לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

המדריך לשחקן

המדריך לשחקן הוא הבלוג שלי, שבו אני כותב תובנות, שיטות, וטכניקות מהניסיון שלי - באומנות הפיתוי. כאן אני אנסה להעביר מהידע שלי אל הגבר הישראלי, ואנסה להפוך אותו לגבר יותר מושך בפני נשים, ואלמד אותו איך להגיע להגשמה עצמית גבוהה יותר


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    אפריל 2012    >>
אבגדהוש
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

4/2012

משמעות החיים


שלום כולם,

שלומי טוב, אני מקווה שגם שלומכם.

 

אני רוצה לדבר היום קצת על משהו שהעסיק פילוסופים וביולוגים רבים, כבר מאות שנים: התשובה לשאלה "מה משמעות החיים"

אתם מוכנים לזה? אני הולך להפיל עליכם פצצה, משמעות החיים בשתי מילים: S&R

Survival and Replication - השרדות ושכפול. זוהי משמעות החיים. כל אורגניזם שחי שואף לשרוד כמה שיותר זמן, ושואף להעביר את הDNA שלו הלאה לדור הבא.

כל בחורה שאתם רואים, אבל כל אחת, מחפשת בדיוק את זה. היא מחפשת את הגבר שיעזור לה להתרבות ולהעביר את הגנים שלה לדור הבא (זה קל, כל גבר יכול לעשות את זה) והיא רוצה גם גבר שיגן עליה, יעזור לה לגדל את הילדים, ויתן לה את החיים הכי טובים בשבילה ובשביל הילדים שלה, ולא כל אחד יכול לעשות את זה.

 

לא כולם יודעים, אבל בממוצע על אישה יפה מתחילים 10,15 גברים ביום. ביום! לנשים יפות יש חיים מאוד מאוד מפחידים ומסוכנים, אז היא תיקח 3-4 חברות שיהיו איתה (נשים של יופי יוצא מן הכלל בד"כ לא לבד) אבל בסופו של דבר היא רוצה גבר שיגן עליה.

 

אז מה גברים רוצים? בדיוק אותו דבר. גברים מחפשים בכל אישה את ערך ה S&R שלה. גבר מחפש אישה עם חזה גדול בשביל שתאכיל את הילדים שלו (בלוף גדול מאוד אגב, אבל עדיין עובד), הוא מחפש אישה עם אגן גמיש שתוכל ללדת ילדים בקלות, הוא מחפש אישה עם פנים סימטריות בשביל שגם הילד יצא בריא ויפה.

 

אז כפי שאתם רואים, גברים ונשים מחפשים דברים שונים, כשאני אוסף בחורה אליי הביתה, היא לא באה אליי בשביל שאני אלד את הילדים שלה, ואני לא אספתי אותה בשביל שהיא תגן עליי. אז, שאלת המיליון דולר: איך אני מעלה את ערך ה S&R שלי בפני נשים?

 

אוקי, אז לשאלה הזאת יש שני תשובות: התשובה הקצרה היא שאם תסתכלו על ה2פוסטים הקודמים, תקראו, תפנימו, ותתאמנו יום - יומיים, תגיעו לתוצאות מאוד יפות.

התשובה הארוכה היא: שבשביל באמת להשיג את הבחורות ה10ו9 אתה צריך ידע עמוק יותר מזה. לגרד את פני השטח לא יספיק לך בשביל להשיג בחורות, שבחורים מתחילים איתם 20 פעמים ביום, ביניהם גם סלבריטאים, עשירים, או דוגמנים (אנשים עם ערך חברתי גבוה = אנשים עם ערך S&R גבוה)

 

בשביל להשיג את הבחורות האלה, אתה צריך להראות את הערך שלך, להראות שאתה שווה יותר ממנה. זה כל העניין לדוגמה בכלי המשיכה "לשחק אותה קשה להשגה"! יודע למה זה עובד? כי אתה מראה שהערך שלך גבוה משלה, שהיא תרדוף אחריך, שהיא תעבוד קשה בשבילך. אתה שווה את זה. לפעולה הזאת של הלראות ערך חברתי אנחנו קוראים DHV - Demonstration of Higher Value

המשפט פתיחה שאמרתי שאני אוהב להשתמש בו? "חבל שאני הומו את בדיוק הסגנון שלי" נוטף מDHV, זה למה הוא כזה טוב. וזה למה משפטים כמו "אפשר לקנות לך דרינק?" או "אני מצטער להפריע אבל..." הם גרועים. הם מראים שהערך שלה פחות משלה. ואם זה ככה - למה היא צריכה אותך?

 

אז לפני שאתה עושה (או לא עושה) משהו, תמיד תחשוב על איך זה מציג אותך בפניה. מה זה אומר על הערך שלך.

דוגמאות לדברים שיעלו את הערך החברתי שלך:

1) להעביר עליה ביקורת "את יודעת, השעון הזה לא מחמיא לך, לדעתי הצבע כחול הרבה יותר יפה בשבילך ומבליט לך את העיניים"

2) פיקוקינג

3) לספר סיפורים מצחיקים או מעניינים (בגבול הטעם הטוב. תיהיה מעניין, אל תיהיה ליצן חצר)

4) שפת גוף של אלפא מייל - גב זקוף, מבט קדימה וקצת למעלה, לא להיות עם החזה אליה עד שהיא לא מפנה את החזה אליך

5) מסתורין והתחמקות מתשובות לשאלות שלה (סקרנות) - "מאיפה אתה בארץ" "את תמיד שופטת אנשים מאיפה שהם באים? זה לא בסדר את יודעת :)" "מה אתה עושה" "אני מוחא כפיים בקולנוע"

6) פריסלקציה - אני ארחיב על זה עוד בפוסט הבא, זה דבר מאוד מאוד מאוד חשוב וזה הבסיס הביולוגי לכל משיכה, בגדול אני פשוט אגיד עכשיו, תנסה לגרום לה לחשוב שהרבה נשים רוצות אותך.

