לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

עלילות המין של הזמבר
מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


 
הבלוג חבר בטבעות:
 
9/2018

נשים באינטרנט 2


אני מרגיש שלא העברתי את הקונספט של להכיר נשים באינטרנט, אם במציאות יש להכי מכוערת ביקוש כמו שלא יהיה לך גם אם תהיה מליונר שרירי עם בטחון עצמי ולשון מזהב.

 

באינטבנט אחת שנראת סביר מעלה תמונה פונים אליה בעשרות, אפילו שנה אחרי שהעלתה את התמונה. אם בכלל תראה מה כתבת לה כתבו לה עוד 10 אותו דבר רק השם והתמונה שלך שונים קצת.

 

אני גם רוצה לספר על כול מני טיפוסים נבזיים של נשים שהכרתי באינטרנט ומחוצה לו (עם האינטרקציה העיקרית אינטרנט בגלל שהיום ככה אנשים מתקשרים).

 

-הפוסטמה מטיזינבה עם אלפי מעריצים

 

נתקלתי בכמה כאלה , הארכיטייפ פשוט, בדרך כלל אחת שנראת סביר, בדרך כלל יש לה גם ציצי גדול מהרגיל או שהיא מדגישה אותו. היא גרה בחור בצפון (ב70% מהמקרים שנתקלתי בהם) ויש לה הרבה מעריצים בקבוצות פייסבוק למיניהן (חלק לא קטן מהאינטרקציה באינטרנט הישראלי היא פיסבוק. אותם מעריצים רוצים רק דבר אחד לזיין אותה. זו האמת. אן להם שום עניין אחר בה והיא מאמינה שהיא משהו אחד.

 

אם בא לה להזדיין היא בוחרת ב"הכי טוב" בעיניה ונוסעת לזיין אותו או שהוא בא אליה. היתה אחת ממש פופלארית שהיה לה ידיד שזיין אותה שנים לפני שזה נהיה לזוגיות... מה מיוחד בו מלבד זה שהוא גר קרוב ויש לו רכב? אן לי מוסג, בנתיים היא שגעה ושיחקה עם גברים בצאט תגובות וכו זה היה המשחק שלה.

 

הכרתי גם אחרת שהתעלקה על סצנת המאטל בעיקר וקטהולו (מהסיפורי אימה של לאבקרפט) זה מספיק בשביל שתזהו מי זאת אפילו בחיפוש קצר בישרא.

 

היא כן היתה נוסעת בכול הארץ ומזדיינת עם סולנים גיטריסטים מטאליסטים. בשלב מסוים עברה לגיקים. היה לה פעם קשר רציני אבל היא ממש לא רוצה עוד אחד.

 

מה הבעיה זמבר היא מזיינת? הכול טוב אבל היא בעיקר מזיינת את הסכל לעשרות גברים בו זמנית. היא אמרה לי בעצמה שהכוח בידים שלה והיא יכולה לבחור כול אחד.

 

עדיין מה הבעיה? כול כך הרבה כוח בידים של אשה אחת או קבוצה של כמה נשים שמנצלות את זה שיש מלא גברים שהיו מתים להכיר מישהי.

 

ואם זה היה הפוך גבר שגר בחור ,הוא היה נשאר כזה ולא מזיין נשים ברחבי הארץ ומשחק ב10 במקביל למשל. הוא לא היה יכול אפילו אחת בזמן שהמקבילה הנשית יכולה להסיג זיון עם 3 בו זמנית. זה הבדל עצום.

 

-הטיזרית היפה

 

אחת שבאמת נראת טוב ולא צריכה אינטרנט כדי להכיר למצוא זיון, מישהו שיזרוק עליה כס וכו. אז מה היא רוצה? להעלות תמונות ושיסגדו לה...

 

פייסבוק ואינסטגרם וכו מפוצצים בבחורות כאלה.

