לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה


All that is gold is rusting

Avatarכינוי:  -Elation-

מין: נקבהפרטים נוספים:  אודות הבלוג


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


 
הבלוג חבר בטבעות:
 הוסף מסר

10/2014

EZEQUIEL


קל לי לנשום כשקשה לי לנשום, המכות היבשות שוב מרגישות כמו נחמה. שקרים שהפצתי על היותי מגושמת קורמים עור וגידים וקמים לתחיה, כמו נבואה שמגשימה את עצמה אני פורמת את חבלי הגאולה. היו ימים שהשקרים כיסו את הפחד והבגדים כיסו את השקרים אבל עכשיו העירום רך ומתעתע, אולי תמיד הייתי כזאת ובקצה המגפיים שלך הסתתרה אמת שהיתה צריכה להיות מורבצת כמו תורה. ברחתי מזה כל החיים רק כדי לסיים כאישה מאמינה. חזון העצמות היבשות, מינוס התחיה.

נכתב על ידי -Elation- , 30/10/2014 21:55  
1 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 סליפרס


השטן שוכן בגופים המגושמים ביותר, כאילו נמנע מאלגנטיות גבעולית ושורשי שיער בריאים. הוא לוחש לי בבדידותי לגרד את הגלד ובאחיזת חנק מוכרת שמרפה את איבריי הוא רוקד ריקוד קטן. אני פותחת את השפתיים ומנסה לשאוף את האוויר אבל השטן נכנס פנימה והרגליים בועטות תחינה אחרונה. כניעה היא כשנפטרים מהרתיעה. הוא מסתכל בעיניים חרוזיות על הידית של הדלת ומעקם את ידיי, אף אחד לא אוהב גוויה קרה. הוא הולם בי לכדי תחיה ומתנשם. מהתחלה.
נכתב על ידי -Elation- , 28/10/2014 23:25  
1 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 ללכת על השמש


נותרתי עם קומץ רגשות פרימיטיביים בכף יד קמוצה, אנטגוניזם שחונק בכמוסות שמיועדות לבליעה. אנשים לא רוצים לדעת את האמת ואני לא רוצה לספר, אני פוצעת את ברכיי על אבני הנגף ונכשלת בכוונה. אני צריכה שזה לא יהיה מעגל אינסופי של טינה. 

נכתב על ידי -Elation- , 28/10/2014 15:20  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 אורה


אני מפחדת להיות תמהונית. כל מחלות הנפש שלי ברצועה ואני כמו מטיילת כלבים רצוצה, הן מושכות בי ואני מושכת בהן ואף אחת מאיתנו אינה מושכת למראה. התעייפתי מלגהץ את הנפש שלי עם הידיים בבושה, כמו קבצן חדש בחתונה שמסתכל בעיניים רעבות ולא נותן לרגליים שלו לבגוד בו, מה נשאר לו חוץ מגאווה? לנעול את נעלי הבטון וללכת על המים, הדנובה והריין ותחושת החנק המבעיתה והנימול באצבעות ואז הקור. והרצועה נקרעת.
נכתב על ידי -Elation- , 27/10/2014 22:19  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 זה לא מה שאנחנו


וזאת לא מה שאני. 
נכתב על ידי -Elation- , 26/10/2014 18:49  
קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 עוד


האהבה שלי מוכתמת דמנציה. אני שוכחת להרגיש תמיד ואתם שמים עליי את הידיים כמו ברזל מלובן ואומרים בנדיבות שיש לי עוד שעה להיות. זאת דיקטטורה נדיבה כשתופסים לי בסנטר ומכריחים אותי לראות. זה תמיד לי ועבורי ובשבילי ועליכם, אין לזה תרופה של ממש אז הכעס הוא גלולת ציאניד איטית ולא מוכחת, אנחנו אומרים שיש גבול דק בין אהבה לשנאה אבל זה שקר. אני יכולה לשכוח אהבה, אבל שנאה היא כמו חיידק טורף שמזמין כריתה, ואין לי ידיים או רגליים או לב בשביל להתעסק בכמה זה נורא. אתם כאבי הפאנטום שלי, ואני מתעבת אתכם. כל הזמן. עוד.