7) תיהיה המסיבה - אם אתה הולך לפאב עם חברים, תוודא שאתה עומד באמצע ואתה במרכז העניינים, שכולם רוצים לדבר איתך, שכולם שמים אותך במרכז, שכולם מקשיבים לך. כל האנשים בסביבה הקרובה אליך יקלטו את זה ויעריכו אותך כהאלפא (זה למה להרבה שחקים יש Wingman)

8) צחוק, חיוך. אתה הרבה יותר מושך כשאתה מחייך. בנאדם עצוב מראה על ערך חברתי נמוך בד"כ.

 

ועוד הרבה הרבה מאוד דרכים. זה ענף שלם שאי אפשר לסכם את כולו בדף אחד, המלצה שלי - תקחו את מה שרשמתי, ותתנסו עם זה, אחרי זה, אם אתם רוצים להתקדם, תחפשו דרכים חדשות להראות ערך חברתי. יש אלפים. כל דבר שאנחנו עושים מראה ערך חברתי (גבוה או נמוך), תמיד תזכרו את זה לפני שאתם אומרים / עושים משהו. להראות DHV זאת אומנות בפני עצמה, לא רק בשביל פיתוי. עסקים, ידידות, כל דבר. ואני ממליץ מאוד לנסות ולהשתפר בזה. לכולם.

 

ואני רוצה שעכשיו תחשוב על זה שניה, תדמיין את הסיטואציה הבאה:

אתה יושב בבר עם עוד שני חברים, מולך יושבת לא יאומן - בר רפאלי! וגם קראת בעיתון אתמול שהיא בדיוק נפרדה מהחבר שלה ומחפשת חבר חדש.

איך לדעתך שחקן יתחיל איתה? האם הוא יגיד לה "תני לי לקנות לך משקה" או "העיניים שלך יפות, בא לך להביא לי את המספר שלך?" כמו כל שאר 10000 הלוזרים שמתחילים איתה כל יום? היא מנפנפת אותם כמו שישראלי טוב מנפנף מנגל ביום העצמאות.

אתה צריך להראות לה שאתה יותר טוב ממנה! נשבע לכם שפעם אחת, אפילו התחלתי עם בחורה שעשיתי לה זין עם האצבע. נשבע לכם. אז, איך הייתם מתחילים עם בר רפאלי? אישית, הייתי מתחיל עם חברה שלה. אמרתי לכם, נשים יפות הן בד"כ לא לבד. מה שאני הייתי עושה זה מתעלם לחלוטין מבר, ומתחיל עם חברה שלה, במיוחד עם היא לא מושכת. להראות שאני לא מעוניין זה להראות ערך חברתי גבוה יותר. קרה לך פעם שאישה דחתה אותך? שאמרת משהו והיא אמרה "טוב בסדר ביי" איך הרגשת? הרגשת מושפל. הרגשת שאתה פחות טוב ממנה. באותו רגע באמת היית. היא הראת לך DHV, היא אמרה לך שהערך שלך לא מספיק גבוה בשבילה. ושהערך שלה גבוה יותר.

 

אני מקווה שזה הבהיר קצת דברים, אולי אתה חושב עכשיו על אינטרקציות עבר שהיו לך ולא הצליחו וזה בגלל שלא הראת ערך חברתי, אולי עכשיו אתה בדיוק יוצא לתרגל. בכל מקרה - אני מאוד מקווה שהבהרתי את הנקודה. זה חשוב מאוד. ערך חברתי זה הכל, זה מה שנשים רוצות מגברים בשביל S&R. ואם אתה לא יודע לשדר את זה (או באנגלית FLASHING DHV) תיהיה לך הצלחה מסוימת. אך לעולם לא תשיג את ה10 ו9. הבחורות שגברים יהרגו בשביל להשיג.

 

בהצלחה!

 

עד הפעם הבאה,

 

סליק

נכתב על ידי slickpua , 28/4/2012 22:51  
1 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 שלב ראשון: יצירת משיכה


שלום כולם!

בפוסט הקודם דיברתי קצת על סיפור הרקע שלי, מה שהביא אותי להתעסק באומנות הפיתוי, וגם על מיתוסים ואמונות מגבילות שצריך לשבור מפני שהם לא נכונים ורק הורסים.

 

היום נגיע לבשר, איך אני גורם לבחורה לחשוק בי ללא שליטה??

 

אז ככה, לפיתוי יש שני שלבים:

1) שלב המשיכה

2) שלב הנוחות

 

אני דווקא רוצה להתחיל עם שלב הנוחות, מפני שהרבה גברים יותר מתחברים אליו ואני בטוח שגם חלק מהקוראים יסכימו.

שלב הנוחות הוא השלב שבו אתה גורם לבחורה להרגיש ביטחון בך. להרגיש שהיא מכירה אותך ושיש לכם איזה חיבור מסויים, מכנה משותף שדרכו אתם מתקשרים. בבסיסו, שלב יצירת הנוחות הוא בעצם שלב יצירת האמון כי גם אם בחורה הכי רוצה אותך בעולם, היא לא תבוא איתך לאוטו שלך אם היא מפחדת שתפגע בה (בין אם זה פגיעה פיזית או פגיעה נפשית) והיא לא סומכת עליך. ויש לזה סיבה אבולוציונית מאוד טובה! כמו לרוב הדברים באומנות הפיתוי, שיש להם בסיס אבולוציוני.

