לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

ווידויים מעולם האמתמלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    יולי 2018    >>
אבגדהוש
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
הוסף מסר

7/2018


"תראה אותה, איך היא כותבת, רואים שהיא רוצה חיבוק."

"על מה את מדברת? איזה חיבוק? היא רוצה את יודעת מה!"

"על מה אתם מדברים שניכם?? היא רוצה לברוח מהעולם הדפוק שלה שאין לה כלום שם ומפנטזת על העולם שלנו, על קסם, על האפשרות להיות גיבורה ושבדרך גם תמצא את המקום שלה בעולם".

העלפית שדיברה ראשונה התעצבנה,"אתה סתם קוסם מטומטם, בן נשאר בן גם אם הוא סתם בן אדם מהעולם שלה וגם אם הוא ראש קונדפירדציית הקוסמים של יקום האובך. ואת? מי את בכלל? מעין חיקוי גרוע לקומיקס בעולם שלה, את אולי יכולה להציל את העולם פעם בשעה, אבל מה את מבינה בכלל בחיים רגילים?"

גיבורת העל חייכה,"למה את חושבת שאת יותר טובה, עלפית שהיא במקרה גם נסיכת הלילה של קבוצת עולמות שאין בהם יותר מיערות מוגזמים במיוחד ומקור הגאווה היחיד שלכם- זה הגאווה מולדת שלכם עצמכם? גם אני הייתי סתם מישהי עם סתם חיים וראיתי איך החיים שלי מתבזבזים ונעלמים במירוץ של היומיום בלי שהשגתי כלום ובלי שהתקדמתי בכלום. למעשה מלחמת העולם השביעית זה הדבר הטוב ביותר שקרה לי, אפילו אם זה אומר שאיבדתי הכל, את המשפחה שלי, את החברים, את הביטחון והנוחות ששיגרת היומיום מעניקה.

עד היום אני חיה מיד לפה, אבל אני חיה, אני חזקה והכי חשוב מצאתי את המקום שלי בעולם, ביקום אפילו.הייתי במקום שבו היא נמצאת ואני יןדעת." הן הסתכלו אחת על השנייה בזעם עד שהקוסם התערב,

"כן כן שמענו אותכם, העצה וכל הבולשיט הזה,הבחורה היא בתולה! והיא ביישנית מוות ואם היא רק חושדת שמישהו מתחיל איתה היא בורחת באימה.אבל היא אדם בוגר ועם כל הרגשות או המחשבות שלה הגוף הוא עדיין גוף והוא עדיין דורש את שלו, לא מעניין אותה ביישנות או לחץ או העצמה נשית. גוף זה גוף וזהו." הוכ הסתכל עליהן," מה??

אתן לא רוצות לפעמים מישהו? ועכשיו תחשבו עליה היא לא קטנה ממכן בהרבה ואף פעם לא היה לה מישהו" הן עדיין הסתכלו עליו בהלם,"נו בחייכן, אל תשחקו אותה!" והוסיף,"יודעות מה? נעשה כזה דבר, בפעם הראשונה מאז שהכרנו אותה נתערב בחיים שלה, כל פעם מישהו אחר מאיתנו ונראה במה תבחר?" היה שקט לרגע ואז אאורה גיבורת העל הסכימה,"נשמע דווקא רעיון לא רע, הבחורה כל הזמן קוראת לנו ומציקה לנו, ואני יכולה לשמוע אותה אפילו בזמן שאני נלחמת בקרבות, ניסינו לגרום לימים שלה להיות יותר עמוסים, אבל זה לא הצליח והיא שואבת את האנרגיה והמהות שלנו אל בין דפיה, אם הכאב שלה לא היה צובט לי את הלב הייתי מתרגזת שהיא מקפיאה אותנו לנצח." שניהם התסכלו על העלפית שהינהנה בהסכמה. הקוסם המשיך," טוב, אז אני אתחיל, אין לה היזדמנויות להתחיל עם בחורים/שהם יתחילו איתה, כי סגורה וגם היא לא יוצאת הרבה וגם נראית דתית האמת, אבל יש מישהו שכן נראה שמצא חן בעיניה, אז נשלח אותו, מה אתם אומרים?" העלפית נראתה ספקנית "מי זה? כי לפי מה שאני רואה, הבנים שהיא 'מחבבת' היא סתם אוהבת להעביר איתם את המשמרת, אבל היא לא מסוגלת שהם אפילו ילחצו לה את היד מרוב שהם לא מושכים בעיניה," הקוסם חייך," אה לא הם! אני אראה לכם שוב את הרגעים האלו". אאורה חייכה בהתרגשות,"אוי איזה חמודים, הוא באמת מוצא חן בעיניה, זה יכול להיות אפשרי!" העלפית המשיכה להיות ספקנית,"אבל הם לא נפגשים הרבה וברור שאף אחד מהם לא עומד לעשות שום צעד, הבחור כן קלט שהוא מוצא חן בעיניה אבל זהו." הקוסם חייך שתחושת ניצחון," אל תדאגו, אני אסדר את זה".

