לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

לא קונים מכינים לבד

מחיר המזון בישראל מרקיע שחקים .גם המעמד הביניים מתקשה לפעמים לרכוש אותו או נכנס לחובות כדי לשמור על רמת חיים סבירה אני מאמינה שבמאמץ קטן ניתן ליצור רוב המזון שאנו רגילים אליו בהכנתו בבית. קשה לאמין אבל אפשר לחסוך הרבה כסף ולהרוויח הרבה בריאות


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


1/2016

למה לקנות ? מכינים לבד


 לכל אוהבי יוגורט שלום רב. 

כמה עולה ליטר יוגורט שקונים? אם קונים בגבעים , אז שמינייה תעלה  כ23 ש"ח. כל גביע עולה כ 3 ש"ח. אם קונים גביע בודד הוא עולה  כ 3.60 ש"ח. 

כמה עולה ליטר יוגורט שמכינים לבד? כ 6 ש"ח. 

 

איך מכינים יוגורט בבית? 

מחממים חלב (לא רותח! רק חם) ושופכים אותו לטרמוס עם רבע גביע יוגורט קנוי. (זה הסטרטר תשתמשו בן כמה פעמים) . תסגרו היטב את הטרמוס. אחרי 12 שעות יהיה לכם יוגורט! כל גביע עולה פחות 1 ש"ח ....

 

או תכנסו לפה

 

http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?entryId=3058374

נכתב על ידי clara , 15/1/2016 18:55  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט



כינוי:  clara

מין: נקבה




הבלוג משוייך לקטגוריות: התנדבות ומעורבות חברתית , כלכלה וצרכנות
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לclara אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על clara ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2017 © נענע 10 בע"מ