לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה


All that is gold is rusting

Avatarכינוי:  -Elation-

מין: נקבהפרטים נוספים:  אודות הבלוג


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


 
הבלוג חבר בטבעות:
 הוסף מסר

11/2014

אהבה


אתה מופתע מהדברים שאני זוכרת, אומר שיש לי עין לפרטים. כשאתה עוצם את העיניים אני רוצה לספור לך את הריסים, זה חשוב לכמת ולאמוד את כל מה שאין לי ואנחנו נעים על ענן סערה וזמן שאול. בבוקר אנחנו מכינים חביתה מושלמת וחוצים אותה באמצע, מקושקשת זה לתבוסתנים והלב שלי מלא בנמלי אש רעות ורעבות אלייך. אני הורגת אותך בצהריים ונשכבת מעלייך בכל ערב אחרי שאנחנו צופים בחדשות. הידיים שלך כל כך קרות. אתה מספר לי את קורותייך וסולח לי על הפגיון שבלב, זה בסדר והספה ממילא היתה צריכה ללכת מזמן. אני שמה לך פתק עם אותיות מתחת ללשון ונושכת לך את השפתיים, אלה רק כלי דם נפוחים והיסטוריה שנכתבה על ידי מפסידים אבל אתה מסתכל עליי כמו על מישהי שיש לה את כל התשובות בחיוך חושפני. אלה רק שיניים. תראה איך אני נועצת אותן בך ומנקזת אותך לחלוטין, אהבה.
נכתב על ידי -Elation- , 29/11/2014 01:01  
1 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 קוואזימודו


אני עשויה למחצה אז תחתוך אותי ותספור את הטבעות. התבגרתי לא נכון, אם בכלל.
נכתב על ידי -Elation- , 28/11/2014 16:46  
קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 ככה אני רוצה שתזכור אותי


כלום לא קורה. אולי יותר מדי כבר קרה, אולי זה עניין של חלוקה. אולי פשוט נגמרה לי הקצבה ועכשיו אני לובשת את הזכרונות שלי אל תוך השרוולים ונושמת אותם בזמנים של מצוקה. אני לא אוהבת להיות זרה אבל בשניה שאני יודעת לזהות את החיוכים והחיכוכים אני מוצאת שהעצמות שלי מתגעגעות לעצמות שלך. הן נוטות אל הכיסופים הכואבים האלו שברחתי מהם כל הזמן הזה. כשאתה מהבהב העבר שלי מהבהב ונכלא אל הקופסא הטכנולוגית הקטנה וכל מה שאתה זה עוד שיחה שלא נענתה. בכל פעם שהחלון שלך פתוח ואתה שומע צרצרים ומשהו בך נצבט תחשוב על כל השנים הרעות, כמו חלום של פרעה פרנואידי שלבו בוגד בו בשנתו. בכל דבר שאני עושה אני רואה רוחות רפאים.

נכתב על ידי -Elation- , 28/11/2014 00:25  
4 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 אור אדום ברמזור


אני קושרת את ידיי כדי לא לשלוח אותן בנפשי, נפשי רצוצה ורטובה מגשם וערגה. בבוקר האיש שבקיר נוקש פעמיים כדי להזכיר לי שהוא עדיין לכוד שם, אני תוהה כמה שנים אפשר לחיות בלי אוכל ואוויר ומים ולא יודעת עבור מי מאיתנו התהיה. בחיים שלי לא הרגשתי כל כך טיפשה.

נכתב על ידי -Elation- , 27/11/2014 15:58  
1 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 no white flag


בארבע בלילה אני מריצה את רשימת השמות הקצרה ומנסה לאתחל את עצמי לכדי תחושה. אני רועדת על אצבעותיי והפסקול שלנו מלוכלך מסימני בלימה ופגרים שהשארנו על הכביש, כל הצלקות היו נזק משני שלמדתי לחמוד לעצמי בסתר. ככה זה לאהוב וככה זה לעזוב, אני פקעת אנרגיה שהולכת וממירה את צורתה לגעגוע וערגה, נחנקת ומדירה שינה מהבזקי התשוקה. בעוויתות בלתי רצוניות ודמעות מתגלגלות אני נכנעת בדגל לבן ורפיון איברים. אפילו צרפת לא נכבשת בכזאת קלות, אלוהיי.
נכתב על ידי -Elation- , 26/11/2014 10:35  
1 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 עד שהאצבעות יפסיקו לדמם


