לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

One Of the Above

אני לא אומר שזה אמת, זה לא חייב להיות נכון, אבל האפשרות שזאת האמת, האפשרות שזה חייב להיות נכון - זה מה שאנחנו צריכים לשקול.

כינוי: 

מין: זכר

מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    פברואר 2014    >>
אבגדהוש
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728 
הוסף מסר

2/2014

היסטורית הקונספירציה - חלק א׳


ההיסטוריה של הקמת ״הסדר״ העולמי החדש. בדרך כלל אני אביא תאוריות יותר עמוקות, ויותר דעות וניסוחים, הפעם אני אביא בעיקר תאריכים ודברים מרכזיים שקרו באותה שנה.

הדברים עצמם מוכחים וקיימים במסמכים היסטוריים כאלה ואחרים, ככה שאני לא אומר שזה בוודאות ההקמה של הקבוצות, אבל אם הקבוצות האלו של ״הסדר העולמי החדש״ הוקמו, זה היה בתקופות האלה ובמפגשים האלו. 

(בדיוק כמו קבוצת בילדברג שידוע שהם נפגשים, כל פעם במקום אחר בעולם, ומוזמנים 148 אנשים לאותם פגישות ביניהם גם נשיאי ארה״ב לשעבר ולעתיד, אבל אף אחד לא יודע בדיוק מה קורה שם בפגישות האלה, על פניו, פגישות רק של נציגי החברות של הבנק העולמי)

 

 

1773 - מאיר אמצ׳ל רוטשילד אוסף 12 מחבריו הקרובים והמשפיעים ביותר ומשכנע אותם שאם הם יאחדו את כל הכסף שלהם ואת כל ההשפעה שלהם הם יוכלו לשלוט בעולם. הוא גם מודיע להם שהוא מצא את האדם המושלם להוביל את הארגון שלהם - אדם ווישפט.

(שוב התאוריה היא לא נאצית, ולא לכלל היהודים, יצא במזלו של רוטשילד והוא היה יהודי. יותר מזה שהוא היה יהודי, הוא היה עשיר ובעל השפעה גדולה)

ולמקרה שחלקכם תוהים לגביי רוטשילד, שווה לבדוק את סמל הבית של רוטשילד ואת פירוש השם רוטשילד (״פרח אדום״).

 

1776 - אדם וייסהופט מקים אגודה חשאית בשם האילומינטי. אדם היה פרופסר בעל שם באוניברסיטת אינגולדשטאט בבוואריה (גרמניה). מטרות האילומינטי:

1. ביטול כל הממשלות.

2. ביטול כל הירושות (רכוש).

3. ביטול הפטריוטיזם.

4. ביטול המשפחה.

5. ביטול הדת.

6. הקמת ממשלה כלל עולמית אחת.הסמל של האילומינטי - העין הרואה הכול בקצה הפירמידה. יודעים איפה עוד זה מופיע?

 

 

1782 - האילומינטי מאחדים כוחות עם ״הבונים החופשיים״ בקונגרס וויליהמשבארד.

 


 
הסמל של הבונים החופשיים. מחוגה וסרגל. תמים, לא?

 

1785 - שליח של האילומינטי נמצא מת ברטישבון (עיירה בגרמניה). כשהרשויות הבוואריות בודקות את תכולת חפציו, מגלים על האילומינטי, ועל המהפה הצרפתית המתקרבת. הממשלה הבווארית מנסה להתריע את הממשלה הצרפתית, אבל הצרפתים נכשלים בהפנמת האזהרה. הממשלה הבווארית אוסרים את כל חבריי האילומינטי שהם מסוגלים למצוא, אבל וויסהוופט וחברים נוספים מצליחים להימלט.

 

1796 - ״הבונים החופשיים״ עושים הד גדול בבחירות בארה״ב. ג׳ון אדמס נבחר אחרי שהוא יוצא בגלוי כנגד הבונים החופשיים. בנו, ג׳ון קווינסי אדמס, מזהיר בפני הסכנה הטמונה בבונים החופשיים: ״אני מאמין בלב שלם, שמסדר ״הבונים החופשיים״, הוא אחד מאויביי המורל והמערכת הפוליטית, אם לא הגדול שבהם״ (תרגום חופשי שלי.הציטוט המקורי: “I do conscientiously and sincerely believe that the Order of Freemasonry, if not the greatest, is one of the greatest moral and political evils under which the Union is now laboring.” )

 

1797 - ג׳ון רוביסון פרופסור להיסטוריה באוניברסיטת אינדבורג בסקוטלנד. הוא מפרסם ספר בשם ״הוכחת הקונספירציה״. בספר הוא חושף את אדם וויסהופט שמנסה לגייס אותו למטרה ולמסדר האילומינטי, הוא גם חושף את המטרה השטנית של ״הסדר העולמי החדש״.

