לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

המדריך לשחקן

המדריך לשחקן הוא הבלוג שלי, שבו אני כותב תובנות, שיטות, וטכניקות מהניסיון שלי - באומנות הפיתוי. כאן אני אנסה להעביר מהידע שלי אל הגבר הישראלי, ואנסה להפוך אותו לגבר יותר מושך בפני נשים, ואלמד אותו איך להגיע להגשמה עצמית גבוהה יותר


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    אפריל 2012    >>
אבגדהוש
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

4/2012

משמעות החיים


שלום כולם,

שלומי טוב, אני מקווה שגם שלומכם.

 

אני רוצה לדבר היום קצת על משהו שהעסיק פילוסופים וביולוגים רבים, כבר מאות שנים: התשובה לשאלה "מה משמעות החיים"

אתם מוכנים לזה? אני הולך להפיל עליכם פצצה, משמעות החיים בשתי מילים: S&R

Survival and Replication - השרדות ושכפול. זוהי משמעות החיים. כל אורגניזם שחי שואף לשרוד כמה שיותר זמן, ושואף להעביר את הDNA שלו הלאה לדור הבא.

כל בחורה שאתם רואים, אבל כל אחת, מחפשת בדיוק את זה. היא מחפשת את הגבר שיעזור לה להתרבות ולהעביר את הגנים שלה לדור הבא (זה קל, כל גבר יכול לעשות את זה) והיא רוצה גם גבר שיגן עליה, יעזור לה לגדל את הילדים, ויתן לה את החיים הכי טובים בשבילה ובשביל הילדים שלה, ולא כל אחד יכול לעשות את זה.

 

לא כולם יודעים, אבל בממוצע על אישה יפה מתחילים 10,15 גברים ביום. ביום! לנשים יפות יש חיים מאוד מאוד מפחידים ומסוכנים, אז היא תיקח 3-4 חברות שיהיו איתה (נשים של יופי יוצא מן הכלל בד"כ לא לבד) אבל בסופו של דבר היא רוצה גבר שיגן עליה.

 

אז מה גברים רוצים? בדיוק אותו דבר. גברים מחפשים בכל אישה את ערך ה S&R שלה. גבר מחפש אישה עם חזה גדול בשביל שתאכיל את הילדים שלו (בלוף גדול מאוד אגב, אבל עדיין עובד), הוא מחפש אישה עם אגן גמיש שתוכל ללדת ילדים בקלות, הוא מחפש אישה עם פנים סימטריות בשביל שגם הילד יצא בריא ויפה.

 

אז כפי שאתם רואים, גברים ונשים מחפשים דברים שונים, כשאני אוסף בחורה אליי הביתה, היא לא באה אליי בשביל שאני אלד את הילדים שלה, ואני לא אספתי אותה בשביל שהיא תגן עליי. אז, שאלת המיליון דולר: איך אני מעלה את ערך ה S&R שלי בפני נשים?

 

אוקי, אז לשאלה הזאת יש שני תשובות: התשובה הקצרה היא שאם תסתכלו על ה2פוסטים הקודמים, תקראו, תפנימו, ותתאמנו יום - יומיים, תגיעו לתוצאות מאוד יפות.

התשובה הארוכה היא: שבשביל באמת להשיג את הבחורות ה10ו9 אתה צריך ידע עמוק יותר מזה. לגרד את פני השטח לא יספיק לך בשביל להשיג בחורות, שבחורים מתחילים איתם 20 פעמים ביום, ביניהם גם סלבריטאים, עשירים, או דוגמנים (אנשים עם ערך חברתי גבוה = אנשים עם ערך S&R גבוה)

 

בשביל להשיג את הבחורות האלה, אתה צריך להראות את הערך שלך, להראות שאתה שווה יותר ממנה. זה כל העניין לדוגמה בכלי המשיכה "לשחק אותה קשה להשגה"! יודע למה זה עובד? כי אתה מראה שהערך שלך גבוה משלה, שהיא תרדוף אחריך, שהיא תעבוד קשה בשבילך. אתה שווה את זה. לפעולה הזאת של הלראות ערך חברתי אנחנו קוראים DHV - Demonstration of Higher Value

המשפט פתיחה שאמרתי שאני אוהב להשתמש בו? "חבל שאני הומו את בדיוק הסגנון שלי" נוטף מDHV, זה למה הוא כזה טוב. וזה למה משפטים כמו "אפשר לקנות לך דרינק?" או "אני מצטער להפריע אבל..." הם גרועים. הם מראים שהערך שלה פחות משלה. ואם זה ככה - למה היא צריכה אותך?

 

אז לפני שאתה עושה (או לא עושה) משהו, תמיד תחשוב על איך זה מציג אותך בפניה. מה זה אומר על הערך שלך.

