לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

NEW WORLD ORDER


"המין האנושי יהפוך אז למשפחה אחת גדולה והעולם יהפוך להיות המשכן לבני אדם רציונליים." - אדם ווייסהופט


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


10/2017

המקום הנטוש ביותר בגיהינום


בחזון הגיהינום של דנטה, פרוזדור עומד לו, בין שערי הגיהינום לנהר אכרון (נהר האוי, היגון) היכן שכארון, בעל המעבורת, מעביר את הארורים על פני נהר המים השחורים משחור שזורם במהרה אל עבר המדור הראשון של הגיהינום, גיהינום יאה.

בזמן שהם פוסעים דרך הפרוזדור, נשמות הארורים נתקלות במחזה מוזר - הנשמות האבודות. בזמן שהארורים לא משתהים בפרוזדור יותר מדי - הם רק חולפים על פניו - נשמות הארורים לכודות שם...לנצח!

אלו הן הנשמות שלא גן-עדן ולא גיהינום רצו לקבל אותן. גן-העדן סגר את שעריו בפניהם והגיהינום לא רוצה אותם, כך שאין להם לאן ללכת. אין להם בית. הם אבודים באדמתו של אף אחד.

מה הם עשו שהם סובלים מגורל שכזה? אלו היו הנשמות אשר סרבו לתמוך בצד אחד או אחר בחיים - הם היו הניטרליים, הבלתי-מחויבים, אלו שחיו רק עבור עצמם, אלו שהצטרפו לאף מטרה פרט למטרתם. הם לא בחרו לא בטוב ולא ברע אלא סך הכל חיו את חייהם מבלי לעשות בחירות מוסריות, מצפוניות כלשהן. הם היו ציניים וסקפטיים, תמיד מחשבים את היתרון העצמי שלהם.

במיתולוגיה הנוצרית, כשהמלאכים של לוציפר מרדו כנגד אלוהים, ומיכאל המלאך העליון הוביל את המלאכים הנאמנים לקרב מולם, מלאכים רבים נשארו ניטרליים, עומדים בשולי הקרב, מחכים לראות מי ינצח. כשאלוהים השליך את המורדים אל הגיהינום, הוא דאג לשלוח גם את המלאכים הניטרליים אל הגיהינום אבל השטן לא רצה אותם יותר מאלוהים בעצמו. כך הם נשארו לצמיתות לצד נהר הגיהינום, מנודים מחצייתו ובאפן שווה מנודים מעזיבתו.

זהו הגורל של כל בני האדם שמסרבים לבחור במטרה, מסרבים להתחייב, מסרבים לעקוב אחרי באנר כלשהו. הם נקראים ה-Ignavi, והם היצורים הפתטיים והנחותים ביותר עלי אדמות. הם האדם האחרון, ההפך הגמור מהסופרמן. הם יצורים נלעגים וחלשים שנשארים כאשר גן-העדן והגיהינום לקחו לעצמם את כל הנשמות שהם רצו לקחת.

ה-Ignavi הם אנוכיים, מרוכזים אך ורק בעצמם, תמיד מחפשים אחרי היתרון העצמי שלהם ולעולם לא בוחרים באף צד, לעולם לא נלחמים, לעולם לא יסכנו את עצמם, לעשות הקרבות כלשהן. החישוב שלהם תמיד זהה: תן לאחרים להילחם ואז תראה מה נשאר אחרי שעשן המלחמה מתפזר. תראה אילו הזדמנויות ליצירת רווח עצמי נותרו...אתם יודעים, כמו קפיטליזם של שוק חופשי. הם ניטרליים פחדנים שמסרבים להתחבר לאף מטרה עד שברור לחלוטין מי מנצח. (אין להם מחויבות אידאולוגית כלשהי ויתמכו במי שניצח, לא משנה מי, כך מגדילים את הרווח העצמי שלהם). הרוב האבסולוטי של האנושות שייך ל-Ignavi, לא הארורים ולא המושעים. לשטן ולאלוהים לא יהיה שום דבר להציע להם פרט לרחמים.


גורלם של ה-Ignavi הוא גורל אכזר. הם נידונים לרוץ ערומים לנצח מאחורי באנר ריק (הבאנר של כל אלו שלא הייתה להם אף מטרה בחיים פרט לעצמם), מרפרף לצד אחד ואז לאחר (לעולם לא מכוון לעמדה ברורה שמשקפת מטרה ברורה), ושהם לעולם לא מצליחים לתפוס אותו (כפי שהם לא הצליחו לתפוס אף מטרה בחיים).