 

1821 - ג׳ורג׳ הגל מפרסם את התאורייה שלו ובתוכה את מה שנקרא ״הדיאלקט ההגליאני״ (תרגום חופשי). התאוריה אומרת, שקודם כל אתה יוצר משבר כלשהו, לאחר מכן יש דיון ורעש ציבורי על הנושא ואז אתה חייב להציע ולבצע משהו שרצית מהתחלה אבל האנשים התנגדו לו בהתחלה (מטרה ראשונית; יצירת משבר>דיון ציבורי-> הצעה שתשרת את המטרה הראשונית שלי, למרות שבהתחלה התנגדו לה). 

 

1828 - מאיר רוטשילד, מהממנים העיקריים של האילומינטי, מגיב לממשלות המנסות לרסן ולהרגיע בנקאים בעלי שליטה עולמית רחבה כשלו. ״תנו לי את לשלוט ולשמור על הכסף של אומה מסויימת, ולא אכפת לי מי כותב את החוקים״ (“Allow me to issue and control the money of a nation, and I care not who writes the laws.” )

 מי יודע מאיזו עיר זאת בארץ?

 

 

1848 - קרל מרקס כותב את ״המניפסט הקומוניסטי״. קרל מרקס הוא חבר באחד מהארגונים של האילומניטי בשם ״ליגת הצדק״ (תרגום חופשי: league of the just). במניפסט הוא לא מעודד רק שינוי כלכלי ופוליטי, אלא גם שינוי מוראלי ורוחני. הוא מאמין שהמשפחה צריכה להתפרק והילדים צריכים להתחנך על ידי רשות אחת מרכזית. הוא כותב על דעתו כלפיי הדת: ״אנחנו חייבים להלחם נגד כל הרעיונות של אלוהים, של המדינה, של פטריוטיזם. הרעיון של אלוהים, הוא הצגה של חברה סוטה ֿ. מוכרחים להשמיד את הרעיון״ (תרגום חופשי: “We must war against all prevailing ideas of religion, of the state, of country, of patriotism. The idea of God is the keynote of a perverted civilization. It must be destroyed.” )

 

1870 - במכתב למהפכן האיטלקי ג׳וזפה מאציני, כותב אלברט פיק על אגודה סודית הנבנית בתוך האגודה הסודית של הבונים החופשיים: ״אנחנו חייבים ליצור קבוצה סודית שתישאר בלתי ידועה, להם אנחנו נקרא בונים מדרגה גבוהה, שאותם אנחנו נבחר. באשר לאחינו הבונים, אנחנו חייבים להכריח אותם להישבע לסודיות מוחלטת. דרך הקבוצה הסודית, אנחנו נוכל לשלוט בכול הבונים החופשיים בעולם, זה יהפוך למרכז הבינלאומי הראשי והרבה יותר חזק, בגלל שהכיוון שלו יישאר בלתי ידוע״ (תרגום חופשי:  “We must create a super rite, which will remain unknown, to which we will call those Masons of high degree of whom we shall select. With regard to our brothers in Masonry, these men must be pledges to the strictest secrecy. Through this supreme rite, we will govern all Freemasonry which will become the one international center, the more powerful because its direction will be unknown.”) הארגון החדש נקרא ״הפאלדינים החדשים״ (תרגום חופשי). רוב האנשים הנמצאים בבונים החופשיים לא מכירים את הארגון הקטן בגלל שהם נשבעו לסודיות מוחלטת, כמובן. 

 

1875 - הפילוסופית הרוסית הלנה פטרנובה, הוגה את תאוריית התאוסופיה.  היא טוענת שחכמים הודים מההימאליה תקשרו איתה טלפאתית ואומרת שהנוצרים הבינו הכול הפוך - השטן הוא טוב ואלוהים הוא רע. ״הנוצרים והמדענים חייבים לכבד את ההודים הטובים מהם. החוכמה, הפילוסופיה וההישגים של הודו חייבים להיות ידועים באירופה ואמריקה״ (תרגום חופשי:

“The Christians and scientists must be made to respect their Indian betters. The Wisdom of India, her philosophy and achievement, must be made known in Europe and America.”)

