לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה
 


Avatarכינוי: 

בת: 21
הבלוגים הקבועים שלי
קוראים אותי

מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


 
הבלוג חבר בטבעות:
 
4/2017

תוצאות שלב הגמר של תחרות העיצובים!
טוב אז אני אתחיל בקיטשיות יתר ואגיד שאני ממש לא מאמינה שהתחרות נגמרה!
אני ממש נהנתי להכין את השלבים למרות שזה היה בשבילי באמצע עומס מטורף,
ואני מרגישה שהרבה נשארו לאורך התחרות שזה ממש לא מובן מאליו :)
אז תודה רבה לכל מי שנשאר עד הסוף ובואו נשמע את תוצאות שלב הגמר!
ביקורות שלב הגמר:

1. אירית - תצוגה מקדימה
טוב אז אני אתחיל בזה שממש אהבתי את הסגנון של העיצוב הזה! הצבעים ממש קייצים ומחמיאים אחד לשני, הניגודיות בין הוורוד ברשימות לרקע הכחלחל סגלגל ממש מחמיאה לעיצוב ומשלימה אותו. מבחינת הלוגו, ממש אהבתי את זה שהטקסטורות עדינות ובכללי הוא ממש לא עמוס, אבל הכיתוב הרגיש לי קצת תקוע בצד ואולי זה היה מחמיא יותר אם הוא היה למעלה בין שתי הדמויות והיה ממלא גם על הדרך חלל שהוא קצת ריק. הרשימות ממש יפות, אהבתי את זה ששמת את הכיתוב פעמיים בפונטים שונים כי אני מרגישה שזה משהו שממש מייחד אותך בעיצובים שאת מכינה לבלוג. מבחינת התצוגה המקדימה - הדבר היחידי שמפריע לי בה בעצם זה שהלוגו מטושטש בקצוות ולא מתואם כמו בבלוג שלך עצמו כשהלוגו לא מטושטש וצמוד לפוסטים והרשימות. סך הכל - הגשה ממש טובה!
 
ניקוד לשלב: 7/10
בונוסים לשלב: 3/3
ניקוד סופי: 124 מתוך 145 נקודות - 85%
 
ממש אהבתי את ההגשה שלך! הצבעים מתחברים ממש יפה ביחד, הצבעים הבהירים תואמים את העונה והאווירה שאנחנו נמצאים בה כרגע לקראת הקיץ, הוורוד והתכלת הבהירים ממש מחמיאים אחד לשני והכל התחבר ממש יפה ביחד. אהבתי את זה שהתאמת בין החתימה הרשימות והכותרת, אני תמיד אוהבת לראות התאמה כללית, וממש תורם לסגנון ול"THEME" של הבלוג. אהבתי את זה שבחתימה השתמשת בדמות מהלוגו, זה מחבר בין הלוגו בעצם לחתימה עצמה. כן הייתי ממליצה אולי לקחת דמות נוספת מהסט שהשתמשת בו כדי לתת קצת גיוון בדמויות ולחבר את זה בדרך קצת שונה ומיוחדת. מבחינת הלוגו, ממש אהבתי את הפשטות שלו ואיך שהוא מציג את הדמות, אבל בשילוב עם הרקע הנורא נורא בהיר הזה אני מרגישה שאני צריכה סוג של מחיצה(הצללה מסויימת) לדמות שבלוגו, כדי באמת לתת לה את המקום שלה כי לדעתי היא ממש נבלעת ברקע. סך הכל - הגשה מעולה!
 