 

נכתב על ידי -Elation- , 25/10/2014 22:01  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 די טו


אין לי שום מערכת חיסונית בכל הנוגע למחשבות של אנשים אחרים ואני תמיד נדבקת בחרדות ובפחדים שלהם, אני ילדת בועה שמרדה. הלב שלי כל כך רגיל למצוקה שהוא אפילו לא טורח לייצר אותה, הוא מנכס לעצמו בקנאות משברי זהות ואהבות נכזבות שלא לי אבל אני תמיד ידעתי שהזהות שלי כבר נמחקה, אני כותבת על זה כי אני יכולה. זאת הסחת הדעת בה אני משתמשת כדי לא להתמודד עם העובדה שהמחשבות האמיתיות שלי חותכות דרכי בשניה, לפעמים הן מבליחות מתוך השטחיות האפורה כמו פרץ של צבע וצובעות אותי בהבנה ששום דבר לא יהיה בסדר אף פעם. שום דבר לא ירגיש כמו שהוא אמור להרגיש, כל דבר שאני אעשה או לא אעשה תמיד יהיה מלחמת התשה. אז אני נצמדת כי אני צריכה, נדבקת בכל טיפה של רוע ואכזריות שיש לכם כלפי עצמכם ועושה את זה טוב יותר, רע יותר. זה לא אקדח טעון, אבל זה עושה את העבודה.
נכתב על ידי -Elation- , 25/10/2014 00:33  
4 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 נצח נשמתכם


אנשים מספרים לי את כל הדברים האלה שאני לא רוצה לדעת ואני מתהפכת במיטה ומגרדת מעליי את המילים כמו מחלת עור משונה. הם תמיד מוציאים ממני את הצדדים הרעים והמכוערים ביותר שאפשר להעלות על הדעת, שנאה בהיפר ריאליזם שניגרת מהנקבוביות כמו זיעה. אני מתרחקת כדי לאהוב את עצמי ומתקרבת כדי לאהוב את הבריות, תמיד קוואזימודו מטופשת שלא יודעת את מקומה. אני יכולה להשבע שרוב הזמן אתם עושים את זה בכוונה.
נכתב על ידי -Elation- , 24/10/2014 00:26  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 רציתי לזכור הכל


באחת מהפעמים ההן איבדתי הכרה והראש שלי נחבט במדרכה, ועכשיו זה נראה כל כך רחוק שאפשר להעמיד פנים שזה לא שינה. רציתי לזכור הכל אבל הדגים התחילו למות באקווריום והשנאה היתה כמו אבן כבדה שהונחה כדי לחסום את הפתח. תמיד היו לי עיניים רעבות ורעות ומתות, כל הרגש היה בשפתיים ואני נשכתי וצילקתי שאריות אחרונות של יופי והקור הפך אותי כחולה מבפנים. נהגתי לשמור פתקים קטנים בתוך הנעליים וכשהייתי חוצה את הכביש הרגליים שלי היו בוערות מבושה, רציתי לזכור הכל אבל לא שאלת מה אני עושה ולא היה לך אכפת. רק רצית לדעת מה כתבתי שם. תמיד רצית לדעת מה כתבתי שם. זה היה סיפור נורא.
נכתב על ידי -Elation- , 22/10/2014 23:56  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 ג'וני האפור [2]


ג'וני האפור יודע. הוא ראה כמה דברים והעור שלו כבר לא מתחדד למשמע צעדים, לפעמים הוא שוכב במיטה ורק מנסה להסתגל אל החושך, אבל הבוקר תמיד מגיע לפני כן. ג'וני אוהב איזו ילדה ולפעמים הוא מסתכל על תמונות שלה וחושב שהזמן לא ישתנה אף פעם והיא לא תגדל לאישה, הוא יודע שהוא צריך להתרחק ולחכות אבל הוא מפחד שהיא תמות לו בתאונה משונה. הוא קורא את מאה שנים של בדידות ומזדהה עם אאורליאנו, זה מפחיד אותו. הוא מכין קפה ומביט בגרגרים שוקעים בכבדות בסערת מים כהה, כבר שנים שהוא לא חשב על המלחמה. זה היה כמעט כאילו מעולם לא התרחשה.
נכתב על ידי -Elation- , 22/10/2014 04:11  
3 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 פחד


פעם נעקצתי על ידי עשרות דבורים והרגשתי כאב עמום בכל הגוף וכשפקחתי את העיניים הייתי מבוגרת בהרבה והבנתי את התמותה טוב יותר מכל הילדים האחרים. פעם באחת המקלחות שלי התעוורתי לכמה דקות וישבתי על הרצפה ונתתי לזרם המים להפוך קר בזמן שחשבתי איך אעביר את שאר החיים שלי בלי היכולת לראות את הפגמים שלי, איך הזיכרון שלי יבגוד בי עם הזמן ולא יהיה שום דיוק בדרך בה אשנא את עצמי. פעם הרגשתי כל כך לבד שהזמזום הזה חזר אליי והעיניים שלי דמעו האור התעמעם והרגשתי שוב פחד, שנים אחרי ששכחתי את התחושה. תמיד התעקשתי שהנורא מהכל כבר קרה.
פעם המיתה היתה הרבה יותר מהירה.
נכתב על ידי -Elation- , 21/10/2014 05:39  
2 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 בזבזתי את זה עלייך


