לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה
 


Avatarכינוי: 

בת: 22
הבלוגים הקבועים שלי
קוראים אותי

מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


 
הבלוג חבר בטבעות:
 
11/2017

פוסט LE HAPPY!
היי לכולם!
טוב אז אחרי תקופה(קצת ארוכה) קשה שלא הייתה לי השראה והוצאתי בעיקר את האנרגיות על לנסות להוציא את העיצוב החדש ועל לנסות למצוא משהו שיעזור לי בעיצובים מצאתי שהבלוג(יותר נכון האינסטגרם) של LE-HAPPY הכי הכי עזר לי - ולכן זה הנושא של הפוסט הנוכחי! 
מקווה שתאהבו כמו שאהבתם את העיצוב החדש, אשמח לשמוע דעות :)
 
אז מה יש לנו בפוסט?
-PSDים להורדה
-בייסים לבאנרים
-בייסים לכפתורים
-סטים להורדה למנויים
-טקסטורות להורדה למנויים
-באנרונים לצפייה
-גיפים לצפייה 
-פאנארטים להורדה למנויים
-ביקורות לבלוגים
 
אז למה אנחנו מחכים? בואו נתחיל!
PSDים להורדה
>תוצרת אישית לשימוש בצירוף קרדיט בלבד<

 
 
 
בייסים לבאנרים 
>תוצרת אישית, לשימוש בצירוף קרדיט בלבד<

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בייסים לכפתורים
>תוצרת אישית, לשימוש בצירוף קרדיט בלבד<

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
סטים להורדה למנויים
>תוצרת חוץ לשימוש חופשי<

 
 
 
 
 
 
טקסטורות להורדה למנויים
>תוצרת חוץ לשימוש חופשי<

 
 
 
באנרונים לצפייה
>תוצרת אישית,לצפייה בלבד<

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
גיפים לצפייה
>תוצרת אישית, לצפייה בלבד<

 
 
 
פאנארטים להורדה למנויים
>תוצרת אישית לשימוש אישי בלבד, אין להעלות עריכות ללא קרדיט מקושר<

 
 
ביקורות לבלוגים
>במידה ועוד מישהו רוצה ביקורת לבלוג שלו הוא מוזמן לבקש בתגובות!<
 
מבחינת העיצוב - העיצוב שלך מדהים! לדעתי הוא אחד העיצובים הכי יצירתיים שראיתי בישראבלוג. אהבתי את זה שהמוטיב של כל העיצוב הוא כמו החלל והרקע הוא גיף אבל עדיין לא עושה כאב ראש או מורגש בצורה חזקה לעין. אהבתי את הכיתוב עם השם של הבלוג ואת הפונט שהשתמשת בו, אבל לדעתי עדיף היה להגדיל אותו או להוסיף עוד משהו שיהיה בנוסף אליו כי זה קצת קטן ומעופף במרכז הלוגו. אהבתי את הכותרת לפוסט האחרון שלך כי הרגשתי שהיא מוסיפה קצת צבע, אבל לדעתי עדיף לך להוסיף את הפס האדמדם גם לרשימות כדי לתת זריקת צבע לכל העיצוב. דבר קטנטן ואחרון הוא עניין הפונט שהוא מרגיש לי נורא נורא קטן ולי לפעמים קשה לקרוא את מה שאתה כותב, הייתי ממליצה להגדיל אותו אפילו בספרה אחת כדי שיהיה יותר קל לקרוא אבל הוא עדיין יהיה קטן ומתאים לאסתטיקה שלך. שוב, סך הכל עיצוב מהמם!
מבחינת התוכן - אני ממש אוהבת את הפוסטים שלך! אתה שם הכל בצורה מסודרת ובגודל אחיד, התמונות תמיד באיכות הטובה ביותר והכל משתלב עם העיצוב שלך בצורה מושלמת. אני אוהבת מאוד את התוכן שאתה מעלה, הגיפים שלך באיכות גבוהה ורואים את זה שאתה אוהב לעשות את זה. הייתי שמחה לראות אותך מכניס סטודיו אחר בנוסף לפוסטים שלך, דברים כמו באנרים ופאנארטים שקצת יוציאו אותך מתחום הנוחות הרגיל של הבלוג. מחכה לפוסטים הבאים!
מבחינת יחס למגיבים - היחס למגיבים שלך ממש טוב, תמיד עונה תוך זמן קצר ותמיד מוכן לעזור בכל שאלה או בקשה. כל הכבוד!
מבחינת תחום מומחיות - אני חושבת שזה די ברור, אבל גיפים! הגיפים שלך באיכות הגבוהה ביותר, אתה תמיד מעלה חדשים ואפילו יש לך בלוג שמוקדש להם בטאמבלר
 
בשורה התחתונה?
בלוג מדהים - שווה כניסה!
 
