לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים

Every Disorder Possible


וכל מה שנשאר זאת אני . וזה לא מספיק.

Avatarכינוי:  im gone

בת: 29

תמונה

מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


5/2016

you're my favourite kind of lie


זה הכל בראש שלי.

כל השבוע הייתי בעננים. שום דבר לא הציק לי שום דבר לא גרם לי להרגיש רע. הכל מהציפייה.
החלטתי שברביעי אגיע קצת לפני הפגישה עם האדון, to ease it up a little bit . 
מההתחלה עשיתי פאשלה כי עישנתי ג'וינט בבוקר לפני הסטאז', כדי להרגע...
וכל היום הלך עקום. אני כזאת גרועה :/
שכחתי את הpaddle, לא הכנתי עוגת גבינה כמו שהבטחתי.... לכל אחד מהם יש תירוץ אבל לא סיבה (לא יודעת אם זה לטובתי, לתעד את כל הפאשלות שלי אז אפסיק).
הגעתי לעיר החטאים והתיישבנו אני ו-ו' על בירה ומרמורים על גברים וכמה שהם טיפשים. קצת על מטאל ושוב חזרנו לבנים מטומטמים. 

האדון הגיע לאסוף אותי בסוף הערב, וכשעליתי לרכב, עברה בי הרגשה פתאום כאילו הוא מכיר אותי טוב מדי ואני לא מכירה אותו כלל. נכנס בי חשש שאולי אני לא מתאימה, לא מספיקה אולי ואולי... לאחר שיחת חולין נרגעתי והגענו ליעד.
קיוויתי וחיכיתי כבר זה זמן מה, לשמוע אותו אומר לי "תתפשטי". ידעתי שזה מה שהוא יגיד ולא אשקר, מאז הפעם האחרונה שנפגשנו, זה הדבר הראשון שדמיינתי ורציתי לשמוע. 
ב"תתפשטי" שהוא אמר, הרגשתי גל של בעירה חוצה מהבטן ללחיים. לא יודעת למה, כשהוא אומר משהו, כל דבר בערך, הגוף שלי מאבד כיוון, אפילו קצת שיווי משקל. יש לו כוח עליי. זה לא טוב.
סטירות לפנים זה אחד האהובים עליי. אני מרגישה צורך לפקוח עיניים לאחר כל פעם ולבהות בעיניים של האדם שמולי עם התעוזה להחטיף לי בפנים, כשבעולם האמיתי, הייתי קורעת אותו לחתיכות קטנות וזורקת אותו לדגים.... ובעולם הזה, שבראש שלי, אני מרגישה שמגיע לי, שאני צריכה את זה, שזה לא כואב מספיק, עוד.
אני אוהבת להביט בעיניים של אנשים. אני עושה את זה הרבה, ברחוב, בלימודים, בלי טקט. לא אכפת לי אם היא בכתה לפני שניה, לא אכפת לי אם יש לו משהו עצוב שלא בא לו לחלוק. אני מרגישה צורך. יש שם נשמה מאחורי האישונים ומאוד קשה להסתיר את הרוך, המבוכה, הכעס, העצבות... אצל האדון, העיניים הכחולות שלו לא נותנות לי להבין. משהו שם חסר. ריק. במקום אחר? משוגע קצת אולי. אולי אני זו שלא יודעת לקרוא אותו... 
אני רוצה להגיד לו שימשיך, שיעשה איתי מה שהוא רוצה. אבל - הגוף שלי לא רגיל כבר מעל ל 12 שנה לכאב כזה ומהר מאוד נהיה לי כואב. אולי מעט אכזבתי אותו אבל אני רגילה לאכזב אנשים אז אני לא מתרגשת. שיעמוד בתור.
אחרי כל הצלפה מחגורה יש שנייה של כאב חזק מאוד ואז זה מתחיל לרדת ולהתפשט בחמימות מהאיזור שבו נשקו החגורה והישבן שלי, לשאר הגוף ואז אני מחכה עוצרת את הנשימה ומקווה שהוא ייתן עוד מכה כדי שהכאב לא יספיק להתפשט. אני חלשה קצת אבל אני אתאמן ואתאמן ואהיה טובה ואעמוד בכאב ובחגורה ובאטבים ובכל מה שהוא ירצה בסופו של דבר, כי זה מי שאני. אני רוצה לרצות אותו, אני רוצה לכאוב. 
דבר אחד לא הסכמתי, המחטים- משום מה המחשבה שמחט של 22 תכנס לרקמה העדינה של השדיים הקטנים שלי... לא הצלחתי לדמיין את זה. לא כרגע. אני די בטוחה, שמתישהו זה יקרה.
אהבתי את ההליכה עם הרצועה ואת המשיכה שקבלתי כשהלכתי לאט מדי כשמעט נגררתי על הרצפה. אהבתי את הסטירות. אהבתי לקרוא לו אדוני כי באמת הוא הרגיש לי ככה. אהבתי את הליטוף של הראש והנחמה שבאה איתה. אהבתי את החגורה וההמתנה למכה הבאה ושלפעמים היא טיילה טיפה מעל/מתחת לפס הישבן. אהבתי לעמוד על 4 כמו כלבה קטנה ואהבתי לעמוד כשהידיים לצידי הגוף כשכל מה שהגוף שלי רצה זה להגן על הפטמות שלי מהאטבים האלה. אהבתי את ההפסקות הקטנות. אהבתי את הפסקות הנשימה. לא אהבתי את העשרים שניות הראשונות שהוא שם לי אטבים אבל אהבתי שאחרי זה הכאב פוחת בחצי. אני מאוהבת בסימנים הקטנים והחמודים שנותרו על גבי הישבן והיריכיים. בעצם, אהבתי הכל. אם הגוף שלי היה איפה שהראש שלי היה....
שאלה שנותרה לי עדיין היא למה הוא לא ניסה/ביקש/רצה לגמור אבל אני מניחה שהתשובה שהוא נתן לי היא מתחמקת מסיבותיו שלו.

