לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

מרד היענים

הנכס הגדול של ישראל הוא לא תהליך השלום הפטישיסטי, בים של עריצות שמקיף אותנו הנכס הכי גדול שלנו זו החירות. בלוג אקטואליה החושף את האידאולוגיה הפוליטית דתית שמניעה את תנועת הג'יהאד העולמי ואת בני בריתם השימושיים מהשמאל ואיך הברית הזו באה לידי ביטוי

Avatarכינוי:  מרד היענים

תמונה
הבלוגים הקבועים שלי

מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:

הוסף מסר

6/2012

אוגנדה זה כאן! מי פועל לשנות את המאזן הדמוגרפי?


השמאל לא אוהב בני אדם, השמאל סוגד לרעיונות.בני אדם הם רק כלים כדי לממש את התכניות הפנטסטיות שלהם.השמאל מאמין שבני אדם שייכים להם או יותר נכון לשמאל יש את החובה המוסרית לשלוט בבני אדם.משדרות נתניה תל אביב אשקלון ערד לוד ועד אילת. כולנו שבויים בהרפתקאה הפרטית של השמאל שמטרתו ליצור פה חברה מושלמת.חברה שתשיל מעליה את עול הלאומיות המליטריזם והיהודיות ותפנה את מקומה לחברה חדשה שפויה,מוסרית,פלורליסטית,של כל המינים הצבעים הגזעים הדתות ההעדפות.רק שמדבר אחד הם מתעלמים,מהמציאות!!!

 

אוטופיה - איזה שקר לא נספר בשביל להביא אותך, איזה פשע לא נבצע בשביל להלך בשבילייך.

מה לעשות, יש את הדבר המעצבן הזה שנקרא מציאות, אך המציאות זה לא מה שיעצור את השמאל השפוי. מה שעושים זה לוקחים את המציאות ומשחקים איתה כמו פלסטלינה כדי שתתאים את עצמה לאידאלים שלהם. המסתננים שמשלמים אלפי דולרים כדי להגיע לישראל ברכבים הופכים לפליטים שברחו מרצח עם וחצו את המדבר יחפים. תושבי ישראל הם במילה אחת.....נאצים פשוטו כמשמעו, ובגלל שאנחנו חברה של נאצים אנחנו נדרשים לא לשפוט חברה שלמה על פשעיהם של אחדים כי השמאל הוא זה שקובע איזה חברה לשפוט בצורה קולקטיבית ואיזו לא.

P.S - מדינת ישראל זו המדינת האפרטהייד ה"גזענית והאלימה כנגד שחורים בגלל צבע עורם" הראשונה בהיסטוריה ש4000 מסתננים בחודש מוכנים לשלם אלפי דולרים בשביל להיות קורבנותיה המסכנים. פלסטלינה כבר אמרתי?

אפשר להגיד שהנצחון הכי גדול של השמאל במערכה על הפיכת המדינה הזו למדינה לא יהודית זו העובדה שהם הצליחו להביא אותנו למצב שאנחנו מתפדחים להודות שאנחנו לא רוצים את המסתננים פה בגלל שאנחנו רוצים שזו תהיה מדינה יהודית. היום זה נשמע הדבר הכי לא נאור, לא מודרני ומתקדם להגיד דבר כזה. נכון? תודו? פדיחה לחשוב דבר כזה!!! זו מן התחבטות שגורמת לנו להרגיש לא נעים עם עצמנו, שאולי אנחנו גזענים. 

אז מי שחושב ככה יכול להרגע, זו לא גזענות. זו פעולה של המח שמפעיל את כלי ההשרדות הכי חשוב שלנו בחיים. הראציונל. 

אנחנו חיים בליבו של החלק הכי אפל של השכונה,  אנחנו חיים במזרח התיכון. במזרח התיכון יש שלושה צורות שלטון. 1) דיקטטורה תיאקרטית 2) תאוקרטיה דיקטטורית 3)מדינה יהודית דמוקרטית קפיטליסתית למחצה ופלורליסטית. בשנייה שנוותר על השליטה היהודית במדינה שלנו ונחליף אותה באיזו דמות אמורפית ללא זהות/אזרח העולם סטייל, בשנייה הזאת הבריונים של השכונה ישתלטו על הבית שלנו. ובשבילהם תמיד היינו ותמיד נהיה יהודים. זה או העם שלנו והדרך שלנו או מדינה איסלאמית דיקטטורית. "כל אזרחיה" הזה שייך לספרי האגדות והפנטזיות ההזויות של השמאל...ואנחנו שוב עומדים מהצד ונותנים לשמאל לגרור אותנו מהגרון לעוד אחת מההרפתקאות החולניות שלו שהמחיר שלהם זה החיים שלנו....