 

אני זוחר שהיתה אחת כזו מחור לא ידוע ליד נתניה שהיו לה יותר עוקבים מדוגמניות ונשים מפורסמות. היו כותבים לה על כול תמונה שאבא שלה מת וצריך לקנות בורקסים לשבעה... אבא שלה היה עובד כפקיד בבנק והוא בעצם עיוור, אם היה יודע מה הבת שלו עושה באינטרנט, כנראה שהיה מת.

היא היתה מצתלמת בחזיה ותחתונים ומעלה את זה סתם בשביל הצומי. לפני עידן האינטרנט אחת כמוה היתה נקברת באנונמיות, בחורה יפה מהשכונה.

אן לי בעיה עם התמונות שלה הבעיה שלי היא איתה. סתם טיזרית. 

היתה עוד אחת כמוה שהיתה מקום ראשון בישרא לפני כמה שנים, עוד פוסטמה בלונדינית שמעלה פוסטים של תמונות ולא תספור אותך.

 

-מה הבעיה שלך זמבר בחורות יפות

 

היתה למישהו שפגשתי ודיברתי איתו על נושא דומה. היה לו דמוי כזה, פוגים. כמה כוח מיקוח יש לילד עם 10 פוגים פושטים מול ילד שיש לו 100 פוגים שהוא רישרש מכול הילדים בשכונה. הילד ע ה10 לא יכול להחליף עם אף אחד ובמשחק הזה הוא כלום. קורבן של הנסיבות או האומנם?

 

זה משול לגבר ממוצא שניגש לאחת כזאת. אן לך כמעט סכוי, העלו אותה על כסא כזה גבוה שאתה כלום בעיניה אלא אם כן אתה עשיר, יפה, עם לשון מזהב, חברים\קשרים ורשימה ארוכה של דרישות. בזמן שהיא רק צריכה להיות שם.

 

יש כאן חוסר מעזן כוחות תהומי והאינטרנט מעצים את זה. פונים אליה אלף ביום? היא אפילו לא צריכה לנפנף היא לא סופרת את האינבוקס המפוצץ שלה (במצב ההפוך אני הייי עושה אותו דבר). אני לפעמים גולש בפיסבוק וכול הפרופילים של הנשים מלאים בתמונות של נשים יפות, לוקח לי זמן למצוא אחת שלא נראת טוב (סתם בשביל העקרון). זה שם המשחק שם, אשה צריכה להראות טוב ואתה לא שווה כלום (עם אתה גבר ממוצא רגיל ואן בך שום דבר רע).

 

העניין הוא שהחוסר עיזון הזה הזוי כי אן בינכם הרבה הבדל באמת מלבד זה שהיא אשה שנראית טוב, אבל עדיין יש לה יתרון הזוי שהחברה נתנה לה . מה מיוחד בה מעבר לציטצי ותחת מה יש לך להציע מעבר לסקס? מה עושה אותך לנסגבת ממני? מה עושה את הסקס שלך לכול כך יקר? התשובה היא בעיקר גברים מפגרים צמעים ונואשים. אחרת הן לא היו יכולות לעשות את זה.

 

-כאלה שאוהבות לשחק בגברים

 

אלא כמו האלא שתיארתי בהתחלה אבל בצורה יותר אובסיסיבית. הן אוהבות ליצור קשרים עם גברים באינטרנט בפלטפורמות השונות ולשחק ברגשות שלהם אני זוכר שאמרתי לחבר שסיפר על אחת כזאת "אתה מנסה לנתח כול מילה שלה ולחוץ כול היום ובצפיה והיא בכלל לא חושבת עליך", זה מתאר את המצב מצויין.

 

גם אם פגשת אותה גם אם עשית איתה סקס. האינטרקציה העיקרית שלה עם גברים זה באינטרנט והן חולות על דרמות(אני יודע ראיתי כמה) ומערכת צאט\הודעות עושה את המשחקי מוח האלא כול כך קלים ועם כמה גברים במקביל.

 

-כול מה שתציע התשובה היא לא

 

היה לי עוד חבר שהציע לאחת כזאת סקס בצאט (כבר שכב איתה בעבר) איזה אדיוט, מה לא ידעת שהיא תקרע אותך בשביל הספורט? היא לא נואשת כמוך לסקס היא רוצה יבאו 10 גברים לספק אותה בתורות.