 

הם התכנסו שוב, הפעם העלפית היא זאת שהגיעה בתחושת ניצחון,

"אה, אני מבינה שלא ממש הצלחת, בשבוע וחצי האחרונים היא עירערה אותנו כמו שהיא לא עשת הרבה זמן, לא נראה שהיא רוצה במיוחד מהתוכנית שלך והיא כרגע בעיקר עצבנית."

אאורה התערבה,"אל תשפטי אותו לחומרה, למרות שאנחנו לא בני אדם גם אנחנו עושים טעויות, רוצה שנתחיל עם התוכנית שלך לחיבוק או עם התוכנית שלי להעביר אותה לאחד מהיקומים שבשליטתנו ולתת לה היזדמנות לבנות את חייה? כי נראה שהיא תקועה, והאמת? אני חושבת שהיא לא סתם מדמיינת את זה, אבל אין לה שום מקום בעולם הזה. לכל אחד בכדור הארץ יש מקום שמחכה לו וכיסא שמתפנה לו. היא אחת מבין הבודדות והבודדים בכדור הארץ על דורותיו שהבינה, שמצד אחד יש בחירה ומצד שני, הכוס החד פעמית שהוא שותה בה היום בבית קפה, זה כוס שנוצרה לפני שנה בידיעה ברורה שהיא נוצרה רק בשביל שאותו אדם ספציפי ישתה בה בעוד שנה.

לה אין את זה, אין את הכוס שנוצרה במיוחד שתשתה בה בעוד שנה או חדר בדירת שותפים שנבנה לפני עשרים שנה בידיעה שבתקופה הזאת והזאת היא תהיה שם והיא כל הזמן תוהה מה עושה אותו האדם שהיא תפסה לו את המקום בדירת השותפים או שתתה בכוס שיועדה לו."

עלפית הירהרה רגע ואמרה,"תראי גם ביקום שלנו אין מקום בשבילה, הבעיה שנוצרה בשבילה בכדור הארץ, בוודאי שתיווצר גם בעולמנו, הרי אם בעולמה אין לה מקום ברור שבעולם שלנו לא יהיה לה מקום."

אני חושבת שאולי עדיף להיפך, שנמשיך לשמור על פרופיל נמוך בתקווה שתמצא מתישהו את המקום שלה, כי לפחות היא נמצתא כרגע בעולמה ומכירה את החוקים ובעולם שלנו הכל כל כך שונה ואולי לא תשרוד אפילו את השנה הראשונה."

למרבה הפלא הקוסם הסכים עם העלפית,"אני חושב שאולי זה היה טעות להתערב בדברים, אני חושב שזה הוסיף לה לחץ מיותר ועוד משהו שהייתה מעדיפה שייעלם, עדיף שננסה להוריד פרופיל כמה שיותר, שתפסיק לחשוב עלינו כי אנחנו לא יכולים להיות הבריחה שלה ושתתמודד עם החיים שלה שם. הם לא מושלמים, הם הרבה הרבה פחות מכך, היא צעירה אבל הגוף שלה שבוא כאילו היא בת 50 והדבר היחיד שיש לרופאים שלה להציע זה כדורים נגד כאב, היא לא נאה ונשית, והיא צריכה להתאמץ כדי להיראות נעים לעין, היא חכמה בצורה ממוצעת אבל לא בצורה שתוכל לסדר לה פרנסה בקלות,

אין לה חברים או אנשים שיהיו שם בשבילה כדי לבכות איתם או כדי לצאת איתם ולהנות, היא רוב הזמן מודאגת וכל ערב היא עומדת מול המראה ותולשת שערות לבנות עד השורש שצצות כל ערב מחדש,

אבל היא נחושה. היא תסתדר. בעולמי היא לא תסתדר כי היא חסרת קסם ולא תוכל לקבל היזדמנות שווה בעולם שלכולם יש קסם,

גם לא בעולם העלפים המלא יצורים וחידות היא לא תסתדר כי הגוף שלה מרוסק והיא פחדנית מדי מכדי לצאת מאזור הנוחות שלה" הוא העיף מבט לכיון אאורה,"ואני חושב שגם בעולמך לא תסתדר, נשאר ממנו רק תוהו ולאנשים רגילים יש רק את המשפחה שלהם, לה לא יהיה כלום בעולמך בלי כוחות על והעולמות שלכם מספיק דומים שגם בתור אדם רגיל היא לא תמצא את המקום שלה."

הייתה שתיקה כמה דקות, ובסופו של דבר הם החליטו,

הם יעזבו אותה לנפשה, גם כשישמעו אותה שואבת עוד אנרגיה מהקיום שלהם אל עולמה אל מילותיה, הם יניחו לה לגורלה.

הם ניסו אבל במקום להגשים משאלה הם הטילו עליה קללה,

שבהינף דחייה של אותו הבחור ניתן להסיר, אבל עדיין קללה.

 

 

נכתב על ידי נראה , 5/7/2018 11:21  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 

כינוי:  נראה
הבלוג משוייך לקטגוריות: יחסים ואהבה , מדע בדיוני ופנטזיה , פאנפיקים
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לנראה אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על נראה ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2018 © נענע 10 בע"מ