כשאנחנו מכניסים קהילות שלמות ומאסות של אנשים אנחנו מייבאים גם את תפיסת הערכים שגרמה להם להכשל מלכתחילה והם לא יוותרו על ערכים של אלפי שנה
 
המטרה - לשנות את ההרכב הדמוגרפי של ישראל 

 מהי תוכניתם הנרקמת בחשאי של אותם ארגונים ל''זכויות אדם''? כאשר המספרים יגיעו לרבע מליון או חצי מליון, ואנחנו מתקרבים לכך, יעלו הגורמים האלה מעל פני המים, יפנו לבג''ץ ולמוסדות האו''ם, בדרישה שישראל תעניק למהגרים תושבות ואפילו אזרחות, כמקובל במערב. בכך יזנק אחוז המוסלמים בישראל באופן מיידי ל- 30-35% על כל המשמעויות הדמוגרפיות שיכולות להיות לכך. לאחר המאמר הזה אף אחד לא יוכל לומר בעוד כשנתיים-שלוש: לא ידעתי.

 

 מאת ד''ר גיא בכור

כאשר פרסמנו בג'יפלאנט כבר בשנת 2007, עם ראשית התופעה, את חלום הבלהות הנשקף לישראל מאפריקה, נדהמו אז רבים. היום, כשהחיזיון הזה כבר התממש (אז הגיעו 400 מהגרים בחודש מאפריקה, כיום כ-4,000 בחודש), אני מבין שגם אני הייתי נאיבי באותו מאמר, ולא ראיתי את עומק התמונה, שכרגע נפרשת לפנינו. אז סברתי שמדובר בעיקר בהגירה לשיפור החיים של אפריקאים, כמו ההגירה ממקסיקו לארצות הברית, אך כיום נראה שהתמונה, אבוי, יחודית למדינת ישראל.  

  נכון הוא, שמליוני אפריקאים היו רוצים להגר לישראל כדי לשפר את חייהם, אך מתברר שבישראל יש גורמים הרוצים בדרך זו לשנות את המאזן הדמוגרפי של המדינה. זה לא רק שפה העגל רוצה לינוק, אלא שיש כאן גם גורמים הרוצים להניק. לאחר שלא הצליחו להכניס לפה מאות אלפי פלסטינים, בונים עכשיו גורמים אלה על הגירת מאות אלפי מוסלמים מאפריקה לתוך ישראל. לא מלחמה על הגירה לישראל לפנינו, אלא מלחמה על המשך הרוב היהודי בישראל.  

 שורה של עמותות, ארגוני מתנדבים ואחרים מעודדים את ההגירה האפריקאית הזו לישראל. מכוונים אותה עוד ממדינות המוצא, שומרים עליה, שלא תתקל בקשיים בסיני, ומאפשרים לה בית חם בישראל. הם הוציאו ומוציאים את השמועה באפריקה שישראל היא גן עדן, וכי אפשר להגיע אליה ברגל. לא מהגרי עבודה לפנינו, ולא פליטים, אלא מוסלמים אפריקאים-ברובם, המגיעים לכאן כדי להשתקע, ולא לעזוב עוד לעולם. כאשר אמרנו במאמר המקורי משנת 2007 ''מחפשי עבודה'' הרושם שנוצר היה שהם יעבדו ויחזרו. לא, הם מתכוונים להישאר בישראל, ארצם החדשה.  

המספרים: לפי נתונים רשמיים של מדינת ישראל עומד קצב המהגרים המוסלמים מאפריקה על כאלף איש בשבוע (זה היה מצב בחודש האחרון), כמעט 4,000 איש בחודש, וזו הכפלה של התמונה מלפני כמה חודשים. כיוון שאין מישהו שיודע בדיוק כמה מהגרים כאלה יש כבר בישראל, נעות ההערכות (מגורם מוסמך) בין 80-120 אלף מהגרים אפריקאים הנמצאים בישראל.  

דרום תל אביב הפכה לסודאן הקטנה, באילת המהגרים, הגרים בדירות שכורות ובשכונות שלמות, הם כבר כ- 20% מהאוכלוסיה, וכך המצב בשכונות חלשות במרכז הארץ. בכל מקום בצידי הדרכים בארץ צועדים המהגרים החדשים. הם סוקרים את ארצם החדשה, נהנים להביט בעושרה, עושרם.  