אני מרגישה שבא לי עוד. 
ככה זה אמור להיות?

XX

בחזרתנו לאוטו, קיוויתי שיזכור שהוא אמר שהוא ישים אותי על 4 במושבים מאחורה כמו כלבה. 
הגעתי לביתו של חבר טוב וישבנו עד השעות הקטנות ועישנו במרפסת, אחרכך עברנו למיטות שלנו ודיברנו, על כל דבר פרט למה שהיה הערב, כי אף אחד לא באמת יבין.
היה כיף בעיר החטאים. 
צריך לחזור שוב


נכתב על ידי im gone , 20/5/2016 10:07  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 here it comes


אז איחלתי ואיחלתי,
והמצפון והמוסר נטשו את ביתי..
אני והאדון נתראה ברביעי.
עכשיו השאלה היא איך אני מכינה עוגת גבינה ומביאה אותה באוטובוס בלי שתתקלקל?
נכתב על ידי im gone , 16/5/2016 17:18  
3 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 truth or dare


I'm realy easy to read
Just open me upנכתב על ידי im gone , 14/5/2016 11:32  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 judging by the cover


סה"כ זה אפשרי. לא? כן. 
יש אנשים שחיים ככה ומי כמוני מומחית בלחלק את עצמי ל2 ולהניח לכל חלק לחיות את עצמו. הפסיכולוגית אומרת שהחלוקות האלה למגדרים בחיים שלי לא טובים לי, שזה מנגנון הגנה שבניתי לעצמי מפני המכות, העלייה, הווטאבר קשקוש פסיכולוגי שהיא למדה 7 שנים, אבל זה דווקא, טוב לי. 

יש שישפטו. לכן אין צורך שאף אחד ידע. 
מספיק לי לדעת שאני עושה מה שאני מרגישה שנכון לי, אפילו אם זה לא באמת.
בכל פעם שאני מעלה את הנושא, הפסיכולוגית שלי מעט מסמיקה. אני לא חושבת שהיא יכולה להתמודד עם נושאי מיניות ובמיוחד לא מיניות קצת שונה מהרגיל. נחמד לי לגרום לה להרגיש מובכת אבל נו באמת?! בשביל מה אני באה אלייך אם הכוח אצלי ולא אצלך? 

בתכלס? הארuס הסכים.. לפני שחזר בעצמו. פעמיים ואולי שלוש. יכולתי להhכנס לזה בלי להגיד לו ואז זה היה כן לגיטימי. 
ומי אמר שהוא לא יעלה את הנושא שוב? בפעם הבאה פשוט אשתוק ואהנהן וכשהוא יזיין שמנמנות בסקס גרוע, אני אקבל את העונג הסודי שלי.

היחסים ביני לבין ארוסי חזרו למיטבם. לאחר שבועיים קשוחים של ריבים מיותרים, הוא התוודה שעקב ההתבטאות המגעילה שלי הוא נפגע לנכנס בי בכל הכוח. כן הגזמתי אבל הדברים בבסיסם היו נכונים, אנחנו צעירים אנחנו צריכים לסוע, לטייל, להזדיין, להנות, לעשות דברים אסורים :P אני מתרגשת מאוד אדון. מחכה לזה. 
i can feel it hitting me and all i feel is pleasure
hope I'll be a good pup

נכתב על ידי im gone , 12/5/2016 16:35  
2 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 לדף הבא
דפים:  

38,827
הבלוג משוייך לקטגוריות: מתוסבכים , אהבה למוזיקה
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לim gone אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על im gone ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2016 © נענע 10 בע"מ