לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

מסחר באופציות

הבלוג יעסוק בטיפים ומדריכים למסחר נכון באופציות בינאריות. המטרה היא לספק מידע עדכני ויעיל לכל מי שמתעניין במסחר דיגיטלי. אני סוחר באופציות כבר קרוב ל-10 שנים ועם הבלוג הזה אנסה להעביר את הניסיון שלי אליכם הגולשים. תזכרו ידע שווה כוח, בהצלחה!


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


4/2013

מסחר באופציות בינאריות


כאשר מדברים על מסחר באופציות בינאריות מדברים על כמה יתרונות. היתרון הראשון מדבר על מסחר של אופציות פשוטות להבנה והשכלה. יתרון נוסף מתייחס לנישה של גמישות בפרקי זמן באשר למסחר והאפשרויות שהוא מציע. נכון להיום מציעות אופציות בינאריות מגוון של סוגי מסחר וכולן ככולן אינן דורשות מהסוחר החדש להתמקצע יתר על המידה. על מנת לקבל הבנה משוק ההון, יש להיכנס ולקרוא בפשט ולא במורכב. היחס בין אופציות בינאריות לבין בחירת מניות או שיטות מסחר אחרות בא לידי ביטוי ביכולות בלתי מוגבלות. בחירת מניות או כל דבר אחר מביאות נקודת זמן ידועה ומנקודה זו המסחר אינו מוגבל, זה מה שעושה את ההבדל בין בחירת מניות או כל שיטה אחרת ביחס לנישה של אופציות בינאריות. עסקאות באמצעות אופציות בינאריות אינן מוגבלות והן חלק מהתנאים במעמד מכירת האופציה. העלות של העסקה, התנאים בין הכותב של האופציה לבין הרוכש וכל השאר רשומים מבעוד מועד.


מאפייני המסחר הבינארי

אופציות בינאריות מרכיבות מאפיינים פשוטים להבנה. מדובר בסוג אופציה, סוג נכס בסיס שאליו מתייחסת רכישת האופציה ואפילו גובה פרמיה שיש לשלם ופרק זמן של תפוגה. סוג אופציה מתייחס לאפשרות מימוש וזה מתייחס לזמן ואורך חיים. בואו נדבר על אופציות אמריקאיות או אירופאיות, לרוב הן מתייחסות לנישה של אופציות בינאריות הבאות לידי ביטוי בזמן המסחר. אופציה אירופאית ממומשת רק בתום התקופה של המסחר בעוד האמריקאית אינה מגבילה כלל וכלל. במסגרת רכישת נכס בסיס שעליו מחליטים הסוחרים יש להבדיל בין אופציות של סחורות, מטבע חוץ או אפילו מדדים. חשוב לציין, לצורך העניין מניות מורכבות מכמה וכמה גורמים שונים ולכן יש מעקבים גדולים יותר ביחס לנישות האחרות שהמסחר מציע.

 

אופציות בינאריות ומסחר- טיפים להסתכלות נכונה
הרבה מעבר לכל הדברים הנאמרים במאמר הבא, יש לקחת בחשבון סוגי אופציות בינאריות נוספות, מדובר בתנאים מוסכמים בין קונה למוכר האופציה ברגע שיש חתימה, מדובר במורכבות יתרה בעוד יש אופציות פחות מורכבות מבחינת סיכון או רווח. במסגרת סוגי אופציות בינאריות ניתן להגדיר כיוון מסחר וזה מתייחס לירידת יתר או עליית יתר של האופציה דהיינו אופציות פוט או קול. גם אופציות נגיעה מאפשרות לסוחר לגעת ולו נגיעה בטווח הקרוב על מנת להרוויח, מכיוון שמדובר בהסתברות של הצלחה גמורה, עולות לא מעט אופציות הנגיעה והסוחר המבקש אותן צריך לקחת זאת בחשבון.


הכול או כלום נכס או כלום
בהמשך לסוגי אופציות הכול או כלום יתייחס לפקיעת אופציה בתוך הכסף שהרי אז יצליח הסוחר להרוויח את התשואה שנקבעה לו מבעוד מועד בעוד פקיעה מחוץ לכסף תחשב להפסד ותיקח מהסוחר את כל כספו. כך גם לגבי נכסים והשקעות, בגדול, אופציות בינאריות קלות להבנה, סכום ההשקעה נמוך ביחס לתשואה והיתרון הוא הרבה מעבר לחיסרון.