 

למתעניינים: לפני כאלפי שנים, בני האנוש חיו בשבטים. אני מדבר על בני אנוש פרימיטיבים, כמעט קופים. ואם נקבה הייתה שוכבת עם זכר, והוא היה נוטש אותה ואת הילד שלה זה בד"כ היה אומר גזר דין מוות לאמה ולילד. ומעבר לזה - כשבחורה מקיימת יחסי מין היא מסתכנת. היא מסכנת את החיים שלה. לידה היום זה נחשב דבר רגיל ולא מסוכן אך לא תמיד זה היה המצב! ומכאן בא הלחץ של נשים "להכיר את הבחור" לפני שהן שוכבות איתו.

 

אוקי, אז הסברנו למה בחורה צריכה נוחות וביטחון. אבל איך יוצרים את זה?

לצערי הרב - 99% מהגברים בארץ עושים את זה מעולה, יותר מדיי טוב. ליצור נוחות זה להיות הידיד שלה.

זה לקנות לה משקה, זה להסיע אותה לנתב"ג, זה להקפיץ אותה מהדודה, זה לתקן לה את המחשב, זה לעשות דברים בשבילה.

יש לכם ידידות? נשים שאתם בקשר איתן אך לא רומנטי? יודעים למה זה? זה בגלל שאתם יוצרים המון המון המון נוחות אבל 0 משיכה. אני אתן לכם דוגמה בשביל להמחיש:

 

אם אתם יוצאים עם בחורה שמשחקת טניס, ואתם במקרה גם משחקים טניס: היא תרגיש יותר קרובה אליכם. כאילו יש לכם משהו במשותף ואולי אתם דיי דומים. היא תרגיש בנוח לידך - זה לא אומר שהיא תמשך אליך! אני בטוח שיש נשים בחיים שלך שיש להן אותו עיסוק כמוך אבל אתה לא נמשך אליהן, בדיוק אותו דבר: הן מייצרות איתך נוחות, לא משיכה.

 

למה אמרתי לצערי הרב? כי ליצירה של יותר מדיי נוחות תביא למשפט הידוע "אני ממש אוהבת אותך, אבל בתור ידיד" ותסמכו עליי - להיכנס לFRIENDZONE זה קל מאוד, צעד אחד שגוי ואתה שם. לצאת ממנו זה בלתי אפשרי כמעט.

 

עכשיו אחרי שכולנו הבנו מה זה שלב יצירת הנוחות, הגיע הזמן להתקדם לחלק המעניין...

 

 

יצירת משיכה

יצירת משיכה זאת אומנות בפני עצמה, וזה משהו שבהחלט משתפר עם ניסיון.

אז מה בעצם יוצר משיכה? רמז: זה לא משפטים כמו "אבא שלך גנן" או "תגידי זה כאב שנפלת מגן עדן"

בשביל ליצור משיכה אצל בחורה אתה צריך לעורר אצלה רגש. זה דבר חשוב מאוד שהרבה גברים לא מבינים. כשבחורה נמשכת לבחור, היא בעצם נמשכת לרגשות שהוא גורם לה להרגיש. בחורות מכורות לרגשות כמו נרקומן להרואין. זה למה הן רואות טלנובלות או קוראות רומנים לדוגמה. הן מכורות לזה. אז מה שאתה צריך לעשות זה לגרום לה להרגיש רגשות. איך עושים את זה?

 

1) בטחון עצמי וגישה נכונה - תרגיש שאתה גבר. תרגיש שאתה השולט פה. כשאני נכנס למועדון, לי זה ברור שאני הבחור הכי מגניב, מצחיק, והכי מושך בפני נשים במועדון שבו אני נמצא (מועדון, או פאב, או ספריה, או כיתה, או חדר, לא משנה). האם זה נרקסיסטי? כן. האם זה דמיוני? כן. האם זה עוזר לי להשיג בחורות? כן. בטחון עצמי זה משהו שמקרין החוצה. אם תרגיש טוב, יראו את זה עליך וזה ימשוך נשים. תרגול טוב להלאת בטחון עצמי שאני בד"כ נותן לגברים זה לפני שהם יוצאים להתחיל עם בחורות, לכתוב על דף נייר את התכונות הטובות שלהם. מה לדעתם נראה בהם טוב. משהו שהם אוהבים בעצמם. תתרכזו בחיובי והבטחון יגיע.

 

2) מגע - מגע זה כלי משיכה חזק מאוד וקריטי! כשאתה נוגע בבחורה מגע נעים, הגוף שלה מפריש פרומונים החוצה שגורמים לך לרצות לגעת יותר, וזה גורם למוח שלה להפריש אנדורפינים - הורמון התענוג. כשאתה נוגע בה (כמו שצריך) היא מתענגת על זה וגם בלא מודע חושבת עליך כפרטנר זוגי. עצה שלי: תתחילו כבר מהתחלה לגעת. אל תתבישו מזה. אני לא מדבר על לגעת לה בתחת ולמשש לה את השדיים. אני מדבר על מגע עדין ביד, ליטוף בכתף או בצוואר, לשחק לה בשיער. תתחילו עם זה. אם לא תצרו מגע אתם לא תמשכו אותה והיא תתן לכם את הLJBF (LETS JUST BE FRIENDS) ואתם לא רוצים את זה :)

 

3) מסתורין וסקרנות - תמיד תשאירו אותה בסימן שאלה. שיחה צפויה ומשעממת היא לא מרגשת לאף אחת. תנסו לשחק איתה קצת אתם תתפלאו איזה תוצאות טובות אתם תשיגו. אני בד"כ לדוגמה, לא אוהב לענות לשאלות שהבחורה שואלת אותי בשלב ההיכרות. אני אתן לכם דוגמה לאינטרקציה שלי.