בקצה המרוחק של העיר איפה שחשבתי להתגלגל אל מותי בקוצים מכאיבים ואבנים ערומות אין מקום לשום רומנטיקה, אמרת לי להביא לשם מישהו ולראות איך הכל ירגיש יותר טוב אבל הנוף נשאר אותו הנוף וכתפיות החזיה נשמטות להן בעייפות אדישה. הזמן נוזלי ומלוכלך ואינטימיות מהסוג הזה תמיד נראית לי כמו פשרה. אף אחד לא אמר לי שהייתי אישה, דיממתי מאוחר מכדי שזה ישנה דבר מה. כל המהלומות האלו התבררו כמיותרות, אפילו מיכה היה קורא לי עכשיו מטריושקה חלולה. לעזאזל עם ההשלכות.
נכתב על ידי -Elation- , 20/10/2014 22:00  
9 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 למכירה מתצוגה


הייתי מכוערת לאורך כל התיכון והשיער שלי תמיד מרד בי בבקרים. לא הבנתי שירה כי היה בי בוז לקמצנות בה נהגו משוררים עם המילים, בוז לצורך שתהיה משמעות לפני כל נקודה. בשיעורי ספרות למדנו על הכוונות והמשמעויות של כל יצירה והכעס שמילא אותי היה יכול להצית עשרות אלפי מדורות, כי כולם תמיד התיימרו לדעת אמת אחת בודדה. האמת שלי תמיד התפצלה, באכזריות משונה. הלב שלי היה כמו מערת נטיפים, פסלים דמויי אנוש שנוצרו במשך השנים והם נהרסים לכדי מגע ונסתרים מהעולם בקפדנות. התהלכתי על החוט הזה ושיחקתי בהיה-או-לא-היה אבל הזיכרון הוא חיה פצועה ורעה. אני התעקשתי לדקור אותו במקלות כי לא יכולתי לשאת את אי הידיעה. דעתי נטרפה עליי, לזמן מה. כשמקבלים תשובה חד משמעית הדלת הזאת נטרקת לעולמים וזה לא משנה כמה חזק הולמים או שורטים את ציפוי הלכה הבוהק, זה כבר נעשה. הייתי מעלייך כשאיששתי את הפחד הכי נורא שלי והדמעות נפלו כמו סכינים אל תוך בית החזה שלך והחריבו כל סיכוי עבורי להיות משהו אחר, זה לא שלא ידעתי לפני כן אבל לפעמים הלכתי לישון רק בזכות סימני השאלה. היה, כמובן שהיה. 

נכתב על ידי -Elation- , 19/10/2014 16:04  
3 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 פעמים שהיינו


כשאיבדתי את האולר זה היה כאילו האוויר לא הצליח לעבור בקנה הנשימה יותר. הרגשתי את עצמי מכחילה מהפחד ונחבטתי אל תוך הקירות בניסיון להקהות את המצוקה. זאת היתה פאניקה שהזדחלה בקרירות סביב הצוואר שלי והתהדקה לנוכח ההבנה, לא היתה לי שום תשובה שתצליח לאסוף אותי הפעם. הבחור שירה לך בכלבה ישב אצלנו בסלון ובעיניים אדומות סיפר את קורותיו, זה היה קצת אחרי התקופה הזאת שבשנה שקברת אותה באדמה הבוצית והסמיכה. כשהשבתי לעצמי את חתיכת המתכת המחלידה נשכבתי מתחת למיטה והסתכלתי לכיוון אלומת האור שבקעה מתחת לדלת העץ הישנה, הקול שלו דעך אל תוך שיחת נימוסין ואני הבנתי שמעולם לא אמרתי לו תודה. שהוא בכלל לא יודע מה הוא עשה.
נכתב על ידי -Elation- , 18/10/2014 21:45  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 Newspeak


הבחור מהקפיטריה בבית החולים זוכר אותי אפילו שעברה כבר שנה, העיניים שלו כהות ולא מוצאות מנוחה ואולי בגלל זה השיחה שלנו קטנה קטנה. אני מהבהבת כמו מוניטור בשמלה קצרה ובינתיים החורף מטפס לי במעלה הרגליים. ביציאה אנחנו משלמים באשראי והיד שלי נלחצת על גבי החלון, כבר צמצמתי את השפה ושכתבתי את ההיסטוריה יותר משאוכל לשחזר ממנה דבר מה, בחדר מאה ואחת אני יכולה למצוא רק מראה. הוא אומר שאני נראית הרבה יותר שמחה ואני מושכת בכתפיים ונושכת את הלשון. לאמת יש טעם של דם, אני אפילו לא מנסה.
נכתב על ידי -Elation- , 17/10/2014 23:50  
19 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 שומרת פנים