 

בא נלך קטן יותר תציע להפגש? לא, טלפון? לא. למה לא? הדגמה של כוח באינטרקציה. אם היא תגיד כן לא יצא לה מזה כלום וזה משעמם. ריבים מפגרים זה מה שהיא חיה בשבילו טלנובלה שהיא הבמאי מפיק ודיווה שלו ואתה סק אגרוף.

 

-אז רצית להכיר באינטרנט הא

 

כביכול הטכנולוגיה נתנה לנו יותר אופציות אבל זה לא נכון ובמיוחד כאן. לאשה שאתה פונה אליה יש יותר כוח ואופציות באינטרנט, יותר ממה שיש לה בלי. גם לך, אבל לא בסכאלה של אפילו מישהי שנראת מתחת לממוצע. הרבה מזה תודות לסמרטוטים שמהללים וסוגדים להן בעוורון.

 

לא יודע מי אשם בזה או שזה חלק מהתרבות שלנו. אבל האינטרנט לא נותן לך יתרון משמעותי.

 

עוד משהו שלא הצלחתי להכניס זה את החיפושים שלי בגוגל ופיסבוק. בגוגל אן כמעט תזכורת לנשים שמדברות על סקס או מניות למטרת סקס (אם אני טועה כאן נשמח ללינקים). בפיסבוק הרבה לא יודעים אבל אפשר לעשות חיפושים ממוקדים למשל "נשים שאוהבות את הדף שם כלשהו":

women who like סקס . למשפט הזה יש כמוט עלובה של חיפושים גם על הדף שנקרא סטוץ.

משהו שכן עבד לי זה חיפוש מבוסס מקצוע "עיצוב גרפי" למשל סידר לי כמה הכרויות ואקסית שמוצצת ממש טוב. רק בגלל שעיצוב גרפי הוא אחד מהמקצועות שלי (היום פחות).

 

היה גם אחד שכביכול מצא אהבה באוקי קיופיד בעזרת בוט לא מתוחכם שיצר. נתחיל מזה שהוא דוקטור למטמתיקה וסטטיסטיקה שעובד באוניברסיטה ומריץ מחקרים מבוססי מחשב...חתן להביא הביתה (הוא לא מהארץ), בעקרון הבוט שלו צפה באלפי פרופילים מה שלא אפשרי ידנית ביום או כמה שעות, הבוט פשוט היה צופה בפרופילים בלי לשלוח הודעה. נשים היו רואות את הפרופיל שלו בצפו לאחרונה וגם אם אחת מאלף חשבה שהוא מושך והיה לה אומץ ורצון לפנות אלו זה לא רע. מחקרים אחרים טוענים שאם אתה סם תמונה טובה שמציגה את כולך לא רק פרופיל, מי שתמשך אליך תמשך אליך לא משנה איך אתה נראה...הטמבל חשב שזה עבד לו בגלל שהוא גאון סטטיסטי...

 

נסוי מעניין והממצעים שלו באמת טובים ומעניינים (דוקטור לסטטיסטיקה מה אתם רוצים) ניתן לינק שתראו:

 

https://www.wired.com/2014/01/how-to-hack-okcupid/

 

תגללו לנתונים הסטטסיטים זה ממש טוב, על הארכיטייפים שמצא באמצאות סטטיסטיקה והשאלות של אוקי קיופיד.

 

אגב האתר הזה, יש איזו קבוצה בפיסבוק שבה נשים מתלוננות על אוקיקיופיד. בעיקר חנונניות לפעמים חנוניות יפות. איזה מתנשאות דוחות, המבט למוח של הצד השני דוחה אותי וגורם לי לאבד תקווה במין האנושי תרתי משמע.