אני: "היי (נוגע לה בגב כף היד) יש לך ציפורניים יפות (זה סוג של נג, על נגים NEGS נדבר אח"כ), הן אמיתיות?"

בחורה: "כן חחח תודה...גם הציפורניים שלך בסדר"

אני: "ברור! הידיים שלי זה הפרנסה שלי בכל זאת (קונוטציה מינית סמויה)"

בחורה: "מה את עושה?" הוו! כן הגענו לאן שרציתי! קודם כל היא נתנה לי שאלה, שזה כבר עכשיו IOI רציני (INDICATOR OF INTEREST) היא שאלה אותי שאלה. מה אני עושה. באותה מידה היא הייתה יכולה לשאול איך קוראים לי או מאיפה אני. וזה הרגע שבו אני מתחמק מתשובה, אם אפשר אז בצורה שנונה. היא שאלה אותי מה אני עושה והתשובה שלי היא

אני: "אני מוחא כפיים בקולנוע." או "אני מודד כפפות מקצועי" או אם לא עולה לכם משהו שנון "למה את שואלת?" "את תמיד שופטת אנשים לפי מה שהם עושים?" < משפט פצצה מומלץ בחום. בכל מקרה הרעיון הוא להתחמק מתשובה. לשחק איתה. שזה מתקשר לדבר אחר שאני אדבר עליו היום בשם CAT-STRING THEORY

 

4) אתגר - אחד השיטות הכי טובות למשוך בחורות זה לאתגר אותן. הסיבה שרוב הבחורים לא מצליחים עם בחורות זה בגלל שהם שקופים מדיי. אין בזה שום אתגר בשביל הבחורה והיא כבר יודעת שאם היא רוצה היא יכול להשיג אותך. פפפטטט על מי אנחנו עובדים, אתה כבר שלה מהרגע שראית אותה. והיא יודעת את זה.

זה אישית הדבר שאני משתמש בו הכי הרבה. אני מראה לבחורה שאני לא מעוניין או שהיא תצטרך לעבוד קשה בשביל לפתות אותי. בחורות משתגעות על זה וזה ברור למה! אנחנו תמיד רוצים מה שאנחנו לא יכולים להשיג זה טבע המין האנושי. אחד המשפטי פתיחה האהובים עליי הוא "וואי חבל שאני הומו, את לגמרי הסטייל שלי" אמרתי לה שאני הומו - אני לא מעוניין בה. אני כבר לא במשחק בשבילה. היא לא מרימה את ההגנות שלה כי היא חושבת שאני לא מעוניין בה. זה משפט מאוד מאוד חזק, אני ממליץ בחום. ברגע שהיא נמשכת אליכם - זה כבר לא משנה אם היא חושבת שאתה הומו או לא, שאתה רוצה אותה או לא. זה לא חשוב. עוד דבר שאני אוהב לעשות, במיוחד שאני רוצה להתחיל עם בחורה והיא נמצאת בקבוצה (עם עוד בחורות או בחורים) אני ניגש לקבוצה, אני מתחיל לדבר איתם אבל אני לגמרי מתעלם מהמטרה שלי (הבחורה שאני רוצה להתחיל איתה). אני אפילו עם הגב אליה. אני מתעלם ממנה לחלוטין.

עובד תמיד מומלץ בחום! בכל מקרה אף פעם אל תחשפו את הקלף שלכם. אף פעם אל תודו שאתם מעוניינים. תנו לה את האתגר.

 

5) מבוכה - זה רק לאנשים שיש להם ביצים מפלדה, אבל אם יש לכם מספיק בטחון עצמי בשביל לעשות את זה אני אומר לכו על זה. מבוכה זה לגרום לה להרגיש מובכת, מכירים שיש שקט מביך? שקט מביך זה דבר נפלא תנו לו למצות את עצמו! האמת שאני משתמש במבוכה בעיקר כאשר הבחורה נותנת לי מבחן או תירוץ (עוד על מבחנים של בחורות בעתיד. בינתיים פשוט תזרמו איתי. מבחן זה משפט שהבחורה אומרת בשביל לבדוק עד כמה אני רציני. הן עושות את זה גם מסיבות אבולוציוניות שדיברנו עליהן בתחילת הפוסט). דוגמה לאינטרקציה עם מבוכה בפאב בתל אביב.

אני: "חג שמח (נוגע לה ביד)! שומעת אני צריך דעה נשית... (פתיח מעולה ומאוד שכיח)

בחורה: "יש לי חבר"

אני (בקול רם שכל הפאב יוכל לשמוע) "אוקי חברים להתרחק יש לה חבר, אף אחד לא להתחיל איתה, יש לה חבר אני מבקש לא להתחיל עם הבחורה באדום"

בחורה: "השתגעת?! יוו חחחחח"

אני: "דעה נשית, מה דעתך על בחור שמתחיל עם בחורה בספריה / מכולת / מכון כושר...." לא משנה כבר. ברגע שהבכתם אותה הצלחתם במשימה. גרמתם לה להרגיש רגש מאוד חזק ונטרלתם לה את המבחן. (להרגיש רגש זה מה שגורם לבחורה להמשך אליך. גם אם זה רגש שלילי. זה למה ערסים מאוד מוצלחים עם בחורות. נכון לפעמים שאלת את עצמך מה בחורה נחמדה עושה עם איזה טמבל דפוק? הוא יודע להעביר לה רגשות שלילים. וגם זה יוצר משיכה)

 

6) פיקוקינג - פיקוקינג זה קצת שנוי במחלוקת, אין ספק שזה עובד. אבל צריך לעשות את זה בגבול הטעם הטוב. מה זה פיקוקינג? פיקוקינג בא מהמילה האנגלית לטווס (PEACOCK) וזאת שיטה, שמטרתה לגרות מנגנון אבולוציוני מאוד חזק אצל נשים.

