לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

הליקופטר


why so serious?

Avatarכינוי:  ג'וקר

בן: 41

תמונהפרטים נוספים:  אודות הבלוג


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    מרץ 2017    >>
אבגדהוש
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

 
הבלוג חבר בטבעות:
 
3/2017

ה-ג'וקר


 batman joker everything insane the dark knight GIF
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Batman Joker Why So Serious Poster:
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
זה בר בסגנון שאיתו קרול מרגישה נוח. מוסיקת רוק שקטה. לא תובענית מידי. גם עברית. למשל משינה ב"רכבת לילה לקהיר." זמן להתחבאות. זמן להירגע. איש לא מכיר אותה פה. על הבר היא מזמינה טקילה כפולה ומדליקה סיגריה. הברמן מביט בה בבעתה, אך לא אומר מילה. כשהטקילה מגיעה היא גומעת לגימה גדולה ושואפת מהסיגריה. 47 תפרים על פנייה היפים. האם גם עכשיו הם יפים? זה אכפת לה? כן. זה אכפת לה. היא ארוזה בגוף ופרצוף. ועכשיו הפרצוף שלה נראה כאילו הוא עשוי טלאים. 
מה היה לאיש ההוא נגדה? זה לא היה ניסיון לאונס. זה גם לא היה רצח למען שעשוע. רצח למען שעשוע, עדיין יש בעולם המטורף הזה דברים כאלה. 
^יש לי חשבון ארוך איתך, קרול. ארוך מאוד. וכמה עצוב שמוחך המחורר כמו גבינה שוויצרית לא זוכר את מי שעומד להיות מלאך המוות שלו.^
מה היא כבר עשתה שגרם למישהו לשנוא אותה כל כך? ילדות קשה, אבל תמימה. וזה ברור: הוא יחזור. הוא ירדוף אותה בכל מקום. עלייה להגן על עצמה. את המוות היא זו שתביא על עצמה. בתנאים שלה. בזמן שנוח לה. אף אחד לא יגיד שהיא נרצחה. יגידו שהיא התאבדה. חייה יהיו שייכים לה לתמיד. עד הרגע שרק היא תיקח אותם מעצמה. היא. לא אף אחד אחר.
מישהו התקרב וישב לצידה. נראה קצת שיכור. שערו דק ומלא. שמנוני. חצי בלורית מכסה עין אחת. הוא מביט בה במבט מרוכז. אבא קרא לזה "מבט נפץ." היא פלטה עשן.
"אתה רוצה משהו?"
"אלוהים..." הוא ממלמל בקול הזוי. "רואים שהיית פעם יפה. מה לכל הרוחות והשדים הדפוקים קרה לפרצוף שלך?"
"תאונת דרכים." היא משקרת בלחש. "תאונת דרכים דפוקה."
"הפרצוף שלך נכנס דרך השימשה? לא אמרו לך לחגור חגורת בטיחות, ילדה?"
"פספסתי ת'קטע הזה."
"חתיכת קטע לפספס, מה? אלוהים. רואים, באמת רואים, שהיית יפה פעם. חתיכת ביזבוז דפוק. עכשיו תישארי מכוערת לכל ימי חייך."
"תודה על העידוד."
"לא בא לך פשוט למות?"
היא הביטה בו במבט נוקב וכיבתה את הסיגריה במאפרה. השיכורים הם האנשים הכנים ביותר בקוסמוס המחורבן הזה. הם יגידו את כל מה שהם מרגישים, ולא רק זה, הם גם ישירו את זה ברחובות. אם הם יחשבו שאת מושכת, הם יגידו את זה. אם הם יחשבו שאת
^מותק, הפנים שלך נראות כמו קציצה!^
מכוערת. זה מה שהם יגידו. אולי היא תנסה משהו. רק בשביל לבדוק. היא הישירה אליו מבט. "רוצה לשכב איתי? בלי כסף."
הוא מביט בה בעיניים מחושמלות. "מותק." הוא אומר. "אני לא אשכב איתך גם אם תשלמי לי. את רוצה שיהיו לי סיוטים בלילה?" ואז הוא קם ועובר שולחן בהפגנתיות.
שלום חיי מין. היא חושבת. היה נחמד. אבל נראה שלא נתראה יותר. ואלוהים... כמה שלא אכפת לי.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

