לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

עלילות המין של הזמבר
מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


 
הבלוג חבר בטבעות:
 
6/2018

נשים שנמשכות לגברים אלימים


את זה לא יספרו לכם בשום מקום, לא מחקרים על משיכה, ספרים או קורסים על דייטינג פיקאפ וכו אפילו הולוגרים הכי קצוניים לא מדברים על זה.

 

השאלה היא למה נשים בעצם נמשכות לגבר אלים? או גבר שמראה פוטנציאל להיות אלים מאוד. ראיתי את זה כול כך הרבה פעמים ואני לא מבין למה שאשה תרצה ששני גברים יריבו עליה מכות או שחבר שלה יהיה זה שמפחדים לדבר איתו כי יכול להיות שיתהפך עליך.

על האלא שיריבו עליה מכות אני מניח שיש כאלה שזה גורם להן להרגיש מבוקשות וחשובות עד כדי כך שאפילו ילחמו עליהן בלי מרכעות אשכרה ילחמו.

 

-לא נכון? "זמבר אתה לא יודע מה אתה מדבר אתה מדבר שטויות".

 

בא ניתן לכם רטוריקה הפוכה. אם נשים היו מוצעות גבר עדין ומתורבת וחכם ונחמד כמושך (אני מניח שיש מקומות שכן). אם נשים היו מוצעות כזה גבר מושך. האם לא הרבה מאוד גברים היו מאמצים התנהגויות כאלה? להיות חננה ילד כפות פציפיסט היה נהיה הסקסי הבא. "דה לפלף איז דה ניו בלאק".

 

אני לא מאשים נשים בלבד כן. יש הרבה גורמים כאן. אבל נשים כן קובעות כאן את הטון לפי הסוג גבר שהן בוחרות.

 

האם לא שמעתם פעם "למה נשים אוהבות מניאקים" , למה אתה קורא לו מניאק? שמעת פעם מניאק מדבר עם בחורה? מה הוא אמר לה? בחו"ל הם קוראים לו צאד או עם הוא גנגסטר שחור סקסי מהגטו הוא מכונה טירון. ככה או ככה ,הרבה שמשתמשים בכנויים ושמות האלא מתכוונים לבן אדם לא נעים ונחשו מה. אלים.

או בא נהיה יותר הוגנים משדר "אלימות" הוא גבר גבר,לוחם.

 

-מזה גברי? האם שרירי זה גברי? גבר שיש לו כוח להרים דברים כבדים (סתם דוגמא) "כזה שיגן עלי", עם בטחון דומננטי.

 

אז בחברה שלנו לך לערס (האלא עם הפאסון מאצו ערבי, כולם מכירים אחד כזה)  ותצחק איתו טיפונת על חשבונו. הוא ישר ירתח. אבל אם אתה בגודל שתי מטר ויכול לקבור אותו הוא יהיה נחמד אליך. אז מה השנוי ביחס? היחס "כוחות" היכולת לגרום נזק פיזי, פוטנציאל לאלימות.

אז עם כול הבטחון ודומננטיות כמה אתה יכול להתמודד עם אחד כזה שיעשה עליך פוזות?

 

אני מכיר בבונים כאלא, הם מבינים רק שפה של כוח, במיוחד עם אתה זר. בינהם הם לא רבים הרבה יש להם כבר הררכיה של מי יותר חזק יותר חלש. טוב זה תלוי בקבוצה יש כאלה שהולכים מכות כול יום מגיל 3. או מדברים על זה כול הזמן.

 

אז הבטחון עצמי ודומננטיות האלא זה בסוף מתנכז לפוטנציאל אלימות שלך ל"כוח" שלך. 

 

שוב אם זה לא היה עושה נשים רטובות זה לא היה תופס ההתנהגות הזאת. התנהגות אלימה כן.