בטווסים, הנקבה בוחרת את הטווס שיש לו את הצבעים הכי זוהרים והזנב הכי מרשים. אמני הפיתוי בעולם לקחו את ההתנהגות הזו של טווסים, והפכו אותה להתנהגות אנושית. מה זה אומר? תתלבש באופן שונה. פיקוקינג זה בעצם להתלבש באופן שאנשים אחרים יחשבו שזה מיוחד ומעניין ואפילו קצת מוזר, אך לא בהגזמה שיחשבו שזה מגוחך. לדוגמה זמן רב הייתי הולך עם ציפורניים שחורות. באמת.

עוד דברים שאפשר לעשות זה לחבוש כובע מעניין, עניבה מעל סווטשרט שבד"כ לא שמים מעליו עניבה, שרשרת מוחצנת, או אפילו איפור לעינים. אחד אמני הפיתוי הטובים בעולם, בשם MYSTERY, משתמש בפיקוקינג כל הזמן ואני לוקח אותו כדוגמה. לאלה שמתעניינים בפיקוקינג אני באמת ממליץ בחום להתנסות עם זה, ואם אין לכם רעיונות, תחפשו MYSTERY PUA בGOOGLE ותשאבו ממנו. הבנאדם גאון.

 

אוקי, זה ממש לא כל הכלי משיכה שיש. יש המון. אבל אני חושב שאלה הבסיסים ביותר וגם הכי יעילים ולא קשים לביצוע.

עכשיו אחרי שלמדנו מה זה יצירת נוחות ומה זה יצירת משיכה. כל מה שנשאר זה לשלב ביניהם. אתם יצאתם למועדון / מסעדה / פאב. ראיתם בחורה שאתם רוצים להתחיל איתה. תיגשו אליה, תצרו משיכה. לאחר זמן מה, תצרו נוחות (תפסיקו ליצור משיכה, תשבו איתה על כוס בירה ותספרו קצת על עצמכם), תסיימו עם זה ועכשיו עוד פעם משיכה, ועוד פעם נוחות, משיכה, נוחות, rapport, attraction, rapport, attraction

 

לסיום אני רוצה לספר על תאוריה מאוד מעניינת ומאוד נכונה בשם תאורית ה"חתול-כדורצמר" או בשמה האנגלי - CAT-STRING THEORY

כל מי שאי פעם היה לו חתול, יודע שאם אתה משחק איתו עם כדור צמר, החתול יתחרפן. הוא ירדוף אחרי הכדור בקדחתנות והוא ישחק איתך.

אבל אם סתם תיתן לו את הכדור צמר - הוא לא יעשה איתו כלום, והוא לא יעניין אותו. משיכה ופיתוי זה בדיוק אותו הדבר

אם תבוא לבחורה ותגיד "אהלן, אני סליק, ואני מאוהב בך" אתה לא מעניין אותה. אתה לא משחק איתה. אתה לא נותן לה שום אתגר. THE CHASE IS BETTER THAN THE CATCH! תן לה לכייף מהמרדף אחריך! תשחק איתה! תראה לה סימני התעניינות, ואח"כ תראה לה סימני חוסר התעניינות, תיהיה נחמד ואח"כ תיהיה צונן. תיהיה מצחיק ואח"כ תיהיה רציני. CAT-STRING THEORY או בעברית "תאוריית הקרוב רחוק" היא הבסיס לכל משיכה. אבל יש לי הרחבה אחת קטנה שאני רוצה ברשותכם להוסיף לתאוריה הנפלאה הזאת:

 

אני חושב שמה שאנחנו רוצים בחיים, בד"כ לא מגיע אלינו. מה שאתה רוצה אתה צריך לעבוד בעבורו. אנשים לא מקבלים דברים טובים בחינם. אתה מאוד רוצה חברה - הסיכויים הם שהיא לא תיפול מהשמיים. אתה תצטרך לעשות משהו, לצאת, להתחיל עם בנות, ואז זה יקרה. ככה היקום עובד: הוא לא נותן לנו את מה שאנחנו רוצים ישר לידיים שלנו, הוא נותן לנו את זה במקום קרוב ואנחנו צריכים ללכת קצת, להתאמץ קצת, ואז להשיג את זה. זה לא בגלל שהיקום אכזר, זה בגלל שהוא חכם, והוא יודע שאנחנו לא מעריכים את מה שניתן לנו, אלא רק את מה שאנו עובדים ומתאמצים בעבורו. אז אני שואל אותך - האם אתה מוכן לעבוד ולהתאמץ קצת בשביל להשיג את המטרה שלך? האם אתה מוכן לצאת מהבית ולהתחיל עם בנות בשביל להשיג חברה? אתה יכול לקרוא פה מיום ועד לילה, ולראות סמינרים באינטרנט ולקרוא ספרים של אמני פיתוי כל היום - אם לא תצא מהבית, שום דבר לא יקרה.

 

אז שיעורי הבית? צאו מהבית. תגלו יותר תעוזה, תנסו לדבר עם בנות. אפילו לא בחורות שאתם רוצים להתחיל איתן אלא סתם בנות. רק טוב יצא מזה, אני מבטיח.

 

בהצלחה!!

 

עד הפעם הבא,

 

Slick

נכתב על ידי slickpua , 23/4/2012 22:18  
3 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 שיעור ראשון - התמודדות עם המציאות


"לא יכולתי להיות כלום. לא טוב ולא רע, לא גנב ולא איש ישר, לא גיבור ולא נבל, ועכשיו אני עומד כאן בפינה ממרר ומתגרה בעצמי עם העובדה המרה שאדם אינטליגנט לא יכול להיות שום דבר, ורק טיפש יכול להיות משהו"

פיודור דוסטיובסקי

 

זה לא ציתות מילה במילה, אבל זה מעביר היטב את המסר שרציתי להעביר.