הירוק הבהב פעמיים, ואני נתתי גז. היו לי חלומות כלשהם בזמן כלשהו, אבל גם הם אבדו. לקחתי את המג והצפנתי אותו בתא המטען. חשבתי שהוא יכול לשמש לי תירוץ לנטיות ה-פסיכופתיות שלי. אהבתי אותה פעמיים, אבל היא אהבה משהו אחר. המשהו הזה היה איזה מפלצת מפגרת שגר בתא טלפון וחי על אסימונים. אמרתי לה שאם יש לה צד רגיש, זה לא אומר שהיא צריכה לאסוף זבל מהרחובות. היא אמרה לי שאני אדם חרא, וטרקה את הטלפון. למה אני אדם חרא, בגלל שאני לא אוסף זבל? אבל היא אישה משונה עם מחשבות משונות, והיא טוענת שזה בגלל שהיא רגישה. רגישה ברקטום שלי, היא פשוט אוהבת לסבול. לתת שידרסו אותה פעם אחר פעם. נסעתי בכבישים המהירים, עליתי לפעמים על איי תנועה, ולפעמים נשברו לאנשים רגליים. זאת לא אשמתי. הם לא צריכים לעמוד על איי תנועה, זה מסוכן. כשהגעתי לרחוב החמישה, החניתי את האוטו, ועליתי עם המג לגג. מכאן רואים את כל הרחובות הסמוכים המסכנים. הרכבתי את המג על חצובה, והתחלתי לירות. כמה אנשים מתו, אחרים נפצעו, ביניהם אישה בהיריון, גבר גבוה, ילדה קטנה, זקן וזקנה. כשהשמש סנוורה אותי, ראיתי את הנקודות האדומות מתרוצצות על גופי. מטרות הפגיעה של השוטרים. אמרתי טוב, יאללה, ויריתי גם בהם, ואז הם ירו בי. הפכתי מסננת, אבל נשארתי בחיים. בקושי יכולתי לנשום. ואז הם באו אליי עם רובים שלופים, לא אקדחים, וכפתו אותי באזיקים. התחננתי שיהרגו אותי, אבל הם היו אכזריים, הם לא רצו. נאלצתי לבלות שנתיים בבית חולים עם שמירה, ואז זרקו אותי לכלא. אומרים שחלב הופך להיות חמוץ, אבל זה רק אם הוא מתקלקל.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
 batman joker the joker the dark knight dark knight GIF
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
The mark of a sociopaths lack empathy and enjoy manipulating and exploiting others:
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
הוא בא אליי יחף. הוא בוכה. אני מנסה לנחם אותו. הוא בוכה. אני מנסה לנחם אותו בגופי. אני אומרת לו "תשכב איתי," והוא בוכה. הוא מתרפק עליי, חובק את נשיותי. הוא מטביע פניו בשדיי, הוא אוכל את זיעתי. הוא סוגד לי מתוך ייאוש. הוא כמה אליי. הוא נמשך לחום גופי. הוא מתנחם מלהיות בתוכי. הוא מושך את הזמן, הוא גומר בכאב. אני מחבקת אותו, ודמעותיו על חזי. 
תיאור כזה מלוח של יחסי מין בין גבר לאישה. הגבר מיוסר, האישה מנחמת. האם הגבר הוא האדמה, והאישה היא הגשמים? האם הגבר הוא האנשים, והאישה היא השכינה? האם הגבר הוא החלול, הרקוב, שבתרבותנו, והאישה היא הדת והרוחניות? זאת לא נדע, אלא אם מיטל תפסיק לבהות בעופר ותתרכז בשיעור!
הכיתה צוחקת. מיטל בוהה במרצה, ומאדימה כולה. "אני לא הסתכלתי על עופר, רק לכיוון שלו..." "ויש את עופר בכיוון של עופר," אמר המרצה, "מה משך את תשומת לבך? גופו החסון? עורו השחום? חיטוביו הגמישים? חיוכו המפתה? עיניו הנוצצות?"
"לא, זה היה הציור שהוא מצייר אותך, המרצה."
"עופר מצייר אותי? הבא נראה." הוא ניגש לשולחנו של עופר, "בוודאי נפלה טעות, גברת מיטל הנכבדה. הוא לא צייר אותי, הוא צייר מפלצת." מיטל שתקה. "למה אמרת שהוא צייר אותי?" מיטל עדיין שתקה. ואז נפל למרצה האסימון - "ציירת אותי כמפלצת, עופר?!" פניו של עופר האדימו, "רק בצחוק, אדוני המרצה. הרי ידוע לכולם שאתה לא מפלצת." "באמת?" שאל המרצה, "למי זה ידוע?" הכיתה שתקה. "זה ידוע לך? ולך? אולי לך?" "לא ידוע לי דבר," אמר מישהו. "ובכן, זה לא ידוע לאיש שאני לא מפלצת. ולמה זה? כי האמת שאני כן מפלצת, ואני אטרוף את כולכם!" 
כל הכיתה תפסה מחסה מתחת לשולחנות. פניו של המרצה השתנו וגדלו, וכך גם גופו, והוא הפך למשהו עם גוף של נמר, רגליים של אריה, וראש של לטאה עם עיניים קטנות ומלא שיניים גדולות.
"המרצה רוצה לטרוף אותנו, עופר, תציל אותנו!" צווחה מיטל.
"ובכן," אמר עופר בזחיחות דעת, "בדיוק למקרה כזה יש לי את מחסל המפלצות." והוא הוציא מתיקו רובה ענקי ירוק, עם כוונת לייזר, הטעין אותו ולחץ על הכפתור. "תירה בו, עופר, תירה בו!" צרחה מיטל. "אתם לא תצליחו לנצח אותי!" שאג המרצה-מפלצת, "אני אטרוף את כולכם!"  אז ירה בו עופר, והמרצה-מפלצת התכווץ בייסורים והפך לגוש קטן וקשה, דומם, בצורת מטבע. "הידד, עופר הציל אותנו!" צהלה מיטל, וכל כיתת הסטודנטים הריעה.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
 the joker the dark knight heath ledger maggie gyllenhaal rachel dawes GIF
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 batman the joker heath ledger GIF

 

נכתב על ידי ג'וקר , 18/3/2017 20:13   בקטגוריות גיפ, דיאלוג, מונולוג, סיפור, ציור, קליפ, תמונה, תמונות, מוזיקה, מוסיקה  
1 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
תגובה אחרונה של Reddington ב-20/3/2017 03:50
21,698
הבלוג משוייך לקטגוריות: יצירתיות , משוגעים , מדעי הרוח
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לג'וקר אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על ג'וקר ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2017 © נענע 10 בע"מ