 
מבחינת העיצוב - העיצוב שלך מהמם! אהבתי את זה שהלוגו שונה מלוגו רגיל שאנחנו רואים בישרא, והכל מינימליסטי אבל עדיין לא ריק ורואים צבעים חזקים. אהבתי את הבנייה בלוגו של התמונות בריבועים, את הפרחים בצד, ואת הסטייל של הטקסט שלדעתי ממש ממש מתאים לכל האווירה. כן הייתי ממליצה לעשות לוגו יותר צר, יחסית לשאר העיצוב הוא נורא גדול ואני מרגישה שהוא קצת משתלט במבט הראשוני. אהבתי את זה שהתאמת את הסטייל של הלוגו לרשימות, זה ממש מחבר בין העיצוב לבין הרשימות. אהבתי את הרקע ואני מרגישה שהוא מספיק עדין בשביל לתת ללוגו את המקום שלו, אבל אני חושבת שאולי אם זה היה מעויינים במקום ריבועים(פשוט באלכסון על הצד) זה היה נותן מרקם שונה לעיצוב ועדיין נשאר עדין. ושוב, עיצוב מהמם!
מבחינת התוכן - טוב אתה יודע כבר שאני ממש אוהבת את הפוסטים שלך, הם תמיד מלאים גם בעזרים וגם בסטודיו ותמיד נראים טוב. הסדר נשמר בכל הפוסטים, התמונות בגדלים שווים והכל נשאר אסתטי ומסודר לאורך כל הפוסטים. הייתי שמחה לראות אותך עושה יותר דברים תוצרת אישית, דברים כמו טקסטורות, PNG לעיצובים תוצרת אישית שלדעתי יוכלו לעזור לך להשתפר עוד יותר ולהוציא אותך קצת מתחום הנוחות. מחכה לפוסטים הבאים. 
מבחינת יחס למגיבים - ראיתי שלפחות בפוסט האחרון הגבת ממש לרוב התגובות שלך חוץ מהאחרונה, התגובות שלך מגיעות יחסית מהר לזמן ההגבה וזה טוב והיחס שלך תמיד טוב למגיבים ותמיד תהיה מוכן לעזור. כל הכבוד!
מבחינת תחום מומחיות - אני איפשהו בין בייסים(באופן כללי) לבין פאנארטים, אני מרגישה שאת שניהם אתה עושה ממש ממש טוב!
 
בשורה התחתונה?
איך עדיין לא נכנסתם לחקור את הבלוג שלו?!
 
מבחינת העיצוב - ממש אהבתי את העיצוב שלך! אני מרגישה שהוא ממש תואם את הסגנון הכללי שלך לדעתי. ממש אהבתי את הלוגו, השארת אותו בפלטת הצבעים של הכחול והוורוד העדין ולדעתי זה נראה ממש טוב. אהבתי את המסגרת ששמת ללוגו אבל אני מרגישה שהיא קצת משתלבת יותר מדיי עם הרקע ופחות עם שאר העיצוב מה שמשאיר רושם קצת מבלבל. אהבתי את נושא העננים שאופף את העיצוב, מהלוגו עד הרקע לרשימות ועד הפאטרן ששמת ברקע, לדעתי זה ממש מייחד את העיצוב! כן הייתי ממליצה לשנות את הפאטרן ברקע לאחד כהה יותר או את האחד בלוגו כדי למנוע את הבלבול הראשוני שלפחות לי היה.
מבחינת התוכן - אני אוהבת את הפוסטים שלך מאוד! אתה תמיד מציע הרבה עזרים אבל לא פחות מדיי סטודיו, הם תמיד נותנים לי השראה וכל פוסט מציע המון לדעתי. הם תמיד מסודרים בצורה אסתטית ותמיד כיף להסתכל עליהם ברפרוף הראשוני. אני אוהבת את עצם העובדה שיש לך את אותו העיצוב לחבילות ואותו סגנון כללי שנשמר לאורך כל הבלוג, אבל כן הייתי רוצה לראות אותך עושה דברים שונים ויוצא מהקופסה. הייתי שמחה לראות אותך עושה דברים דווקא בשיתוף עם בלוגים אחרים או עיצובים משותפים עם מעצבים נוספים כדי לראות איזה תוצאות ייצאו לך. כן הייתי רוצה להוסיף את זה שראיתי שהרבה מאוד זמן לא עלה שום דבר לבלוג, וזה לא ברור אם אתה עדיין פעיל בו או לא לצערי.
מבחינת יחס למגיבים - אתה תמיד מגיב חזרה למגיבים בבלוג שלך ובטווח זמן קצר, תמיד מוכן לעזור וזה כיף לראות את זה מהצד!
מבחינת תחום מומחיות - אני לא בטוחה אם אמרתי את זה בביקורות הקודמות אבל לדעתי תחום המומחיות שלך הוא באנרונים, הם תמיד יוצאים לך מושלמים!
 
בשורה התחתונה?
מחכה שתחזור!
מקווה שאהבתם את הפוסט כמו שאני אהבתי אותו :)
נכתב על ידי , 11/11/2017 13:06   בקטגוריות באנרונים, בייסים לבאנרים, בייסים לכפתורים, גיפים, טקסטורות גדולות, סטים, פאנארטים, פיאסדי  
10 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט32,979
הבלוג משוייך לקטגוריות: גרפיקה ופוטושופ
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לHilulaDesigns - בפוסט בעקבות עיצוב! אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על HilulaDesigns - בפוסט בעקבות עיצוב! ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2018 © נענע 10 בע"מ