לכו לראות את המחזות המדהימים באילת, עיר שנכבשה בידי המהגרים, איך נוספים אליהם עוד עשרות ומאות מהגרים חדשים כל לילה. הם מגיעים לאילת, ניגשים על הבוקר לסניף משרד הפנים, שם הם מקבלים אישורי שהייה של מדינת ישראל, ומכאן הם חופשיים להתחיל לעבוד בכל הארץ.  

ומהי תוכניתם הנרקמת בחשאי של אותם ארגונים ל''זכויות אדם''? כאשר המספרים יגיעו לרבע מליון או חצי מליון, ואנחנו מתקרבים לכך, יעלו הגורמים האלה מעל פני המים, יפנו לבג''ץ ולמוסדות האו''ם (האו''ם כבר מתערב בכך אצלנו), בדרישה שישראל תעניק למהגרים תושבות ואפילו אזרחות, כמקובל במערב. בכך יזנק אחוז המוסלמים בישראל באופן מיידי ל- 30-35% על כל המשמעויות הדמוגרפיות שיכולות להיות לכך.  

בהיותם תושבים, ואחר כך אזרחים, יוכלו האפריקאים להביא לכאן, באופן טבעי, את בני המשפחה שלהם, והמספרים יוכפלו. ומי שלא רצה את היהודים באוגנדה, תבוא אוגנדה לישראל. בהיותנו מדינה זעירה, התהליכים האלה יקרו מהר מאוד, יותר מהר מאשר באירופה. 

עכשיו אנחנו מבינים שלא המהגרים המוסלמים מאפריקה (כל המהגרים מסודאן מוסלמים, ורוב המהגרים מאריתראה) הם החלשים, אלא הישראלים הקולטים דווקא. לא הם מאויימים, שכן אין אלה פליטי מלחמה, אלא דווקא ישראל היא המאויימת.  

ארגונים אלה, שיש להם גישה קלה לתקשורת, אינם מסתירים את רצונם לראות את ישראל מדינת כל אזרחיה ולא עוד מדינה יהודית או ציונית, ומן הבחינה הזו המהגרים המוסלמים מאפריקה נופלים לידיהם כפרי בשל. אלה הם האחראים הישירים על המכה החדשה שנפלה על ישראל. הם מכוונים את ההגירה, מארגנים אותה, שומרים עליה מפני הרשויות ומרתיעים את גורמי האכיפה, מפנים את המהגרים לקבלת האישורים והניירות, מעצימים אותם, מלמדים אותם איך לעמוד מול השלטונות, איך לערוך הפגנות, ואף עיתון הוציאו להם, בשפות האפריקאיות, ובמימון האו''ם. 

 

 

ומיהם סוכני-המשנה לפלישה המוסלמית האדירה הזו?  

שורה של גורמים אינטרסנטיים, שעושים כסף מן העבדים החדשים שמגיעים לכאן. המלונאים, שמעסיקים אותם בפרוטות (במיוחד באילת, ההופכת בשל כך לעיר אפריקאית), ענף הבנייה, שמעסיק אותם לעבודות הנחותות ביותר, נקיון וגננות. כל אלה מרוויחים על חשבון המהגרים החלשים שמגיעים, ללא הגנה. האם הארגונים האלה ''לזכויות אדם'' מסכימים עם העבדות החדשה שנוצרת כאן? אני לא מסכים. חוק מיוחד לענישת מעסיקי מהגרים אינו נאכף כלל, למעשה הפך לאות מתה, והתופעה רק מתגברת. השמועה יצאה כבר באפריקה שפה יש צורך בידיים עובדות, ומאות אלפים בדרך, ממש כך.  

הממשלה הרימה ידיים. הצהרות רמות על הקמת מחנה איסוף בדרום, ואכיפת החוק, לא נאכפות. גדר שהתחילו בבנייתה היא בבחינת מהתלה. מדובר בגדר נמוכה, שניתן לטפס עליה. הפיגוע באילת שהתרחש בקיץ, ואשר נדמה היה שיעצור את התופעה, ויכניס סוף סוף את צה''ל לשמירת הגבול, לא שינה בהרבה את המצב, ומאז מספר המהגרים רק זינק. ומשרד הפנים שלנו מחלק אשרות שהייה לכל מהגר בלתי חוקי.  

