפגשים הצרכים שלך?

אם הנכס צריך הרבה עבודה למשל ואתה לא מרגיש שזה נחשב ערך, אתה יכול לנסות ולסדר.

2. כמה רוכשים נמצאים במצב סידור אידיאלי יותר. אז אם כל הנלווה חל, ודא ולתת למפעיל לדעת. זה יכול להיות אפקט בין אם ההצעה שלך או של אדם אחר להיות הודה!

אתה קונה בפעם הראשונה

אתה לא בשרשרת (לא יש לך השראה משהו להציע לפני שאתה רוכש)

יש לך הצעת חוזה מראש

3. לפני שתבצע הצעה לגלות את עמדתו של סוחר.

במקרה שיש להם את הנכס זמין עבור די הרבה זמן הם עשויים לאשר הצעה נמוכה יותר.

ואז שוב, סוחר אשר אינו ממהר לזוז עשוי להיות מסודר יותר לחכות במחיר גבוה יותר.

ההליך מנוגד במידה מסוימת בסקוטלנד

1. לדרוש את דוח הבית.

על סיכוי כבוי כי ראית את הנכס והערצתי אותו, זו הזדמנות אידיאלית לבקש את דוח הבית של סוחר. דוח הבית (ללא תשלום לרוכש) כולל שלושה מרכיבים:המחקר היחיד המעריך את מצב הרכוש;

דוח החיוניות אשר נותן את הנכס דירוג מיומנות חיוניות;

יתר על כן, סקר רכוש אשר נותן קווי המתאר של נתונים חשובים אחרים, למשל, המועצה מס רכוש של הנכס ושינויים שנעשו.

2. שים לב היתרון שלך.

חברת אורבן נדלן מסבירה כי אם אתה צריך להמשיך לאחר לראות את דוח הבית, זה רגיל לבקש כי המומחה שלך לשים לב ההתלהבות שלך למפעיל תחום של vender. כאשר זה נעשה היתרון שלך יצוין ואתה תתבקש אם תאריך הסיום מתוזמר.

3. ההצעה הודתה.

במידה והסוחר יכיר בהצעה, המומחה שלו ישלח מכתב אישור מוסמך למומחה של הרוכש.

נכתב על ידי , 4/7/2017 14:53   בקטגוריות חברה יזמית, אורבן נדלן, אורבן נדל"ן, URBAN נדל"ן  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 אורבן נדל"ן : דילוג על הסמכת משכנתא


דילוג על משכנתא ופעולת ההסמכה? כדאי או לא? אורבן נדלן עם התשובה!

מה אתה רוצה לנהל את העלות של ומה הבנק ההלוואה אתה לא יכול לתאם, במיוחד במקרה שיש לך אשראי לקוי או לא בטוח לשלם, אז לנסות לקבל מראש מאושר עבור מראש לפני לשים הצעה על הבית. על הסיכוי כי אתה לא, אתה מבזבז את ההזדמנות של סוחר, הזדמנות של מפעיל של המוכר, ואת ההזדמנות של המומחה שלך על הסיכוי כי אתה לחתום על הסכם ולאחר מכן מצא כי מאוחר יותר הבנק לא להלוות לך מה שאתה צריך, או שזה רק להוט לתת לך הלוואה הביתה שאתה מוצא מתאים.

אורבן נדלן מציינת כי חשוב שתדע כי ללא קשר לאפשרות שאתה כבר מראש שאושרה עבור הלוואה הביתה, מראש שלך יכול ליפול דרך סוף סוף על הסיכוי כי אתה להשיג משהו כדי לשנות את דירוג FICO, דומה לממן לקנות רכב. על סיכוי כבוי כי אתה עושה את ההסדר נכשלים להתאמן, ייתכן שיהיה עליך לוותר על כמה אלפי דולרים שהגדרת כאשר אתה הלך תחת חוזה.
נכתב על ידי , 2/7/2017 14:24   בקטגוריות אורבן נדלן, חברה יזמית, דוד זהבי, חברת אורבן נדלן  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 לדף הבא
דפים:  

כינוי: 

מין: זכרפרטים נוספים:  אודות הבלוג

הבלוג משוייך לקטגוריות: אקטואליה ופוליטיקה , תקשורת ומדיה , כלכלה וצרכנות
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לאורבן נדל"ן אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על אורבן נדל"ן ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2017 © נענע 10 בע"מ