בזמן שהם רודפים אחרי הדגל הריק, הם נעקצים ללא הרף, בנצחיות על ידי צרעות ודבורים. עם כל עקיצה, דם וחומר רקוב נשפכים מהם, ומהווים אוכל לתולעים ולרימות שסובבים אותם וה-Ignavi מוכרחים לרוץ על פניהם. במהלך חייהם הם סירבו להיעקץ על ידי אף מטרה וכעת הם נעקצים ללא הרף. התולעים רושמות הודעות מעליבות בדם על האדמה בנוסח לא ידוע.

זעקות האוי של ה-Ignavi הן ללא הרף. האוויר תמיד מלא בזעקותיהם, צעקותיהם, בכיים, וקריאות למחילה. העינוי שלהם הוא נצחי.

"המצב העגום הזה [דנטה מודרך על ידי המדריך שלו וירג'יל] נסבל על ידי כל הנשמות הקודרות של אלו שחיו ללא שבחים וללא האשמות. הם מעורבבים עם מקהלת המלאכים הפחדנים שלא מרדו באלוהים ולא עזרו לאלוהים לעצור את המרד, אלא פעלו אך ורק למען עצמם. גן-העדן השליך אותם ממנו על מנת לשמור על ההוד והפאר שלו מלהיות מטומאים ומעמקי הגיהינום סירבו לקבל אותם על מנת ונשמות הארורים בגיהינום לא יזכו לתהילה ומעמד על פני הנשמות האבודות...העולם אינו מאפשר שום דיווח עליהם. רחמים וצדק לא משרתים אותם. אל תדבר עליהם, רק הבט עליהם ועבור הלאה."

"הבטתי וראיתי באנר מסתובב שחלף כל כך מהר שנראה כי לעולם לא יעצור. ומאחוריו הגיעה רכבת כל כך ארוכה של אנשים שלעולם לא הייתי מאמין שהמוות לקח איתו כל כך הרבה נשמות...הארורים האלה, שלעולם לא באמת חיו, היו ערומים ועקוצים על ידי צרעות ודבורים שגרמו לפניהם לנזול מדם, שהתערבב עם דמעותיהם שנוזלות לרגליהם ורימות מחליאות נאספות על הרפש." - דנטה

ובכן, האם גם גן-העדן וגם הגיהינום ימנעו את כניסתכם? מהי המטרה הקדושה שלכם? אילו החלטות מוסריות לקחתם בחייכם? איך שירתם מישהו או משהו בחייכם מלבד את עצמכם? האם גורלכם הוא לנצח לשכון לצד האנטה-גיהינום? המקום השומם וחסר התקווה הזה נמצא בתוך הפרימטר של הגיהינום אך לא באמת חלק ממנו. ארץ לעולם-לא, האמתית.

להיות צדקן, דנטה מספר לנו, הוא יותר מסך הכל לא לחטוא. בניגוד לנשמות הלא-מחויבות, אתם חייבים באופן אקטיבי לחפש מטרה ולהיות בצד של הצדיקים. אתם חייבים להיות בצד הנכון, לא הצד הלא-נכון ולא הניטרלי, האמצע האגנוסטי. אתם חייבים לבחור ולהתחייב!


נכתב על ידי , 31/10/2017 10:53  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 התנועה מאותחלת


אתם השינוי בעולם. אם אתם לא תשתנו, העולם לא ישתנה.

הגיע הזמן לעבור את תהליך המטמורפוזה שלכם. להפוך מזחל לגיבור. מתולעת לאל.
שינוי הוא הבסיס של הכל, והדבר שדורש שינוי יותר מכל הוא לא העולם אלא אתם עצמכם. כאשר אתם משתנים, אתם תראו את העולם עם עיניים חדשות לחלוטין, אתם תראו שכל הדברים אפשריים, ואתם תראו אלפי התחלות חדשות.

הרימו את רמת המשחק שלכם! הביאו את הציון הכי טוב שלכם או שאל תטרחו בכלל להופיע. מי רוצה את השני הכי טוב, הבינוני, זה שעושה חצי עבודה? התנועה שלנו רוצה רק את בעלי ההישגים, המוכשרים, האינטליגנטים, אלו שיכולים לגרום לדברים להתרחש מאשר רק לדבר עליהם או לגנוח על זה.נכתב על ידי , 30/10/2017 09:45  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 קונספירציית הארמגדון


מהי קונספירציית הארמגדון? זוהי המזימה הסודית להרוג את "אלוהים"...אל העינויים האברהמי, אל הטרור האברהמי...האל הדיאבולי שמצווה על אבות לרצוח את ילדיהם כמבחן לצייתנות עיוורת. 