השלטונות המצריים ניסו לבלום את התופעה עד לפני כמה חודשים, כאשר ירו מידי פעם על המהגרים. היום הם כבר לא עושים את זה, ולמה שיעשו? מה אכפת להם שישראל תתאסלם? ההיפך. גם הבדואים בסיני מאושרים: מתעשרים מן ההגירה וגם מציפים את ישראל. מה רע? כאשר אני קורא את המצהלות בעולם הערבי על הפלישה המוסלמית הזו לישראל, הבנתי מה מתרחש כאן. המוסלמים מאפריקה יעשו את העבודה לעולם הערבי. בשביל מה לטרוח ולהילחם בישראל? מרצונה היא עוד תהפוך את עצמה למדינה מוסלמית.  

צריכים לזהות יותר ויותר: ''התוקפנות הפאסיבית''. זהו כלי שעושה שימוש בליברליות של הצד החזק כדי להביך ולבלבל אותו. אותם ארגונים ידברו תמיד על המהגרים כחלשים ואומללים, כאילו מישהו הכריח אותם להגיע לכאן, תוך שהם מציגים את משטרת ההגירה (שדווקא לא עושה הרבה) ואת גופי האכיפה כחזקים וכמרושעים. מעכשיו עלינו להבין: התוקפנות הפאסיבית היא תוקפנות חמורה יותר מזו האקטיבית, משום שהיא ערמומית, ועושה שימוש לרעה ביתרונות ובחששות שלנו. למשל, מאיימים במרומז שאם ישראל לא תקלוט עוד מהגרים, יביכו אותה בעולם, במסגרת ה''דה-לגיטימציה'', כמדינה גזענית, מה אתם יודעים. (המוזיקה: מתוך הסרט ''גאנדי'', 1982, וזהו הקטע של מצעד המלח. יוצרי המוזיקה: ראווי שנקר וג'ורג' פאנטון). ארץ אהובה, את במתקפה.  

 הארגונים שותקים עכשיו שתיקה רועמת, כדי לאפשר כניסה של כמה שיותר מהגרים מוסלמים לישראל, ואז יתחילו את המאבק המשפטי לאיזרוחם כאן. בשלב הזה הם עסוקים בהחדרה של מאסות גדולות ככל האפשר, והרתעת הרשויות מלפגוע בהם. השלב הבא יגיע, ועוד איך.  

 

הצעדים הנדרשים בבהילות הם:    

1. הקמת מחנה האיסוף בדרום, עליו כבר התחייבה הממשלה, והעברת אלפי מהגרים לתוכו. למה זה לא קורה? חלוקת האשרות מטעם משרד הפנים צריכה להיפסק.   

2. הפסקת עבודת המהגרים בענפי המלונאות, הבנייה והניקיון. יוטלו קנסות כבדים על מלונאים שיעסיקו מהגרים. בכך תרד מייד המוטיבציה להגיע לכאן. רדיפת בצע פוגעת בקיומה של ישראל כמדינה בעלת רוב יהודי.   

3. העיר אילת חייבת לשבות, כדי להביא את הנושא למודעות לאומית. לא רבים יודעים מה שמתרחש שם. אין מודעות לתוקפנות הפאסיבית. אם אילת לא תעשה למען עצמה, מי יעשה?   

4. המשך בניית הגדר, למרות שאינה אפקטיבית במיוחד. יש להוסיף לה תגבור מיידי של צה''ל, ונכונות לירות על מי שחודר ללא סמכות את גבולות המדינה. לשם כך קיימים גבולות.  

5. מדיניות שיטתית ומאורגנת של החזרה. מן המחנה היישר אל המטוסים, תוך מתן סיוע של אלף דולר לכל מהגר החוזר לסודאן, לאריתראה או למדינות האפריקניות מהן בא.  

 מה שלא נעשָה עם המאמר המקורי, יוכל להיעשות עכשיו. אך מה שלא ייעשה עכשיו לא יוכל להיעשות עוד.  המזימה להפוך את ישראל למדינה עם אחוז מוסלמים גבוה, ובכך לחסל את הריבונות היהודית שכאן, הולכת ומתפתחת. יתכן ונשכיל לפעול נכון ומהר, ויתכן שנשקע לתהום. אך לאחר המאמר הזה אף אחד לא יוכל לומר בעוד כשנתיים- שלוש: לא ידעתי

 

נכתב על ידי מרד היענים , 6/6/2012 00:51  
1 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   1 הפניות לכאן   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
תגובה אחרונה של Lord Havoc ב-9/6/2012 06:131,193
הבלוג משוייך לקטגוריות: אקטואליה ופוליטיקה , זכויות אדם , ציונות
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות למרד היענים אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על מרד היענים ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