לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

הלוואות ללא ערבים

אצלנו בחברת ICash מבינים את הקושי והלחץ היום יומי ואנו יודעים עד כמה מסובך לשנות שיגרה כדי לתאם פגישה לקבלת הלוואה. אצלנו ב ICash הכסף בדרך אליך !!!


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


7/2012

הלוואות מיידיות ללקוחות מוגבלים


הלוואות מיידיות ללקוחות מוגבלים

בעולם הכלכלה של ישראל שוק ההלוואות פורח מתמיד. מדי יום ניתנים מאות הלוואות בסכומים שונים. בשנים האחרונות אף ניתן לראות כי מתן הלוואות אינו רק למטרת שיקום מצב כלכלי קשה של אדם או חברה כזאת או אחרת, אלא אף למטרות פנאי ושיפור אורח החיים היומיומי. לדוגמא ניתנות כיום הלוואות מיידיות לצורך קניית רכב, שיפוץ בית, השקעות במסחר וכו' הכול תלוי בצורך ובאפשרות הלקוח לשאת בחזרי ההלוואה שניתנה. חברות הבנקים הגדולות מציבות מספר תנאים בכדי שהלקוח יכוך לקבל הלוואה, ועל כן דרוש מהלקוח להציג אפשרות של מצב כלכלי איתן שיאפשר את החזרת ההלוואה באופן וודאי. תופעת לוואי הכרוכה בתהליך הנ"ל שאדם בעל חשבון מוגבל לא מקבל מענה לבעיות הכלכליות אצלו, וזאת עקב פחד של הבנק "לקחת סיכון" בניתנת הלוואה ללקוח מוגבל. וזאת למרות שלקיחת הלוואה ברגע ללקוח עם חשבון מוגבל יכולה לסייע ללקוח לשקם את מצבו הפיננסי רוב חברות הבנקים אינן מאפשרות ניתנת הלוואות מיידיות למוגבלים. לכן לקוחות בעליי חשבון מוגבל נדרשים כיום לחפש אלטרנטיבות שיאפשרו ללקיחת הלוואות מיידיות למוגבלים בחשבון הבנק.

 

הלוואות מידיות למוגבלים טריים

כמובן, שנתינת הלוואה ע"י הבנק אינו צעד פשוט של מה בכך, כאשר מוגשת בקשה ללקיחת הלוואה ברגע הבנק שוקל את כל האפשריות ומקבל החלטה האם לאשר את ההלוואה המתבקשת או לדחותה. כמו שהזכרנו הבנקים בדרך כלל אינם מאפשרים ללקוחות מוגבלים לקבל הלוואות מיידיות. אך לכל כלל ישנו יוצא מן הכלל ולכן כאשר הבנק מקבל בקשה ללקיחת הלוואה ברגע על ידי לקוח עם חשבון מוגבל הוא בודק את היסטורית החשבון של אותו לקוח ובמידה ויתברר כי הלקוח הוא לקוח מוגבל "טרי" ישנה אפשרות שהבנק יאפשר את ההלוואה. שכן ישנם בנקים אשר הצהירו כי הם מספקים הלוואות מיידיות למוגבלים טריים. אך גם לאותם לקוחות מוגבלים טריים אשר לא צלח מזלם וכאשר הם הציעו בקשה ללקיחת הלוואה ברגע, הבנק סירב. זהו אינו סוף הסיפור, וישנם עוד מגוון אפשרויות ללקיחת הלוואות מידיות למוגבלים טריים או לא טריים ועל כן נרחיב בפרק הבא.

 

לקיחת הלוואות מגורמי צד שלישי

זה נכון, הבנקים לא מאפשרים לקיחת הלוואות מיידים למוגבלים בחשבון הבנק, אך ישנן אלטרנטיבות חלופיות שיתנו מענה לאותם לקוחת מוגבלים שזקוקים לקבלה של הלוואה ברגע. חברות כטסי האשראי השונות מאפשרות ניתנת הלוואות מיידיות גם ללקוחות מוגבלים, וכמו כן ישנן חברות לניתנת הלוואות המספקות גם הם שירותי הלוואות מידיות למוגבלים בחשבון הבנק. 