נכתב על ידי , 13/4/2013 14:34  
3 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 אופציות בינאריות


כיצד ניתן לעשות כסף עם אופציות בינאריות? האם כדאי לגעת ולהתחיל במסחר של אופציות מעוף? אם תשאלו את מיטב הסוחרים הם יעידו כי עדיף לכם להתחיל במגרש השחקנים הקטן ובצעדים בטוחים ומתונים לעבור למשחק הגדול. יש לא מעט סוחרים אשר בוחרים לסחור מהמקום הרגשי וקופצים ישירות למיקום שלא ממש מתאים או הולם אותם. מסחר של אופציות בינאריות מתאים לכל סוחר מתחיל מחמת היותו מתון וסולידי ביחס לכל השאר. במאמר זה נדבר על יתרונותיו של המסחר הבינארי ונספק הדגשים על הבחירה הנכונה.

 

איך לעשות כסף גדול בזמן קטן?
רבים לא מאמינים כי ניתן לעשות כסף בזמן קצר ביותר, הם טוענים כי מדובר באשליה וזאת בעקבות הקושי בלהשיג דברים כאלה ואחרים. כאשר מדברים על אופציות בינאריות או על כסף עם אופציות בינאריות מדברים על השקעה קטנה בזמן קצר שמביאה תשואה של מעל 70 אחוז. כמו כן, אופציות בינאריות מסכמות כל מהלך ומהלך במסחר וכך הופכות למתונות ביחס לשאר דוגמאות המסחר. אם מעולם לא שכרתם בשוק ההון, סביר להניח כי אופציות בינאריות תתאמנה לכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס ולנחש רווח או הפסד מכיוון שתחום של אופציות בינאריות מתחיל ונגמר בספרות 0 או 1 והן בעצם מתייחסות לרווח או הפסד. הידע שנדרש מסוחר של אופציות בינאריות בתחילת דרכו, הינו ידע מזערי, הוא לא צריך ללמוד בפקולטה או מכללה ולא צריך לקבל או להכשיר את עצמו יתר על המידה, יש בהחלט שיטות אשר יכולות לספק לסוחר המתחיל את כל התורה על רגל אחת.
 

 

שיטות למסחר נכון
אסטרטגיות האינטרנט ופלטפורמות המסחר הווירטואלי מסייעות לסוחר אופציות בינאריות להרגיש בטוח בבית שלו. הוא כבר לא צריך לצאת את פתח הבית, הכול מתנהל מאתר אינטרנט פשוט אשר מחברו ישירות אל אתר הבורסה, משם הוא מקבל עדכונים שוטפים ועדכניים באשר לשינויים המתחוללים וכך הוא בעצם מתאים את עצמו לנתונים שכבר קיימים בידו. מה הופך את המסחר למתון כל כך? במעמד חתימת האופציה מקבל קונה האופציה את כל המידע הנדרשת, הוא יודע את התשואה המובטחת ואף יודע את הרווח העתידי אם בכלל, כשהכול כמו כתוב וידוע ומסוכם בין שני הצדדים, מרגיש הסוחר בטוח יותר מתמיד להיכנס ולסחור בשקט ובקצב האישי שלו.
 

 

אתרי אינטרנט ואופציות בינאריות
באמצעות אתרי האינטרנט יכול הסוחר המתחיל לדמות מסחר בזמן אמת, הכול אמיתי מלבד הכסף, לזה קוראים מסחר ווירטואלי, הוא מתחיל לדמות את המסחר, לומד את הצעדים ואחר כך עובר לדמוי מסחר שבו סכום הכסף קטן ואיתו הוא משחק את המשחק הטרום אמיתי. לאחר הידיעה וההשכלה במסחר הנ"ל עובר השחקן למשחק העיקרי וקוטף את ההצלחה בזכות שימוש נבון בכל הכלים אשר עמדו לרשותו.