ניקוד לשלב: 9/10
בונוסים לשלב: 3/3
ניקוד סופי: 139 מתוך 150 נקודות - 93%
 
הגשה ממש עדינה ויפה! אהבתי את זה שכל ההגשה היא בצבע כללי אחד שחוזר על עצמו בגוונים שונים, זה משהו שאני אישית מתחברת אליו ואני חושבת שזה נראה ממש טוב בתצוגה המקדימה וכשמחברים את הכל ביחד. אהבתי את זה שבלוגו בכותרת ובחתימה השתמשת באותו הפונט, אני חושבת שהפונט של הרשימות מתחבר פחות טוב והיה עדיף לשים פונט כמו אלכסנדרה או משהו שהוא נראה יותר כתב יד ומשוחרר כזה כדי באמת לאחד את הסגנונות של הכיתוב ביחד. הלוגו עדין אבל לא מדיי, כן הייתי ממליצה להוסיף טקסטורות או דמות באטימות נמוכה בצד השמאלי כדי באמת לאזן בין הצדדים. המסגרת בלוגו ממש מוסיפה! בסך הכל - הגשה ממש יפה!
 
ניקוד לשלב: 7/10
בונוסים:-
ניקוד סופי: 77 מתוך 95 נקודות - 81%
 
הגשה מהממת! אני חושבת שממש ייחדת את עצמך בשלב הזה מכמה זוויות שונות משאר המתמודדים בתחרות בצורה ממש מעולה. אהבתי את זה שלמרות שאין דמות בלוגו, הוא עדיין לא מרגיש ריק ומייצג את הבלוג בצורה טובה. בנוסף, הטשטוש שלו שנעשה לכיוון הרשימות והפוסטים ממש מחבר את כל העיצוב ביחד. הרקע גם כן מתחבר ממש טוב לעיצוב כולו, הוא לא עדין מדיי ולא חזק מדיי ונותן ללוגו את המקום החזק שלו בעיצוב ועוזר לו. הרשימות המפריד הכותרות והחתימה מתחברים ממש יפה ביחד, אבל כן הייתי ממליצה לעשות מפריד דק יותר או עדין יותר ואת החתימה קטנה יותר, זה נותן לעיצוב מראה רחב וקצת גס לדעתי. בסך הכל - הגשה מדהימה!
 
ניקוד לשלב: 9/10
בונוסים: 2/3
ניקוד סופי: 119 מתוך 130 נקודות - 92%
 
5. דניאל - תצוגה מקדימה
הגשה ממש יפה! אהבתי את הרעיון הכללי של העיצוב, הצבעים מתאימים אחד לשני ועובדים טוב ביחד, אהבתי את זה שבחרת צבע אחד מרכזי(הכתום) ואת כל שאר הצבעים השארת אפורים ועדינים כדי להישאר עם נושא אחד מרכזי לאורך כל העיצוב. הלוגו ממש יפה ומיוחד, לדעתי זה יכל להיות מדהים אם הוא היה על רקע PNG ולא על רקע אפור כהה. מבחינת הכיתוב של הלוגו, הסטייל שלו מושלם לדעתי אבל אני לא חושבת שהפונט הוא הבחירה הטובה ביותר, לדעתי בחירה בפונט קצת יותר חד או פחות עבה לחילופין הייתה עובדת יותר טוב עם לוגו כזה. ההתאמה הכללית של הרשימות לוגו חתימה והכותרות עובדת ממש ממש טוב לדעתי בעיצוב, גם בשילוב בין הפונט בעברית לבין הפונט באנגלית. מבחינת הרקע, גם בתצוגה המקדימה וגם בבלוג עצמו שמתי לב שהרקע קצת מטושטש, לדעתי זה נראה פחות טוב ועדיף היה ללכת על פאטרן שהוא יותר חד מאשר מטושטש כדי באמת להחמיא לקווים החדים שיש בלוגו. הערה קטנה לגביי המפריד(לא משהו שקשור לציון): בתצוגה המקדימה עשית אותו ממש גדול וממש לכל רוחב החלק של הפונטים, לעומת מה שקורה בבלוג עצמו שבעצם הוא יותר קטן ועדין(שזה עדיף ויוצא הרבה יותר טוב לדעתי), עדיף לשים פשוט את המפריד בגודל וביחס המקוריים שלו כדי לתת את התצוגה המקדימה המדויקת ביותר של העיצוב. בסך הכל - הגשה טובה!
 