 

1885 - מוקמת התנועה הפביאנית בבריטניה. התנועה לקחה את השם שלה מהגנרל הרומי ״פאביוס מקסימוס״ שנלחם בחניבעל לקטר בהמון קרבות קטנים במקום קרב אחד כולל וגדול. 

 כבר הבנו את הרעיון הכללי, כן? 

 

1889 - אלברט פייק שולח מכתב ל-23 הקונסולים המאסונים הבכירים בעולם ובהם הוא חושף את האמונה המאסונית: הדוקטרינה הלוציפרית. 

 

 

המשך יבוא בפוסט הבא

-

אני בכוונה טרחתי וחיפשתי את כל הקישורים שיכולתי בויקפדיה, להוכיח שהאנשים היו אמיתיים והרבה מהמקרים והמצבים היו נכונים ואמיתיים. אני לא אומר שזה בהכרח אומר שהכול אמיתי, אבל זה אומר שיש בסיס אמיתי. זה אומר שקיים סיכוי שכן. ואני לא אומר שזה בהכרח נכון, אבל זה מסתדר טוב ביחד.

 

אבל אל תסמכו עליי, תבדקו בעצמם, תחקרו בעצמכם.

 

תאמינו על עצמכם.

 

כי מתי הפעם האחרונה שקראתם את הערות השוליים של ההיסטוריה?

 (אני מרגיש שכבר ראיתי את הסמל הזה איפשהו, לא?)


 

נכתב על ידי , 12/2/2014 12:23  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 מבוא לקונספירציה 1.1


היה לי קשה להחליט בדיוק איך להתחיל לכתוב ומה, אז ניסיתי לחשוב מה ההתחלה, אני מניח שזאת ההתחלה, בצורה כזאת או אחרת.

 

 

רוב תיאוריית הקונספירציה בסופו של דבר מסתכמות בתיאורייה אחת, אולי אפילו חלקכם שמעתם עליה כחלק מגלישתכם באינטרנט: ״הסדר העולמי החדש״.

 

אז מה זה בכלל הסדר העולמי החדש? 

על רגל אחת - זאת קבוצה של אנשים בעלי כוח, בעיקר כוח כלכלי שבעצם מחליטים על כל מה שקורה בעולם. ושאני אומר כל מה שקורה בעולם, אני מתכוון לכל מה שקורה בעולם. הם האחראיים הישירים על כל המלחמות הגדולות ב-200 השנה האחרונות (כולל מלחמת העולם ה-1 וה-2) ומבצעים שונים מפורסמים (״סופה במדבר״).

האג׳נדה שלהם אומרת שהאדם כקבוצה, לא יודע מה טוב בשבילו. ולהוכחה לכך, הרי יש לנו מלכים, ממשלות, אנשים שמחליטים עלינו כבר עשרות אלפי שנים ובעצם לנו אין שום אמירה בחיים שלנו פרט לנישה הקטנה שלנו. כל מה שאנחנו עושים זה לקבל הנחיות מלמעלה ולהשלים איתם. בגלל שהאדם כקבוצה לא יודע מה טוב בשבילו, צריך להחליט בשבילו מה לעשות. הם מחליטים בשבילנו מה לעשות. הם שולטים בכול החוטים והם יכולים להחליט הכול. 

 

רוב הממשלות לא מודעות למצב הזה של שליטה, בגלל שהם לא עובדים כקבוצה יחידה. הם עובדים בדיוק כמו שהצבא יעבוד במבצע סודי ביותר. הם מחולקים לתאים, שכל תא אחראי על משהו אחד מסויים ולא יודע מה התא האחר עושה. מעט מאוד אנשים בקצה הפירמידה יודעים מה באמת קורה ומה המטרה, אבל בדרך, הרבה אנשים אין להם מושג מה הם באמת עושים.

 

איך יכול להיות שקונספירציה כל-כך גדולה מתרחשת ואף אחד לא שם לב?