 

שימו לב שעדכנו אזור לשאילת שאלות. אתם יכולים לשאול שאלות אודות המסדר, הן יעברו להמתנה ויענו בהקדם האפשרי.

 

*אם אתם אוהבים את הבלוג הזה, עזרו לנו בחשיפה והצטרפו ותמכו בנו בעמוד הפייסבוק.*

 

נכתב על ידי , 29/10/2017 08:39  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 אין מיסוי ללא ייצוג


האמריקאים מורדים כנגד העריצות האימפריאליסטית הבריטית ודורשים בצדק, ייצוג בפרלמנט. כיום, אתם יכולים למצוא באופן שגרתי למדי, "פטריוטים" אמריקאים שדורשים לשים קץ לממשלה והחלפתה על ידי השוק. אז הנה שאלה עבור כל אותם ה"פטריוטים"...בהתחשב בעובדה כי כל השווקים מנוהלים על ידי ועבור בנקים גלובליים, תאגידים גלובליים, ואליטה גלובלית סופר עשירה, באיזו דרך השווקים מספקים דין וחשבון לאנשים? האם אנחנו יכולים להצביע ולבחור את ה"שוק" או המנהלים שלו ובאותה דרך גם לפטר אותם? האם אנחנו יכולים לפטר את האליטה הגלובלית הקפיטליסטית? האם אנחנו מיוצגים במידה כלשהי על ידי השחקנים הקפיטליסטים הגדולים? האם לאדם הפשוט יש מילה בנידון כנגד השחקנים הקפיטליסטים הגדולים והשווקים? ואם לא, האין זו עריצות? השוק הקפיטליסטי הוא עריצות ללא פנים, או בעל פנים של האליטה העשירה אשר נחבאת היטב מאחורי אבסטרקציה חסרת פנים כך שלא נוכל לראות את הרודן שדורך על פנינו.

 

*אם אתם אוהבים את הבלוג הזה, עזרו לנו בחשיפה והצטרפו ותמכו בנו בעמוד הפייסבוק.*

נכתב על ידי , 28/10/2017 14:13  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 האם אתם אויבי המין האנושי?


ירושה היא המנגנון המדויק אשר באמצעותו המתים שולטים בעריצות ורודנות על פני החיים. כאשר אתה מת, אתה מת. ההון שלך לא חי על מנת להיות מועבר הלאה, בירושה לנפוטיסטים אוכלי חינם שלא עשו שום דבר על מנת לזכות בכך. ירושה היא כלי הרווחה של האנשים העשירים. ואף אדם שפוי, ישר והגון לעולם לא יקבל זאת. למעשה, אם אתם מעוניינים לבדוק סממנים אלו בדיוק באדם, תשאלו אותו את דעתו על ירושה. תגובתו תעיד על מידתו. ירושה היא הדרך בה העשירים שולטים בעניים ושמים אותם ב"מקומם". זוהי הדרך בה המתים שולטים מעבר לקבר על ידי שלטון פוסט-מורטם. למתים אין זכויות משפטיות ואין להם גם חלק בעולם החיים. העברות פוסט-מורטם של ירושה, כוח והשפעה, חייבות לצאת מן החוק על ידי חקיקת פרו-חיים רציונלית, שמאלנית. כלומר חקיקה שנועדה להבטיח כי גופות לא יוכלו להכתיב את עתיד המין האנושי על ידי בחירה סלקטיבית של מתן יתרונות פיננסיים מכריעים לנבחרים ("העם הנבחר").


המשימה של האליטה העשירה היא להבטיח שמשפחותיהם ישלטו על כל שאר האנושות, לנצח. דור אחרי דור. איך? באמצעות ירושה. החלום הרטוב של האליטה הקפיטליסטית האולטרה עשירה היא 0% מס ירושה. וירושה היא כמובן הדרך בה הם מעבירים יתרונות פיננסיים מכריעים מדור לדור אד-אינפיניטום. באמצעות ירושה הם מרמים את המערכת, ומקימים קרטל עצמתי מהיכן שכולנו מנועי גישה אליו (אם אנחנו מטומטמים ופחדנים מספיק כדי לתמוך במערכת הזאת).

