לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

עלילות המין של הזמבר
מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


 
הבלוג חבר בטבעות:
 
10/2018

אפילו עם מכוערות אן לך סכוי


כמעט. נאמר וחשבת "לא הולך לי טוב עם כאלה שיפות אז נזיין איזה מכוערת", מליוני גברים לפניך חשבו על זה בתקופת יובש כלשהי. מסתבר שגברים גם "מפחדים" פחות מנשים לא מושכות, מחקרים הראו שהפחד מלגשת לאשה יפה גדול מרוב הפחדים שיש לגברים יותר ממוות (לא זוכר בדיוק את המחקר, לפחות קרוב לפחד ממוות).

 

עריכה: אני לא משתמש במילה מכוערת כמילת גנאי או בשביל להעליב, אני מתכוון לנשים שהחברה מחשיבה לפחות מושכות. כול אחד והטעם שלו. אן לי כוונה להעליב או לפגוע באף אחד. זו גם בקושי העברת ביקורת על נשים, אני רק מציין את העובדות מהנקודת מבט שלי (זה שאני אומר שלצד אחד יש יתרונות לא עושה לו דימונזציה אוטומטית).

 

-אן לה בעיה לגשת אליך

 

ברוב המכריע של המקרים גם אשה "מכוערת" לא תיגש אליך כך שאתה ניגש אליה, מה שנותן לה כוח "אתה רוצה והיא שוקלת", היא גם יכולה לפסול אותך על אותן דברים שנשים שנחשבות יותר מושכות יפסלו אותך, אם אתה משעמם אותה למשל, בקלות היא תעיף אותך.

 

אני כותב על איך לשפר את הסכויים שלך למצוא סקס, הנושא הזה עולה לכן אני מכסה אותו ביחד עם כול הדברים ש"לא עובדים".

 

אם ניגשים אליה הרבה גברים שחושבים שהיא קלה שיחשבו עד מחר, יש לה יותר אופציות ממך. לא אומר שנשים לא ניגשות ומתחילות עם גברים זה פשוט הרבה יותר נדיר. לא אומר גם שכול הנשים הלא מושכות בונקריות. אני רק מספר מה שראיתי.

 

גם לה אכפת מכמה אתה מרוויח אם יש לך דירה ורכב וכו . כמה פעמים ראיתי גברים סופר מוצלחים עם אשה שנראת כמו הצרות שלי רק כי התעלקה עליהם. מדוע שתוריד סתנדרתים בשבילך?

 

בא נאמר שאותה אשה "מכוערת" (לא מושכת תקראו לזה איך שתרצו) רוצה זיון אכשו. היא יכולה כמו כול הנשים לגשת לגבר הראשון שהיא רואה ולהגיד לו "בא נזדיין!" לא שנשים עושות את זה בד"כ...אם בכלל(לא צריכות). אבל גם אם תעשה את זה לא יקרה לה הרבה, זה לא יחשב כהתרדה מינית בכלל. אולי יצא לה שם...שוב לי אן בעיה עם נשים שעושות הרבה סקס, למה שתהיה לי בעיה עם זה? זה מה שאני רוצה סקס.

 

רוב הגברים שהיא תציע להם סקס יסכימו, רק כי אן להם אופציות. תזכרו שנשים מוצאות רק אחוז קטן מאוד מהגברים מושכים (למעשה גם גברים ככה רק שהמשיכה שלהם יותר מבוססת מראה).

 

למעשה גם אם זה גבר נשוי או אחד שיש לו חברה יסכים, או כי היא מרעיבה אותו לסקס או כי נמאס לו ובא לו לגוון ומה אכפת לו סקס קל. תקראו אחורה או  תחשבו לבד כמה כשה לגבר למצוא סקס, זה כמו שמישהו סתם יביא לכם סלסלה מלאה בממתקים בחינם. להרבה גם לא אכפת מבגידה במיוחד עם זה גבר פשוט (לא מאשים אותו אם החיים שלך ריקים למי אכפת ממוסר בסיסי? ומצד שני אני לא מעודד התנהגות כזאת, אבל זה קיים מה לעשות).

 

אבל היא לא צריכה להציע סקס. אם היו לה אקסים היא "תמחזר" (אני צריך לכתוב על זה פוסט).

 

-ברמה תכנית אן שוני בינה לבין אשה מושכת יותר

 

גברים לא חושבים הם מתאבדים על שוק הבשר, אצל נשים זה לא ככה גם אצל נשים שנחשבות פחות מושכות. הן מודעות ליתרונות שיש להן, הן יודעות שיגשו אליהן, הן יודעות שרוב הגברים לא יסרבו להן. למעשה הן דומות לי בצורת חשיבה של לדעת את הצד השני , את הדפוסי חשיבה והתנהגות שלו ולפי זה להחליט מה לעשות. מה שהן עושות עם הכוח שיש להן ומה שאני הייתי עושה  זה  השוני הגדול.

 

אם ככה למה אתה מצפה? שתהיה קלה יותר?

 

-אבל זמבר יש כאלה שקלות יותר

 

נכון יש אבל הן סופר נדירות, אם במקרה אן להן הרבה אופציות ונפלת עליה משמיים אן סיבה שלא תיקח אותך. יש כאלה שסתם אוהבות הרבה סקס שוב נדירות מאוד מאוד.