כי אף אחד לא רוצה לשים לב. רק המחשבה שקיימת תאוריה כזאת, על אחת כמה וכמה אם אחד מנבחרי הציבור יעלה את האפשרות הזאת על שפתיו, הוא ייחשב מוקצה. ילעגו לו, והוא ייפסל אוטומטית מבחינתנו להיות כשיר להיות נבחר ציבור, בטח שבטח להנהיג. הוא ייחשב לפאראנויד ואחד שאוכל סרטים.

אפילו עכשיו, מי שעדיין קורא, הוא לא משוכנע עד הסוף, ואולי אפילו לא בכלל ואולי אפילו קצת קצת, מרגיש שאיפשהו עמוק בראש שלו משהו אומר לו שזה לא נכון. שאסור להאמין בזה, שאי אפשר לחשוב על זה אפילו.

אבל האם זאת באמת הפעם הראשונה שהממשלה הוא איזשהו אירגון סודי מסתיר מטרות מעיניי הציבור?

 

פרוייקט ״מנהטן״ היה פרוייקט פצצת האטום של ארה״ב. בפרוייקט השתתפו מאות אלפים של חיילים, מדענים ואנשי ממשלה, אך אף אחד לא ידע בדיוק מה הוא עושה. כל אחד עשה רק חלק קטן מהעבודה, ולא היה יכול לחבר את שאר חלקי הפאזל. רק האנשים בקצה הפירמידה, מקבלי ההחלטות האמיתיים, ידעו מה המטרה הסופית של הפרוייקט.

ועובדה, הפרוייקט יצא לפעול. הפצצה הופלה. שתי הפצצות הופלו.

 

כמו שאמרתי, זה רק הסבר על רגל אחת, מין טעימה קטנה של כל מה שהולך להיות בבלוג הזה. והולך להיות פה עוד הרבה.

 

אז מתי הפעם האחרונה שחשבת שעוקבים אחרייך?


נכתב על ידי , 10/2/2014 13:22  
1 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 תיאוריית הקונספירציה


מה אם הכול לא נכון?

מה אם הכול שקר?

מה אם מה שיש בטלוויזיה הוא לא מה שיש בטלוויזיה? מה אם מה שאתם מכירים, זה רק מה שאתם לא יודעים? 

 

אני לא אומר שבהכרח הכול נכון, שבהכרח כל התיאורייה הזאת אמיתית, יותר מזה, אני לא אומר שאני מאמין בה, מה שאני כן אומר זה ששווה לשקול את זה. או לפחות להתדיין על זה.

 

בבלוג הנוכחי אני אביא תיאוריית, סיפורים, תהיות ומחשבות על גבי אותן תיאוריות קונספירציה שונות שרובן ככולן בסופו של דבר מתרכזות לתיאוריה אחת.

 

עד לא מזמן הייתי ממש כמו כל אחד אחר, אני עדיין כמו כל אחד אחר, אני עדיין אדם רגיל, אבל משהו השתנה אצלי. הכול התחיל מסרטון קטן ביוטיוב שגלש לעוד סרטון ועוד סרטון ולפני ששמתי לב, ראיתי שעות על גבי שעות של סרטונים ביוטיוב, הסרטונים התפתחו לקריאת בלוגים וכתבות וזה הוביל למחקר עצמאי. 

 

עד לא מזמן הסתכלתי על רוב התיאוריות האלו בבוז מסויים, הייתי שולל את רובן על הסף ולא מבין על מה יש לדבר בכלל, אבל משהו אצלי השתנה. אולי זו איזו מודעות שפתאום התעוררה אצלי, אבל התחלתי להתעניין יותר ולראות שיש יותר מידי צירופי מקרים. 

 

אני משאיר את הכול בידיכם להחליט מה צירוף מקרים ומה לא, למה להאמין ולמה לא, האם בכלל להאמין, או ששווה להסתכל על זה בחיוך משועשע כמו על אגדה אורבנית מרתקת.

 

אני לא מאמין.

אני לא שולל.

 

אני רק מעביר מה שאני גיליתי/מצאתי/חשבתי/ראיתי/שמעתי/קלטתי, השאר, תלוי רק בכם.

 

 

מתי הפעם האחרונה שהסתכלתם מתחת למיטה שלכם?


נכתב על ידי , 8/2/2014 19:51  
2 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 

הבלוג משוייך לקטגוריות: זכויות אדם , התנדבות ומעורבות חברתית , שונות
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לNashor אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על Nashor ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