הבערתי רעיונות יפים כדי להתחמם ובלעתי את הקפסולות הקטנות של הלבד אל תוך גרון יבש ואף אחד לא חשד בי כסוכנת מילים שעוברת מבית לבית. אני אף פעם לא יודעת על מה אתם מדברים אבל אני מהנהנת להצעות המגונות ולנשיכות השפתיים, אני בוערת בתוך חליפת עור של עצמי. יש ימים שאני יושבת על ספסל ומביטה באנשים נופלים אל תוך הלב שלהם ואני עוטפת את הידיים סביב המתכת הותיקה שלא הצליחה להציל אותי וחושבת על איך אמרת לי פעם תני לי להתחמם בך. פרפת את הכפתורים ואני שתקתי את הלא שלי למענך. גם לי היה משהו לקחת ממך.

נכתב על ידי -Elation- , 25/11/2014 23:20  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 נחושת


אני רוצה לשפד את ראשו של הבחור שחשב שזה יהיה רעיון טוב לצפות את פנים המעליות במראות אכזריות על עמוד, והוא הרי חייב להיות בחור והוא הרי חייב להיות זר להפרעת הזהות. הוא לא חי בפחד מטופש שיום אחד הוא יתעורר ולא יזהה את הקמטים של עצמו או איך שהעיניים שלו לא בורקות כבר זמן מה, הוא לא צריך ללכוד את עצמו בשבילו תמונה אחר תמונה. אני אוהבת את אי הידיעה אז אני לוקחת את המדרגות ונזהרת מחלונות שמחזירים השתקפויות, זה לא מפריע לי אבל חורף הוא הזמן הכי מתאים לחטוף בו רגליים קרות. אני מתלבשת בשביל אף אחד ומתפשטת בשבילך, מתפרקת פעמיים ומרכיבה לפני היציאה ונעצרת בפתח הדלת וחוזרת על צעדיי. לראות איפה בדרך הפלתי אותך.

נכתב על ידי -Elation- , 25/11/2014 15:24  
1 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 נל


רציתי לנסוע, זה לא באמת שינה לאן. חשבתי שקצת מרחק יציל אותי מללהטט את כל המחשבות שלי באוויר, מלהסתכל למעלה בחרדה על כל מה שיקר לי ועתיד להתנפץ על הקרקע המטונפת. לא רציתי שתכעסו עליי יותר, שתושיבו אותי כמו שתמיד הושבתם ותשלפו ממני בפינצטה עטופה נוזל ארגמן את כל הרעיונות היפים והחדים, זכוכיות מבהיקות עשויות רגש ותבונה. לי לא היה אכפת להתבוסס בשלוליות הדם האלו, תמיד הייתי רוקעת בעקביי, נשענת עם הראש על האספלט ונועצת את בקבוקי הבירה המרוסקים של הרחוב עמוק יותר אל תוך הקרקפת. לא נולדתי כזאת אבל גדלתי אל תוך ברבריות וקורבנות האדם, בבתולים מבוזבזים ותנועות ידיים מהססות. הפחדתי אותם כל הזמן, אז הם השאירו אותי להיות.
נכתב על ידי -Elation- , 24/11/2014 18:10  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 דמיון האדם מוגבל לתחום נסיונו הפרטי


באחד הבקרים ההם נענו לאורך בריכת הדגים, מימיה היו ירוקים כמו זוהמה וכמו אבני חן בורקות ודגי הקוי מיהרו וצפו אל פני השטח בתאווה לחמצן ושיירי מזון. העולם שלהם היה כל כך קטן שלא היתה לי ברירה אלא להרגיש אשמה, פיתחתי סלידה לכל הדברים היפים וסלידה לעור של עצמי. תמיד כשמחשבות הכפירה והעריקה מתגנבות לתוכי אני פולטת אנחות קטנות של אימה, קר מכדי לצאת לחפש זהות חדשה. אני אבן נגף יקרה, אפשר לתלות אותי על השרשרת, רק צריך לדעת לקשור את הלולאה הנכונה.
נכתב על ידי -Elation- , 23/11/2014 20:42  
1 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 אקראיות