 

-אבל זמבר יש כאלה שכבדות יותר

 

אן לי אישית בעיה עם שמנות או שמנמנות, למעשה זה לא משנה לי, אבל יש כאלה שהן ממש אוביס, שגם אלא שמתפשרים לא ימהרו לקפוץ על המציאה. לי ברמה אישית אוביס זה גבול, אני פשוט לא נמשך לאשה שנראת ככה. גם רזות ברמה של שלד לא מושך (מקיצון לקיצון).

אבל אני יגיד לכם בקהילה הגיקית שאזכרתי ראיתי גם כאלה שהן ממש אוביס שאן להן בעיה בכלל.

 

-האם הזמבר היה "מתפשר"

 

בוודאי למה לא, אן לי סקס כול יום כמו שאני רוצה,  אני גם יגיד שבין הסקס היותר טוב שהיה לי היה עם נשים שנחשבות ללא מושכות, אני מהלל את האקסית שלי שנתנה לי לגמור לה בפה כול פעם שהזדינו, היא גם נתנה לי לדבר אליה מלוכלך. מראה לא היה לה, גם אופציות אן לה (מלבד למחזר אקסים. זה פשוט דורש פוסט). אני חושב שהגברים בסביבה שלה פשוט מפסידים.

אן לי בעיה עם מראה זיון זה זיון. גם אשה שלא נראת טוב יכולה להשקיע בסקס.

 

-על נשים (מכוערות) באינטרנט

 

כאן יש להן אותו כוח, הן יענו לך יותר זה כן, אבל אם לא תבדר אותה ותתאים לסתנדרתים שלך אן לך הרבה סכוי איתה. אני אומר את זה מנסיון (ונסויים) לאחרונה זה נהיה אפילו סופר כשה, לא נראה לי שהכרתי אף אחת מהאינטרנט כבר שנתיים+.

 

זה שהיא לא נראית טוב לא אומר שאן לה אופציות ולא אומר שהיא "תתפשר"

 

-"אלוהים נתן לה גוף אבל בעט לה בפרצוף" (זה ציטוט)

 

הכוונה זה לנשים עם ציצי ותחת וכדומה אבל עם פנים לא סימטריות\מושכות. לאשה כזאת יכול להיות אפילו פי שניים אופציות מאשה יפה (בין השאר כי ליפה מפחדים לגשת). עם אחת כזאת זה אותו  משחק שום דבר לא קל יותר.

 

לסיכום: זה לא קל וזו לא פרצה, אם זו היתה היו פחות גברים "רעבים" לסקס, כי הם פשוט היו מוצאים פורקן עם מישהי ב"מעמד" השווה להם בשוק הבשר. אבל זה לא ככה (זה כן לפעמים ככה), אבל ברוב הזמן תשאר רעב.


-היא לא הבחורה הממוצעת זה כן

 

אם הצלחת להגיע לקשר כלשהו עם אשה שנחשבת פחות מושכת יש סכוי שתראה שיש לה פחות פוזה ...לפעמים , לפעמים לחלקן יש יותר פוזה. אבל יש לי הרבה דברים טובים להגיד על נשים לא מושכות שפגשתי. אבל שוב אני לא מכליל "מה זמבר אז כול היפות מרשעות ונשים מכוערות הן היחידות שהן נחמדות וחכמות איזו תפיסת עולם מעוותת", אוי גנבתי לכם תגובה טובה. לא שלא אחד מהמגיבים שלי יש תגובה על מה שכתבתי, או תגובה מעבר לנעצה ונסיון עלוב להעליב ולמשוך צומי בעזרת עלבונות נמוכים.

 

אני לא כותב את זה כדי לבאס, ידע הוא כוח. זה ידע שמישהו מוצלח עם נשים יודע בין השאר וזה הידע שאני רוצה להעביר לכם.

 

גם אשה מכוערת יכולה לעשות סקס עם 5 גברים שונים, בלי מאמץ, משהו שהגברים הכי מוצלחים שהכרתי יתקשו לעשות (למצוא 5 נשים באותו יום שיהיו מוכנות לשכב איתם). תנו למידע לשקוע (עם לא ידעתם את זה עדיין).

 

בקצרה "אשה מכוערת" לא שווה סקס קל. במיוחד אם אתה לא מעניין אותה.

 

עריכה נוספת: עוד משהו משעשע שנזכרתי בו, חבר סיפר לי שהוא מכיר את הפיקאפר הכי טוב בארץ (אני אגב שונא פיקאפרים ואת התורות חרטה שלהם), בכול מקרה הוא רצה להדגים את היכולת פיקאפ האגדית שלו. הם חיכו וחיכו ועברו הרבה נשים, הוא ניגש לזוג שמנות והן דחו אותו. הלוואי והייתי רואה את זה בעניים שלי.  זה גם מדגים לכם כמה כוח יש לחרטטן על הכי גדול(רמז כמעט כלום). בכלל לגשת לאשה זרה ברחוב לא יעבוד ברוב הסכויים (גם תלוי בנתונים שלך,דיברתי על זה בעבר).

 

בקצרה אם אתה חושב שאשה יותר נואשת ממך כי היא מכוערת אתה לא מבין איך הכול עובד ושזה ממש לא נכון, יש לה יותר אופציות ממך ברוב המקרים.

 

 

 

נכתב על ידי , 10/10/2018 00:02  
63 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוטכינוי: 

מין: זכר
הבלוג משוייך לקטגוריות: יחסים ואהבה , 18 עד 21 , סקס ויצרים
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לzambar אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על zambar ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