המסר שבשביל להיות גבר מצליח לא צריך להיות חכם במיוחד, וההפך, לפעמים הנטיה לחשוב על כל דבר ולנתח כל דבר היא בעוכריו של הגבר השואף להגיע להגשמה עצמית גבוהה יותר עם המין הנשי.

 

שלום לכם

הכינוי שלי הוא סליק (Slick באנגלית, חלקלק בעברית. בתחום הזה לא נהוג לתת שמות אלא כינויים), אני בן 22, ואני אמן פיתוי או בשם היותר מוכר שלו - שחקן.

 

מה זה אומר שחקן? מי הוא השחקן?

 

אם תשאלו כל בחורה ממוצעת היא תגיד לכם ששחקן (Player) זה בחור שפוגע ברגשות של הבחורה, שמנצל אותה, ששחקנים מגעילים בחורות ושהן מזהות אותן מקילומטרים.

והאמת היא שזה פשוט לא נכון.

שחקן הוא גבר ששובר את המוסכמות החברתיות על חיזור, זה גבר שפונה למוח הביולוגי והפרמיטיבי של הבחורה ובעזרת גירויים ורבלים ולא ורבלים מנסה לגרום לה להמשך אליו.

כך שבעצם השחקן נותן לבחורה בדיוק את מה שהיא רוצה! את מה שהטבע והאבולוציה הגדירו כמושך בעיני נשים! גידלו אותנו לפי המיתוס שמה שמושך בפני בחורה זה כנות, רגישות, ודברי חלקות וחנופה, אבל נגיע למיתוסים אחר כך, האמת הביולוגית הבלתי ניתנת לערעור היא שנקבות תמיד נמשכות לזכר השולט. לאלפא מייל. גם בקופים, גם בלטאות, גם בחרקים, גם בכלבים, ובוודאי ובוודאי בבני אדם.

וזה בדיוק מה שהשחקן. השחקן הוא הזכר השולט. האלפא.

 

תכירו את סליק

לפני שנמשיך לתכלס איך לפתות בחורות ולטכניקות, סיפור קצת. אני מספר לכם אותו מפני שאני אחד מני רבים, שלא ידעו מה זה לדבר עם בחורה, ואף פעם לא הייתי גבר שרירי ויפה. הייתי בנקודת התחלה הכי גרועה שיש, אז אם אני יכול להיות אמן פיתוי באמת שכל אחד יכול.

גדלתי בבית חילוני עם אמא אבא ושתי אחיות שגדולות ממני.

ולמרות שאף פעם לא הייתי יפה במיוחד, אני כן רוצה לחשוב שאני חכם יותר מהאדם הממוצע.

כשהייתי קטן תמיד האמנתי שאהבה זה משהו קסום, באמת ובתמים האמנתי שיש אחת לכל אחד ושיש גורל, אני מהילדים שגדלו על כל הסיפורים האלה של דיסני, יודעים על מה אני מדבר? על שלגיה והיפהפיה הנרדמת (בכל זאת גדלתי עם שתי אחיות) ויכול להיות שמישם זה בא. האמונה העיוורת שלי שנשים רק רוצות גבר שיאהב אותן, שיהיה נסיך, ושיש אהבה לכל אחד. גם אמא שלי תמיד הכניסה לי את הרעיון הזה של "חכה חכה שתגדל הבנות יעמדו בשורה מחוץ לבית!" אז תמיד הייתי בטוח שאני אמצא אהבה ושיש גם לי "האחת".

וסיימנו בית ספר יסודי, ולא היה שורה של בחורות (טוב הייתי גם מאוד צעיר), וסיימנו חטיבה, ובכלל לא דיברתי עם אף בחורה, לא ידעתי מה להגיד להן, ולא היה שורה של בחורה מחוץ לביתי, ואז הגענו לתיכון ומצאתי את "האחת" שלי.

 

היא הייתה יפהפיה, שיער שחור חלק ועור לבן של מלאך, מיד ידעתי שזאת אהבה ושהיא חייבת להיות האחת שלי. אז לפי האמונות שלי - אמרתי לה מה אני מרגיש. בלי שום משיכה קודמת, בלי שום ניסיונות לפתות אותה, באתי אליה ואמרתי לה (היינו ידידים באותה תקופה) שאני אוהב אותה, שאני אוהב אותה באמת אהבה שבעל אוהב את אישתו, והיא אמרה לי שהיא אוהבת אותי כידיד והקשר ניתק.

שנתיים עברו, ועדיין היה לי רגשות אליה, הרי בטוח שהיא האחת שלי לא? היא פשוט לא יודעת את זה עדיין. ודרך חברה משותפת יצא לנו להפגש שוב אז חזרנו עוד פעם סוג של להיות בקשר ידידותי (זה כבר היה בתקופת הצבא. כמובן שעדיין לא היה תור של בחורות ולא חשבתי על אף בחורה חוץ ממנה עד אז) והיינו בפאב, במסיבת יומולדת של החברה המשותפת שלנו ואמרתי לה " אני יודע שבטח תיהי בהלם, אבל אני חייב להגיד לך כי אני מרגיש שזה אמיתי, אני אוהב אותך, אף פעם לא הפסקתי" והיא באמת הופתעה, היא כמעט בכתה ואמרה לי "אני מצטערת".

