לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

למגר את תופעת הגזענות מהעולם על כל צורותיה. כולל בפוליטיקה. אנו לוקחים כדוגמה מצערת את יאיר לפיד - Yair Lapid כתופעה. שממנה אנו למדים שגם כיום יכולה להווצר שנאה גזענות ואף אנטישמיות מודרנית. מטרתנו: להביא לידי מודעות שתמנע את תופעת הגזענות והפשיזם.


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


5/2013

יאיר לפיד Yair Lapid פייסבוק חדשות על יאיר לפיד והגזענות, על יאיר לפיד ו לפיד השנאה - חדשות פייסבוק


 

מאמר מורכב לעיכול שקראתי בבלוג או ב פייסבוק על יאיר לפיד שהתנהלותו מביאה לידי שנאה וגזענות מסוכנת. קראתי והתרשמתי ואני מביאה לפניכם. תחליטו לבד מה דעתכם..

 

 

 

אין שום דמיון בין לפיד להיטלר

 

הדמוקרטיה הישראלית בסכנה. מעולם היא לא היתה במצב מסוכן כפי שהיא כיום ובעתיד הקרוב. אני רוצה להציג בפניכם ניתוח כואב של תמונת המצב כאן מול מה שהתחולל "שם" במקום אחר ובימים אחרים. קשים....

 

גם שם היו אנשים "נאורים" מאד. גם שם היתה בהתחלה דמוקרטיה. אפילו היה שם חוק נגד צער בעלי חיים. לכאורה אנשים הומנים וסובלניים. ובכל זאת הסחף הגזעני הוביל לרצח עם, לאלימות והתעללות בבני אדם ולשתיקה מבישה של רבים מאד. נאורים מאד. מה שאומר שיש אפשרות שאירוע כזה יחזור על עצמו. בכל מקום זה אפשרי.

  

צריך בעיקר מישהו עם שאיפה לדיקטטורה של מעטים על רבים,  שיש לו כריזמה ושהתקשורת מאחוריו בתעמולת הסתה ודמוניזציה של הקבוצות "הנחותות", מכאן הדרך קצרה. וההמונים? אל דאגה, העדר ישתף פעולה. מי בשתיקתו המבישה ומי במעשה. זה מתחיל בסגירת פארקים ציבוריים "ליהודים וכלבים", ממשיך באלימות קטנה ברחובות העיר והקנטת היהודים והעלבתם. ממשיך בהסתה בלתי פוסקת והכללת מעשי יחידים (אם בכלל..) כדמות דמונית על כלל היהודים. בהמשך נשללות אט אט זכויות אזרחיות. אחר כך עושים מעשים כדי לדחוק את היהודים לגטאות צפופות......

  

אפתח באמירה ברורה, "אין כל קשר או דמיון חלילה בין יאיר לפיד להיטלר ובין מפלגת יש עתיד למפלגה הנאצית".

אמנם יאיר לפיד מתנהג כדיקטטור באופן כללי ובמפלגתו בפרט. אמנם הוא דאג לכך שאף אחד לא יוכל להחליפו במפלגתו כמנהג הדיקטטורים. אמנם שאיפותיו הם לראשות הממשלה ו"לשנות את שיטת הממשל" – שם קוד למביני ענין.

  

אמנם יאיר לפיד הוא מהחזירון העליון וחלק מקשר ההון-שלטון-עיתון שמנסה להשתלט על מדינת ישראל, אמנם לפיד השתמש במשאבי ציבור מונופוליסטיים כערוץ 2 ובעיתון ידיעות אחרונות לקדם את מועמדותו בניגוד לכל חוק, כאשר היה ידוע לכל שהוא הולך להתמודד.

  

אמנם לפיד הצהיר ברמזים שהוא ידאג בעיקר לגזע הלבן תחת שם הקוד "מעמד הביניים" שלבסוף התברר שמדובר בעיקר על החזירון העליון ודומיו. הוא אף לא טורח להתראיין שהרי הוא מורם מעם כפי שרק דיקטטור יודע לנהוג. אמנם את כל זה הוא עשה בצורה מושחתת שאף אחד לפניו לא חלם לעשות....

 

הסיפור הרציני מתחיל בהתנהלות המרושעת של הגזען השפל יאיר לפיד. הוא עשה שימוש בכל כלי שהיה ברשותו לצורך דמוניזציית ציבורים שלימים. לימים התברר שמאמריו הרבים המנסים להגדיר "מיהו ישראלי" נועדו בעצם להכשיר את הקרקע להסתה "מיהו לא ישראלי". להדרת ציבורים שלימים שלמעשה מהווים את רוב אוכלוסיית ישראל. לכנות אותם בכינויי גנאי ובעזרת חביריו בתקשורת להדביק להם תדמית שלילית מעוותת.

  

כל זה כחלק מתהליך מתוכנן לטווח הרחוק לשלילת זכויות אזרחיות רבות תחת שמות קוד שונים. לא, הוא לא באמת רוצה את ה"זועביז" בצבא. האמת שגם את החרדים לא. אבל הוא ירצה בעתיד שלציבורים אלו לא תהיה זכות בחירה למשל. אז יוצרים קריטריון שהזכות להצביע היא "ליוצאי צבא בלבד". לחברים המשתמטים שלו הוא ימצא דרך להכליל אותם. אל דאגה. לגזע הלבן העליון הוא בהחלט דואג. יש לו סדרה ארוכה של תוכניות ושמות קוד לשלילת זכויות אדם שונות לציבורים שהם לא מהגזע הלבן. גם המזרחיים בתכנון. לא חלילה בשמם. ימצא הקוד המתאים והמבינים יבינו.

