לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

עלילות המין של הזמבר
מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


 
הבלוג חבר בטבעות:
 
4/2019

איך גיק יכול למצוא זיון בכנס עולמות


 

או להכיר מישהי כמהו לזוגיות. אני לא ישקר זה לא קל. אפילו שם ולהסביר על ה"קהילה הגיקית" היא מעבר לפוסט אחד.

כנס עולמות קורה פעם בשנה בחו"ל המועד פסח. כול שנה (יכול גם להתבטל, כול שנה בשנים האחרונות). אבל המידע הזה רלוונטי לכול כנס כמעט.

 

עריכה: כתבתי את הכותרת הסליזית הזאת אוטומתית, בתוך ה"מוד"  של הזמבר. זה מצחיק אותי אז אני ישאיר את זה.

 

 

בקצרה כסף. אני לא מתכוון שזה בית זונות. ללמד אותך להיות גיק לא צריך. אז למה כסף?

 

טוב זה לא רק כסף כתבתי על זה בפוסט הזה : איך גיק עם דירה בתל אביב יכול למצוא זיון

 

גם אם יש לך שני דירות או במקרה הזה מליונים, זה לא יעזור לך אם לא תידע איך להשתמש בהם.

 

-אז איך כסף יכול לעזור?

 

לא בצורה ישירה. בכנסים האלא ישנם אנשים שבאים מרחוק ויושנים בכיתות בעירוני ג, לא נוח בכלל. נאמר שהרבה גיקיות (לא כולן תמיד יש יוצאי דופן) שלא גרות בתל אביב מתנחלות אצל מישהו מהאזור בד"כ. 

 

סיפרתי על אחד שיש לו דירה ליד סינמטק שדי מחליף בחורה כול יום בכנס. הוא כבר מקצוען בזה. אני יציע טקטיקות קלות. לא משהו סליזי.

 

-אז יש לך דירה מושכרת סאבלט וכו בתל אביב

 

זה עולה כסף ולא קצת, בין אם הפלת 2000 שקל לסאבלט של כמה ימים או חוזה שכירות במחיר מופקע או אפילו פאקינג קנית דירה במליון וחצי.

 

איך זה עוזר? להציע לסתם אנשים לבוא לישון אצלך ולקוות שמישהי תגיד כן? אומנם טקטיקת מתחילים גרועה אבל לא רע(תיקון רע). תציע לשני המגדרים כדי שלא יחשדו שאתה רוצה להתחיל עם מישהי....אבל שוב כמו שהזכרתי בפוסט בלינק למעלה. אני זהיר סופר זהיר והשיטה הזו היא מתכון לאסון. במקרה הכי פחות גרוע יפגע המוניטין שלך (זו ביצה הם יזכרו אותך 10 שנים אחרי וזה בדוק ממקור ראשון).

 

אם כבר להציע לאנשים לישון אצלך, תציע לכאלה שאתה מכיר ולכמה ואל תהיה קריפי. במקרה הזה בטוח שהם יבקשו שתארח גם חברים (וחברות) שאתה לא מכיר ובכך ירחיבו את מעגל החברים שלך (או מכרים) בקהילה...זה עדיף מעשר לישון על הרצפה בכיתה.

 

טכניקה יותר יעילה זה ארוע מחוץ לכנס, ערב משחקי קופסא\קונסולה, צפיה משותפת בסרט\פרק בפרנצייז הגיקי הנוכחי. זה יתן לך הזדמנות להכיר יותר נשים גיקיות, תזכור לא להיות קריפי או לרמוז משהו מיני וכו וכו (פאקינג תשתמשו בהגיון בריא).

 

יש לך דירה יש לך פלטפורמה לארוע ויש בעיר גיקים וגיקיות מכול הארץ ליומיים. זה יצור לך מוניטין חיובי במינימום. זה לא כדור זהב.

 

אבל זה יתרון שיש לאלא שיש להם כסף.

 

-רכב

 

לא כולן, אבל חלק מהנשים הגיקיות רדודות לא פחות מהשאר ורכב זה סמל סטאטוס. אני יכול להגיד מנסיון אישי שמישהי אחת איבדה בי עניין בכנס בגלל שלא היה לי רכב באותה תקופה.

 

שוב משהו שתלוי בכסף בעיקר.