אז חשבתי לעצמי "טוב אולי היא עדיין לא באותו מקום כמוני אבל זה נועד להיות, אז רק צריך לתת לזה זמן". ועוד שנתיים עברו ועכשיו אני כבר לקראת שחרור, ופגשתי אותה במקרה במסיבת יומולדת של חבר קרוב שלי. היא באה עם בחור. החלטתי שעדיף שאני לא אתקרב אליה, רק אגיד שלום וזהו.

 

אבל לא יכולתי. למה? במהלך המסיבה היא שתתה יותר מדיי ואיבדה הכרה. הבחור שהיה איתה לא דאג לה ולא ממש היה אכפת לו ממנה. הייתי חייב לטפל בה. מישהו היה צריך לשמור עליה. אז ישבתי לידה, הבאתי לה מים, שמרתי שלא יתעסקו איתה (והיו כאלה שניסו, כמעט היה מכות אפילו) ולא הייתי מוכן לזוז ממנה סנטימטר. וחבר טוב שלי שאל אותי למה אני עושה את זה, אמרתי לו "זה לא ברור? אני אוהב אותה." ואז הוא אמר לי "עברו 6 שנים מאז התיכון, הגיע הזמן לשאול את עצמך האם זה הדדי". ישבתי לידה כל המסיבה, לא רקדתי ולא שתיתי ולא הייתי עם חברים. ואז, היא קמה, נישקה אותי בלחי, אמרה תודה, ועזבה את המסיבה עם הבחור שהיא באה איתו.

 

הייתי בהלם - עשיתי בדיוק מה שחינכו אותי לעשות! שמרתי עליה, טיפלתי בה, אמרתי לה שאני אוהב אותה, הייתי הכי PRINCE CHARMING בעולם. וכל מה שקיבלתי זה נשיקה על הלחי בזמן שהיא חזרה הביתה עם בחור שלא אכפת לו ממנה יותר מדיי...זה היה הרגע שבו נשברתי. שבו הבנתי שבכל השנים האלה, כל הזמן הזה, שיקרו לי. הבחורות לא יחכו מחוץ לדלת אם אני לא יעשה כלום. לא מושך בחורה שאתה ישיר או שאתה "רומנטי" איתה.

וזה הרגע שבו החלטתי, שבו הבטחתי לעצמי הבטחה שאני מקיים אותה עד היום הזה.

נכנסתי לבית של חבר שלי (עדיין הייתי במסיבה). לקחתי דף ועט, ורשמתי "I will get this attraction thing HANDELLED or I will DIE trying." עדיין אני סוחב איתי את הדף הזה.

 

ומאותו רגע והלאה הקדשתי את זמני ללמוד איך לפתות בחורות, מה מושך אותן, לקחתי סמינרים, ראיתי מדריכים באינטרנט, נרשמתי לקורסים בפיתוי, קראתי כל ספר שכתבו בתחום, הייתי מכונה. מאז אותו יום שכבתי עם עשרות אם לא מאות נשים יפהפיות ובניתי לעצמי ביטחון עצמי והתנהלות של גבר מצליח. והיום בדיעבד? אני חייב להגיד לכם, אני מודה לבחורה הזאת. אני מודה לה אלף תודות. היא פתחה לי את העיניים. בלעדיה סביר להניח שעדיין הייתי בן 20 בתול שמאמין שיש לו את "האחת" ואם הוא יחכה היא תבוא.

 

ככה שבאמת באתי מהמקום הכי גרוע. אני הצלחתי להשתנות ולהתפתח. אם אני יכול, גם אתם יכולים. ואם זה נשמע כמו משהו שחסר לכם בחיים, אם אתם מזדהים איתי, אני יכול לעזור לכם - הייתי פעם כמוכם.

 

מיתוסים ואמונות מגבילות אחרות

לכל אמן פיתוי יש טכניקות שונות ושיטות שונות אבל היסוד הוא אותו הדבר. לכן חשוב להפנים קודם כל את הדברים הבסיסים. אמיתות מוחלטות שאין עליהן עוררין. בלי ההבנה וההפנמה של הדברים האלה, גבר לא יכול להיות באמת מושך לנשים מפני שהוא מגביל את עצמו.

אני אתן לכם דוגמה - יש אמונה רווחת היום שגבר צריך להיות גבוה בשביל להחשב "יפה". אז אם אני נמוך, מה זה אומר לגבי? האם זה אומר שיהיה לי יותר קשה להשיג בחורה? האם אני בכלל יכול? הרי אני מכוער. ואז אני מתחיל להכניס את עצמי לסרטים ומוריד לעצמי את הביטחון - וזה מכשיל אותי. זה למה אנשים נמוכים בממוצע פחות מוצלחים עם בחורות. לא בגלל שהם נמוכים, אלא בגלל שהם מאמינים שזה שהם נמוכים זה חיסרון, הם מרגישים מכוערים ונחותים לעומת גברים גבוהים, הם חושבים שלהיות גבוה זה חסר להם וזה דבר קריטי, והאמת היא...שזה לא. 

 

אז בוא נעשה רשימה קצרה של מיתוסים ואמונות מגבילות להפטר מהן:

 

1) נשים רוצות גבר שנראה טוב (לא נכון. האמת היא שהן רוצות גבר מטופח. האלפא מייל הוא מטופח, הוא לא בהכרח שרירי גבוה עם שיער בלונדיני ועיניים כחולות, ומעבר לזה - נראה טוב זה משהו מאוד סובייקטיבי)

2) נשים רוצות גבר עם כסף וקריירה מוצלחת (נכון ולא נכון. יש מיעוט מאוד קטן של נשים שזה הדבר היחיד שחשוב להן, אבל הן באמת נמשכות לכסף - לא אליך. ותאמין לי שנשים כאלה אתה לא רוצה...מניסיון. את הרוב המכריע העצום הגדול ה99.999% של הנשים זה ממש לא מעניין כמה כסף יש לך...אם הן נמשכות אליך, אז הן נמשכות אליך ולא לכסף שלך)

