לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

על הא ודאמלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


5/2017

שיקולים בבחירת מקום לכנס


אירועים עסקיים כוללים מגוון רחב של אירועים מאירועים קטנים דוגמת הרמת כוסית, אירועים לעובדים כמו ימי עיון, הכשרות, ימי גיבוש וימי כיף, ועד אירועים גדולים ומורכבים כגון כנסים ואירועי יח"צ, פרסום ושיווק המיועדים למשוך שותפים פוטנציאליים ולקוחות מקרב תחום עיסוק ספציפי ואף הקהל הרחב.

בחירת מקום לאירוע עסקי יכולה להשפיע במידה רבה על הצלחתו בסופו של דבר. הבחירה צריכה לנבוע בראש ובראשונה מן התשובה לשאלה: האם המקום מסוגל לספק את הצרכים בכדי להבטיח שהאירוע יצליח ויגשים את מטרותיו בצורה הטובה ביותר. עם זאת, מכיוון שכאמור ישנם סוגים שונים של אירועים עסקיים, אופי האירועים, הצרכים והמטרות שלהם יכולים להשתנות. לדוגמה, כמות המשתתפים הצפויה באירוע הרמת כוסית קטן שונה באופן משמעותי מכמות המשתתפים הצפויה בכנס. דוגמה נוספת - המטרות של יום גיבוש וודאי שונות מן המטרות של אירוע יח"צ, ולכן הצרכים של האירוע יהיו שונים.

מרכז כנסים מהווה לרוב את האופציה המועדפת עבור אירועים עסקיים, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על אירועים גדולים ומורכבים כמו כנסים, בהם ישנן כמה פעילויות והתרחשויות בו זמנית, צורך במספר אולמות וחללים וכו'. מרכז כנסים ואירועים כשמו כן הוא, מיועד לארח אירועים מסוג זה. לרוב במקום יהיו מספר אולמות אירועים וחללים שונים אשר יתאימו לצרכים שונים. לדוגמה, אולם אירועים אשר מאפשר ישיבה סביב שולחנות לצורך סדנאות או ארוחות, וכן אולם כנסים שבנוי עם סידורי ישיבה קבועים דוגמת אודיטוריום. בנוסף, מרכז כנסים יכלול חללים פתוחים או מקורים אשר יתאימו לקבלות פנים, מינגלינג וכו'.

מרכז כנסים יספק לכנס את הנופך המקצועי, האיכותי והיוקרתי הדרוש לאירוע. בנוסף, מבחינת תשתיות וציוד טכני, מרכז כנסים יהיה ערוך לצורך אירועים גדולים ומורכבים דוגמת כנסים ויספק את הדרוש להרצאות, הקרנות, הקמת דוכנים ועוד.

אם כן, אם אתם מחפשים מקום לכנס, מומלץ להתרשם ממרכזי כנסים אשר יוכלו לספק מענה מיטבי לצרכי האירוע ויסייעו להביא להצלחת הכנס ולהגשמת מטרותיו על הצד הטוב ביותר. לפני בחירת מקום לאירוע, חשוב לקחת בחשבון גם את שיקול המיקום. כדאי לבחור מקום לאירוע במרכז אשר יהיה נוח להגעה מכל מקום, בייחוד כאשר מדובר על כנס ארצי. מקום במרכז יהיה נוח להגעה הן בתחבורה ציבורית והן ברכב פרטי.

חשוב גם לוודא שתבחרו אולם כנסים במרכז אשר בקרבתו חניה בשפע, וכן שהינו מקום מונגש לבעלי מוגבלויות, כך שכל אחד יוכל להגיע לכנס. מיקום הכנס ותנאים אלו שפירטנו יהוו עבור רבים שיקול בהחלטה האם להגיע לכנס או לא, ולא רק תוכן האירוע. ובוודאי אין כנס שאחת ממטרותיו אינה הגעת מוזמנים ו/או הקהל הרחב לאירוע...

לסיכום, בחירה נכונה של מקום לאירוע תשפיע על המידה בה אנשים ייענו ויגיעו לאירוע, על הרושם עימו ייצאו ממנו והמידה בה האירוע יגשים את מטרותיו, בין אם מדובר על מיתוג וחשיפה, שיווק ומכירות, הרשמה לרשימות תפוצה, קביעת פגישות עם שותפים פוטנציאליים או כל מטרה אחרת.

נכתב על ידי שולה-כהן , 9/5/2017 17:48  
קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 האם התעלמות רופא מתלונת מטופל הינה רשלנות רפואית?