 

-מקצוע רווחי וכסף בכלל.

 

זה יותר לקשר לטווח ארוך. הרבה מהגיקים שתמיד יש להם חברה שגרה איתם, הם בדרך כלל כאלה עם מקצוע של 15 אלף ומעלה לחודש.

 

אומנם לא לנישואין רוב יותר לכוון מונגמיסטיות סדרתיות, אפילו הגיקית הכי פופולארית בקהילה בוחרת את הבני זוג שלה לפי כמה שהם פופלארים בקהילה ולפי התלוש שכר. בין השאר כי הם גרים ביחד ושוב להשכיר דירה עולה דינרוס. אם אתה מרושש אתה מחוץ למשחק מההתחלה.

 

ואכן גיקיות הן אחלה בנות זוג. אבל עם אן לך דינרוס זה יגמר תוך כמה חודשים (עם יש לך מזל) פרוספקטים אחרים ויותר טובים ממך לא חסר לה.

 

לא שזה שיקול ישיר, אבל מנסיוני זה משפיע חזק. בין אם רק על איך שאנשים תופסים אותך מבחינת סטאטוס חברתי-כלכלי.

 

-אבל זמבר כסף זה לא הכול

 

בהחלט, אם אתה משעמם ולא מסוגל להרשים ולבדר אותה ...היא תימצא מישהו שכן. אם אן בינכם חיבור \כימיה אפילו מנמלית, תקרה אותה תוצאה.

 

בכנסים האלא פגשתי מכאלה שהן קלולסיות ומתות מפחד מגברים לכאלה שכול יום עם אחד או כמה אחרים.

 

פגשתי גם קלולסיות שיתנו לך סקס די בקלות...אבל שוב יש להן כמות פרוספקטים ברמה שלא תידע לעולם(אלא אם תהיה סלב או עשיר או משהו כזה).

 

התסומת לב שאשה גיקית מקבלת בכנסים כאלה היא מטורפת. מספיק בשביל לנפח אגו טוב טוב. מי שנכנס לשוק בשר הזה בלי לדעת יותר מדי יכווה חזק.

 

הגברים שם הרבה פחות בררנים. לא אכפת להם ממראה. הם נואשים לתשומת לב נשית.

 

יש שם כאלה שיש להן 10 לווינים (בחורים שמתרוצצים סביבן כול היום) עם זו לא מישהי עם חברה חברות סביר להניח שיהיה לה לווין אחד ואני בטוח שזה כיף לשחק בהם (לא שופט אני לא הייתי מתנגד לתסומת לב כזו מנשים במקרה ההפוך).

 

נציין גם שגברים שמושכים נשים בד"כ (ה10%) גם ימשכו נשים גיקיות כמו שאשה יפה תהיה מושכת גם בעיני גיק סטרייט ממוצע.

לא יודע כמה גיקיות בד"כ נמשכות לזבלים אלימים, אבל פגשתי אחת או שניים שכן. למרות שכאן מדובר על גיק דושבאג אלים שפחות שכיח בקהילה עד נדיר. טוב יש הרבה דברים שהם לא כסף שמושכים אשה, אבל כסף עוזר אם לא בצורה ישירה אז עקיפה.

 

הטווחי גילאים הם מנערות לא חוקיות לנשים בגיל 40+ יש שם יותר ילדודס לרוב המלצת הזמבר היא לבדוק תעודת זהות לפני שעושים משהו (או למצוא עו"ד טוב אם אתה דביל מספיק לא לבדוק).

 

-מה שמביא אותי לנקודה העיקרית

 

זהירות. אם אתה לא יודע מה אתה עושה ,תסתכל, תלמד, תדבר אם אנשים ותידע שאן לך בעלי ברית גברים (בד"כ) ושידקרו אותך בגב רק בשביל לחסל תחרות בלי למצמץ.

 

תתבונן, תלמד את הקהילה, לפעמים לדבר פחות יותר טוב.

 

-קוספלי

 

לבוא עם קוספלי טוב יכול להקל על להכיר אנשים. זה המקום היחיד שבו תחפושת יכולה לעזור לך לשבור את הקרח.... שווה לנסות.אני לא מתכוון ללהיות סליזי ולהתחיל עם מישהי בקוספלי,למעשה אני לא"מתחיל" בצורה הקלאסית וקרה ולא יעילה וכו, אבל אם זה (הקוספליי) עזר לפתח שיחה מה טוב.