היה את היום ההוא שבאתי מאוחר. אחרי שכולם יצאו מההרצאה הסתכלתי עליהם יושבים על הדשא והעמדתי פנים שלא אכפת לי, רוב הזמן זה לא היה מאמץ ממילא. רותם ניגש אליי ושאל איפה הייתי ובלי לעשות מזה סיפור הושיט את היד אל השרשרת שלי והסיט את הסוגר לאחור, שלא יראו. באיזה רגע מטומטם של חולשה רציתי שהוא יציל את החיים שלי, שכחתי שאני אמורה לעשות את זה לבד. חצי יום חשבתי על זה וניסיתי להזכר בשם שלו, הייתי צריכה ללכת אל הארכיונים ולמשוך מתוכם מה שנשאר מהמחשבות האלו. זה תמיד כמו לקבור גופה ולחפור אחר כך עצמות, יש רגש שהוא בשר ורקמות ויש רגש שהוא שיני בינה כואבות. שורד את האקראיות, את השריפות המטהרות, את הזמן.
נכתב על ידי -Elation- , 22/11/2014 22:48  
2 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 הלוואי והיית


אתה לא קורא אותי יותר ואני לא כותבת את עצמי עבורך לקרוא, הקריפטוגרפיה הזאת כמעט הרגה אותי כמו רכב שסטה אל השוליים, אבל זאת היתה צורת התקשורת היחידה שהיתה. כל פירות הדמיון שלך היו בוסר ואני שתמיד הייתי בשלה יתר על המידה, מתוקה ורקובה לא ידעתי לפרש את משמעות השתיקה, תמיד מוגבלת על ידי הזמן והסיטואציה והנסיבות העכורות שהוענקו לי. כשעצוב לי במיוחד אני חושבת על תומא ומדמיינת את תווי הפנים הבדויות שלו, שוכב על המיטה הנמוכה וחולם על בחורה מתה שהוא לא הבין עד כמה הוא אהב. התודעה מחוספסת כמו שירים של בוקבסקי אבל אני תמיד מרפדת אותה במילים הכי חלקות שאני יכולה למצוא, שלא יהיו שום פצעים ללקק.
נכתב על ידי -Elation- , 22/11/2014 00:29  
1 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 Shallow minded adult tricks


האהבה היא בחינם, אבל החיבה להשכרה.
נכתב על ידי -Elation- , 20/11/2014 23:56  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 תרפים


כל האנשים הם דבורים פעלתניות וכל המכוניות נוצצות מטל כמו יהלומים כשזה אמצע הלילה. אני מנסה לחיות ללא הקולות לזמן מה וקירצפתי את הירכיים שלי במקלחת הבוקר כדי להסיר מהן אותך, זה עלוב איך שאנשים עצובים כל הזמן מחפשים בדברים נחמה. בכל פעם שאני נשכבת לאחור אני מוצאת מישהו בתודעה שלי לשפוך עליו את אהבתי וחמתי, באלימות והתמסרות של משפטים שלא נאמרו בזמן. אין לי סיפורים חדשים לספר, אני מסתדרת עם מה שיש לי, מספרת את מה שאין לי, עורכת רשימות וצוברת אבק על הריאות. הייתי צריכה לדבר כשעוד הייתי יכולה. אנחנו מחזיקים את הראש שלנו בידיים כמו תרפים אבל ככל שהזמן עובר אנחנו הופכים יותר ויותר חסרי אלוהים.
נכתב על ידי -Elation- , 19/11/2014 01:35  
3 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 ג'וני האפור [3]


ג'וני לא מצליח לצאת מהמיטה. הרופאים אומרים שזאת פוסט טראומה ויש חיילים שמשלמים את מחיר המלחמה בצורה קצת שונה. ג'וני מעדיף לאבד את השפיות שלו במקום את הגפיים, הוא כבר עשה את השלום שלו עם זה מזמן ואימץ לעצמו את הזהות החדשה. ג'וני גר בבית קרקע ישן וסדוק עם עוד כמה אנשים שהוא נשבע שפעם הכיר, אבל אף אחד מהם לא דיבר אליו אף פעם. הוא מסתכל על רשימת השמות שבטלפון שלו ועובר עם האצבע על המסך המואר. בתיבת ההודעות הקוליות איזה מישהי השאירה לו פעם הודעה: 'אף פעם לא חשבתי שאני בודדה עד שניסיתי לפתוח צנצנת רוטב פסטה ללא הצלחה'. כשג'וני מרגיש את הלב שלו חורך דרך העצמות והבשר והעור והסדינים של המיטה הוא מחייג את המספר ומקיש את הסיסמא 1 2 3 4. הוא מקשיב למה שנדמה לו בתור האמת היחידה שאי פעם שמע, ומעביר את היד על הרגליים שלו. רק כדי לוודא שהן עדיין שם.
נכתב על ידי -Elation- , 16/11/2014 08:08  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 למענה