 

-אז מה הם אומרים לבחורה

 

איך אחד כזה מתחיל עם מישהי? לפי התפיסה של אותם טיפוסים וולגרית כי הם חרמנים מתים ואן להם שמץ של כבוד לנשים. הרוב כן ידחו בשניות. אבל זה שיהיה הכי דומננטי (אומנם עם אינטלגנציה של קוף), מה שהוא אומר לא משנה, הוא מושך אותה בעצם מה שהוא, זבל אלים שמפחדים ממנו, הגבר הכי דומננטי. לפעמים הן מביטות אותם ומשחקות להם במוח, לפעמים הופכות כזה למפרנס אם הוא חלש מנטלית מספיק. אבל לרוב זה הטיפוסים שהן מתלוננות שהוא דפק וזרק ושואלות למה גברים הם ככה וככה. אז זהו שלא זה הגבר שאת בחרת. את הבחורים הנחמדים ואינטלגנטים את דחית אלא שכן היו מתאהבים בך...בתכלס אלא משעממים קלים להסגה,צפויים ולא מעניינים ויש לבחורה שנראת סביר מינוס הרבה כאלה בבוידם. חלק לא שווים אפילו להיות ידידים.

"איך להשכיב את ידידה שלך", מה אם לפוץ שקרא את ההודעה שלך אן אינטלגנציה חברתית שאפילו תהיה לו ידידה אה?

 

-"רגע זמבר נשים אוהבות גבר יפה על טרודו שמעת (או יותר טוב ראית)"

 

שמעתי מכיר. פאקינג ראש ממשלה, גבר עוצמתי,עשיר, פוליטיקאי ונראה כמו נסיך של דיסני ויש לו אשה בלונדינית דוברת צרפתית וגם הוא דובר צרפתית מון שרי. המלת מפתח היא נסיך של דיסני, הם שטפו לך את המוח להרטיב על גבר כזה. לא שרירי. אבל נראה טוב ומתלבש טוב ואיש עם סטייל. הזילו עלו ריר קיט מידלטון ואיוונקה טראמפ וזה מצולם לנצח (בתמונות סטילס של מבטים מלאי הערצה והדלקות).

 

הוא גבר מושך אבל מסוג אחר. אלימות הוא לא משדר. הוא גם מושך מאוד לנשים מסוג אחר. במיוחד ללוחמות צדק חברתי בגלל ההשקפות היפות נפש פוליטקלי קורקט. גבר כה הוא זן אחר. אכן מהסוג שמושך נשים. אחד הסוגים. לא כולן נמשכות לגבר האלים וגם לא כולם ימשכו לדנדי הקצת נשי עם שער ארוך וכול מה שדיסני לימדו אותנו על איך שנסיך צריך להראות.


-יש גם את דיויד בואי וגונתן דפ. הם נחשבים אובר סקסיים בעיני נשים

 

כה ואני יצתרך לכתוב עליהם פוסט נפרד הם אכן סוג הגבר שנשים נמשכות אלו. פגשתי כמה ואני יכול לומר את ההבחנות שלי כמו חוקר של נשונל גאוגרפיק שעשה מחקר על שימפנזות הומוסקסואליות שכול הנקבות רוצות. אבל בפוסט אחר.


-הייתי חלוק כשכתבתי על זה אבל ההסטוריה אומרת אחרת

 

כשתהיתי אם אולי אני טועה כאן אולי זה לא נכון. קול קטן בראש שלי צרח "אתה צוחק עלי?" זה נכון אני ראיתי נשים נמשכות לזבל אלים מנעורי.

אני זוכר את הילד הכי אלים בבית ספר, במקרה הוא היה בכיתה שלי, הוא נחשב בחור בלונדיני חתיך עם עיניים כחולות אבל פסיכי אלים. בחורות גדולות ממנו בשנתיים הזילו עלו ריר זה לא היה הגיוני.

הילד הכי כריזמטי בכיתה יצא עם אחת הבנות היותר יפות זה כן. הוא לא היה אלים כך שזה לא אבסולוטי.

אני זוכר שפעם אחת הילד הכי פופלארי בשיכבה אמר שהוא נהיה חבר טוב של הכי אלים כי הוא מפחד שהדפוק יום אחד יתהפך עלו, אחרי שניה הוא הבין מה הוא עשה והוא איים עלי שאם אני יספר על זה למישהו הוא הורג אותי. אמרתי לו שאני בחיים לא יסגיר אותו לפסיכי כזה (בעני זו היתה מחווה אנושית, בעינו "איזה פראייר חחח"). אני במקומו גם הייתי מאיים עלי עם סכין שאני ישתוק הדפוק ההוא מסוכן. 