אבל זה חתיכת השקעה של זמן ונחשו מה, כסף.

 

בזמן שהגיקית הממוצעת פשוט צריכה לבחור (כן לחלקן יותר קשה אבל לא עד כדי כך, יש שם הרבה נואשים שיעשו כול דבר).

 

-הכה בברזל שהוא חם

 

לפעמים קורה שמכירים מישהי בלי להתאמץ בכנסים האלה, טעות שהרבה עושים זה להפוך את זה ידידות. שלא תבינו לא נכון ידידות גיקיות זה נחמד, אבל אני רוצה גם חברה גיקית.

 

גם כאן אם תחכה שיתפתח משהו, תסיים בפרנדזון. נשים בד"כ שמות אותך בקטגוריה מהר מאוד.

 

אבל ישנן יוצאות דופן. זה גם תלוי מי שאתה ואיך אתה נתפס בעיניה. אבל לרוב אם תחכה היא תודיע לך ביום מן הימים שהכירה מישהו מדהים ושאתה ידיד נהדר.

 

אני לא אומר לשלוח ידיים או להגיד משהו דבילי שבמקרה הטוב יגמר בהתעלמות (ברע כלא). 

 

א-ב תזמין אותה לצאת\להיפגש איתך אחרי הכנס.

 

איך אתה יודע שמישהי מעוניינת בך? פשוט היא לא תזוז ממך מטר אתם די תבלו את כול היומיים של הכנס ביחד, לא ממליץ לשלוח ידיים לא משנה כמה עניין היא מראה (אלא אם כן זה מה שהיא רוצה).

 

אבל קרה לי מקרה(לפני שנים) של מישהי שהסתובבה איתי כנס שלם ולא היתה מעוניינת בי, סך הכול הייתי לווין שלה שלא תהיה לבד...

בגלל זה אני אומר להזהר. אני יגיד את זה שוב להזהר.

 

-כשה להכיר שם אנשים

 

אירוני שמקום מלא באנשים עם תחומי עניין דומים יהיה כול כך מנוכר. אבל הרבה מאלא שבאים לכנסים האלא באים עם אנשים שהם מכירים ולרוב ממהרים לאחד מהפאנלים שנרשמו אליהם.

מה שיוצר מצב שבו כשה להכיר שם אנשים, תוסיפו את זה שהרבה שם לא מיומנים חברתיים(בלשון המעטה) , מה שיוצר אווירה טיפה מנוכרת.

אבל האנשים נוטים להיות "נחמדים" יותר ממקומות אחרים שהזמבר הסתובב בהם. זו אחת הקהילות היותר שוות בארץ. ככה או ככה.

 

נאמר שהיה לי הרבה יותר קל משמעותית להכיר אנשים בכנס מסכן בחו"ל מאשר ב5 שנים בישראל.

 

הרבה שם בצורה מעניינת לא מחפשים להכיר אנשים בכנסים בכלל (בלי קשר לזוגיות\סקס) הם פשוט לא מעוניינים להכיר אנשים עם תחומי עניין דומים בזמן שבשאר הזמן 99% מהשנה הם בין אנשים שרואים בהם חנונים מוזרים (ולועגים ומקשים על חיהם בגלל זה) מבודדים בלי יותר מדי אנשים עם אותו ראש כמוהם, באיזה חור בסוף העולם...אבל פעם בשנה הם הולכים לכנס גיקי בתל אביב בשביל ההרצאות...ד"ר לנדסמן טובה (תיקון מרצה מעולה) אבל לא הייתי נוסע (רק!) להרצאה שלה מהקריות ויושן על הרצפה בעירוני ג...לדוגמא...יש שם גם אנשים מחורים שרגלי לא דרכה בהם.

 

מה שאני אומר זה שיש שם אנשים מוזרים רובוטיים שגורמים לאדם מוזר כמוני להרגיש מוזר. האשטאג הולכים לכנס גיקי אבל לא מעוניינים להכיר אנשים כמוהם, מעדיפים ערסים שצוחקים עליהם .