מהי תרופת הנגד לשלטון העריצי של האליטה העשיר, ומה האליטה העשירה שונאת ומפחדת ממנו יותר מכל דבר אחר?...100% מס ירושה! כל בן אדם, לא משנה מיהו, אשר מתנגד למס זה - המס אשר מבטיח ששום שלטון רודני לא יוכל לשלוט על העולם הזה באמצעות הון שמועבר בתורשה (הון פרזיטי, הון שהושג שלא בדרך ישרה על ידי אוכלי חינם שלוקחים אותו מבלי לשאול שאלות ומבלי להטיל ספק מאחר והם פתטיים ויודעים שהם בחיים לא יצליחו לעמוד לבד על הרגליים שלהם ולהשיג את הכסף בכוחות עצמם ובזיעת אפם) - מתנגד להתקדמות המין האנושי ולחירות עצמה במלוא מובן משמעותה. כל אחד אשר מתנגד למס ירושה אבסולוטי של 100%, תומך באנטי-מריטוקרטיה ותומך בשלטון הרודני של האליטה העשירה.

אנחנו שמים לב לכל התאורטיקנים הקונספירטיביים המטומטמים שזועמים כנגד מס ירושה וקוראים לזה "קומוניזם - כפי שהאליטה העשירה - מושכי החוטים של אותם מטומטמים, רוצה שתקראו לזה. הנה האמת הפשוטה על העולם:

1. תזה: קפיטליזם של שוק חופשי - הזדמנויות לא שוות ותוצאות לא שוות - נכשל.

2. אנטיתזה: קומוניזם - הזדמנויות שוות ותוצאות שוות - נכשל.

3. סינתזה: מריטוקרטיה - הזדמנויות שוות ותוצאות לא שוות - הפתרון היחיד.
מריטוקרטיה היא הכל אודות האנשים החכמים והמוכשרים ביותר...מכל רקע, לא משנה עד כמה צנועים או חלשים הם...להגיע לפסגה על מנת וכולנו נוכל ליהנות ולהפיק תועלת מן המומחיות, האינטליגנציה והכישרון שלהם. זוהי לא שאלה של גל עולה של כסף שמרומם את כל הסירות בים. אלא של גל עולה של כישרון ואינטליגנציה.

תפקידה התקין של המדינה היא לייעל את עצמה על ידי ייעול כל אחד ואחת מאזרחיה ללא יוצא מן הכלל (ללא הבדל בין דת, גזע ומין). היא חייבת למקסם את הפוטנציאל של כולם. מכל רקע. מדינה אופטימלית היא אחת אשר נשלטת על ידי האנשים החכמים והמוכשרים ביותר מבין אזרחיה - המלכים הפילוסופיים של אפלטון. אשר אינם רשאים לצבור הון פרטי וחייבים להקדיש את כל כולם לטובת הכלל. ההפך הגמור מהפוליטיקאים שלנו כיום בעולם.

כל אדם חייב להיות רשאי ללכת עד כמה רחוק שהכישרון מאפשר לו, וזה אומר שהם לא צריכים לחיות בחברה שפועלת על מערכת מרמה המושתתת על פריבילגיה, נפוטיזם ופרוטקציה, שנועדה להעדיף את הילדים של האליטה העשירה ולחסום את ההתקדמות של כל השאר.

קפיטליזם של שוק חופשי קיים על מנת לשחרר את הקפיטליסטים ולשעבד את כל השאר. לא נמאס לכם להיות עבדים? אז תעשו משהו עם זה!

 

*אם אתם אוהבים את הבלוג הזה, עזרו לנו בחשיפה והצטרפו ותמכו בנו בעמוד הפייסבוק.*

נכתב על ידי , 27/10/2017 16:38  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 האצולה


"האצולה אינם החקלאים אשר עובדים את האדמה ומגדלים את התוצרת, אלא סך הכל הצרכנים של השכר. וכשמושווים לעולם הפעיל, הם דבורים. זכרים. אלו שאינם אוספים את הדבש ולא בונים את הכוורת אלא סך הכל קיימים להנאות עצלות." - תומאס פיין

 

*אם אתם אוהבים את הבלוג הזה, עזרו לנו בחשיפה והצטרפו ותמכו בנו בעמוד הפייסבוק.*

נכתב על ידי , 26/10/2017 13:49  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 לדף הבא
דפים:  

Avatarכינוי: 
קוראים אותי
הבלוג משוייך לקטגוריות: אקטואליה ופוליטיקה , פילוסופיית חיים , רוחניות ומיסטיקה
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לIlluminati Awakened אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על Illuminati Awakened ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