ברכבת הצבע האדום והבוהק חדר לי אל חדרי הלב והמחיצות, הייתי מוצפת דם עד לחיי וסמוקה מכדי להתקומם, הציפורניים שלי לא יכולות לעשות את זה יותר. הצרות המתינו לי על הרציף בסבלנות קרירה, עברו כל כך הרבה שנים מאז שניסיתי לנהל איזו שיחה ונגעו בי מספיק, אני באמת לא רוצה

 

זה באמת לא מה שנדמה לכם.

נכתב על ידי -Elation- , 16/10/2014 23:15  
16 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 Breaking the girl


אני לעולם לא אדע רצון כל כך חזק, כזה שמוביל לעשייה עיוורת, לקשירת הידיים וחסימת הפיות. בתוך העיוות הזה וחוסר האונים תמיד ניסיתי להבין את המניעים שלך כי חשבתי שידע הוא כוח. כל מה שאי פעם למדתי ממך היה שכוח הוא כוח, ואני עדיין לא מצליחה ללכת קילומטר בנעליים שלך מבלי לגרום לרגליים שלי לדמם. להניח יד על השפתיים שלי זה פיתרון יותר הומני מללמד אותי לשמור על השקט בכוחות עצמי אז אני מתיכה את כל הזכרונות שלי אבל הם מתקשים אל צורתם המקורית, הדוקרנית למגע. אני רוצה להשען לאחור ולהשתחרר מהפחד אבל לפעמים אנשים מביטים בי כאילו הם יודעים ואותות הקין שלי צורבים בי, על הירכיים, על הידיים. במילים עצמן.
נכתב על ידי -Elation- , 15/10/2014 18:55  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 זימים


זאת התקופה הזאת של השנה והחשופיות רוקדות את הריקוד הקטן והמרגיז שלהן על המדרגות. כל התמונות במחשב הן unnamed ומספרים, גם הזהות שלי מתקלפת ממני כמו שיזוף אחרון של קיץ, אלא שהשמש לא דבקה בי כבר זמן מה. כל אישיות שמדדתי לחצה לי וכל קילוגרם שהורדתי הכביד עליי את צעדיי וכל מחשבה שחשבתי העלתה עובש כמו הלחם של שלשום ואתם עדיין לא שומעים אותי נאבקת על חמצן בתוך המים. הפקת לקחים זה להצמיח זימים לפני שאני נכנסת אל המים הקרים,

 

היום הכנסת את כל היתושות פנימה כדי שימצצו את דמי, אבל אני לא חושבת שנותר משהו עבורן.

נכתב על ידי -Elation- , 14/10/2014 21:11  
15 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 אני לא רוצה לדעת


הבדידות אינה יכולה לי אבל המבט הוא בוגדני ונודד למחוזות רחוקים, תמיד מחפש איזה צומת דרכים כמו ממתין להתרחשות. אני לא מישהי שכדאי להכיר ואני חוזרת בלילה על כל הדברים הרעים שאי פעם אמרת עליי והתבררו כנכונים. זה כואב לי לקחת נשימות עמוקות ולהתבונן אז אני מעמעמת את האורות ופושטת את הבגדים, זה קל יותר להתעסק בגוף מאשר בנפש ורוב הזמן אני לא רוצה לדעת איך אני נראית מבפנים. אני חותכת מחשבות לפרוסות דקות וקוצבת אותן לפסקאות, שלא תדעו ממני שובע. בסופו של דבר הכיעור טמון ברגש, לא במבט.
נכתב על ידי -Elation- , 14/10/2014 15:39  
1 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 אור כחול


בבתים של אחרים מראות משקרות פחות, גם במושב האחורי של רכב אפשר לראות השתקפות של שיניים חדות ובוהקות ולרגעים בודדים אני מצליחה להיות. האורות הכחולים מעוורים אותי בכביש המאובק והמשובש, אנחנו בדרכים. לבית החולים אנחנו תמיד עולים כמו היה עיר בירה שמחכה שנתחוב בקירותיה פתקים, כל העירויים שלי תמיד מגיעים בצורת מילים. אני לא מבינה את החולי ההוא, דברים מהסוג הזה אינם מנת חלקי.
נכתב על ידי -Elation- , 13/10/2014 20:22  
12 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 לדף הבא
דפים:  

הבלוג משוייך לקטגוריות: יצירתיות , ספרות , שונות
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות ל-Elation- אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על -Elation- ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2014 © נענע 10 בע"מ