אבל למרות הטבע האלים שלו הוא היה סופר פופלארי. שנתיים אחרי שעזב את בית הספר בחורות עדיין היו מדברות עלו ומתלהבות ממנו.

גם הילד הכי פופלארי בשיכבה היה קורבן של התפיסה הזו, אבא שלו לא רצה שיצא נמושה אז הוא נתן לו להרים משקולות, כתוצאה זה פגע בגדילה שלו והוא נשאר גמד.

בצבא זה שכולן רצו גם היה פסיכופט לא קטן, הוא תוך שבועיים איים פיזית על כול גבר בבסיס שדיבר איתו. אף אחד לא עשה לו כלום שזה הפליא אותי.התנהגות כזאת זה התנהגות של גבר גבר (שכולם מפחדים ממנו).

ראיתי עוד אנסוף דוגמאות לכאלה, גם בעבודות הראשונות שלי אני זוכר איזה בריון אחד שעשה מה שבא לו שכול העובדות האחרות רצו. לא מבין למה לא שחררו כזה עובד דביל בריון אבל לא מוכן להרים דברים כבדים...ואיך כזה יצור נהיה פופלארי.

 

על הדרך מי שלא היו פופלארים זה אלא שלא הראו אלימות וניסו להתחבר בצורה "נחמדה" בלי משחקי כוח ושטויות, להיות טיפה אינטלגנט גם לא עזר להם.

 

-גם שופטים אוהבים אותם

 

כמה פעמים ראיתי (בבית משפט) איזה מסכן שהלך מכות עם איזה גורילה ובבית משפט לא הצליח להוכיח "הגנה עצמית", אני לא מבין איך אתה רואה בעניים שלך לפלף בצד אחד ובצד השני איזה גורילה ואתה מחליט שהלפלף יותר מסוכן כי הוא השתמש גם ברגליים? או במשהו שתפס ביד להגן על עצמו.

ואז יש לך כתם לכול החיים על תקיפה. בשחור על גבי לבן לא יהיה אפשר לראות שאתה היית סתם קורבן שנתקל בדביל הלא נכון.

אני מדבר פה על חננות שבחיים לא היו יוזמים אלימות שנפלו על הבריון הלא נכון וחטפו את המכות של החיים שלהם.

אחד מהדברים שגורמים לי לחשוב שאני בר מזל זה שראיתי מקרים כאלה מוקדם בחיי וזה לימד אותי להמנע מאינטרקציה עם אנשים פסיכים שילכו איתך מכות גם אם תדבר איתם על מזג האוויר.

 

-בא נחזור להתחלה

 

אז נאמר בעולם הפוך שלהיות גבר עדין, "נחמד" ואינטלגנט זה מה שהיה מושך נשים. האם גברים לא היו שואפים לזה או לומדים להתנהג ככה? תראו מה גברים שנואשים לסקס עושים היום ומה הם מוכנים לעשות. האם הם לא היו נהיים לחנונים גיקיים עם זה סוג הגבר שהיה מושך בעיני נשים? (שאלה רטורית).

 

שלא תבינו לא נכון אף אחת לא קמה בבוקר ואומרת לעצמה "אני רוצה גבר אלים!" זה משהו אינסטנקטיבי. גם בטבע זה ככה, אצל הרבה בעלי חיים הדרך להראות דומננטיות זה בצורה פיזית בקרב טיקסי. רק שאצלנו אנחנו סופר אלימים ופסיכוטים ורוצחים בשביל הספורט (בני אדם, בעלי חיים לא רוצחים בשביל הספורט באותה מידה).

 

זו משיכה יותר "קדומה" כזאת. אנחנו מחוויטים לזה גנטית כביכול (או שזה משהו נלמד המדענים חלוקים כאן). אבל כן גבר אלים או גבר שמראה פוטנציאל לאלימות ומה שבא עם זה "דומננטיות" על אחרים, מעצם העובדה שהוא יכול לסדר להם את הפרצוף.