ניקוד לשלב: 7/10
בונוסים: 3/3
ניקוד סופי: 131 מתוך 150 נקודות - 87%
 
הגשה ממש מיוחדת! אהבתי את זה שחילקת את הלוגו ל3 חלקים, כשהחלק העליון אמור להיות שקוף. כן הייתי ממליצה להשתמש בדמות שלא חתוכה למעלה כדי שלא תהיה תחושה שזה קטוע וכדי שהעיצוב יתחבר בצורה טובה יותר במיוחד עם זה שיש חלק שקוף בלוגו. הצבעים שבחרת בהם לדעתי ממש מחמיאים אחד לשני, הירוק בגוון ממש טוב ומתאים לעונה ולאווירה שאנחנו נמצאים בה בתקופה הזאת של השנה לקראת החופש, ואהבתי את זה שהשארת את הצבע הירוק כמרכזי ושילבת לתוכו רק אלמנטים אפורים ובאמת נתת לו את המקום בעיצוב. לדעתי הפונט שהשתמשת בו בכל העיצוב היה קצת עדין ופשוט מדיי, ודווקא פונט חזק עם יותר "הפרעות"(משהו כמו 28 days later היה עובד ממש טוב לדעתי) היה נותן ניגודיות מסוימת בין העיצוב כולו שהוא נורא עדין לבין הכיתובים השונים(רשימות, כותרות, חתימה) שהייתה עוזרת לעיצוב לקחת את זה שלב אחד קדימה. הרקע ממש יפה ומחמיא ולדעתי עשית איתו את הבחירה המושלמת לעיצוב. סך הכל - הגשה יפה!
 
ניקוד לשלב: 7/10
בונוסים: 2/3
ניקוד סופי - 83 מתוך 95 נקודות - 87%
כפי שאפשר לראות מהתוצאות של הביקורות למעלה - 
המנצח של התחרות הוא רועי! 
כמובן שתקבל פרס ממש שווה של חבילה ענקית מלאה בעזרים, ביניהם: תמונות לעיצובים, סטים, סטים PNG, טקסטורות לעיצובים, טקסטורות כפתורים, PNG, פאטרנים, מברשות ועוד!
אשמח אם תוכל לרשום לי בתגובות או בפרטי איזה מדריכים תרצה לראות :)
 
המתמודד שהגיע במקום השני הוא כפיר!
 
גם אתה תקבל חבילה ענקית מלאה בעזרים וביניהם: סטים, פונטים, פאטרנים, תמונות לעיצובים, טקסטורות גדולות, טקסטורות קטנות, PNG ועוד!
אשמח אם גם את תוכל לרשום לי בתגובות או בפרטי איזה מדריכים תרצה לראות :)
וכל שאר המתמודדים - אתם לא יוצאים בלי כלום! אתם תקבלו למייל חבילת השתתפות בתחרות :)
כל החבילות יישלחו בפרטי עד יום ראשון ה30/4/17 בשעות הצהריים(לפני כניסת יום הזיכרון)
שוב תודה רבה לכל מי שהשתתף ונשאר עד הסוף! זה ממש לא מובן מאליו!
בנושא קצת לא קשור שקשור לפוסט הבא -
החלטתי שאני רוצה לעשות פוסט שלם שמסביר על מושגים ודברים שונים בפוטושופ!
 
אני אשמח אם תוכלו לתת הצעות לדברים שהייתם רוצים לדעת עליהם יותר או כלים שהייתם רוצים לדעת יותר בפוטושופ :)
(לדוגמה: כלי הלאסו המצולע, מעוצבות, קולאז'ים, מאסקים וכדומה)
אשמח לשמוע מה תרצו לראות!!
נכתב על ידי , 25/4/2017 12:08  
16 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 לדף הבא
דפים:  

29,944
הבלוג משוייך לקטגוריות: גרפיקה ופוטושופ
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לHilulaDesigns - בפוסט יומולדת! אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על HilulaDesigns - בפוסט יומולדת! ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2017 © נענע 10 בע"מ