 

תעשו כול מני חיפושים חכמים בחיפוש של ישרא ובמתקדם תבחרו רק נשים ואתם תראו עולם שלם...של גועל ורעל. כמה שהן מחושבות, עולם אחר מהפרסונה של האשה העדינה טהורה וכו שמנסים להציג לנו. אני מודע לזה שיש פוסטים מזויפים ובלוגי שקר. אבל חלקם מראים סיפוריטם אמיתיים באנונימיות מוחלטת, חלקם מדויקים שאני מכיר דברים דומים מחיי ונסיוני האישי. זה יצתרך פוסט משל עצמו. 

 

אלא אם כן יסגרו את ישרא וכול זה יעלם.

 

עד כאן אני הזמבר, הזמבר המזמבר.

 

 

נכתב על ידי , 20/9/2018 12:29  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 נשים באינטרנט


נתחיל מהעובדה הפשוטה הרוב המכריע של הנשים לא צריכות אינטרנט בשביל למצוא סקס. למעשה אן סטיגמה אם איזו אחת שנחשבת לא מושכת תיגש לגבר ותגיד לו "יאללה בא נזדיין" גם זיין על לא יסרב לכזה סקס קל.

 

האינטרנט לא נותן לך יתרון גדול אם בכלל בימנו. זה כשה לא פחות אם לא יותר להכיר מאשר בחיים ה"אמתיים". היתרון הוא לנשים.

 

הקנה מידה של הפניות שנשים מקבלות באינטרנט:

 

הנתונים כאן מטורפים, מישהי בלי תמונת פרופיל באתר הכרויות תקבל פניות. למעשה כמעט כול אחת שכותבת בקבוצות פיסבוק שלא קשורות להכרויות מקבלת מבול של פניות מגברים שרוצים דבר אחד, זיון.

 

לא מאמינים? תפתחו פרופיל בלי תמונה באתר הכרויות ותראו. תפתחו פרופיל פיסבוק עם תמונה של מישהי שנרא מתחת לממוצע ותכתבו פוסטים לא קשורים למין בקבוצות.

 

הכמות פניות שמישהי שנראת סביר או טוב צריכה לברור משגעת. אם היתה רוצה לעשות סקס עם מישהו מהם היא היתה יכולה בקלות. היא גם לא צריכה להתאמץ ולפנות כבר פנו אליה מעוניינים. כול מה שנשאר לה זה לסנן אותם לפי רשימת דרישות (אם זה בכלל מעניין אותה ואן לה פרוספקטים מהסביבה הקרובה מחוץ לאינטרנט).

 

במציאות גם אשה שמתחילים איתה עשרות ביום לא מתקרבת למישהי באינטרנט שפנו אליה 1000 גברים, לענות לכולם היא לא תוכל גם אם תרצה. הזו שהתחילו איתה 10 מחוץ לאינטרנט אם היתה רוצה לשכב עם כולם בזמן הקרוב היתה יכולה. זו באינטרנט עם כול הפניות לא תוכל, זה קרוב ללא אפשרי אלא אם כן כול מה שתעשה זה סקס עם אלא שפונטים אליה באינטרנט כול היום.

 

גם החשיפה שאשה שנראת סביר ומטה מקבלת זה משהו שלא היה אפשרי לרובן ללא האינטרנט. פעם בחורה יפה היו מזילים עליה ריר בשכונה עבודה וכו. היום היא מעלה תמונה לאינסטגרם ואולי יש לה אלפי עוקבים. מה שמעלה את התפיסה העצמית והערך עצמי שלה. מה שיקשה עליך בכלל לדבר איתה. 

 

הגברים הקריפים:

 

כול הפחדנים ואלא שבחיים לא היו מעזים לגשת לאשה ולהגיד מה שהם כותבים. נראה שכול אפס עם חיבור לאינטרנט פונה ל100 נשים ביום זה מדהים.

ואם הם מוצאים מישהי זה אחת לכמה אלפים אם בכלל.

 

חלק מהפניות פשוט דוחות סטייל "בובה רוצה זיין!" מצד שני אם אשה היתה מציעה סקס אן עם זה בעיה לאף אחד.