אני לא יודעת מה מקור הכעס שלי על הזריזות היהודית המפורסמת, או איזה טעם היה לנסות להלחם בה בראשי. זה בלתי נתפס בעיניי שאישה שמתה בעשר בבוקר כבר היתה קבורה פחות מחמש שעות לאחר מכן אבל גם אם היו מושכים את השעות ואפילו את הימים לא היתה בכך שום נחמה או תועלת. העיניים של כולם אדומות ועייפות והעיניים שלי עצומות או משוטטות על כל אחד מעשרות הכיסאות שהניחו בחצר בטורים מסודרים. ניסיתי להיזכר אם הבחנתי במישהו מרים את כלי הגינון, מתלי הכביסה והאופניים והניח אותם במחסן אבל זה היה כאילו הם התאדו באדיבות ופינו את מקומם כמו מבינים את התשישות הנפשית הכללית הזאת, הלך הרוח ששרר בין כל האנשים המקומטים שהיו שם. ארבעה מקררים שרוקנו מתכולתם המקורית וכעת מולאו בבקבוקי שתיה זולה ואוכל נחמה השמיעו את הקול הסטטי שלהם כמו רקוויאם למענה, זה היה כמעט הולם ואני הצלחתי לנשוך את השפתיים לכדי דם מהמחשבה על אותה מחווה משונה. אולי גם היא הבחינה בה.
נכתב על ידי -Elation- , 14/11/2014 20:09  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 טופס שחרור


עבורך.
נכתב על ידי -Elation- , 14/11/2014 10:53  
קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 פוליאנה פרויד


זאת שמחה מטופשת וזולה, אני בולעת אותה כמו גלולה ונשענת לאחור בתמרור עצור אדום ואלה החיים והם חולפים כמו המשאיות האדישות והעצלות שמפילות אבנים קטנות מתוכן [הן עושות את דרכן אל שולי הדרך איפה שעומדים להניח מסילה שאולי כבר הונחה בזמן שישנתי]. אני רוצה לשכב על איזה ערימה שכזאת כמו כשהיינו ילדים והיינו מתיישבים בארגזי פירות ריקים, מחליקים לאורך המחצבה. בלילה זה תמיד נראה כמו שרפה, אבק שנתקע באוויר שלא זז ואורות אדומים שמאירים רק מספיק בשביל לעורר קצת דאגה. כל האנשים הם סנה בוער ולא נשרף, רק אני מכרכרת סביב הכוויות של עצמי בחרדה, המקום עליו אני עומדת אינו קדוש. מעולם לא היה.

נכתב על ידי -Elation- , 13/11/2014 20:43  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 לחכות


אלו רק כמה גרגרי חול עקשניים שנדבקו אל הדפנות, מעניקים לנו את אשליית הזמן הנותר והנדיב. כולנו מתקבצים תמיד סביב מיטות חולות, באינספור פרידות משונות, משוננות. הפנים שלנו בחוץ.
נכתב על ידי -Elation- , 12/11/2014 20:15  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 עורות


Your independent declaration sounded too much like a prayer

נכתב על ידי -Elation- , 11/11/2014 21:19  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 עונת החשופיות


הרגש תמיד נשאר בתוך הרגע. כמו ריחות וטעמים ותחושה מחוספסת בקצות האצבעות הוא נשאר לזמן קצר ומתמוסס אל תוך הזיכרון, איפה שנגזר עליו להתעוות ולהשתנות על פי גבולות התודעה. זאת עונת החשופיות והחוץ מריח כמו גומי שרוף של מהומות ודם ותפוזים חמצמצים אבל אנחנו הקמנו אוהל קטן על הירח והחזקנו את הריאות המנוקבות שלנו בידיים וחייכנו חיוכים מלאי דם והשלמה. על גג מקלט איפה שנקרעו אינספור גרביים לילדים מהשכונה שאלתי אותך כמה כואב זה יהיה ליפול ונתקלתי בחומת שתיקה. גם אם כל העצמות שלי היו נשברות לא הייתי מצליחה לקחת משהו מזה הלאה. הכל היה נשאר שם, הכל תמיד נשאר שם.
נכתב על ידי -Elation- , 10/11/2014 17:44  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 לדף הבא
דפים:  

הבלוג משוייך לקטגוריות: יצירתיות , ספרות , שונות
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות ל-Elation- אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על -Elation- ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2014 © נענע 10 בע"מ