 

גברים אחרים יהיו יותר נחמדים למישהו שנראה כאילו הוא יכול לסדר להם את הצורה וזה נותן לכאלה סוג של סטאטוס חברתי. גם אם אותו טיפוס לא אלים. מספיק שיראה "מפחיד".

 

כאלה גם נוטים להיות יותר דומננטים ולא עושים חשבון לאף אחד(הם רגילים שכולם מפנים להם דרך מפחד). כן ואומנם יש נשים שלא נמשכות לכאלה.

אני יגיד לכם שגם בקהילה הגיקית גיליתי שנשים מחפשות את הגבר היותר "גברי" ויותר אלים\דומננטי, לעומת הגבר שיחלוק איתן תחומי עניין ותחביבים (מקסימום הם יעשו אחד כזה לידיד). 

 

-עריכה: האמת גם בספרות ימי הבניים דיברו על זה


אני זוכר סופר איטלקי מתקופת תחילת הרנסאנס שכתב ש"נשים הן הדיקטטור שמחליט מי זה אביר אמיץ ומי לא" הוא לעג לאבירים וגנרלים צרפתים שנלחמו ומתו בשביל אות כבוד ויותר חשוב הכרה של גבירות (נשים בסוף היום). נראה שאני לא המשוגע היחיד שחשב ככה. הוא הוסיף ואמר שמהמדינה שלו (איטליה) יזכרו יותר את כול הממצעים והפלוסופים וזו האמת. תנו שם של אביר או שר צבא צרפתי אגדי מאותה תקופה. אכשו האם אתם יכולים לתת שם של פילוסוף איטלקי מאותה תקופה,או אומן,או ממציא בא ננסה: דאנטה(סופר\פילוסוף),לאונרדו דווינצי,מיכאלנגלו,רפאל (מתחיל להיות פה צבי הנינגה אני יפסיק). זה לא מפריך את הטיעון שלי. רוב הגברים האלה קיבלו הכרה רק לאחר שמתו.

כנראה שגם אז כדי להרשים אשה היית צריך להדגים אלימות או פוטנציאל לאלימות (יותר להדגים). נחשו על מה היה הספר שלו? גברים אלימים! הגברים הכי פופלארים אז היו השודדי דרכים  וכנופיות פושעים\שכירי חרב כאלה. את מי הנערה הכי יפה שכולם רוצים רצתה? את זה עם המוניטין של בלאגניסט פושטק אלים...הייתי נותן דוגמאות מסרטים ומדיומים דומים של היום אבל אתם יודעים לבד.

 

לסיכום:

 

אם למישהו יש טיעון נגד נשמח לשמוע. אבל נסיון חיי מראה לי שזה העניין. מה לעשות עם זה? כלום. רק להבין את זה. זה גם חשוב. לדעת עם מי יש לכם עסק. אני יגיד שזה לא עצר אותי מלמצוא סקס או זוגיות. אבל זה כן מכשול אדיר שזה מה "שעושה את זה" לנשים.

 

אם להשתמש בידע הזה ככלי, אתה צריך רק לשדר אלימות או לשדר שאתה "בחור כשוח" ולהראות קצת שרירי ומאיים. זה ימשוך כול מני נשים .

שוב לא צריך להיות אלים באמת רק לשדר את זה (אפילו לא במלים).

 

באסה אבל זה העולם שלנו. אני יציין שבחלק מהמקומות זה פחות משנה. אבל בישראל זה חשוב יותר ממקומות אחרים.

 

אני גם יגיד שגברים שמושכים נשים בצורה הזאת הם לא כול כך נפוצים. זה בדרך כלל הזה שהוא "הכי הכי" דומננטי בצורה הזו.

 

אולי בימנו אם נשים היו דוחות בצורה גורפת גברים אלימים היה פחות אלימות (כי להיות אלים=אן סקס) אני תוהה אולי. 

 

נכתב על ידי , 9/6/2018 22:27  
30 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 

כינוי: 

מין: זכר
הבלוג משוייך לקטגוריות: יחסים ואהבה , 18 עד 21 , סקס ויצרים
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לzambar אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על zambar ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2018 © נענע 10 בע"מ