  

בממשלת האפרטהייד שהוא דרש להקים, אין חלילה "זועביז". גם לא המועמד הדרוזי היחיד מהליכוד. ממשלת גזע טהורה. מתוך 23 שרים יש רק 3 מזרחיים בשעה שהם מייצגים מעל 50 אחוז מתושבי המדינה. וזה לא כולל את הדרת הערבים המוצהרת ואת הדרת החרדים הגלויה שהוא דרש וגם קיבל. הערבים והחרדים מייצגים עוד 30 אחוז מתושבי המדינה. אם כן ממשלת לפיד-נתניהו מייצגת עד 20 אחוז מהתושבים בלבד....

 

 

לפיד ההסתה בוער ומבעיר את המדינה

 

 יאיר לפיד הסית בצורה מרושעת ואכזרית בעודו חלק התקשורת המושחתת בערוץ 2 ובידיעות אחרונות בעיקר כנגד החרדים אך גם כנגד אחרים, תוך תכנון מדוקדק של הדמוניזציה והדבקת תדמית שלילית (כמו המצאת הביטוי "הדרת נשים" שלאחריו התקשורת שלחה עשרות עיתונאים על פני חודשים לחפש משהו שניתן לנפח אותו ולהשתמש בו ליצירת תדמית שלילית על כלל הציבור החרדי). כך גם בהמצאות מרושעות אחרות, מתוכננות היטב.

  

התקשורת עשתה שימוש ציני בעדר שמקשיב לה ושטפה את מוחו בסיפורי עלילות והשתמשה בכל דרך אפשרית כדי להסית נגד ציבור שלם.

אף אחד לא הועמד לדין. גם לאחר מעשי אלימות רבים שהתרחשו בעקבות ההסתה היום יומית.

  

יאיר לפיד ומפלגת התקשורת השתמשו בחרדים  ככלי להשגת קולות ללא כל מעצורים. גם במערכת הבחירות הוא המשיך להסית והפעם בחיפוי תקשורתי מלא.

  

כעת הוא מכשיר את הקרקע לשלילת זכויות מערבים וחרדים תחת המצאות מתחכמות כמו קריטריון "כושר השתכרות" שיפעל נגד נשים ערביות ונגד חרדים, או קריטריונים אחרים שנועדו לשלול זכויות נוספות אך לא פחות מכך הם נועדו להעמיק את השנאה והגזענות כלפי הציבורים המודרים במדינה, כלפי מזרחיים, חרדים וערבים.

  

ולבסוף "שינוי שיטת הממשל" שלפי כל ההצהרות ניתן להבין את מטרת הענין שהוא נסיון למנוע בצורות שונות אף את זכות הבחירה לכנסת. כמובן הכל בהתחכמות. הרי גם היטלר פעל רק על פי חוק. האחרים רק מילאו פקודות. הם בכלל לא רצחו בני אדם. הרי יהודים הם כלל לא בני אדם. כך זה מתחיל.

  

 בעקבות ההסתה של יאיר לפיד, חרדים רבים הוכו ברחובות. התקשורת לא טרחה לדווח לציבור. ההסתה נמשכה. מסע שלילת הזכויות נמשך. מצאו דרכים נוספות להסתה ולעלילות דם. תמיד יכתב בכותרת "חרדי" כשמדובר במעשה שלילי של יחידים. ההסתה חודרת ללבבות.

  

בעיר מודיעין כבר עברו לפסים מעשיים. "חוקיים" כמובן. נאסר על חרדים ועל ערבים להכנס לפארק ציבורי! לכלבים דווקא הותר הפעם. אף מונו שומרים מיוחדים לצורך הענין. אל דאגה, נמצאו "הקריטריונים" המתאימים. הכל חוקי. גם הכל ברור לכל אדם למי הכוונה.

  

הכל בחסות ההסתה של יאיר לפיד וחבריו. הדיקטטור החדש שידאג לכם. הכוונה כמובן לגזע הלבן. שלא תהיה טעות חלילה. טוב, נקרא לזה "מעמד הביניים" אולי עוד כמה טפשים יצביעו.

  

במקביל נעשים מאמצים להוביל את החרדים לגטאות צפופים. מי יודע, אולי זה מה שיגרום להם להפסיק ללדת ילדים. כך דואגים לעליהום כלפי חרדים מתונים שרצו "להשתלב" ובאו לגור בשכונות "חילוניות". לכולם מותר לגור כמובן שהרי זה דמוקרטיה ישראלית.

  

 בעצם אבל ערבים וחרדים אינם "ישראלים" לפי ההגדרה החדשה של יאיר לפיד. אז לחרדים וערבים אסור לגור בשכנות לגזע הלבן הטהור.  אבל גם כשבאים לבנות עיר שמותאמת בחלקה יותר לחרדים, גם אז יש עליהום שלם על החרדים. כי החרדים מקומם רק בגטאות. עד ל"פתרון". אולי.

  

  

  

  

  

 

 

תגיות: יאיר לפיד פייסבוק יאיר לפיד Yair Lapid - יאיר לפיד חדשות גזענות לפיד חדשות YNET MAKO וואלה ווינט מאקו המחאה החברתית YNET חדשות

נכתב על ידי Yair Lapid על גזענות יאיר לפיד , 7/5/2013 10:20  
1 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוטכינוי:  Yair Lapid על גזענות יאיר לפיד

מין: נקבה
הבלוג משוייך לקטגוריות: אקטואליה ופוליטיקה , תקשורת ומדיה , כלכלה וצרכנות
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לYair Lapid על גזענות יאיר לפיד אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על Yair Lapid על גזענות יאיר לפיד ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