 

איך אני יודע? דיברתי עם מלא אנשים שם. אומנם הניתוחים שלי פסודו מדעיים במקרה הטוב. אבל הם מבוססים על הכמות ספרי פסיכולוגיה שקראתי(לא על הידע על הכלים וצורת מחשבה שלמדתי מאותם חומרים) ובכללי על האבחנות שלי על בני אדם בכלל.

חלק מהאנשים בכנסים האלא מאוד אנטי סוציאלים (לא אנשים רעים), אבל מאוד אינטלגנטים, בטוח שהרבה מהם יותר ממני .

 

אבל שוב כשה מאוד להכיר שם גם לבן אדם שקופץ בין מעגליים חברתיים מהרבה קהילות שונות כול השנה(כמוני, למשל).

 

אבל הכרנו בכנסים האלא אנשים מדהימים.

 

עריכה

 

-הגיינה ולבוש

 

הרבה מבאי הכנס לא הכי הגיינים, אשכול פיס מסריח מזעה כאילו זה המועדון של איזה קבוצת ספורט. גם אם אתה נתקע שם יומיים, תביא דאורדורנט, יש גם דבר כזה שנקרא חלבין (חפשו בסופר פארם) שמעלים את הריך של הזעה, גרביים להחלפה אולי טאלק לנעליים ודאורדורנטץ

 

לחלקם יש גם ריך בפה אתה לא רוצה להיות אחד מאלא אז תקנה מנטוס ותצחצח שיניים.

 

נשמע בסיסי? אבל זה לא, זה לבד יכול לתת לך יתרון. תדמיין שהכרת מישהי שהיא החצי החנוני השני שלכם והכול מושלם אבל מסיבה לא מוסברת היא לא מעוניינת בך, אחרי כמה שנים מסתבר שהיית מסריח והיא לא יכלה לסבול את הריח שלך.

 

חלק מהגיקים\חנונים שם גם מתלבשים נורא ולא הסתפרו שנים...אל תהיה אחד מאלא.

 

-פמניזם פוליאמוריה וכול השבאנג

 

הפתעה הפתעה שבקהילה הגיקית יש גם מלא אנשים מקהילות שונות.

 

יש פמנסטיות נחמדות יש קצוניות. לכן אני תמיד אומר שצריך לדבר עם הבן אדם כמה זמן. אני גם לא נוקט עמדות פולטיות ודברים נחרצים מה שמאפשר לי להתחבר ליותר אנשים עם דעות מגוונות.

 

מפוליאמורים יש כול מני סוגים, אבל כאן אל תצפה לקשר ארוך, אלא עם כן אתה מעונין להיות בן זוג שני\שלישי וכו, שזה לא רע סקס מזדמן וחברה מדי פעם. שוב בשביל זה אתה צריך לדעת עם מי יש לך עסק, לדבר עוזר. אני גם יודע איך להעלות נושאים בצורה מעודנת כך שאני מסיג את כול המידע שאני צריך.

אם אתה מחפש סקס מזדמן, לך בראש פתוח לקהילה הפוליאמורית, הכנסים האלא הם מקום מצויין להכיר כאלה אנשים ושוב תהיו זהירים כי זו גם קהילת ביצה שכולם מכירים את כולם (פלוס מינוס) כך שמוניטין וראשם ראשוני נדבק ואי אפשר למחוק(ברוב המקרים). מה שלא תעשה אל תהיה רכושני זה כול הקטע של פוליאמוריה בלי רכושנות. 

 

לסיכום:

 

אני רואה שזה נהיה ארוך מדי ומתפזר לי לניתוח על הקהילה. אני יכתוב עוד פוסט בנושא אחרי הכנס.

 

אני מודע לזה שחלק מקוראי עונים לפרופיל גיק\חנון (לכן כתבתי את זה).

 

השוק בשר של החנונים לא פחות אכזרי משל הנורמיז. אינטלגנציה לא מעידה על אנשים טובים כפי שההסטוריה יכולה להעיד (לא ניתן דוגמא למרות שזה על קצה הלשון).

 

נכתב על ידי , 18/4/2019 21:55  
22 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוטכינוי: 

מין: זכר
הבלוג משוייך לקטגוריות: יחסים ואהבה , 18 עד 21 , סקס ויצרים
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לzambar אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על zambar ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