לא פעם נדרשים בתי המשפט בארץ לדון בתביעות משפטיות על רקע פגיעות במהלך או כתוצאה מטיפול רפואי. למרבה הצער קיימים מקרים בהם רופאים מתעלמים מתלונות מטופלים או אינם מתייחסים אליהן ברצינות הראויה, אינם בודקים את החולה כראוי או שולחים אותו לבדיקה נדרשת אצל רופא מומחה, וכתוצאה מכך לא מאובחנת המחלה בזמן. במקרים רפואיים דחופים יכולות להיות לדבר השלכות חמורות ביותר.

חולים עלולים לחוות התעלמות או זלזול מצד רופא המשפחה בקופת החולים או בכל סיטואציה אחרת המצריכה טיפול רפואי כמו חדר מיון, כירורגיה, מיילדות וכו'. להלן מספר דוגמאות:

  • רשלנות בניתוח - אמנם כמעט כל הליך כירורגי כרוך בכאב ואי נוחות אצל המנותח, אך על הרופא המטפל להיות עירני לתלונות אשר יכולות להעיד על סיבוכים אפשריים כמו דימום או זיהום.
  • רשלנות בהריון – במהלך ההריון על הרופא לערוך מעקב הריון קפדני אחר מצב האם והעובר בכדי להבטיח הריון בריא תוך התייחסות לגורמי סיכון וחלילה לסיבוכים במהלכו. התעלמות מתלונות אישה אשר מדווחת כי אינה מרגישה טוב או אינה מרגישה את העובר נע ברחם עלולות להוביל לכשל באבחון מצבי חירום דוגמת רעלת הריון או מצוקה עוברית.
  • רשלנות בלידה – רשלנות בהקשר זה יכולה להתרחש בשלבי קבלת האישה בחדר היולדות והכנתה ללידה, במהלך הלידה עצמה ואף לאחריה, בשלב המעקב לאחר הלידה. תחושות היולדת יכולות להעיד על בעיה במצבה או במצב העובר/ילוד.

אלו הן שלוש דוגמאות בלבד, אך כאמור חולים עלולים להיפגע כתוצאה מהתעלמות גורם רפואי בנסיבות רבות ושונות. ישנם מקרים בהם התעלמות זו יכולה להוות עילה להגשת תביעת רשלנות רפואית, אך לא תמיד. בכדי לקבוע אם אכן קיימת עילה להגשת תביעת פיצויים יש צורך בידע רפואי וכן משפטי נרחב. לכן, מומלץ לגשת לייעוץ אצל עורך דין רשלנות רפואית בסמוך לטיפול הרפואי ככל הניתן עם המסמכים הרפואיים שבידיכם. עורך הדין ישמע את פרטי המקרה מפיכם ויעיין במסמכים בכדי להסיק האם קיימת עילה. במידה וכן, יוכל לספק לכם מידע באשר לפיצוי האפשרי במקרה הספציפי שלכם ובאשר לאפיק המומלץ לפעולה – הגשת תביעה משפטית או לחילופין הסכם פשרה מול המוסד הרפואי. יש להבין כי תביעה משפטית הינה הליך ארוך ומסובך שיכול להימשך שנים, ולעיתים הסכם פשרה יביא להשגת פיצוי הולם תוך זמן קצר הרבה יותר.

יש להדגיש כי לא כל עורך דין נזקי גוף מתמחה בתחום של רשלנות רפואית. נזקי גוף הינו תחום רחב הכולל בתוכו גם נזקים כתוצאה מתאונות אישיות, תאונות עבודה, תאונות דרכים, תקיפה ועוד. לכן, חשוב לבחור עו"ד רשלנות רפואית באופן ספציפי, ורצוי כזה אשר טיפל במקרים דומים למקרה שלכם ויכול להציג הצלחות מוכחות בתחום. ללא ייצוג של עורך דין מקצועי ומנוסה סיכוייכם להשיג פיצוי ראוי קלושים ביותר שכן רופאים ומוסדות רפואיים מיוצגים על ידי עורכי דין ממולחים אשר כל תפקידם להביא לדחיית התביעה.

נכתב על ידי שולה-כהן , 9/5/2017 16:47  
קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 

כינוי:  שולה-כהן

מין: נקבה
הבלוג משוייך לקטגוריות: תקשורת ומדיה , חוק ומשפט , כלכלה וצרכנות
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לשולה-כהן אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על שולה-כהן ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2017 © נענע 10 בע"מ