נכתב על ידי , 13/4/2013 14:31  
2 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 על אופציות בינאריות ועל אפשרויות


מהן מניות ואופציות מעוף? במה הן שונות מבחירה של מסחר באופציות בינאריות? שוק המסחר מביא איתו הרבה נכונות ואפשרויות למסחר מורכב ופחות מורכב, החכמה הגדולה היא לטפס לאט ובזהירות אל המקום הנכון ולבצע את המסחר הנכון בזמן אמת. אופציות בינאריות מביאות את כל האפשרויות הנוחות לסוחר המתחיל ואפילו לסוחר המתקדם, במקום בו המסחר מורכב ולא פשוט ללא מעט אנשים, אופציות בינאריות מותירות את הפחד בצד ונותנות הזדמנות פשוטה לרוב האנשים לעשות כסף קל מבלי לצאת את הבית. לזה קוראים אופציות בינאריות.

 

על אופציות בינאריות וסוגי מסחר נוספים

מדוע אופציות בינאריות מספקות את הביטחון הנדרש לפצוח במסחר מסוג אחר? אופציות בינאריות הן סוג של כלי פיננסי פשוט ביותר למסחר. אותו כלי מבקש מכם לנחש נכונה ירידה או עלייה נכונה על פי המדד הנבחר. סכום הכסף כמו ידוע מראש, כך גם זמני המסחר ואפילו תשואה, רווח והפסד. בעוד כל הנתונים פרוסים מולכם, עליכם לקבל ידע פשוט ביותר הקשור בנישה של תנודות שוק ההון, מושגים פשוטים והנה אתם כבר שם. אופציות בינאריות נחשבות למסחר מגודר ולכן הוא מתון וסולידי יותר ביחס לדוגמאות מסחר אחרות. ביחס למסחר באמצעות מניות, ניתן לראות כי הכול ידוע עד לרגע הרכישה ושם כללי המשחק משתנים. אם תסחרו באמצעות מניות תגלו כי אין מרגע שרכשתם ידיכם פרוסות ואתם רשאים לעשות כל דבר וכמו שאין סייגים כך גם אין גבולות. מסחר באמצעות מניות לא מגביל אתכם בסכומים, בטווח המסחר וכל השאר. מכאן עניין של סכומים גבוהים ומאידך גם סכומי הפסד.

 

אופציות מעוף ביחס לאופציות בינאריות

אופציות מעוף הן סוג של מסחר המתייחס למסחר המעוף המדובר. מהו מסחר מעוף? אופציות מעוף קשורות למסחר המעוף בבורסה הישראלית. שמה המשני של נקודת המסחר נקרא גם מדד ת"א 25 והוא מתייחס ל25 החברות החזקות ביותר במשק הישראלי. אותן חברות צמודות מדד מביאות לא מעט סוחרים לסחור באמצעותן ולהיות חלק מההצלחה שהן מניבות. האם ניחן שיש שם רק הצלחות? כמו בכל דבר, גם כאן יש חסרון לצד יתרון.

 

קצת על המעוף

אופציות מעוף מביאות 25 פרמטרים המביאים שינוי בכל זמן נתון. 25 החברות הללו, הן כמו 25 נתונים שיש להיצמד ולדעת את השינוי הצפוי בכל רגע נתון. 25 החברות מייצרות שינויים הבאים לידי ביטוי בפעילות ענפה בכל אחת ואחת מהן. אותן חברות יכולות להביא שינוי בעלויות מוצר, תוספת מוצר, פירוק חברה ואפילו מיזוג בעוד הכול עלול להתרחש מרגע הזה לרגע הנתון הבא. במצבים הללו, הסוחר אמור להיות ערוך לשינויים הבלתי צפויים ולנחש נכונה, היכולת לגעת בהצלחה ובתשואת המעוף, טמונה ביכולות מקצועיות ולכן מסחר זה אינו מומלץ לסוחרים המתחילים. יש להתחיל לסחור באמצעות אופציות בינאריות וכך לטפס לאט וזהירות לכל השאר.

נכתב על ידי , 5/4/2013 13:28  
1 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 

כינוי: 

בן: 42
הבלוג משוייך לקטגוריות: אינטרנט , כלכלה וצרכנות
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לאיאן אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על איאן ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