 

הבעיה עם האלא זה שהם מקשים על כולנו להכיר. הם נותנים לכול אחת כמעט כמות אופציות מלאכותית ומעלים את האגו של אתן נשים.

 

אפשר בקלות לפנות לכמעט כול האנשים בהודעת טקסט. זה מקל עליהם מאוד. עד שנחסמים על ידי הפלטפורמות השונות (הם התחילו להגביל את הכמות הודעות שאפשר לשלוח למשתמשים.

 

המחפשות צומי:

 

זה לא רוב הנשים, הרבה מעלות תמונות בפרופיל שלהן למטרת צומי. אני מדבר על אלא שמעלות בכול קבוצה אפשרית סתם בשביל לגרות גברים ולקבל אגו טריפ שהיא חתיכת על.

 

בשנה מסוימת היתה איזו אחת מחור בצפון שעברה באינסטגרם דוגמניות היו לה עשרות אלפי עוקבים. היא היתה נראת די טוב עם חזה גדול,צעירה, כול התגובות שלה היו "בורקסים, אבא שלה מת, נשרף לה הבית", אגב אבא שלה הוא פקיד בנק עיוור ולא נראה לי שעד היום יודע מזה.

היא היתה כותבת על סטוצים ומשחת אותה שרמוטה משוחררת כזאת...הכול פוזה כדי למשוך עוד צומי, בתכלס כול הגברים האלא רוצים זיון ממנה והיא מיבשת את כולם (אתם מאמינים שחסר לה בלי אינטרנט?).

 

האלא שכן מחפשות הכרויות:

 

נתחיל מזה שאם אתה מתכתב עם אחת כזאת סביר להניח שיש לה על אש קטנה עוד 10 כמוך והיא תבחר את "הכי מעניין", קשר עם כאלה גם לא מחזיק הרבה הן רוצות לחוות כמה שיותר. לא נעים אם אתה אחד מאלא שהיא עברה עליהם, אבל אם היו לך את אותן אופציות לא היית מנסה לעבור על כמה שיותר?

 

נתקלתי בלפחות 3 כאלה. מדובר בנשים שלא מחפשות קשר. שזה בסדר...אבל הן סופר נדירות. הרבה נשים לא מחפשות להכיר באינטרנט.

 

אחת כזאת מחפשת חוויות ותזרוק אותך מהר כדי להיות עם הבא אחריך. יש כאלה שבכלל אוהבות לשחק ולהחזיק כמה על אש קטנה. אני זוכר מקרה שאחת זרקה חבר שלי פנתה אליו אחרי שנה. בשבילו זה היה משמח והוא חשב עליה כול היום. בשבילה הוא כלום. יש לה עוד כמה שהיא פנתה אליהם שניה אחרי שכתבה לו. היא גם לא רצתה לחזור אלו רק רצתה לדעת שהוא מעוניין...

 

הכרתי גם אחת שגרה בחור עם האמא שלה אבל היא הכירה גברים מכול הארץ ונסעה אליהם הם אליה. כמובן שהיא שיחקה ברובם ולא היתה יותר מסתם סטוץ ובן אדם מוזר בכללי. מה שבטוח גבר במצב שלה לא היה מקבל כול כך הרבה פרוספקטים עם בכלל.

 

 

קבוצות הכרויות בפיסבוק:

 

כאן יש כול מני זנים של אנשים. מבחינת נשים זה אחלה אגו טריפ. אני זוכר מודעה של אחת יפיפיה שהיא גם רופאה. פרסמו את המודעה שלה בכול הקבוצות הכרויות (יש אחד שיש לו קבוצה עם קשימה של כול הקבוצות הכרויות בארץ מה שמקל על להצתרף לכולן). היא דוגמא מושלמת למה שהולך שם. לא נראה לי שהיא הכירה משם מישהו וגם אם כן היו לה עשרות אלפי פניות.

 

רובן לא מקבלות עשרות אלפי פניות אבל אלפיים זה מספר ממוצע. חלקן בכנות לא יודעות איך להתמודד עם זה ולא יוצאות עם אף אחד מהם.