דוגמאות לדברים שיעלו את הערך החברתי שלך:

1) להעביר עליה ביקורת "את יודעת, השעון הזה לא מחמיא לך, לדעתי הצבע כחול הרבה יותר יפה בשבילך ומבליט לך את העיניים"

2) פיקוקינג

3) לספר סיפורים מצחיקים או מעניינים (בגבול הטעם הטוב. תיהיה מעניין, אל תיהיה ליצן חצר)

4) שפת גוף של אלפא מייל - גב זקוף, מבט קדימה וקצת למעלה, לא להיות עם החזה אליה עד שהיא לא מפנה את החזה אליך

5) מסתורין והתחמקות מתשובות לשאלות שלה (סקרנות) - "מאיפה אתה בארץ" "את תמיד שופטת אנשים מאיפה שהם באים? זה לא בסדר את יודעת :)" "מה אתה עושה" "אני מוחא כפיים בקולנוע"

6) פריסלקציה - אני ארחיב על זה עוד בפוסט הבא, זה דבר מאוד מאוד מאוד חשוב וזה הבסיס הביולוגי לכל משיכה, בגדול אני פשוט אגיד עכשיו, תנסה לגרום לה לחשוב שהרבה נשים רוצות אותך.

7) תיהיה המסיבה - אם אתה הולך לפאב עם חברים, תוודא שאתה עומד באמצע ואתה במרכז העניינים, שכולם רוצים לדבר איתך, שכולם שמים אותך במרכז, שכולם מקשיבים לך. כל האנשים בסביבה הקרובה אליך יקלטו את זה ויעריכו אותך כהאלפא (זה למה להרבה שחקים יש Wingman)

8) צחוק, חיוך. אתה הרבה יותר מושך כשאתה מחייך. בנאדם עצוב מראה על ערך חברתי נמוך בד"כ.

 

ועוד הרבה הרבה מאוד דרכים. זה ענף שלם שאי אפשר לסכם את כולו בדף אחד, המלצה שלי - תקחו את מה שרשמתי, ותתנסו עם זה, אחרי זה, אם אתם רוצים להתקדם, תחפשו דרכים חדשות להראות ערך חברתי. יש אלפים. כל דבר שאנחנו עושים מראה ערך חברתי (גבוה או נמוך), תמיד תזכרו את זה לפני שאתם אומרים / עושים משהו. להראות DHV זאת אומנות בפני עצמה, לא רק בשביל פיתוי. עסקים, ידידות, כל דבר. ואני ממליץ מאוד לנסות ולהשתפר בזה. לכולם.

 

ואני רוצה שעכשיו תחשוב על זה שניה, תדמיין את הסיטואציה הבאה:

אתה יושב בבר עם עוד שני חברים, מולך יושבת לא יאומן - בר רפאלי! וגם קראת בעיתון אתמול שהיא בדיוק נפרדה מהחבר שלה ומחפשת חבר חדש.

איך לדעתך שחקן יתחיל איתה? האם הוא יגיד לה "תני לי לקנות לך משקה" או "העיניים שלך יפות, בא לך להביא לי את המספר שלך?" כמו כל שאר 10000 הלוזרים שמתחילים איתה כל יום? היא מנפנפת אותם כמו שישראלי טוב מנפנף מנגל ביום העצמאות.

אתה צריך להראות לה שאתה יותר טוב ממנה! נשבע לכם שפעם אחת, אפילו התחלתי עם בחורה שעשיתי לה זין עם האצבע. נשבע לכם. אז, איך הייתם מתחילים עם בר רפאלי? אישית, הייתי מתחיל עם חברה שלה. אמרתי לכם, נשים יפות הן בד"כ לא לבד. מה שאני הייתי עושה זה מתעלם לחלוטין מבר, ומתחיל עם חברה שלה, במיוחד עם היא לא מושכת. להראות שאני לא מעוניין זה להראות ערך חברתי גבוה יותר. קרה לך פעם שאישה דחתה אותך? שאמרת משהו והיא אמרה "טוב בסדר ביי" איך הרגשת? הרגשת מושפל. הרגשת שאתה פחות טוב ממנה. באותו רגע באמת היית. היא הראת לך DHV, היא אמרה לך שהערך שלך לא מספיק גבוה בשבילה. ושהערך שלה גבוה יותר.

 

אני מקווה שזה הבהיר קצת דברים, אולי אתה חושב עכשיו על אינטרקציות עבר שהיו לך ולא הצליחו וזה בגלל שלא הראת ערך חברתי, אולי עכשיו אתה בדיוק יוצא לתרגל. בכל מקרה - אני מאוד מקווה שהבהרתי את הנקודה. זה חשוב מאוד. ערך חברתי זה הכל, זה מה שנשים רוצות מגברים בשביל S&R. ואם אתה לא יודע לשדר את זה (או באנגלית FLASHING DHV) תיהיה לך הצלחה מסוימת. אך לעולם לא תשיג את ה10 ו9. הבחורות שגברים יהרגו בשביל להשיג.

 

בהצלחה!

 

עד הפעם הבאה,

 

סליק

נכתב על ידי slickpua , 28/4/2012 22:51  
1 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוטכינוי:  slickpua

בן: 29
198
הבלוג משוייך לקטגוריות: יחסים ואהבה , דייטינג , סקס ויצרים
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לslickpua אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על slickpua ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