לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

Truth

סתם מחשבות של בת נוער טיפוסית? או שלא?


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


3/2013

כשרון


אמרו שבשביל לכתוב צריך כשרון ובשביל לאהוב ובשביל לשיר ובשביל ליצור אומנות להרגיש, להביע רגשות בשביל לנגן ובשביל לבשל אבל מה הכישרון שלי?

כי נדמה שהוא נסתר, לשיר כנראה שלעולם לא אדע וכל אהבה היא אהבה נכזבת אומנות היא הגדרה כללית לכל כך מעט שאני יוצרת ולפעמיים נדמה שלא משנה כמה אנסה ריגשותי לא יובעו כראוי לעולם.

ומהם כישרונותי כי לבשל אני יודעת אך מתוך ברירת מחדל, וליצור אני יודעת כי מלאכת יד בידי עוד מימי ילדותי, ולכתוב? בחיים לא ידעתי אם לכתוב אני יודעת אם להביע ריגשותי על נייר אני יודעת, תמיד קיוותי שאוכל להביע רגשות מפוארים על דף בים השורות הצף במחברותי אך לעיתים נראה שאלה רק תקוות שריגשותי אינם מפוארים, ושכשרוני הוא לעצלות כי כל מעשי ידי כושלים בי, גם מה שאחשיב לאומנות אינה אומנות גבוה כי יודעת אני שמה שאני עושה זה אך ורק מתוך התפשרות על כך שאיני מצליחה ליצור את התמונות העולות בראשי, את הכפלים בבגדים את המבט החודר זה שעובר בי כאשר אני מרגישה ספר בלבי, כאשר אני שומעת שיר הגורם לי לזכור דברים אחרים, אני יודעת שראשי מסוגל לראות דברים שידי אינה משגת בהם אבל האם זה אמיתי?! האם דברים אלה הם כשרונותי כנראה שלא ,כי לא רגשות הם, הם רק מסמלים אותם, מגיעים אליהם נוגעים בהם כמעט נושקים להם אך אינם הם, הם לא מתארים את האהבה שחשתי את האכזבה את הכאב ורק מילים אכן יצילחו לתאר זאת אך כתיבה הוא לא כישרוני וכנראה מילותיי ימשיכו לצוף בים השורות המאיים לפרוץ ממחברותי ממכתבי לעצמי אלה שמזכירים לי מי אני אלה שגורמים לי אושר וסבל בו זמנית. כתיבה משחררת אך כנראה שכשרוני רחוק מכתיבה, אי אפשר ללכת לאיבוד במילותי להרגיש את כאבי הרוצה לפרוץ מליבי כנראה שכתיבה תישאר בגדר תחביב, וכנראה שכישרוני ישאר לא ידוע ורחוק מהכל, כנראה שאני אשאר רחוקה מהכל.

נכתב על ידי , 10/3/2013 18:49  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 אהבה ורגשות והכל מסתבך


אני יודעת שאהבה היא מה שאני רוצה להאמין שאני מרגישה ואני יודעת שזה אבסורד כי אהבה לא באה ככה, לפחות לא אליי, מאותו רגע בו שמעתי קולך כבר שאלתי שאלות עלייך ואני יודעת שבחיים לא יהיה ביננו כלום, אך עדיין נראה שלא משנה כמה אכעס על עצמי שאהבה הזאת רעה לי אמשיך לחייך בגללך ולבכות בגללך ואתה כלל וכלל לא תדע זאת אתה תחשוב כי אנחנו ידידים ותאמין בכך אולי ידידים טובים אולי אף מכרים ניתן להגדיר אותנו, ולא תדע כמה מילותיך משפיעות עליי ומכאיבות לי ולא תדע כמה אומללה אתה עושה אותי לפעמיים, ולא משנה כמה יגידו לי שאלה אשליות ומגיע לי יותר אתה בחיים לא תדע שאתה משפיע עליי וכמו חומר רך ביידך אני, שכל מילה ממיסה בקלות וכל אשלייה כואבת פי 2 כל הערה עוקצנית נכנסת עמוק למרות שצוחקת אני מאותן הערות ומנסה להראות כאילו כרגיל זה אינך מבין כמה אתה פוגע ואיני רוצה לתת לך להבין כי אז אולי תתרחק תבין שפוגע אתה ומה אעשה ללא מילותיך?

אתה מבלבל כמו האביב רגע גשם ורגע שמש, לפעמיים מילים אשר אומר אתה מבלבלות אותי ומעלות בי ספקות באשר טיב יחסנו, לפעמיים כל משפט שלך מנותח בראשי פעמיים, ועדיין איני מבינה מאיפה באים המילים אתה לא מובן ולא צפוי ולעומת אחרים אתה לא ניתן לקריאה, אני לא מצליחה להבין אותך ואתה מפתיע אותי, אתה כל כך לא צפוי פעם מילותייך בזה ופעם בזה אך אף פעם אינם ברורות לי ולא ברור לי מאיזה רגש הן מגיעות. אני רק רוצה להבין אותך לדעת לקרוא אותך סקרנית אני לדעת מה ריגשותייך אליי אך מודעת אני בסכנה שבשאלה שבידיעה אולי עדיף לי לא לדעת כי הידיעה לפעמיים נוראית מהתהייה

נכתב על ידי , 10/3/2013 18:11  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 

כינוי: 
הבלוג משוייך לקטגוריות: חטיבה ותיכון , בלוגי בנות
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לrotemavi2 אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על rotemavi2 ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