 

נכתב על ידי icash.co.il , 17/7/2012 10:31  
1 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 תנאי הלוואות מיוחדים


תנאי הלוואות מיוחדים

בתחום ההלוואות בישראל שוררת תחרות גדולה. השוק התפתח ומציע מגוון מקורות ללקיחת הלוואות. כל בנק, חברת הלוואות או חברת כרטיסי אשראי תציע לכם בין היתר שירות של לקיחת הלוואה למגוון מטרות. כך יצא שבין כל האלטרנטיבות השונות ללקיחת הלוואה הקריטריון המהווה את השוני בכל כל ההצעות הללו הוא איכות תנאי השירות, והוא שמבדיל בין כל חברת הלוואות או הבנקים משאר המתחרים. הדבר בא לידי ביטוי במיוחד בימים כאלו, שעד לפני כמה שנים שרר משבר כלכלי בארץ ובעולם כולו והרבה משפחות סבלו מקשיים כלכלים לא קלים שהתבטאו בפיטורין, קריסת חברות ועוד. מאז ועד היום משפחות רבות מנסות להתאושש מהמשבר הנ"ל. כך שבמיוחד היום יש חשיבות גדולה לתנאי שירות איכותיים מחברות ההלוואות השונות על מנת לתת שירות יאה ללקוחות במצבים השונים. ובמאמר זה ננסה לפרט שני תנאי לקיחת הלוואות המהווים תנאים הכרחיים לחלק לא קטן מהאוכלוסייה כיום.

 

הלוואות למוגבלים בבנק

כפי שאמרנו בפסקה הקודמת, אחר המשבר הכלכלי שפקד את השוק הישראלי ואת העולם כולו משפחות רבות קרסו בנטל, וכתוצאה מזה ישנן לא מעט משפחות המנהלות חשבון בנק מוגבל. הבעיה מתחילה כאשר אותם בעליי חשבון מעוניינים לקחת הלוואה מחברות הבנקים או חברות ההלוואות. חברות ההלוואה ושותפיהם למקצוע אינן מרבות להעניק הלוואת למוגבלים בבנק, וזאת ממספר סיבות הראשונה שבהם שלקוחות בעלי חשבון מוגבל המעוניינים לקחת הלוואת למוגבלים בבנק מהווים סיכון ממשי לחברות ההלוואות והבנקים עקב עתם היותם בעלי חשבון מוגבל מה שאומר שיש סיכון בתהליך החזרת הלוואה. אך למרות זאת ישנם גופים המאפשרים לקיחת הלוואות למוגבלים בבנק זאת על ידי מספר תנאים כמו ערבים להלוואה, חתימת המעסיק של אותו לקוח ועוד.

 

הלוואות מיידיות

תנאי הכרחי לחלק גדול באוכלוסייה הישראלית היא מתן הלוואות מיידיות. בשנים האחרונות ידוע היה כי תהליך של לקיחת הלוואה דרך חברות ההלוואות, כרטסי האשראי והבנקים כרוך בפרוצדורות ארוכות וזמן המתנה מייגע. האמת היא, שלא כל הלוואות באמת צריכות להיות הלוואות מידיות, מפני שלא תמיד יש לחץ מצד הלקוח לקבל את הכסף הדרוש, ולא פעם הלוואות מידיות זאת פריווילגיה מיוחדת. אך ישנם מצבים בהם מתן הלוואות מידיות נדרש בהחלט, כגון בעת רכישת מוצר התלוי במבצע הנחה, רכישת רכב יד שנייה בו בעת שישנם עוד קונים המעוניינים ברכב, תשלום חוב לאדם באופן דחוף והרשימה עוד ארוכה. לכן חברות ההלוואה השונות אפשרו מתן הלוואות מיידיות ללקוחות  בהתאם למקרה בו הלקוח זקוק להלוואה באופן שלא סובל דיחוי.  

נכתב על ידי icash.co.il , 17/7/2012 10:27  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 

Avatarכינוי:  icash.co.il

בת: 46

תמונה
הבלוג משוייך לקטגוריות: דברים שמצאתי באינטרנט , שונות
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לicash.co.il אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על icash.co.il ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