3) בשביל להיות מושך לבחורות צריך להיות מצחיק וחכם ושנון (זה לא מזיק. אבל זה ממש לא קריטי. ההפך, אם אתם יוצאים אם בחורה ואתם כל הזמן מספרים לה בדיחות וסיפורים מצחיקים, היא תחשוב שאתם מנסים לקנות אותה עם בדיחות ולהרשים אותה. זה לא עובד. בדיחות ושנינות זה מעולה - בגבול הטעם הטוב. וגם אם אתם לא שנונים ולא מצחיקים - זה לא חשוב, זה בונוס זה כלום, זה לא העיקר)

4) בשביל להשיג בחורה, אתה צריך לספר לה מה אתה מרגיש ולהיות כנה לגביי הרגשות שלך (לא. ממש לא. אם זה קשר רציני ארוך טווח ואתם ביחד הרבה זמן ואם אתה רוצה לשפוך את הלב בפניה, אז תעשה את זה. אבל אם אתה עדיין בשלב של הפיתוי והקשר עוד חדש בשום פנים ואופן אל תעשה את זה - היא תבהל ואתה תאבד אותה)

5) בשביל לפתות בחורה צריך לקנות לה משקאות, לתת לה מחמאות ולהראות לה שהיא מוצאת חן בעיני (לדבר הזה קוראים Supplicating זה דבר נוראי שלגמרי הורס משיכה. אל תבינו אותי לא נכון - אם אתם בבית קפה וזה משהו קטן אז בכיף תזמינו אותה. אבל עוד פעם בגבול הטעם הטוב. אם אתה מזמין אותה לארוחה של 3 מנות במסעדת יוקרה אז אתה בעצם אומר לה "אני לא מספיק טוב בשבילך. את הרבה יותר טובה ממני. אז קניתי לך משהו. עכשיו את מחבבת אותי יותר?" וזה פשוט הרסני.)

6) הרצון שלה הוא חוק! היא תמיד צריכה להיות מרוצה (לא נכון. האמת היא שאתה הוא זה שתמיד צריך להיות מרוצה והרצון שלך הוא חוק. תמיד תעשה את מה שאתה רוצה. תדע להתפשר אבל תדע גם שלפעמים מותר ואף רצוי מאוד שתגיד לה "לא")

7) לכל סיר יש מכסה ולכל אחד יש את ה"אחת" שלו (זה יפה בתיאוריה, אבל החיים לא עובדים ככה. בחיים שום דבר לא קבוע מראש, החיים הם פשוט סידרה של בחירות שאנחנו עושים. אבא שלי לדוגמא, בחר להיות עם אמא שלי. יכול להיות שעם אישה אחרת הוא היה יותר מאושר. יכול להיות שלא. בכל מקרה זאת הייתה בחירה. תחשבו על החיים כשורה ארוכה של כיכרות, אחת אחרי השניה. אתם יכולים לבחור לעשות פרסה, לפנות ימינה לפנות שמאלה או להמשיך ישר. יש בחירות שיביאו אתכם לאן שרציתם, יש בחירות שלא. אבל זה עדיין בחירות. כפי שהדגמתי בסיפור שלי, האמונה שהכל נקבע מראש ושיש "אחת" היא מגבילה והרסנית ביותר)

 

זאת רשימה קצרה של חלק קטנטן של מיתוסים שאני רוצה שתשברו. הם פשוט לא נכונים וחלק מהם אפילו הרסניים מאוד.

אני רוצה עוד פעם להדגיש.

בשביל להצליח עם נשים לא צריך להיות גבר יפה חטוב ושרירי

זה פשוט לא משנה זה לא פקטור בכלל זה כלום.

אבל אתם יודעים...אולי בכל זאת זה כאילו משנה קצת נכון? אולי זה בונוס...זה בכל זאת קצת טיפה עוזר נכון? לא!!!!

כל אחד יכול להצליח עם נשים. כל אחד כל אחד כל אחד. ולא חשוב כמה כסף יש לך או איך אתה נראה או אם אתה שמן או שיש לך משקפיים זה פשוט לא חשוב בכלל

 

אני חושב שזה מספיק לפוסט אחד, היה חשוב לי מאוד לעשות את ההקדמה שקצת תכירו אותי ותדעו מאיפה אני בא. אני רוצה לסיים בדבר אחד חשוב מאוד.

 

החיים זוהי ההרפתקה היפה והמדהימה ביותר שאנחנו חווים. ואנו חווים אותה רק פעם אחת.

אני לא אסביר לך את המשפט הזה ואני אתן לך להבין אותו בדרך שלך ומה הוא אומר לך. אבל אני כן רוצה שתפנים את הדבר הבא:

כל שניה, דקה, שעה, יום, שבוע, חודש, כל רגע שעובר...עבר. זהו. לא תחווה אותו שוב. לא תקבל אותו שוב. לכן תחייה כל רגע כאילו הוא הרגע האחרון שלך. תקדיש את כל הזמן שלך לחיות את החיים שאתה רוצה. וברשותך אני רוצה לצתת אישה חכמה מאוד - אמא שלי, שאמרה לי את המשפט הבא

 

"תעבוד כאילו אתה לא צריך כסף, תאהב כאילו אף פעם לא פגעו בך, ותרקוד כאילו אף אחד לא רואה אותך"

 

עד הפעם הבאה

 

Slick

נכתב על ידי slickpua , 20/4/2012 23:14  
8 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 

כינוי:  slickpua

בן: 29
198
הבלוג משוייך לקטגוריות: יחסים ואהבה , דייטינג , סקס ויצרים
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לslickpua אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על slickpua ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