גבר היה בוחר את הכי יפות או שוות בעינו ועובר עליהן אחת אחת מפיץ את זרעו כמו שהטבע רצה.

 

עוד מקרה קצה מלפני כמה שנים. איזו אחת מעיר גדולה, סיפרה שיצאה עם מישהו מהקבוצה , ביקשה שילכו ללכת למסעדה יקרה והוא השאיר אותה עם החשבון. חלק מהתגובות היו אוהדות, אבל חלקן הראו שהיא עושה את זה סדרתית, משתמשת בגברים לארוחה חינם.

עשיתי לה לייק והיא פנתה אלי. היא רצתה להפגש בספונטניות מאוד (מהרגע לרגע) ואני לא גר קרוב אליה (40 דקות נסיעה).אחרי זה היא אמרה י שיצאה עם מישהו אחר לא הלך וחזרה אלי. החלתתי לוותר, או שהיא ממש תמימה (היה גם יפה) או שיש פה משהו שיטתי. לפעמים עדי לשחרר.

 

אני זוכר גם שתי נשים קצת מלאות (שוות זיון שלא תבינו אותי לא נכון) שכול הזמן מפרסמות הודעת היכרות וכאלה שמפרסמות פעם בשנה (פעם ממש נברתי בקבוצות כאלה שזה התחיל).

 

הרוב המכריע לא עונות ולא יראו את ההודעה שלך. אלא שכן לא סביר שיצא מזה משהו אלא אם כן ישר הצלחת עניין אותן בטקסט  אפילו שהן חושבות שאתה נראה טוב (זה בכללי להכרויות באינטרנט) מצפות שתקסים אותן ותהיה מקורי בצאט. אה ונתונים יבשים כמו עבודה ורכב חשובים.

 

 


החדי קרן ומקרי קצה:

 

פגשתי כמה נחמדות וראיתי ושמעתי על סיפורים שנגמרו בחתונה הכרויות באינטרנט. ברור שיש מקרה קצה ויוצאי דופן. בנוסף בסוף היום זה רק פלטפורמות. אני בטוח שישנן נשים שאפשר להכיר ולא יהיו מתנשאות או הזויות.

 

לסיכום:

 

זה עוד מבוי סתום של שוק הבשר הישראלי. במקום שכול האפליקציות ואתרים האלא אמורים לשפר את הסכויים שלך . גם כאן נשים מקבלות יתרון דוחה.

 

רוב הטכניקות ושטיקים לא יעזרו אתה רוצה והיא שוקלת. האגו שלהן בעננים וגם באינטרנט כשה למצוא סקס. גם את זה הרסו גברים רעבים ונואשים לסקס. המעמד שלך נמוך בבררת מחד, איך גברים מסכימים לסטנדרט הזה אני לא יודע.

 

אם גבר יכתוב "בא לי סקס" יגידו לו לך תביא ביד, אם אשה תכתוב את זה יציפו את האינבוקס שלה אלפים. גם אם תפנה למאות נשים עד שיחסמו אותך כספאמר באותו אתר (מערכת אוטומטית שסופרת לכמה אנשים שלחת הודעות ולפי זה חוסמת אותך).

 

אם אן לך נתונים ואתה לא יודע איך להעיף אותה מהכסע בטקסט לא יעזור לך כלום. נאמר והלך לך כשתיפגשו זה יתחיל מאפס כאילו אתם מכירים מחדש.

 

סקס מזדמן כשה להסיג כאן. גם בעזרת האינטרנט. אבל עדיין זה גם אפשרי אבל כשה פי 10 לגבר, לנשים זה קל.

 

אולי אני יכתוב על זה עוד פוסט שמפרט על עוד דברים בנושא כי זה רחב מאוד. לבנתיים נשאיר אותכם עם זה.

 

נכתב על ידי , 1/9/2018 20:15  
17 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 

כינוי: 

מין: זכר
הבלוג משוייך לקטגוריות: יחסים ואהבה , 18 עד 21 , סקס ויצרים
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לzambar אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על zambar ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2018 © נענע 10 בע"מ